Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 14

Strana 19 z 83 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 51 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 19 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mischelll Ne 14 november 2021 - 20:52

Ahojte Wink

tak zdravím Vás ešte raz, celkom ma zaujali posledne prispevky a téma: Ži, tu a teraz! Aj keď Matejov prispevok som čítala uz napoly v spacom mode a teda, že sa mi zatvarali oči.../cháp ako, že nie je nudny, ale mna taha velmi spať v takýto čas/ a teda budem len reagovať na to čo málo som si zapametala...asi teraz v tejto dobe covidovej sa nad životom viac rozmýšla a skor ci neskor, každy bude riešiť a rozoberať život/smrť. Ja som si tým nie tak dávno prešla.....ale hej Matej pochopila som tvoju myšlienku toho, že si aj ja hovorím, že ešte toto a ešte toto a potom si cez víkend odychnem a zrazu cez víkend nie je čas sa zastaviť a v kuse dokola...a vieš čo Matej, keď chces aby ta niečo vytrhlo s toho cyklu -- tak chod na dovolenku -- to ti premieša aj hodnoty Very Happy ako fakt všetko ide, všetko klape a potom si daš dovolenku - na ktorej si oddychnes v lepšom pripade, ale ja myslim dovolenku kde treba cestovať pripravujes sa na cestu a stresy či to dopadne dobre....a ako sa vrátiš atď. ...a mne sa to uz viac krat stalo, že po dovolenke sa aj rada vrátim do zauživaných kolaji ani mi vadiť nebudu a ešte sa aj do práce budem tešiť aj ked bude trebars treba evidovať nových ludí. Proste len som chcela napisať, že ak na dovolenke zažiješ diskonfort tak aj cyklus alebo kolobeh tvojho žitia sa ti bude zdat, ako nie nudny a uz vobec by si ho nevymenil za nič.....jj treba zažiť horšie, aby sme si vážili to čo máme....a teraz ku mne tak ja mam od pondelka dovolenku a aj napriek všetkému cestujem do velkého mesta ....vlak mi ide o 2 hodky a tak snad nezaspim dovtedy, idealne by bolo zaspať vo vlaku...idem sice len na par dni...ale je to pre mna velky stres ...respektive ani som nezobrala ešte lieky a už spim na mieste a to nepisem ani o tom, že často kontrolujem listky ci som ich dobre kupila...či je všetko zbalené ....čo chýba....atď....možno napišem neskor ako cesta dopadla....tak dufam, že dobre....cheers

PS: Prajem krásny týžden aj z volným sviatkom, užite si ho! community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

Matej, rasto, kimi2028, Iacobus, vrana and Anonym woman like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 19 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Sweetheart Po 15 november 2021 - 12:48

Ahojte, hadam nevadi, ze sem napisem Very Happy Mne je dnes tak dobre laughing som myslel, ze mi bude este nechutne, ale opak je pravdou laughing lebo som vysadil lieky od piatku rana a vikend bol katastrofa, som skuvinal na posteli a prosil nech to prejde, take bolesti hlavy. Ale teraz mi je super laughing heart A idem sa akurat dat do poriadku, lebo vyzeram jak obluda po tomto vikende, strasne volaco laughing laughing laughing Mam nejaku velku hlavu, asi z toho, ze som sa nehybal. No ved mam uz nachystany aj samoopalovaci, lebo som aj bledy nejaky a mne sa to nehodi, ja som tmava zima typovo laughing A potom vyrazam do ulic laughing len je pondelok, musim niekoho zohnat, kto sa so mnou opije laughing So psom sme papali spolu, som mu doniesol z restiky, z toho okienka len, lebo je zavrete, on sa potesil, teraz spinka laughing a vcera zjedol sacok vonku, tak cakam, kedy ho vyvraca... on ma chorobu jest sacky a vreckovky vonku, to neni mozne s nim laughing Ako mozem byt takyto spatny, nemozem sa ani pozret na seba, to ako sa da takto ospatniet za tri dni laughing laughing Len neviem ci niekoho zohnam von na poslednu chvilu v pondelok, ale nevadi, pojdem aj sam, alebo si spravim vlastne pribehy zase, ujdem do lesa a budem sa tam radovat. No podla toho, koho zohnam. Nemozem zabudnut si pustit Elena, ty si zivot moj laughing laughing laughing Caute Eleny dancing welcome or bye
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Som.smutna likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 19 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Iacobus Po 15 november 2021 - 12:55

Dobrý deň prajem,

dlhšie som sa neozval. Mám dosť veľa povinností, a vlastne nič zásadné sa v mojom živote nedeje. Mám sa dobre. Dni plynú rýchlo. Teším sa na sviatky, voľno, trochu oddychu. Mám v predstave pripravený námet na ďalší obrázok. Ešte musím niekoľko týždňov počkať, kým to bude. Zistil som, že mi je trochu smutno samému v byte. Vždy som chcel byť sám, mať súkromie. Ale teraz, keď už žijem sám niekoľko mesiacov, tak sa cítim osamelý. Preto je dobré, že mám veľa práce, nestíham myslieť na samotu. Ale tento víkend bolo dobre, prišli ma navštíviť brat s otcom. Bolo to príjemné odreagovanie. Dnes som bol na depot. 

Majte sa dobre. Pozdravujem.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Matej, Hvezdicka, vrana and Sweetheart like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 19 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Sweetheart Ut 16 november 2021 - 9:37

Ja som teraz rozmyslal, ako som robil v domove dochodcov na psychatrickom oddeleni. Teraz robim cez pocitac uz Very Happy opatrovatel som bol a neskor aj instruktor socialnej rehabilitacie Very Happy A schizofrenici boli z tych ludi najnormalnejsi, som mal na kupanie schizofrenika, ale len formalne, lebo on bol uplne samostatny, este aj na vino chodil do mesta. Len som mal za neho zle kolko razy, ze ma bordel v izbe laughing ale vacsinou tam boli s demenciou a Alzheimerom, alebo alkoholici s organickym poskodenim mozgu, alebo po porazkach a urazoch. Babky s demenciou som mal na kupanie tiez, to som ich musel komplet okupat, nevedeli nic same spravit, ale boli mobilne, tak presli same do kupelne. A ta izba bola tiez zazitok upratovat laughing pouzita plienka na tanieri, topanky vo vani, kekse napchate pod vankusom, skrina rozbombardovana jak po vybuchu laughing Potom ma dali na druhe oddelenie, kde boli samostatni ludia, tam boli skor taki, co mali len fyzicke obmedzenia, tam sa ani neprebalovalo, oni si sami aj plienky menili ,ak nosili, niektori ani plienky nemali. To som bol na zmiesanej pozicii, ale skor to bolo ako asistent, ze sme pomahali s upratovanim, alebo roznasat stravu alebo som s nimi chodil okopavat zahradku. Tam ma to tak nebavilo, tak som sa vypytal naspat na psychiatricke Very Happy A tam mam tolko zazitkov laughing Ale na tomto oddeleni sa prebalovalo, aj polohovalo na posteli, aj krmilo. To bolo tazke oddelenie aj fyzicky. A "najlepsie" bolo, ked zacal niekto vystrajat na nocnej a pobudil polku oddelenia. Niekedy aj ataky agresivne vedeli dostat, potom im menili tabletky a nastavovali ich na liecbu. Aj eplileptik tam bol alebo bezdomovec, ktory este aj v domove dochodcov po smetakoch chodil vyberat a boli tam aj so sklerozou multiplex v poslednom stadiu, uz paralyzovani na posteli
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 19 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mischelll So 20 november 2021 - 16:50

Ahojte Wink

tak sľúbila som, že sa ozvem ako cez dovolenku a v BA bolo dobre....všetko dobre dopadlo....uz sme 2 dni doma, oddýchnutá som, všetko vybavené, no už len ten lokálny lockdown môže prísť lol! /len žart/ ...a nemám nič tak nove...dnes som akurát upratovala trochu ...welcome or bye

Prajem krásny večer community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

Matej, Tuto, rasto, Iacobus and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 19 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Tuto Po 22 november 2021 - 16:55

Ahojte fórumáci! Ten dnešok pomerne ušiel, ale v zásade bol O. Akosi nateraz nechodím von, hoci by to prospelo a vlastne aj môžem. Cítim sa celkom fajn, a to aj napriek tomu, že vo mne rezonuje pasivita, teda najmä tá fyzická. Chcelo by to poriadne sa rozhýbať, a nie len čučať doma. Môžem sa aj pochváliť, že veľa čítam, a keby sa podarilo hodinku a viac pohybovať, tak som spokojný. Viem, že naše ochorenia dokážu pomiešať "kašu osudu", ale snáď aj zajtra budú prríležitosti. Majte sa čo najlepšie a buďte fit. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej, rasto, kimi2028, Hvezdicka and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 19 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Po 22 november 2021 - 19:09

Ahojte kamaráti, tak po dlhšej dobe sa hlásim. Mám sa veľmi dobre, ale mrzí ma, že v súčasnosti sa nedá veľmi žiť. Tento týždeň boli u nás v meste 3 športové šlágre a ja nemohol som ani na jednom byť. Čo sa dá robiť, treba si na to už zvyknúť, že na Slovensku nebude normálny život pri týchto šuflitkároch nikdy možný. Čo sme si zvolili, tak to máme. Treba voliť niekoho iného a ja neviem koho. Inak je to celkom fajn len som stále doma. Vonku sa mi nechce veľmi chodiť. Venujem sa hlavne šachu, teda dúfam, že sa budem mu už venovať. Okomentoval som si pre radosť už cca. 32 partií. Dnes som si spravil voľnejší deň a tak aj tu píšem. Majte sa dobre a držte sa. Pa pa pa...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Tuto, rasto, Katuska and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 19 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Ut 23 november 2021 - 19:53

Ahojte kamaráti, mám sa veľmi dobre. Dnes mi je akosi smutno. Vidí sa mi, že zrovna tento týždeň mám 6. výročie s už diagnózou schizofrénia (bol som však chorý už pár rokov predtým). Tie roky s tou diagnózou boli pomerne bláznivé a veľmi smutné. Neskutočne sa trápim po istých stránkach, v ktorých som nazývam v lese. Aj keď psychika je vo všeobecnosti celkom dobrá vzhľadom na to, že aké som mal smutné prognózy. Som tomu rád, ale do normálu ďaleko. Najviac sa teším z toho, že osobnostne som zostal rovnakým tým chlapcom, akým som bol. To mi povedalo viacero ľudí, že ťažká diagnóza nezmenila ma vôbec a že som rovnaký. Som rád, že sa díva na mňa okolie takto, ale tak som nejaký bojovník, čo sa nevzdáva. Majte pekné dní a ja musím na nepekné výročie, čo najskôr zabudnúť...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Tuto, rasto, Hvezdicka and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 19 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Pi 26 november 2021 - 10:29

Ahojte kamaráti, hlási že som vo svojom živle. Very Happy Nasledujúce 2 týždne budú skvelé. Štartujú majstrovstvá sveta v šachu a ja dúfam, že uvidím všetkých 14 partií. Zápas bude veľmi dramatický a zaujímavý. Koniec koncov hraje najlepší hráč sveta s piatym najlepším. Ľudia favorizujú jednoznačne jednotku, ale bude to také jasné? Ja nie som si s týmto taký istý. Očakávam veľmi veľa remíz a málo vzruchu, ale budem to pozerať. Mám vybratý už aj stream, kde bude to najlepšie a teším sa na to...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Tuto, rasto, vrana and Sweetheart like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 19 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Matej Ne 28 november 2021 - 17:40

Ahojte.

Mám sa ako-tak... pomaličky z nožky na nožku životom kráčam. Snažím sa ešte viac, než obvykle, si čistiť svoju myseľ a emócie. Mám na mysli najmä snahu o pozorovanie vlastných myšlienok a emócií akoby "zvonku", s odstupom, a tiež aj svojich telesných pocitov. Tiež si veľa púšťam solfeggio frekvencie z youtube, a to hlavne také, ktoré súvisia s manifestáciou lásky. Občasne sa usilujem aj vedome o pozitívny prístup, no v tomto som stále akosi začiatočník, a v skutočnosti ešte stále vcelku ľahko podľahnem malomyseľnosti a ľútostivosti.

Okolo mňa v práci je veľmi veľa negativity, rozčuľovania, vulgárnosti. A zovšadiaľ akosi viac, než v minulosti, na mňa dolieha utrpenie iných... majú ľudkovia vôkol mňa všelijaké problémy. Tiež nepridáva na šťastí ani ustavičné riešenie covidových ľudkov, nakoľko asi posledný mesiac sa stále musí riešiť smennosť a dochádzka v práci tak, aby sa vykryli ľudkova, čo spadli do karantény, alebo priam do covidu. Momentálne mám 2 kolegyňky covidové, v priebehu 2 týždňov som dnes mal už druhý Ag-test, našťastie negatívny. V stredu idem na PCR test, taktiež druhý za posledné 2 týždne. A to je len dôsledok tzv. úzkeho kontaktu, no "kontakt s úzkym kontaktom" riešime už fakt dokola celý mesiac. very sad3

Aj vzhľadom na spomenuté, si teda skúšam viac, než obvykle, čistiť myseľ a dbať viac na duševnú hygienu. Skúšam aj viaceré techniky z motivačných kníh, ako aj techniky stoicizmu. Po večeroch skúšam tiež opäť meditovať a robiť si dýchacie cvičenia. Totiž v poslednom období som mal 2 akési nábehy na panické ataky - bol som veľmi prekvapený, že som sa vlastnými myšlienkami vyhecoval až do takej úzkosti, že som začal na krátky okamih nad tým strácať kontrolu. Možno to aj trochu súvisí s tým, že už nejaký čas mám vysadené anxiolytikum Spitomin a možno už jeho hladina klesla až tak, že s možnosťou zvýšenej úzkosti už musím znovu rátať. very sad3

V škole sa mi v súčasnosti darí trochu menej. Veľa prokrastinujem a s dôležitými projektami i zadaniami značne meškám. Celkovo cítim v tejto veci únavu, a asi aj klasickú lenivosť. V podstate ma tie zadania aj bavia, keď už ich rozbehnem, ale ten prvý krok "začať" a vydržať to robiť tých zhruba prvých 20 minút, kým ma to "chytí" a začne baviť, tak to je tradične u mňa tá najťažšia časť. To, že mám málo času po práci na školu, to som si už priznal, že je to v skutočnosti moja výhovorka, nakoľko aj tie 2 hodinky čistého času, ktoré by som reálne si vedel večer nájsť na školu, by úplne stačili, keby sa kontinuálne účelovo využívali na to, čo je potrebné. Ibaže to som celý ja, že začnem blúdiť po webe kade-tade a zrazu sú tie 2 hodiny fuč. Smile

Tak zatiaľ takto z mojich dní. Ďakujem Vám za prečítanie. Ďakujem

Držme sa, priatelia.
Veľmi Vám prajem každému mnoho síl, zdravia, chuti a motívácie. Všetko dobré! community together

S úctou a pozdravom
matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 19 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

Mischelll, rasto, Iacobus, Hvezdicka, Katuska, vrana and Som.smutna like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 19 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Ne 28 november 2021 - 19:23

Ahojte kamaráti, mám sa veľmi dobre. Hoci mohlo byť to aj lepšie. Stále môže byť totiž lepšie. Narážam na svoju náladu. Väčšinou som totiž bez nálady, ale pri našej chorobe je to vraj normálne. Neviem, že čo s tým mám robiť. Mám radosť z toho, že aspoň psychika je celkom dobrá a nemusím riešiť nejaké veľké problémy. U psychiatra som nebol skoro rok. Vyzerá tak, že tak skoro tam ani nepôjdem.

Inak teší ma, že aj spánok sa upravil mi a vstávam v prijateľnú hodinu cca. O 6:00-7:00. U nepracujúceho človeka nie je to stále ideálne. Rád by som si pospal aspoň do 9:00, ale neviem, že čo mám v posteli robiť haha. Snáď nájsť si konečne priateľku, aby bolo trochu srandy a vzrúša, ale pochybujem, že niekedy sa mi podarí to. No nič nevadí. Tak priateľka nebude asi… Som rád aspoň tomu, že som pri zdravom rozume, ale už aj trochu vo svojich onedlho 33 rokoch šediviem… Smile Už mám šedivú briadku pomerne, ale mne to nevadí vôbec. Vlasy rastú tiež už pomenej. Síce je to stále husté, ale ten rast je pomalší. Ach jaj kimi, kimi čo to zase píšeš. Tak keď ja som proste taký.

Dní trávim pri šachu. Hoci produktivita práce by mohla byť lepšia, ale nevadí. Inak zápas skončil o majstra sveta tromi remízami. Mám veľa šachových plánov. Už len dať to nejako do hromady, aby vzniklo niečo zmysluplné. To je najťažšia vec. Chcel by som začať konečne napísať články o šachových otvoreniach, ale neviem, že ako na to. Snáď bude to celkom dobre.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Iacobus, Hvezdicka, vrana and Som.smutna like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 19 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Som.smutna Po 29 november 2021 - 13:18

Ahojte, dnes som objavila túto stránku a potešilo ma, že niesom v tom sama a nemusím sa hanbiť keď mi nieje dobre na duši.
Som.smutna
Som.smutna
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 2
Reputácia Reputácia : 2
Dátum registrácie : 29.11.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Hvezdicka, Katuska and Sweetheart like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 19 z 83 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 51 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore