Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 3

Strana 82 z 84 Previous  1 ... 42 ... 81, 82, 83, 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Št 13 september 2012 - 23:59

Ahoj venusa,
ďakujem za príjemné slová podpory. Na pohľad to vyzerá, že aj ty smeruješ k zdaru v živote. Prirodzene Ti prajem, aby nástup do školy bol bez problémov rovnako ako celé tie nasledujúce roky štúdia.

..............................................

Ahoj Sirius,
máš pravdu, že niekedy netreba k pasivite nejakú patológiu. Občas je fajn mať prepych v leňošení. Nakoniec je to prirodzené.

....................................

Momentálne u mňa dnešok v celku fajn. Strávil som so známym pri rozhovore a kofole asi štyri hodiny. Tak samozrejme niečo ohľadom príznakov choroby + lieky je klasika, ale celkovo som to dnes zvládal. Začínam sa zapozerávať do Markízackej "Farmy", hoci mi to nepripadá ako niečo hodnotné, ale je to zarážajúce ako sa ľudia dokážu vzájomne chovať. Inak počasie sa prevrátilo naopak, je chlad a popŕcha, to asi máte teraz všetci. Von len v nepremokavej bunde a minimálne čapici.

Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej So 15 september 2012 - 17:14

Helou Huge smiley

Sirius, gratulujem aj ja, že sa to s tou VŠ napokon naozaj dobre vydarilo a prijali Ťa. Applause Great party Normálne som sa hlboko potešil, že to vyšlo. Cítim Tvoj osud ako príbuzný s tým svojím, teda aspoň čo sa týka štúdia a jeho obmedzovania naším ochorením. Preto som Ti akosi osobite držal v tejto veci palce. Super! Yes it is perfect Inak, v dobrom Ti závidím, ako máš rád taký ten nabitý denný režim, kedy musíš behať do školy, a potom na tréning a ešte tam vybavovačky a tam psa venčiť a tak stále furt niečo na robote. Kiežby aj mne takýto režim vyhovoval! Ja väčšinou potrebujem stále veľa času na regeneráciu. Napríklad idem do mesta si kúpiť knižku, celé to trvá aj hodinu často. A potom musím aspoň ďalšiu hodinu odpočívať, fyzický aj psychický úplný pokoj mi treba. Alebo prídem z Bratislavy od doktora o jedenástej, ako včera, a do jednej som sa spamätával z toho cestovania a čakárne. Preto moje dni trvajú veľmi krátko a sú nekvalitné, málo vecí za deň stihnem. Preto som sa aj nedokázal učiť azda, lebo som si prečítal stranu textu a musel som mať aspoň 20 minút regenerácie a kľudu, kedy odo mňa nikto nič nechce. Inak sa sypem do zúfalstva a depresie a apatie, ak nemám takýto odpočinok. Neviem si predstaviť, že by som frčal ako nejaký aktívny, pracovne vyťažený človek. Naopak, som obvykle velice pomalý a totálne psychicky zabrzdený a nevýkonný lúzer. very sad3 Preto sa veľmi teším, že Tebe taký vyťaženejší režim vyhovuje, je mi to fajn na inšpiráciu. winking

Venusa, držím Ti všetky prsty pri nástupe na ten internát. Zdá sa, že Tvoj stav je trošku upravený na tom Haloperidole. Teším sa a myslím aj ja na Teba. it is perfect cherry

Tuto, Tvoje ťažkosti pri práci sú oveľa horšie než moje, hoci niektoré moje, je pravda, sú nielenže ľahšie, ale aj dosť iné. Azda najväčší rozdiel vidím v tej úzkosti, že u Teba "napáda" vrchú časť brucha, žalúdok a vyvoláva vracanie. U mňa "napáda" naopak črevá a ja mám tendenciu mať silné vetry a veľa hnačky i preháňania na wecko. Ale asi je to jedno. Každopádne mi Tvoje príznaky vyvolali pocit súcitu a porozumenia. Teraz sa Ti, ako dobre rozumiem, vytvorili v psychike predpoklady na novú nádej, že ďalší pokus o prácu by bol tým správnym krokom. Máš moju plnú podporu. Podporujem akúkoľvek nádej, som dokonca taký fanatik do nádeje, že podporím aj umelé nádeje. Avšak v Tvojom prípade vidno, že je nádej reálna a Tvoj stav je vskutku lepší, z čoho mám radosť. alien giving a hug Čo sa týka tej Farmy, tak mňa už reality-show prestali úplne zaujímať, ale celkom subjektívne to vnímam ako zaujímavé trávenie času pre Teba, lebo v hentých farmách asi ide podľa ukážok dosť o medziľudské vzťahy a vzťahy medzi mužmi a ženami. A Ty máš za sebou skúsenosť z tejto oblasti, takže Ťa prirodzene môže lákať. Takýto akýsi tolerantnejší prístup som si vybudoval ešte len nedávno, napríklad aj na základe toho, že aj môj brat, ktorý má bohaté skúsenosti s kompletnou prerábkou bytu a stavaním domu, sa rád zaujíma o reláciu "Nové bývanie". Asi je to divný príklad, ale pomohlo mi to otvoriť oči, že vlastne všetky tieto relácie majú tomu či onomu čo ponúknuť. 4 hodiny kofolovania? Tak v tomto sociálnom interagovaní Ťa asi nedobehnem nikdy veru. laughing Ja som rád, že máme v škole iba 5minútové prestávky a že teda interakcie nie sú dlhé, a nieto ešte dobrovoľne s niekým kecať 4 hodiny. Máš, Tuto, môj neskrývaný obdiv. Wink affraid What a Face

V ďalšom príspevku napíšem, ako sa mám ja.

lol!

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 82 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej So 15 september 2012 - 17:41

Tak a v tomto príspevku píšem, ako som na tom ja. lol

Už celý týždeň bojujem so značnou únavou. V podstate furt spím celé doobedia a niekedy aj krátko poobede. Dnes som trebárs vstal o 8:40 a spal som ešte aj medzi 10:00 a 12:00. Nepomáhajú mi už ani energetické nápoje a kávy. Myslím, že by to mohlo byť spôsobené jednak akýmsi útlmom v počasí a jednak mojím prežieraním. Útlm počasia sme si všimli všetci - zamračené, sem-tam prehánky, nízky tlak, chladno. A prežieranie? V téme "Chudnutie pri antipsychotikách" dnes píšem, že som na tom pre dnešok s kilojoulami ešte dobre, avšak žiaľ priznávam sa, že celý týždeň som sa nacpával. Mával som akési depresívne rozladenia, pocity znechutenia, apatie a smútku. A ako obvykle, kompenzujem si to jedlom. Väčšinou tukové, no v tento týždeň po dlhom čase prišli na rad aj sladké. To samozrejme vyvolávalo ďalšie pocity viny a tak dokolečka. silent

Doktorovi som o tom nemohol ani hovoriť, lebo sa tam rozčuloval kvôli nejakému narkomanovi a potom choďte mu tam vysvetľovať svoje osobné trápenia, keď hučí na celú ambulanciu a čakáreň. Tak som len včera na včeličke povedal základné veci o únave, ktoré v podstate nebral "nijak", pichla sa injekcia a išiel som preč. Takže bieda. pale

Čo sa týka čítania, dosť som zase poľavil. Aj som si bol kúpiť dve nové knižky, obe z môjho odboru, ale venujem im vlastne málo času. Väčšinou sa len tak flákam a moje dni nemajú nejaký špeciálny cieľ. Je to škoda. Mám záujem s tým bojovať na spôsob Tutovho a Siriusovho plánu, teda trebárs si na každú hodinu v dni naplánovať aktivitu. A musím si zadávať merateľné ciele. Napríklad sa chcem zlepšiť v angličtine, ale to nie je merateľné, musím si asi presne stanoviť počet nových slovíčok, ktoré si osvojím za tú a tú dobu. Neviem. Musím sa nejak pohnúť, lebo začínam zahnievať. No

Psychicky sa momentálne dnes mám ale dobre. Fyzicky to je tiež prijateľné. Chudnutie - k tomu som sa dnes vyjadril dole v sekcii "chudnutie". Iba tá únava bola. Teraz poobede je to s ňou už, zdá sa, v pohode. Iba ma štve, že mám zase krátky deň, ešte som v podstate temer nič poriadneho nespravil dokopy, a už je pol šiestej večer. Keby boli dni aspoň 36-hodinové! Sleep drunken

Dúfam, že nabudúce už napíšem nejaké pokroky, ktoré som spravil vo svojom dennom režime. Asi je to o návyku, nie som zvyknutý sa premáhať a odriekať si. Žijem si vo svojej "zóne pohodlia" a každé jej sebamenšie narušenie vnímam veľmi citlivo. To sa musím zmeniť! bounce

Prajem Vám všetkým veľa zdravia, lásky a pohody, ako i úspechov pri sebapremáhaní.

S pozdravom
Váš Matej
jocolor

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 82 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto So 15 september 2012 - 20:39

Ahoj Matej,
áno, cítim z Tvojei riadkov roztrpčenie. Pozitívom tohoto je, že je to tak strašne normálne. Jednoducho zdravý človek je stále s niečím nespokojný (váha, práca, deti, peniaze, majetok, rodina, atď. atď. ), naopak chorý rieši výlučne svoje porúchné zdravie. To, že si nespokojný je predpoklad k tomu, že sa niečo skôr, alebo neskôr začne hýbať smerom k cieľom...

...............................................

U mňa dnes aj napriek nemalej pasivite celkom Ok. Teraz som sa vrátil z takej "obchôdzky" so známym, niečo sme poklábosili, na chvíľu sadli na nealko drink. Niečo som aj čítal, aby sa nepovedalo. Bol som na menšom nákupe. Teraz možno mrknem "Farmu" a má byť v TV neskôr film s Funesom, tak si po taaakej dlhej dobe pozriem niečo takéto mimo notebook. Inak Matej, Farma je dobre vymyslená zábava a to na základe reality. Málokedy je možnosť nahliadnuť takto do ľudskej povahy a sociálnej skupiny. Viem, že je viacero "odborníkov" so silnou kritikou na reality-show. Ale tým, čo o to skutočne nestoja, by myslím nestálo za námahu vypisovať siahodlhé množstvo príspevkov po rôznych fórach, skôr by si prečítali trebárs knihu.

Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Ne 16 september 2012 - 23:15

Čaute,
tak dnes je tu veľmi pusto.

Taktiež aj email je úplne bez nejakej pošty. Čušal som v byte, naši taktiež, trochu sme si aj v malom liezli na nervy. Až na večer som si spravil taký 4km okruh po prírode. Cestou som križoval tri menšie potôčiky, zostali len popukané korytá. Prešiel som po takej skorolúke, všetko tam bolo porozrývané od divokých svíň a keď začalo v hustom poraste výrazné šuchorenie, nebolo mi všetko jedno. Ale tým to aj skončilo. Príroda v pohode, veľa toho tam bolo zanedbaného, míňal som jablone, ktoré len opadávali do vysokej trávy a chráštia. Zo zveri tam boli len tie čo lietajú a pri návrate tam na poli behal pes. Nutne som musel prejsť popri čističke, čo neteší môj čuch. Zakončil som to na nádraží v takej putike a dal som si malú kofolu. Bola tam zrovna akási veselšia spoločnosť, ale nedala sa rušiť. Už som bol smädný a to dosť, zabudol som si vodu. No a odvtedy som zasa doma, tak TV, Net, časopis, čítačka, a také činnosti "aby sa nepovedalo".

Tak, ako čítate, nič zaujímavého. Zdravotne to, čo píšem v poslednej dobe. No a dúfam, že do tej tretej zaspím.

PA
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej Po 17 september 2012 - 10:14

Máš, Tuto, pravdu, že sú to také tie bežné starosti v podstate zdravého človeka. To je vlastne potom fajn, že nemusím riešiť nejaké zásadné zdravotné ťažkosti. Mám 2 týždne do školy, tak možno ma problémy ešte len čakajú, ale zatiaľ sa to zdá ako dobre prijateľné. Už som aj prijal viaceré opatrenia, aby som sa skutočne pohol smerom k cieľom, ako si mi naznačil. Napríklad som si dnes vypísal všetky ciele, ktoré chcem dnes splniť. Je ich 16, z toho 2 som už naplnil a tretí plním akurát teraz písaním diskusného príspevku. Zatiaľ si nepíšem, kedy a o koľkej presne mám ten a onen cieľ naplniť, lebo sa väčšinou aj tak v danej dobe nedonútim. Skôr mi vyhovuje len takýto režim, kedy si vypíšem kopu cieľov a postupne si ich plním podľa chute. Mám tam napísané zo všetkého druhu, trebárs aj jazyky, hygiena, učenie sa, čítanie apod. Idea

Začal som si tiež písať denníček. Ešte v sobotu do Wordu. Píšem si tam svoje pocity, myšlienky, plány a zážitky. Niečo ako tu na našom fóre, ale ešte osobnejšie a konkrétnejšie. Zaberie to dosť času, a to mi vyhovuje, lebo som si na základe Siriusovho príspevku uvedomil, že množstvo mojich nepríjemných a negatívnych emócií a myšlienok vzniká práve v dobe, keď nemám čo na robote. Preto som sa rozhodol eliminovať čo najviac svojho tzv. márneného času... Zatiaľ sa mi v tom darí. Predpokladám, že keď nastúpim o 2 týždne do školy, tak bude ľahšie sa márnenému času vyhýbať, no teraz ešte musím bojovať. indifferent

Tuto, tie zážitky po vonku sa mi páčia - ja som skôr taký akýsi domased, takže mi príde fajn si prečítať, ako niekto chodí na prechádzky. jumping

Laura, všimol som si, že si bola na fóre - ako sa máš? Čo je nové? jumping2 giving a hug

Ešte asi napíšem príspevok do témy o chudnutí. Zatiaľ Vám všetkým želám veľa pokoja, nádeje, lásky, zdravia a pohody. santa

Váš Matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 82 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  xkrchnav Po 17 september 2012 - 15:56

Ahojte,
pripíšem aj ja kúsok zo svojho súdka. Cez víkend sme boli s rodinkou na víkendový pobyt v Motoreste Vápenka. Kdesi v Beskydech. Ale teda nevyšlo to podľa našich predstáv. Bol to už náš asi tretí alebo štvrtý nákup ubytovania na voucher. Tentokrát nevyšlo napr.: netiekla teplá voda, takže dcérku nebolo kde kúpať, my by sme to ako tak prežili; fajčilo sa tam, kde sa podávalo jedlo, to jedlo teda nebolo nijak lahodné, obsluha nemilá, smrad... No ale úplne vyhodené prachy to neboli. Boli sme v aragonitovej jaskyni, čo bolo celkom zaujímavé.

Ináč už druhým týždňom pracujem. Zatiaľ sa celkom darí, dochádzam do práce na bicykli, po ránu je ale pekná kosa! Mám to 20 km tam, 20 späť, takže si celkom zašportujem. Ale kde sú moje minuloročné časy na trati.. snáď sa k nim dopracujem ešte tento rok. Majte sa pekne.

Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Sirius Po 17 september 2012 - 22:04

xkrchnav - no ono niekedy to takto nevyjde celkom podla predstav ubytko, najma ked clovek nevie do coho ide, ziadne referencie a tak, ale uau jaskyne milujem takze si viem predstavit ake to muselo byt fajn Smile 20km na bajku, tak to si celkom fajne zasportujes, parada it is perfect

Matej - no co, ako dopadli ciele? som zvedavy Smile inac drzim ti palce v tomto. stanovovat si zmysluplne ciele, urcity vyplneny denny rezim, aj vlastna skusenost mi napoveda ze je lepsie nieco robit ako nic nerobit, samozrejme obcas je treba aj nic nerobit, ale musi sa to vyvazit robenim niecoho, cize vo vseobecnosti treba robit nieco, ale aj odpocinut si od cinnosti je treba tiez Smile

---

ja sa mam v podstate dobre, tento tyzden ma cakaju dve pomerne narocne asi pre mna, udalosti. Zajtra idem na nabor jedneho bojoveho umenia, takze to bude zaujimave s mojou kondickou je to dost biedne a myslim ze tam budem jeden z tych najslabsich a nebudem vladat a stihat + uplne neznami a novi ludia. Tak ale treba sa obcas trosku prekonat, ze.
V stredu idem na zapis do novej skoly, takze som tiez trochu nervozny z novych ludi a aj z toho ze je to pomerne skoro rano a mne sa neuveritelne tazko vstava, tak dufam ze nebudem rano v posteli kontemplovat neucast a tym aj odstranenie jednej vetvy moznej buducnosti.

anyway, dnes som bol na treningu po sto rokoch, takze som spokojny, zajtra si musim ist vybrat lieky do lekarne lebo uz mam len posledny na dnesok.

drzim vam palce spoluputnici temnejsimi zakutiami vedomia a napiste ako sa vam dari bojovat! it is perfect Very Happy

_________________
Falun Gong je starodávna čínska metóda, slúžiaca na zušľachťovanie mysle, tela a ducha. Zastavme prenasledovanie Falun Gongu v Číne. Podpíšte internetovú petíciu na falungong.sk
Sirius
Sirius
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 70
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 14.08.2011
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : BA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Po 17 september 2012 - 22:37

Ahoj Matej,
tak sa to zdá s Tebou fajn. Ono, to, že píšeš, že si "domased", myslím, že by si na tom mal pracovať, aby to tak nebolo. Kontakt s ľuďmi je zásadný. Bež medzi ľudí ich prostredníctom si napĺňaj svoje záujmy. Vo velkom meste je viac možností, sú rôzne literárne, tvorivé, záujmové, športové... kluby, spolky. Môžu Ti významne napomôcť k cieľom. Čo mám ja v tejto oblasti skúsenosti, poväčšine sú radi novopríchodziemu, ak hoci len v malom zdieľa ich ideu klubu. Väčšinou aj členské,ak je, je najmä symbolické. Dosť klubov je zameraných viac na záujmové stretávanie, ako na samotný cieľ.

.........................................

Ahoj Jožin,
no paráda. Aj tá práca, aj bicykel. Mám dojem, že ak sa vyhneš zásadnému kolísaniu účinných látok, je reálne, že budeš minimálne dlhodobo v poriadku. Aj keď o istote ťažko... Drž sa.

.................................................

Ahoj Sirius,
to čo je za boj. umenie, že sa tam robia skúšky? To tu sú radi, že tam kohosi majú, čo zaplatí členské.

............................................................................

U mňa nič zvláštne. Trochu doma, v meste, s rodinou, po okolí-sám, večer-správy a trochu Farma, teraz film a Net.

Príznaky choroby ako predtým, tiež aj "účinky" liekov.

Dnes okolo mňa prebehla lasica. Také malé nič, ale išla ako miniraketa.


Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Sirius Po 17 september 2012 - 22:56

Cau Tuto - je to thajsky box, nerobia sa tam skusky, teda aspon dufam teraz si ma vystrasil Smile, ale treningy su tradicne dost namahave, takze tak, pravdepodobne sa budem citit ako pako ked tam budem poskakovat a dychcat s mojou vahou. Tak ale niekde sa zacat musi, ou yeah!

_________________
Falun Gong je starodávna čínska metóda, slúžiaca na zušľachťovanie mysle, tela a ducha. Zastavme prenasledovanie Falun Gongu v Číne. Podpíšte internetovú petíciu na falungong.sk
Sirius
Sirius
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 70
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 14.08.2011
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : BA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Po 17 september 2012 - 23:50

Ahoj Sirius,
muay thai je drina. Hlavne si daj dobrý pozor na sparinga pri cvičnom zápase. Mám vedomosť, že radi podstŕkajú tých neskúsenejších akože šampiónovy klubu, čo môže mať aj následky...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Ut 18 september 2012 - 23:58

Nazdar,
no všetko hotovo, zase noc, v okne mi beží film, takže môžem trebárs napísať sem.

Dúfam, že sa všetci máte minimálne Ok a aj zdravotne ste v pohode.

U mňa dnes znesiteľne. V noci som nemohol zaspať, posledné si pamätám rozvidnievanie. Vyspať som sa vyspal, ale zobudenie prebehlo niečo pred poludním. Potom som sa trochu motal po byte a brnkol som dobrému kamarátovi podľa dohody. Vybehli sme na kofolu a vzhľadom na to, že bol pre nás oboch voľný deň (u mňa nič výnimočné), rozhodli sme sa prejsť moju starú bežeckú trasu (asi 7 km). Je to už asi 10 rokov, čo som po nej nešiel. Je to všeliako cez lúky, lesy aj po asfaltke. Zrovna v lese som si pomýlil cestu a dobrý kúsok sme sa predierali čímsi, čo bolo skôr pre zver. Trochu som sa hambil, lebo som zistil, že tá trasa bola len 20-30m pozdĺž. Okruh bol väčšinou po lesnej ceste. Nie moc ďaleko od nás čučal na ceste zajac a skoro som zašliapol takú minižabku, teda malú ropuchu obyčajnú, mala asi 3-4cm. Potom som bol zasa v byte a riešil som čítanie, Net, bol som na nákupe a nejaké nepodstatnosti. No a teraz po "Farme" som zasadol k notebooku.

Inak v pohode. Dosť by si to u mňa žiadalo plánovanie so zahrnutím tých činností, ktoré sa zahrňujú pod hodnotné.

Majte sa a pekný deň prajem. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 82 z 84 Previous  1 ... 42 ... 81, 82, 83, 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore