Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 4

Strana 46 z 84 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 65 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej Ut 6 august 2013 - 20:08

Ahoj kwecko cat 

Tvoje uvažovanie o postrádateľnosti osobných životných cieľov priveľmi nepoznám. Teda respektíve ja sám si to u seba neviem predstaviť, lebo stále potrebujem kamsi kráčať a napredovať. Mám akýsi silný zmysel pre sebavýchovu už odmala. Preto mi aj vhod padne vždy motivačná literatúra, ktorá ma vždy povzbudí do nových cieľov a pokrokov. Čo sa týka snov, tak vlastne snívam veľmi málo. Voľakedy som mal snov viac, ale teraz, keď to tak zrekapitulujem, tak dokopy mám len jeden sen - dostať sa do neba ja aj spolu s mojou rodinou laughing . No fakt. Very Happy 

Síce teda Tvojmu sklamaniu nerozumiem do podrobností, napriek tomu si viem predstaviť, že Tvoj postup Ti môže dať viac slobody, potešenia z aktuálnych životných okamihov a podobne. Takže v zmysle "ži a nechaj žiť" môžeš rátať s mojou podporou. Hlavné je, aby Ti bolo lepšie a cítila si sa dobre. To Ti aj zo srdca prajem, kwecko. giving a hug 

Ďakujem Ti zároveň za vyjadrenie k šošovkám. Dám čoskoro vedieť, ako na to reagujú ľudia. Už ich mám v očoch, ako spomínam v téme "vcelku ma teší". Uf, dúfam, že si ich ráno budem vedieť úspešne nasadiť, chi. Smile 

Držím Ti, kwecko, prsty, Tebe, aj Kocúrovi, aj morčiatku. it is perfect 
S pozdravom
matej
What a Face

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  historik Ut 6 august 2013 - 23:06

Ahojte, drahí priatelia! clown 

kwecko, teší ma, že Tvoj nový príspevok vyznieva optimistickejšie. Mám na mysli to, čo je napísané belasými a žltými písmenami. Very Happy 

Asi je dobré mať také sny, ktoré máme možnosť zrealizovať. Už som tu raz písal, že som v TV videl reláciu o mladých, 20-30 ročných milionároch. Jeden z nich povedal, že keď niekto má sen, môže to niekam dotiahnuť. On sám najprv sníval o tom, že sa bude stravovať v reštauráciach. A preto začal podnikať. Potom sa mu chcelo pekne obliekať atď. A teraz je z neho milionár. No on zrejme na to mal dostatočné schopnosti aj možnosti. Ale je pravda, že ak nie je v našich silách uskutočniť niečo, po čom veľmi túžime, iba nás to deprimuje. very unhappy 

Ja som v ostatných dňoch veľa písal, venoval som sa literárnej tvorbe. Taktiež čítam rozprávky, čo ma veľmi baví a nadchýna. Každý deň cvičím, ale to sa mi strašne nechce robiť. A občas nemám chuť do žiadnej činnosti. Ale potom to prejde a zas robím všeličo. Aj si plánujem, že dnes ešte vykonám to a to. jumping 

Lenže so spánkom sú veľké problémy. Celé noci prebdiem a zaspávam až po svitaní. A potom spím do popoludnia... very sad2 Dnes som na spanie užil Dormicum, tak snáď to teraz bude lepšie.

historik
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej So 10 august 2013 - 14:02

Dobrý deň, priatelia I love you 

Mám za sebou trojdňovku, bola celkom fajn, mali sme pomenej tovaru a zákazníci boli prevažne v pohode. Darilo sa aj radiť, aj tržby boli fajn. Yes Len teda som občas pociťoval akútnu únavu a emocionálnu vyčerpanosť. Teraz konečne cez víkend dobíjam baterky. Dnes som už vybavil solárko a bol som na nákupe v Kauflande. Väčšinu času som tam hľadal, kde sa to, čo som mal na lístku, nachádza. laughing Okrem toho už výrazne odpočívam, ešte mám naplánovaných niekoľko činností. No hlavná dnešná aktivita je prečítať do pondelka nového Nesba - Prízraky. Nie že by som mal tento krimižáner špeciálne rád, resp. vlastne ešte som sa nerozhodol, či sa mi páči alebo nie. Ale chcem to skôr pracovne, aby som mohol sa v tom lepšie vyznať, lebo tá kniha je nová a ide na dračku. Zákazníci sa na ňu dlhodobo tešili, pomaly viac jak na erotický román Fifty Shades alebo Brownovo Inferno, ktoré sú momentálne najpýtanejšie, hoci vyjdu až o pár týždňov. Laughing Skúsim to čítať rýchločítaním, lebo ešte ma čaká Storočný starček od Jonassona.

Večer alebo zajtra ešte omša, a okrem toho asi už len činnosti typu polievanie rastlín, upratovanie, zametanie izby. Možno sa však na všetko vykašlem a budem sa hrať, lebo ešte som nedosiahol taký level, že mi je čítanie odreagovaním. Dúfam, že sa to čo najskôr zmení... Idea 

Zo šošoviek bolo moje okolie nadšené. Rýchlo si zvykli a kolegyňa mi povedala, že som vraj opeknel laughing Nasadenie v prvé dva dni išlo ťažko, v podstate cez 20 až 30 minút. Včera a dnes som to však stihol do piatich minút, takže sa konečne začínam adaptovať. Ten reflex očný, pri ktorom sa automaticky zatvára oko, sa mi začína postupne dobre ovládať. Snáď praxou to už bude pre mňa maličkosť, dúfam. Suspect 

Psychicky sa mám teda teraz ustálene. Nič podstatného sa nedeje. Neurotickosti sú zlepšené, trávenie tiež. Zdá sa, že sa aj toto mi strieda na akýchsi sínusoidách. Som rád ochladeniu. Embarassed Chudnutie ako minule, hoci dnes sa špeciálne viac kontrolujem, tak sa možno blýska na lepšie časy. Rolling Eyes 

Ďakujem za prečítanie príspevku a želám Vám krásny deň i celý víkend. Držte sa, forumáci. heart 

S pozdravom
Matej
welcome or bye community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  historik So 10 august 2013 - 22:19

Ahojte, milí priatelia! 

Ja mám teraz nádchu. very sad5 V lete. No, čuduj sa svete! Ale v ostatných dňoch som sa nenudil. Mal som intenzívnu robotu - pustil som sa do pletenia náramkov priateľstva. Robili sme to v stacionári a raz som sa ráno zobudil a veľmi sa mi zachcelo skúsiť to aj doma. Tak som na internete pohľadal návody na pletenie náramkov s písmenami. Pozrel som si aj zopár videí o tom na youtube. A podarilo sa mi upliesť náramok s nápisom "smile". Na jednom konci je tam srdiečko a na druhom smajlík. Smile Potom som experimentoval a skúšal som vymýšľať rôzne dierkované vzory. A podaril sa mi jeden celkom pekný náramok so štvorcovými  dierkami. Tie náramky som fotil a chcel som tie fotky uverejniť tu, na fóre, ale neviem, ako sa to robí. Question 



historik
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej Ne 11 august 2013 - 11:10

Ahoj historik,

stlač sedemnáste políčko zľava v ponuke úpravy textu, keď píšeš sem odpoveď na fórum. Je to taká malá ikonka s malilinkým obrázočkom a spredu s malou disketkou. Je to tlačítko "insert an image". Tam dáš "vybrať súbor" a vyberieš tú fotku, ktorú chceš tuná zverejniť. Výsledkom je, že sa Ti tu napíše taký malý link do príspevku, ale to nevadí, to sa totiž v reáli nám ostatným zjaví ako presne tá Tvoja fotka. Takto rad za radom môžeš zverejniť aj viac fotiek, vždy každú zvlášť, avšak zmestia sa aj do jedného príspevku, no nie do jedného linku. Tešíme sa na Tvoje obrázky. it is perfect A skoré uzdravenie prajem! giving a hug 

Ahoj všetci cyclops 

Včera večer som bol smutný. Mal som výrazný výkyv smerom dolu. Dnes som o čosi na tom lepšie. Zistil som, že sa mi konečne váha pohla smerom dole a už to nie je tých tradičných 83 kg, ale 81,9 kg s 97 centimetrovým pásom na najtlstšom mieste. Som tomu veľmi rád. jumping Veľmi ma mrzí, že málo čítam, resp. toho Nesba som prečítal len sotva 5 strán včera. Nejak ma to nebaví, lebo mi to nejde čítať rýchločítaním a neviem zistiť, prečo. Asi kvôli množstvu prechodníkov, ťažších gramatických konštrukcií, netypických slov, nórskych názvov a mien a podobne. Ešte dnes dám tomu znova šancu, ale obávam sa, či to vôbec dočítam. Včera som sa vlastne celé poobedie až do večera hral na počítači. Bieda, však? Smile 

Dohromady teda nič nerobím. Psychicky sa mám dnes lepšie, aj keď včera to bolo skoro na plač večer. Fyzicky celkom fajn, zlepšené sú aj neurotickosti.

Želám každému mnoho pohody, kvalitného zdravia, optimizmu a vcelku krásnu nedeľu. Ahoj. cherry 

S úctou
matej
Ghost

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  kwecko Po 12 august 2013 - 21:16

Ahojte,

Matej - no tak teraz už vieme, že máš pekné oči! Very Happy Ja som ti to vravela, že ak máš, tak budú ľudia jééékať Smile

Mala som skvelý víkend. V susednom meste sme mali trhy, tak sme s kocúrom šli a zistili sme, že je otvorený kaštieľ, ktorý je inak stále zavretý. V podstate v ňom nič neni, len holé steny, a aj tie vo väčšine poopadané. Ale bol taký nádherný, že som si myslela, že sa tam rozplyniem! Nikdy som nemala rada gotiku v kostoloch, ale keď som vkročila tam, mala som dojem, že som doma. Strávili sme tam obidva dni, kocúr fotil jak divý, ja som pózovala ako hradná pani a z vonka bolo počuť hudbu z pódia. Boli sme tam tak dlho, že si ľudia mysleli, že to tam strážime a veľa z nich sa otočilo vo dverách! Very Happy
Ech, ak niekedy dojde k tomu, že sa vezmeme, tak svadobné foto chcem tam! heart heart heart 

A večer, keď sme sa vrátili, vyliezli sme na strechu bytovky, rozložili deku, otvorili vínko a kukali Perzeidy. Dnes majú padať najviac, ale aj cez víkend sme nejaké videli. Bolo to super it is perfect 
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  liam Ut 13 august 2013 - 18:17

zmazany prispevok


Naposledy upravil liam dňa Ne 2 marec 2014 - 20:56, celkom upravené 1 krát.
liam
liam
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 24
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 25.07.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej St 14 august 2013 - 23:02

very sad5 

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  historik Št 15 august 2013 - 18:15

Ahojte, drahí priatelia! king 

Je pravda, že my to máme ťažké, lebo často zažívame všeličo nepríjemné... very sad3 No musíme sa nejako držať... Matej, je mi ľúto, že Ťa asi niečo trápi. Ja som mal teraz tiež horšie dni. Bol som pasívny. Ani som o tom nechcel písať. 

Dnes som bol v stacionári a potom na kontrole u lekára. Veľmi ma to vystresovalo a chcelo sa mi čo najskôr dostať sa domov a zaliezť do postele. Ale tu, doma, som vychlípal tanier polievky s rožkom a salámou, a teraz som na internete. typing 
S nádchou už je to lepšie. jumping Teraz tie veľké horúčavy prešli, takže už sa asi bude dať vonku behať.

Včera som prečítal jednu rozprávku. A vyprážal som zemiaky. Už mám vytlačené ďalšie literárne dielka. Hurá! Exclamation Zajtra pôjdem na poštu po veľkú obálku a pošlem ich do súťaže.

Dúfam, že dnes budem dostatočne aktívny. Teraz asi pôjdem von so psom. A nejaké rozprávky asi tiež prečítam. Čoskoro sa začne školský rok a u nás v obci je verejná školská knižnica. Teraz, počas prázdnin, je zatvorená, ale keď deti zase pôjdu do školy, začne opäť fungovať. Myslím, že tam zas budem chodiť po rozprávkové knihy. Pred pár rokmi som si ich odtiaľ požičiaval a prečítal som ich ozaj veľa. Našťastie v našej knižnici sú ich celé kopy. it is perfect A ja sa potrebujem vzdelávať v tejto oblasti, aby som tiež vedel písať rozprávky. 

Tak teda idem vyvenčiť psa. dog 

Priatelia milí, prajem vám, aby sa vám darilo zvládať všetko to nepríjemné, čo naše diagnózy prinášajú. Držte sa! flower 

S pozdravom,
historik
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej Pi 16 august 2013 - 18:31

Ahoj kamaráti affraid 

Dnes sa mám dobre. Ospravedlňujem sa za svoj smajlík v predošlom príspevku - mal som trochu rozladený stav, chcelo sa mi plakať a ňuchal som zase spodiny depresívnych hĺbok. Našťastie to trvalo iba asi 2 dni, aj to necelé. Malo to skôr konkrétne dôvody, než endogénne. Hocikedy mi totiž prídu niektoré veci ľúto a cítim sa bezradne. Asi to aj poznáte na vlastnej koži.

Teraz sa cítim pomerne dobre. Bol som u doktora na včele, hneď mi aj dal na počkanie potvrdenie, v ktorom doporučuje zo zdravotných dôvodov pre psychiatrickú diagnózu individuálny študijný plán. Som tomu veľmi rád, lebo už čoskoro tak môžem vec poslať na dekanát mojej novej školy. Takto mám väčšiu šancu zvládnuť školu a celý náročný semester, ktorý ma čaká. Je náročný aj preto, lebo v rámci mojej práce budeme mať veľmi ťažké obdobie - totiž idú Vianoce a to je už od novembra strašne veľký stres, veľa ľudí, tovaru a tak. Veľmi sa toho bojím a obávam sa, ako to so školou zvládnem. Veľmi nerád by som dekompenzoval... scared 

Psychicky sa mám dnes únosne, zdá sa, že mám pekný deň, len akurát mi príde veľmi krátky. Nič som poriadneho za tieto tri dni voľna neurobil. Ani som nečítal, ani nepísal, ani sa nehral, proste nič. Snáď to v práci nejak vydržím zajtra, budem sa snažiť, cítim sa totiž odpočinutý len trochu. Každý z nás však máva možno niečo, čo nás upokojuje a čo nám dobíja baterky a zásobuje nás chuťou kráčať ďalej. U mňa je to okrem viery vlastne tá motivačná literatúra, stále si beriem do ruky 2 alebo 3 tie isté knihy dokola a čítam si ich. Vedia ma vzpružiť a napojiť sebadôverou. Tak aj zajtra v práci ich pomedzi voľné chvíle budem čítať. Snáď cez víkend nebude miliónpäť roboty.

Neurotické veci sú trochu zhoršené. Fyzičnosti sú na tom dobre. Chudnutie sa zastavilo, opäť. Čočky mi držia v pohode, mám ich rád a už som si na ne zvykol.

Ešte ma dnes čaká sprcha, vlasy, zuby, holenie, kompletná očista. Do solárka sa mi nechce. Nechce sa mi totiž už vytiahnuť päty z domu. Asi si budem iba trošku čítať niečo motivačné, alebo duchovné, proste niečo, čo osvieži, a pritom nepôjde o nič náročné.

Ďakujem Vám za prečítanie príspevku. Ďakujem tiež, že píšete. Historik, držím palce v tých súťažiach. Pretty good  Kwecko, ten kaštiel musel byť teda parádny, aj ja mám rád také stavby. Yes Applause Liam, vôbec nie si chudinka, mne osobne virtuálne zdôverovanie sa a chatovanie sa javí ako dobrý nápad ako udržiavať a rozvíjať sociálne interakcie v čase, keď v reáli život diktuje nevyhovujúce podmienky. Ja som tak tiež viac rokov žil vo virtualite a malo to mnohé výhody. Našiel som si mnoho blízkych chatterov a diskutérov. Nechže sú oni Tvoji priatelia a živými denníčkami. Aspoň do času, kým sa Ti podarí nadviazať na pocit príjemný kontakt zoči-voči. Držím Ti palce, liam. heart 

Ahoj všetci. community together 
Matej
santa

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  historik Pi 16 august 2013 - 20:26

Ahojte, milí priatelia! cherry 

Tá moja depresívna fáza už naozaj prešla. Trvala len 3 dni. Určite ste si všimli, že na ten čas som sa odmlčal a neprispieval som sem. Aj som sa bál, že ma to už nebude baviť. confused Ale teraz som už zase vo svojej forme. jumping 

Dnes som poslal príspevky do dvoch literárnych súťaží. Matej, ďakujem Ti za držanie palcov. Wink 

Náš pes sa napapal, a teraz s ním idem von.

historik
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  liam Pi 16 august 2013 - 20:36

zmazany prispevok


Naposledy upravil liam dňa Ne 2 marec 2014 - 20:55, celkom upravené 1 krát.
liam
liam
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 24
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 25.07.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 46 z 84 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 65 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore