Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 77 z 84 Previous  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 80 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Ne 18 jún 2023 - 6:36

Catherin, nevadí, třeba někdy příště. Doufám, že to nebylo moje jediné setkání se schizofóráky. Všichni byli moc fajn.
Tímto chceme Mousovi poděkovat za zorganizování setkání a za provedení po Zoo.
Dnes pojedeme s dzuli do BB, tchýně má příbuzné u BB, tak je chceme navštívit.
Juraj, musím říct, že jsi odvážný, že řídíš auto po tolika letech. Přeju ti, ať se do řízení brzy dostaneš.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 767
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

regina, Juraj, Mous and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Po 19 jún 2023 - 22:59

Ahojte moji mili, hlasim sa z dovolenky. Zatial to zvladam, ale mam co robit. Este pred par rokmi by som tu dovolenku zvladla lavou zadnou a si ju uzila, teraz ma vysiluje. Furt sa niekde nahaname, ani chodenie peso trebars okolo jazera ma nebavi. Som fakt totalne zlenivela a najradsej sedim ci lezim v posteli a nic nerobim. To robim posledne mesiace, uz asi 2 roky som takato. Mala som tolko problemov ze ma to uplne zlozilo. Myslela som, ze tato dovolenka ma mozno z toho vytiahne ale hanbim sa za to, ze ma napada ze sa tesim ked budem zas doma a nic nerobit. Isli sme do schodov, pred nami bol autobus, ti vsetci vybehli jak nic a ja som v strede musela zastat a lapat po dychu. Mam horsiu kondicku ako vacsina ludi, som uplne nemozna. A to som si robila zalusk ze by sme mohli vyliezt na najvyssiu horu Portugalska, no kde by som to ja zvladla. Pritom pred 10 rokmi by som to v pohode zvladla, to som furt niekde chodila a mala dobru kondicku. A takto som dopadla. Je mi jasne, ze z tohto stavu co teraz som sa musim dostat. Mozno tato dovolenka je prvy krok aj ked mi robi problemy.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

kimi2028, Mous, motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Juraj Ut 20 jún 2023 - 16:00

S mojim šoférovaním je to tak, že čím viac som jazdil tým viac ma otec buzeroval. Čím viac ma buzeroval, tým viac chýb som robil. Stále do mňa hučal aby som išiel rýchlejšie. Nútil ma ísť osemdesiatkou tam kde je maximálna bezpečná rýchlosť šesťdesiatka. Keď som mu povedal že v autoškole mi hovorili že mám jazdiť pomaly, tak povedal že čo ma to tam učili za k***tiny. Myslím že môj otec je hlupák ktorý mentálne zakrnel na úrovni decka. Keby som jazdil tak rýchlo ako to on chce, tak by som skôr či neskôr niekoho zabil a skončil v base.

A vôbec mi to šoférovanie nejde. Jazdil som päť krát, z toho dva krát som ťukol auto. Našťastie nie o iné auto, ale len o dopravnú značku a v garáži. 

Nenávidím šoférovanie viac ako kedykoľvek predtým. Myslím že sa to nikdy nenaučím. Radšej budem jazdiť autobusom a vlakom a žiť s kľudom že aspoň nikoho na ceste nezabijem.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 573
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Mous and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Ut 20 jún 2023 - 16:16

Catherin, já jsem si dala závazek, že začnu víc chodit. A jelikož nerada chodím sama, začínám si na netu hledat doprovod. Už jsem se domlouvala se známou z Nyxu a na Facebooku jsem oslovila jednu mladou maminku, chvíli jsme se “oťukávaly”, zítra večer se vrátím z Bojnic a hned pozítří jsem si domluvila s tou maminkou hodinovou procházku, ona vezme kočárek a já nordic walkingové hole. 🙂
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 767
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Catherin4 and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Ut 20 jún 2023 - 16:34

Juraj, myslím, že jediný problém s tvým řízením není v tobě, že ti to nejde, ale v tvém otci. On tě vynervuje a není divu, že pak děláš chyby a nesnášíš řízení. To samé dělal můj tchán mojí tchýni, když po letech sedla k volantu a úplně ji tím od řízení odradil.
Myslím si, že je to škoda. Nešlo by třeba, že bys jezdil sám, bez otce? Byl bys klidnější a určitě bys byl příjemně překvapený, že bys dělal i míň chyb. Otec by ti auto nepůjčil?
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 767
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

dzuli08 and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek St 21 jún 2023 - 15:19

Ahojte,
sedíme ve vlaku v Žilině a čeká nás už jen jízda přímo do Prahy. Dovolenou na SK jsem si užila i ubytko bylo skvělé. Jediné, čeho jsem litovala, bylo, že jsem nemohla zůstat v Bojnicích ještě o 2 dny dýl. Nestihly jsme totiž Prepoštskou jeskyni, kterou jsem chtěla vidět, a vůbec by mi nevadilo strávit ještě pár hodin v lázních ve vyhřívaných bazénech. 😀
Kdybyste měli někdo tip na další turisticky zajímavé město na SK, sem s ním 🙂 , někdy bych si dovolenou na SK ráda zopakovala.

@Catherin4 napadlo mě, že dokud jsi v Německu, mohla bys to mít “blízko” do Prahy. Nechtěla by sis udělat výlet do Prahy na víkend? 🙂 Mohly bychom se setkat, moc ráda bych tě viděla. Slibuju, že když bychom se šly projít, šly bychom pomalu společným tempem. Taky nemám fyzičku a zadýchávám se do schodů. 😀
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 767
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

regina, dzuli08, Mous, Catherin4 and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 St 21 jún 2023 - 15:35

Motylek niekedy sa mozno zastavim, az tak na skok to nemam, ale da sa prist.
Inak mam sa tu dobre, ked vela nechodime tak je to pohoda. Vcera sme boli pozriet vodopady a jazera, dnes sme boli pri majaku, v muzeu a twraz sme na plazi ak sa to tak da nazvat, posielam fotku. Voda je studena ale aj tak som sa kupala.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

regina, dzuli08 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 St 21 jún 2023 - 15:37

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 20230612
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Matej, regina, dzuli08, Patty_Pillow, Mous, motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek St 21 jún 2023 - 17:25

@Catherin4 Tak kdyby sis někdy chtěla udělat výlet do Prahy, tak mi pak pošli ss a vyměníme si na sebe čísla (v mezinárodním formátu), ano?
Moc pěkné to tam máte.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 767
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Catherin4 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek St 21 jún 2023 - 17:30

Bojnický zámek

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 9aa04010
Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 A753e310
Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 74bce210
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 767
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Matej, Sweetheart, Patty_Pillow, Mous, Catherin4 and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow St 21 jún 2023 - 18:50

Ahojte, ja sa mám tak priemerne, hlasy mám, ale som po depotnej, tak do pár dní by to malo ustúpiť, od piatka chodím do posilky a som non stop v svalovke, od pondelka si to zapisujem, koľko kg som pri jednotlivých cvikoch použila a teda nešetrím sa, ale chcem chudnúť, lebo ma v autobuse púšťajú sadnúť, kvôli brušku
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 399
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

janka,janka likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 77 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Sweetheart Št 22 jún 2023 - 19:05

No mna mrzi, ze som nemohol na tu stretavku. Skoda, by som si tam vino podaval v zoologickej 😀 Nemal som vtedy dovolenku, lebo bolo vela marodiek, tak sa mi nedalo ist na dovolenku. Teraz, zaciatkom jula som si dal dovolenku tri dni. Ale aj tak furt volakto marodi, furt dokola to je... A dneska som sa pytal, ze ci by sa dalo na skrateny uvazok robit, no neboli moc nadseni 😀 a este napisem, ze im z uradu prace poslali 5 opatrovateliek na pohovor a 4 to odmietli 😀 inak bol krizovy stav, tolko bolo marodiek. Boli pozastavene aj nove nastupy obyvatelov do ustavu, lebo nemal kto robit. Nikto nechce robit opatrovatelov. A ja si aj tak rozbieham svoje projekty, az sa mi to rozbehne, ako planujem, tak jedine na polovicny uvazok by som tam ostal. A to sa mi rozbehne urcite, uz to aj je skoro 😀 ja nevydrzim tam stale, potrebujem zmeny stale. A inak uz mi prisiel privesok The fool, tarotova karta
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

motylek likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 77 z 84 Previous  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 80 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore