Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 18

Strana 24 z 42 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 42  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY St 8 máj 2024 - 12:20

Saladin napísal:
EnaXnaY napísal:Vraj človek priťahuje do života také veci, ktoré mu majú ukázať aký sám je.
Popisuješ mechanizmus "projekcie", len si ho prepálil do extrému a bez kontextu

Preto SOM použil slovíčko VRAJ, aby bolo jasné, že to neplatí pre 100% prípadov, s ktorými sa stretávaš Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY St 8 máj 2024 - 12:41

EnaXnaY napísal:
Saladin napísal:
EnaXnaY napísal:Vraj človek priťahuje do života také veci, ktoré mu majú ukázať aký sám je.
Popisuješ mechanizmus "projekcie", len si ho prepálil do extrému a bez kontextu

Preto SOM použil slovíčko VRAJ, aby bolo jasné, že to neplatí pre 100% prípadov, s ktorými sa stretávaš Wink

Slovíčko VRAJ používam vtedy, ak nie SOM rozhodnutý o pravdivostnej hodnote výroku Wink

Tak neviem o akom prepálení to hovoríš Wink

A že vraj nie si agresívny, chichi Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  motylek St 8 máj 2024 - 13:01

@Patty_Pillow Děti jsou kouzelné a jejich smích zní jako rajská hudba. Smile
Mě naposledy dojal můj syn, i když je už dávno v pubertě. Na moje narozeniny mi donesl bonboniéru Merci s tím, že děkuje, že jsem. Smile To potěší. Smile A od manžela jsem dostala nádhernou kytici. Smile Viz fotka:

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Img_1322
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 769
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

EnaXnaY, Saladin, Catherin4 and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Saladin St 8 máj 2024 - 13:18

EnaXnaY napísal:Slovíčko VRAJ používam vtedy, ak nie SOM rozhodnutý o pravdivostnej hodnote výroku. Tak neviem o akom prepálení to hovoríš. A že vraj nie si agresívny, chichi
Neviem, či trolluješ z nudy alebo natvrdo manipuluješ, ale slovo "vraj" rozhodne neznamená, že "to neplatí pre 100% prípadov". Synonymom slova "prepálený" je neprimeraný, napr. soľ je pre život potrebná, preto by mal človek soliť 1 kg denne. To je veľmi prepálené tvrdenie. Neviem, čo je podľa teba agresívne na tom, že som napísal svoj názor, že niečo je prepálené (jedlo, výrok ap). Tiež môžem použiť to, čo si napísal ty, že "len rozvíjam diskusiu". V poslednej vete používaš slovo "vraj", čiže "nie si rozhodnutý o pravdivostnej hodnote tvojho výroku", ale zároveň sa na tom výroku smeješ, ako by bol pravdivý. Proste ti nerozumiem, o čo ti vlastne ide. Pred pár rokmi by som sa tu s tebou dohadoval, ale nejako som z toho vyrástol ,)). A nie kvôli tomu, že som už osvietený (lepší) človek, ale pretože potrebujem riešiť dôležitejšie problémy..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 580
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

EnaXnaY likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY St 8 máj 2024 - 13:28

Saladin napísal:
EnaXnaY napísal:Slovíčko VRAJ používam vtedy, ak nie SOM rozhodnutý o pravdivostnej hodnote výroku. Tak neviem o akom prepálení to hovoríš. A že vraj nie si agresívny, chichi
Neviem, či trolluješ z nudy alebo natvrdo manipuluješ, ale slovo "vraj" rozhodne neznamená, že "to neplatí pre 100% prípadov". Synonymom slova "prepálený" je neprimeraný, napr. soľ je pre život potrebná, preto by mal človek soliť 1 kg denne. To je veľmi prepálené tvrdenie. Neviem, čo je podľa teba agresívne na tom, že som napísal svoj názor, že niečo je prepálené (jedlo, výrok ap). Tiež môžem použiť to, čo si napísal ty, že "len rozvíjam diskusiu". V poslednej vete používaš slovo "vraj", čiže "nie si rozhodnutý o pravdivostnej hodnote tvojho výroku", ale zároveň sa na tom výroku smeješ, ako by bol pravdivý. Proste ti nerozumiem, o čo ti vlastne ide. Pred pár rokmi by som sa tu s tebou dohadoval, ale nejako som z toho vyrástol ,)).

No, polopatisticky, tiež som len napísal názor a už do mňa skáčeš Wink Už ma obviňuješ, že trolujem, že manipulujem atď Wink

Vnímam to ako agresiu Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Saladin St 8 máj 2024 - 14:12

Skús nabudúce čítať pozornejšie a s porozumením - vyhneš sa pocitu, že do teba niekto skáče. Možno máš tento pocit, keď ťa niekto upozorní, že nemáš pravdu - neviem. Stále ti nerozumiem, o čo ti vlastne ide.

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 580
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY St 8 máj 2024 - 14:41

Saladin napísal:Skús nabudúce čítať pozornejšie a s porozumením - vyhneš sa pocitu, že do teba niekto skáče. Možno máš tento pocit, keď ťa niekto upozorní, že nemáš pravdu - neviem. Stále ti nerozumiem, o čo ti vlastne ide.

Nuž, o čo mi ide, len tak si trepkám, čo mi napadne, sem tam sa pomýlim, sem tam sa na tom zasmejem, sem tam ma niekto vytočí Wink a tak Wink

A ty si ako bral, keď SOM ťa upozornil na tvoju slovnú agresiu voči mne? Wink

Lebo vieš, vyjadriť názor sa dá i tak, že nezahrnieš svoje pochybné domnienky o oponentovi do toho názoru o danej veci Wink

Teda, ak sa mám vrátiť k pôvodnej myšlienke o zrkadlách v ľuďoch, dalo sa to napísať i bez tých kvetnatých narážok na moju osobu Wink

Už mi rozumieš, však Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Catherin4 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 St 8 máj 2024 - 14:55

Nechcem tu rozpútať hádky znova, to by ma mrzelo hlavne kvôli ostatným členom fóra, ktorí tu slušne diskutujú ale Saladin sa asi nikdy nepoučí a bude stále útočiť na ľudí. Prepáč ale myslím že to musí vidieť každý že tvoje príspevky nie sú empatické ako príspevky ostatných členov fóra, ktorí diskutujú slušne a podporujú sa. Nehovorím že ty píšeš neslušne ale jednoducho sa navážaš stále do niekoho priamo či nepriamo. Ak ma niekto iný názor alebo ťa nepochopí ( čomu sa ani nečudujem) tak už sa navážaš do neho a píšeš troloviny. Prepáč že to tak vidím ale nedá mi to lebo robíš podľa mňa dusnú atmosféru čo ostatní členovia nerobia a snažia sa vždy podporiť každého a pochopiť. Neviem aký si v skutočnosti ale neviem si predstaviť že by som mal s tebou vychádzať. Sťažoval si sa tu aký si mal zlý deň a ako ťa niekto vytočil, neviem možno si stretol len seba samého a život ti ukázal ako sa správaš ty a pri tom sa sťažuješ. Držím ti palce aby si sa zmenil ale to musíš sám chcieť Saladin. Prepáč za tento príspevok ale leze mi na nervy tvoje správanie a príspevky voči druhým členom fóra...
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 415
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

Patty_Pillow, Catherin4, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY St 8 máj 2024 - 14:57

Jaro123444 napísal:Nechcem tu rozpútať hádky znova, to by ma mrzelo hlavne kvôli ostatným členom fóra, ktorí tu slušne diskutujú ale Saladin sa asi nikdy nepoučí a bude stále útočiť na ľudí. Prepáč ale myslím že to musí vidieť každý že tvoje príspevky nie sú empatické ako príspevky ostatných členov fóra, ktorí diskutujú slušne a podporujú sa. Nehovorím že ty píšeš neslušne ale jednoducho sa navážaš stále do niekoho priamo či nepriamo. Ak ma niekto iný názor alebo ťa nepochopí ( čomu sa ani nečudujem) tak už sa navážaš do neho a píšeš troloviny. Prepáč že to tak vidím ale nedá mi to lebo robíš podľa mňa dusnú atmosféru čo ostatní členovia nerobia a snažia sa vždy podporiť každého a pochopiť. Neviem aký si v skutočnosti ale neviem si predstaviť že by som mal s tebou vychádzať. Sťažoval si sa tu aký si mal zlý deň a ako ťa niekto vytočil, neviem možno si stretol len seba samého a život ti ukázal ako sa správaš ty a pri tom sa sťažuješ. Držím ti palce aby si sa zmenil ale to musíš sám chcieť Saladin. Prepáč za tento príspevok ale leze mi na nervy tvoje správanie a príspevky voči druhým členom fóra...

Saladin bol vraj veľký "bojovník", nuž čuduješ sa? Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 St 8 máj 2024 - 15:01

Saladin bol niečo ako bojovník ale neviem veru či bol taký arogantný a povýšenecky, ale možno ano to sa my už nedozvieme ale toto je podľa mňa už nejaká diagnóza a porucha osobnosti ktorá patrí do rúk psychiatra
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 415
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

Catherin4 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY St 8 máj 2024 - 15:02

Jaro123444 napísal:Saladin bol niečo ako bojovník ale neviem veru či bol taký arogantný a povýšenecky, ale možno ano to sa my už nedozvieme ale toto je podľa mňa už nejaká diagnóza a porucha osobnosti ktorá patrí do rúk psychiatra

No, však sme na schizo-fóre, podľa mňa je tu dobre Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Patty_Pillow likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 St 8 máj 2024 - 15:06

Mne to príde že som na dobrom mieste, každý tu má nejaký problém a diagnózu väčšinou teda schizo ochorenie ale myslím že každý sa správa normálne, príjemne, každý sa navzájom podporuje a až na jedného člena a ani mi nepríde ako keby tu mali ľudia ťažké psychické diagnózy, každý mi tu príde ako normálny slušný človek
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 415
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

Catherin4, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 24 z 42 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 42  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore