Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 18

Strana 32 z 43 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 43  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Pi 10 máj 2024 - 19:32

Aha ty si myslíš o niekom že je agresívny a ostatní sú teda agresívny a ty si nič, že? ty si tá obeť nevinná? škoda že si tu urážal dievčatá a aj ti to sami napísali, či nie? či všetci sú slepí a agresívni ale ty si nič? ty si slušný uvedomelý človek čo nemá s nikým problém a s každým slušne diskutuje? mne sa asi fakt sníva no, týmto končím lebo s tebou nemá význam nič asi, ty si beznádejný prípad jednoducho a ľutujem tvoju psychiatričku a psychologičku asi. Napísal som ti že ja som si chybu priznal, ale ty si ju nepriznáš ale nevadí...
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 421
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY Pi 10 máj 2024 - 19:34

Jaro123444 napísal:Aha ty si myslíš o niekom že je agresívny a ostatní sú teda agresívny a ty si nič, že? ty si tá obeť nevinná? škoda že si tu urážal dievčatá a aj ti to sami napísali, či nie? či všetci sú slepí a agresívni ale ty si nič? ty si slušný uvedomelý človek čo nemá s nikým problém a s každým slušne diskutuje? mne sa asi fakt sníva no, týmto končím lebo s tebou nemá význam nič asi, ty si beznádejný prípad jednoducho a ľutujem tvoju psychiatričku a psychologičku asi. Napísal som ti že ja som si chybu priznal, ale ty si ju nepriznáš ale nevadí...

V skutočnosti ti len hodil kostičku, aby si na neho znova a znova reagoval Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Pi 10 máj 2024 - 19:39

Máš pravdu Maroško, ale ja už nebudem radšej nič písať, z úcty k Matejovi a ostatným členom fóra, toto fórum si nezaslúži takéto príspevky, myslel som popravde že sa uvedomí aspoň trocha ale žiaľ nie, spravil zo seba obeť a ja a ostatní sú agresívni ale neviem kto tu úrážal ľudí a písal im akí sú a hľadal v každom chybu...
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 421
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

Lucas likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY Pi 10 máj 2024 - 19:41

Jaro123444 napísal:Máš pravdu Maroško, ale ja už nebudem radšej nič písať, z úcty k Matejovi a ostatným členom fóra, toto fórum si nezaslúži takéto príspevky, myslel som popravde že sa uvedomí aspoň trocha ale žiaľ nie, spravil zo seba obeť a ja a ostatní sú agresívni ale neviem kto tu úrážal ľudí a písal im akí sú a hľadal v každom chybu...

Nuž dám ti ďalší citát ak chceš Wink

Slabí ľudia sa mstia. Silní ľudia odpúšťajú. Inteligentní ľudia ignorujú... Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Jaro123444 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Pi 10 máj 2024 - 19:41

A chcem sa ešte raz ospravedlniť Matejovi a všetkým ostatným členom za to že som vybuchol a neovládol sa ale myslím že ja som jediný nebol... a mrzí ma to, dúfam že už tu bude kľud ale myslel som to v dobrom k ostatným...
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 421
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

motylek likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY Pi 10 máj 2024 - 19:43

Jaro123444 napísal:A chcem sa ešte raz ospravedlniť Matejovi a všetkým ostatným členom za to že som vybuchol a neovládol sa ale myslím že ja som jediný nebol... a mrzí ma to, dúfam že už tu bude kľud ale myslel som to v dobrom k ostatným...

Prípájam sa, @Matej, sorry Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY Pi 10 máj 2024 - 19:46

A nastal deň ôsmy, deň keď zavládol POKOJ Wink

A Boh videl, že je to dobré Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

rasto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Lucas Pi 10 máj 2024 - 19:56

@Patty_Pillow
Až mi mráz behá po chrbte po tom, čo si videla a zažila 😲 keď to už zašlo do takých vyslovene ťažkých halucinácií... Brrr
Chcem sa opýtať, nakoľko evidujem, že si evidentne farmakorezistentná, čo sa psychózy týka (ja zas úzkosti a dystýmie), po absolvovaní ECT si mala aspoň chvíľku úľavu?
Alebo ste neuvažovali prípadne v nemocnici nad repetetívnou transkraniálnou magnetickou stimuláciou + infúzna liečba (často pri intravenóznom dennom podávaní MgSO4 dochádza k zlepšeniu stavu - spomínaš aj úzkosti).
Niekde som čítal klinický úspech, čo sa týka melanchólie a úzkostných symptómov, pri dennom užívaní omega 3 mastných kyselín - EPA a DHA. Momentálne začínam s nimi, som zvedavý...
Lucas
Lucas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 267
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 12.08.2023
Vek : 35
Bydlisko Bydlisko : Na vychodze

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

rasto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY Pi 10 máj 2024 - 20:07

Mňa raz tiež hlasy navádzali, aby som zabil dcéru, lebo vraj je antikrist Wink

Ale rovno som sa ich spýtal, či im nedrbe? Wink

Teda chcem tým povedať, že boli časy, keď som sa s "hlasmi" vyslovene hádal až do krvi Wink

Teraz sa to tak trochu ukľudnilo a snažíme sa "normálne" vrámci možností komunikovať Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Patty_Pillow likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Patty_Pillow Pi 10 máj 2024 - 20:11

@lucas No ect som mala len 4 krát, lebo som nejak ukecala Dr. že ďalšie nepotrebujem, nejaký mesiac po prepustení mi bolo fajn a potom prišiel stres a začalo sa to postupne spúšťať, ale nie až v takej intenzite ako pred tým a mám pocit, že to vo mne nezanecháva až také stopy, že by mi bolo nepríjemné, pri spomínaní, hovorení o tom, ale teda lieky mi ešte nezabrali, ale zatiaľ to máme s Dr. pod kontrolou, kdyby něco, mám sa zdôveriť psychiatričke formou emailu a ona mi odpíše ako najskôr bude vedieť, lebo cudzím moc nedôverujem  a hlavne nie po tom, ako má zavreli na akútne oddelenie a napchali liekmi a po preložení na otvorené oddelenie sa na veľkej vidíte smiali, že haha to poviem doma, že doma sa ma neboja a v nemocnici sa predo mnou trasú a to som mala nežiadúcich účinok haloperidolu vo veľkej dávke, lebo som mala tabletky, kvapky a injekciu a akineton mi nasadila moja Dr. až po prepustení, takže u mňa nehrozí ísť na psychiatrickú pohotovosť, lebo tam kde spádam, tak som mala tento nepríjemný zážitok
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 404
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY Pi 10 máj 2024 - 20:14

Patty_Pillow napísal:@lucas No ect som mala len 4 krát, lebo som nejak ukecala Dr. že ďalšie nepotrebujem, nejaký mesiac po prepustení mi bolo fajn a potom prišiel stres a začalo sa to postupne spúšťať, ale nie až v takej intenzite ako pred tým a mám pocit, že to vo mne nezanecháva až také stopy, že by mi bolo nepríjemné, pri spomínaní, hovorení o tom, ale teda lieky mi ešte nezabrali, ale zatiaľ to máme s Dr. pod kontrolou, kdyby něco, mám sa zdôveriť psychiatričke formou emailu a ona mi odpíše ako najskôr bude vedieť, lebo cudzím moc nedôverujem  a hlavne nie po tom, ako má zavreli na akútne oddelenie a napchali liekmi a po preložení na otvorené oddelenie sa na veľkej vidíte smiali, že haha to poviem doma, že doma sa ma neboja a v nemocnici sa predo mnou trasú a to som mala nežiadúcich účinok haloperidolu vo veľkej dávke, lebo som mala tabletky, kvapky a injekciu a akineton mi nasadila moja Dr. až po prepustení, takže u mňa nehrozí ísť na psychiatrickú pohotovosť, lebo tam kde spádam, tak som mala tento nepríjemný zážitok

Zaujalo ma to, že sa ťa báli Wink

Tiež som zachytil také vyjadrenie o mne, že sa ma vraj "všetci okolo mňa boja" Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY Pi 10 máj 2024 - 20:19

EnaXnaY napísal:Tiež som zachytil také vyjadrenie o mne, že sa ma vraj "všetci okolo mňa boja" Wink

A pritom som viacmenej mieru-milovný Wink

Keby sa dalo, ani komárovi by som neublížil Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 32 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Lucas likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 32 z 43 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 43  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore