Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 13

Strana 65 z 85 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 75 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  tyx81 St 30 december 2020 - 19:05

Čo sa týka očkovania pôjdem , nebojím sa , teraz je to ako cez vojnu- niekoho guľka trafí, niekoho nie. Akurát je to tiché. A pre vetsinu vzdialené, lebo nie sú konfrontovaní s tou mizériu. A preto tomu veľa ľudí nemôže uveriť lebo systém ešte ako tak funguje, ale keď prestane tak bude precitnutie. Nejaká vakcína , prečítal som si vedľajšie účinky všetkých svojich liekov- je to humus nejaké mali aj vo vedľajších účinkoch aj vznik rakoviny. A beriem to. Ghost
tyx81
tyx81
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 280
Reputácia Reputácia : 30
Dátum registrácie : 30.01.2019
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: falošný schizofrenik,z presvedčenia- asi fakt chory
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol , Fevarin

Tuto, dzuli08, Iacobus and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 St 30 december 2020 - 19:57

Ahojte, ja s očkovaním tiež nemám v zásade problém. Sú tam nejaké mini obavy ale keď bude treba zaockujem sa. Ale mam uz prekonaný covid, tak neviem ci mi to vôbec treba. Ale ze sa dá aj viackrát nakaziť. Uvidíme... Dúfam že ma to už bude obchádzať. Situácia začína byť dosť vážna v tych nemocniciach našich. Úprimne sa skláňam pted vsetkymi zdravotnikmi, co su v plnom nasadení. Hoci ma to az tak nezasiahlo, ani extrémne neovplynilo moj život, su ľudia ktorych sa to bytostne týka a prisli napr. o príjem alebo o blizkych. Je to smutné. Ale musime bojovať. Každý s niecim bojuje.

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto, Dušan, Iacobus and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 Št 31 december 2020 - 15:10

Ahojte kamaráti, tak mám sa veľmi dobre. Nálada je silvestrovská, ktorú umocnilo jedno šachové video o šachových chybách v zápasoch o majstra sveta. Vidno, že chýb sa dopúšťali aj geniálni šachisti. Dnes som si dal len oddych a budem sa venovať vymýšľaniu šachového tréningu na zajtra. Som zvedavý, že čo vymyslím a idem vyčkávať nový rok 2021, ktorý je tu čo nevidieť.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Tuto, Mischelll, Dušan, Iacobus and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Mischelll Št 31 december 2020 - 21:22

Ahojte Wink

tak len som chcela popriať šťastný novy rok 2021  Cheers2

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

Matej, dzuli08, Dušan, kimi2028, Iacobus and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Juraj Pi 1 január 2021 - 13:05

Dnes sa cítim celkom dobre. Našťastie počas tohto Silvestra bolo menej delobuchov ako po iné roky a to prispelo k mojej lepšej nálade.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 563
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Matej and dzuli08 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 Pi 1 január 2021 - 16:48

Ahojte,
v prvom rade všetkým prajem len to dobré do Nového roka 2021 ....nech vás obchádzajú zlé veci a robia vám radosť aj maličkosti. Smile

Ako sa mám? Asi napíšem, že nejak nepociťujem, že sa začal Nový rok. Aj včera som bola počas búchania pyrotechniky v posteli (spala som) len som sa zobudila na tie delobuchy. Na Nový rok sme si šampanským pripili len dnes, ale myslím že sme tým nič nepokazili Smile Inak sa mám celkom v pohode, ale mohla by som byť aj činorodejšia, hlavne čo sa týka oblasti pohybovej. Na španielčine fičím stále, baví ma to, celkom už aj rozumiem zložitejšie vetné konštrukcie, baví ma to. Tak jeden z plánov je aj ísť do Španielska na výlet, ale ktovie kedy sa zas bude dať.
Vyzerá to tak, že asi budeme mať home office, no priznám sa aj, že som sa tešila na zmenu prostredia, no asi sa tak nestane. Človek mieni, vláda mení. Very Happy (pokus o vtip Very Happy)
Tak dúfam, že aj vy sa máte v rámci svojich možností fajn a fungujete v primeranej miere podľa predstáv. Smile
Držte sa ! it is perfect community together welcome or bye

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Dušan, kimi2028, Iacobus, Trickster and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 Pi 1 január 2021 - 18:20

Ahojte kamaráti, tiež by som Vám rád poprial šťastný nový rok 2021 Smile

Mám sa veľmi dobre, ale nálada už nie je taká, aká bola včera. Som rád, že som novoročnú noc prežil v pohode. Búchalo to u nás pekne, z čoho som mal radosť. Mám rád delobuchy. Síce ich nepúšťam, ale sú super. Čo som robil dnes? Tak venoval som sa len šachu. Vyriešil som 25 šachových diagramov, z ktorých som mal 23 správne. Bol som s našimi aj v prírode. Napísal som konečne aj 2 šachové články... Dnes skutočne super....
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Dušan and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 So 2 január 2021 - 14:44

Ahojte kamaráti, mám sa veľmi dobre. Teším sa z toho, že môžem to napísať. Mať sa totiž dobre nie je u nás samozrejmosť. Negatívne príznaky sú stále, aj keď menej nápadnejšie. Nevadí aspoň viem, že som chorý. Nálada je tiež dobrá, čomu sa teším. Som rád, že sa mi darí trénovať šachy. Dnes som dal opäť 25 diagramov, ale 5 som nevedel dopočítať až do konca. Z toho jeden bol zle preto, lebo som ho riešil za opačnú stranu, ako som mal. Dal som si tiež za cieľ naučiť sa periodickú tabuľku prvkov za jeden týždeň, ako idú prvky za sebou po skupinách I. - VI... Som zvedavý, že ako mi to pôjde....
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Tuto, Dušan and tyx81 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Mischelll So 2 január 2021 - 17:18

Ahojte Wink

ja sa mam v celku dobre.....akurat mama je stale mimo....našťastie už berie pravidelne lieky a pomaly sa to zlepšuje...aj ked jej nazory su scestne....ale pretrpime to....dufam, že už o týžden bude jej stav zase o trošku lepší....tieto volne dni trávim doma a uz aj čítam knihu je to zaujimave....popripade sa hram s malou mačkou...jo vymalovavam antistresove malovanky pre dospelých....a skoro by som zabudla zopakovala som si všetkých 35 testov z autoškoly a planujem si dať kondičné jazdy a potom jazdiť....uvidim ako mi pojdu tie kondičné jazdy...inak vodičský už dávno mam....a priatel ten vynimočne počuva....no, uvidíme .....naš vztah je ako na sinusoide raz hore inokedy dole....len nedavno to bolo dole - rozmýšlala som o rozhoche...nebola som ani znechutena ani naštvana ani nič...len som sa tak zamyslela, že nikam to neviedlo...a potom prišlo to, že sme sa stretavali každy deň počas tyždna a bolo to zase OK, ako vravím sinusoida..... heart ...ale kto vie, asi to tak býva v živote.... Question

Prajem krásny predlžený víkend  community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

Matej, Tuto, regina, Dušan, kimi2028 and tyx81 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Matej Ne 3 január 2021 - 10:46

Ahojte.

Mám sa ako-tak, niekedy dobre, niekedy aj dosť zle, asi ako písala @Mischelll o sínusoide v živote. Prežil som určité, asi týždňové obdobie niečoho ako hypománie, kedy som spával sotva 3 hodinky denne a veľmi horlivo som prerábal rôzne veci v rôznych projektoch. Išlo o rôzne weby, aplikácie, alebo vlastne aj hardvérové vylepšenia v mojom počítači a rôzne iné softvéry. Hlavným leitmotívom tohto počínania bola snaha učiť sa, pochopiť, ako to všetko funguje. Nakúpil som licencie na niektoré softvéry, ktoré mi dosť uľahčia veci a tiež mi zajtra príde kuriérom trošku kapacitnejšia RAM-ka, aby to počítač lepšie ťahal. Časom si musím vymeniť ešte pevný disk za typ SSD ... môj macbook je totiž z roku 2011 a má ešte starší typ disku. Pozeral som kopec videí na youtube, ako si tento typ počítača rôzne hardvérovo vylepšiť tak, aby sa procesoru lepšie dýchalo. Z toho "produktívneho týždňa" som asi deň a pol venoval inštalácii a učeniu sa Linuxu, konkrétne som zvolil Lubuntu, lebo je na začiatočníka, ktorý sa v Linuxe nevyzná, asi najintuitívnejší, veľmi mi pripomína staré XP-éčka. Haldy základných vecí sa však robia cez príkazový riadok, s čím som sa vydržal babrať iba zopár hodín, až som to napokon zatiaľ odložil, kým budem mať na to viacej trpezlivosti. Celý čas som bojoval s akýmsi nie úplne príjemným úžasom, že aké obrovské, priam gigantické množstvo vecí sa v odbore informačných technológií rieši, resp. koľko sa toho človek musí naučiť, aby sa aspoň základne zorientoval. Vždy, keď som sa zavŕtal do nejakej témy z IT, tak sa mi otvárali stále ďalšie a ďalšie komnaty nepoznaných a dosiaľ netušených poznatkov. Je to ako nejaká bezodná priepasť, stále sa dá vŕtať hlbšie a hlbšie. Asi je to tak aj v iných odboroch, hoci pri štúdiu filozofie som až takýto krajný pocit nemal. Toto moje táranie sa dá zhrnúť skrátka jednou vetou: Ako som sa v tom viac a viac vŕtal, čoraz viac som si uvedomoval, koľko nesmierne toho veľa ešte vôbec, ale vôbec neviem. Preto ten spomínaný úžas nebol až tak príjemný, lebo sa mi vytváral dojem, že sa to nikdy nedokážem naučiť - nie že by som to nevedel pochopiť, ale preto, lebo je toho tak veľa a času tak málo.

Momentálne mi "hypománia" odznela a vrátil som sa potom k školským veciam. Dokončil som záverečný projekt na Programovanie, včera som ho odovzdal. Ešte mám potom riešiť veci na 3 iné predmety, aj písomne, aj učiť sa. Tak musím ísť na to. Na niektoré skúšky som už aj prihlásený, takže ma to tlačí ako kamienok v topánke. Smile

Čo sa týka práce, stojíme. Sme zavretí vzhľadom na lockdown. Blížia sa termíny inventúr, my máme mať hneď začiatkom februára, takže je možné, že nás zamestnávateľ vyženie pripravovať veci. Trochu s tým rátam, aj keď platia opatrenia hygienika také, aké platia. Neviem, ako v iných maloobchodoch, ale u nás je príprava na inventúru vždy každý rok veľmi zdĺhavá a administratívne zložitá záležitosť. Takže uvidím, čo vedenie povie. Zatiaľ teda ale lapím doma a vŕtam sa tu v IT veciach. S mamou si telefonujeme, momentálne k nim opäť preventívne nechodievam. Sem tam vybehnem na nákup do malých potravín neďaleko činžiaku.

Ďakujem Vám, kamaráti, za prečítanie. Prajem Vám všetko dobré, veľa zdravia.
A keďže píšem prvý raz v tomto roku, tak Vám želám aj šťastný nový rok. Smile

S pozdravom
matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 65 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

Mischelll, Dušan, kimi2028 and tyx81 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  tyx81 Ne 3 január 2021 - 11:20

Ahojte, mám sa dobre. V rámci možného. Budúci týždeň by som mal ísť do roboty, tak by som sa mal dávať fyzicky dokopy, nechce sa my. Uvidím aký bude dnes deň, a podľa toho sa zariadim. Držte sa it is perfect
tyx81
tyx81
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 280
Reputácia Reputácia : 30
Dátum registrácie : 30.01.2019
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: falošný schizofrenik,z presvedčenia- asi fakt chory
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol , Fevarin

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 65 z 85 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 75 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore