Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 11

Strana 79 z 86 Previous  1 ... 41 ... 78, 79, 80 ... 82 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik Pi 5 júl 2019 - 18:10

Ahojte!
Predovšetkým, chcem sa poďakovať Hulkovi za povzbudenie a tlmočenie jeho príbehu k tomu môjmu problému a taktiež Janke, ktorej prajem aby sa jej sila bojovať za dobro rodiny oplatila stonásobne, lebo si to zaslúži. 
Pripájam sa tiež k Matejovi v úcte k Meret a jej pomoci zvieratkám. Je super čo pre ne robíš. Presne toto by si zaslúžili aj ľudia, čo potrebujú pomôcť pri nabratí síl k životu, holt, moc efektívnej pomoci nedostanú, ako píše aj Janka....

No a ja: prežila som ,,výsluch,, vodiča ohľadne jeho výpovede, a dopadlo to dobre, aj vyjadril istú lásku a úctu kumne, tak to bolo celé také prekvapujúce. Keď niekto chce odísť, majiteľia sa s ním idú porozprávať osamote, to aj podľa mňa preto, aby sa dozvedeli, či som veci nepokazila, a či to nieje hlavne kvôli môjmu vedeniu dopravy. Mňamka duševné veci no....
Tak prišli zo zasadačky, a šofér mal oči od slz. Majiteľka povedala že plakal celý čas, že nič mu nevadí, že kolektív má strašne rád, že inak by sa s ňou porozprával o tom odobratí jeho dovoleniek, ale že proste už duševne nevydrží veci, zmeny,k sa v práci vodičov udiali. Že už nechce chodiť do zahraničia, len tu v mieste, kde bude každý večer doma. Tak keďže ma tu drží len môj strach a dobrý vzťah s nimi, šoférmi, asi ma život o pol roka prinúti k tej zmene konečne. 
A inak...týždeň bol hnus troška. V pondelok k nám jeden doviezol kamión so zatiaľ historicky rozliatym, porozhadzovaným nákladom slnečnicového oleja. Akože...tieklo to z kamióna ako z bazéna, 10litrové fľaše som pomáhala našim nejako povyberať, lebo polka kolegov bolo na dovolenke. Bolo však so skladníkmi dole oveľa lepšie, než s vedením s pohľadmi predátorov u nás hore... Po práci prišiel pre mňa René, lebo som mu zo srandy odpísala, že som celá od oleja, že nechcem von, tak to bolo také smiešne, že jeej príde. 
Včera zas, ráno ma viezol do práce opäť obch riaditeľ s manželkou a bohovsky mu šibalo. Zbesnel že tu vodič nebol na ráno s vínom, úplne totálbe mu zašibalo a vykrikoval na mňa všeliaké poníženia, a demonštratívne zabrdzil s autom tak, aby sme sa zľakli že nás prekotí do chotára... Je to zviera ako vyšité, čo k tomu dodať...
Tak toľko. Dnes voľno, lenoším, cez víkend tiež, tak sa teším. 
Prajem krásny víkend a veď viete... I love you
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Hulk DF 365 2 So 6 júl 2019 - 20:57

Ahoj

Rozmýšľal som či by som čitanie kníh mohol čitať v parku na lavičke, alebo v kaviarni či čajovni.
Dneska som sa vyventiloval s eKnižkou na tablete v altánku.
Príjemný vzduch, štebot vrabcov, a nesmierne horko bolo fajn.
Zamyslenia nad eKnižkou a imaginarných svojvolných myšlienok.

Na telekom sk fóre som podal príspevok o to, či je možné zakúpiť mob. dáta bez mob. čísla. Tak som zvedavyý na odpoveď.
Keď áno, tak môžem prevetrávať aj Tablet mimo wifi.

Mmyslím na Vás a mám vás rád.

S pozdravom Spiderman

_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Ne 7 júl 2019 - 10:03

Ahojte. winking

Dnes sa mám zhruba dobre. Dojatie 2 Sobota mi dopadla vlastne k spokojnosti, venoval som sa hlavne editovaniu obsahu na Schizo.Sk (dlhé hodiny väčšinu dňa Shocked ), okrem toho som pral 3 várky. Fyzicky som bol viac-menej pasívny, dosť som presedel, až som z toho nejak zmeravel. Dnes som zrána fyzicky aktívnejší, spratal som prádlo, umyl riady, pozametal bytík aj balkón, umyl zem na balkóne, umyl tam parapetu, skontroloval osy (zatiaľ super, žiadne sa nevracajú Pretty good ), mal som sprchu, hygienu. Na obed idem k rodičom pozrieť, hneďka vynesiem smeti. Za sebou mám teď už okrem raňajok aj sváču. Blíži sa 10 hodín, pôjdem pomaly pokračovať v editovaní Schizo.Sk. Dva dni som mal v tejto veci veľmi namotivované, cítil som, že ma to baví. Dnes pociťujem trošku už únavu a nabudenosť "do projektu" je poslabšia. No možno sa mi len stačí rozbehnúť, predsa len ráno od tej siedmej bolo hlavne upratovačné, fyzické, a teraz zrazu opäť sedieť za počítačom chce trpezlivosť. Smile Na dnes mám v mobile niekoľko kvázi-cieľov, alebo lepšie povedané, úloh (to-do tasks). Tak len do toho. Ale priznám sa, mal som krátky spánok, nielenže som zaspal po polnoci, ale zobudil som sa už okolo pol siedmej. Tento raz však nie úmyselne alebo povinne, skrátka som nevedel už ďalej spať. Zároveň som však necítil vyspatosť, vlastne tomuto pripisujem svoju dnešnú o čosi zníženú motiváciu... a unavenosť. Bezradný

Celkovo však nálada je zhruba ok. Známku by som dal dnes zatiaľ 1-. Očko

Prajem Vám krásnu nedeľu, priatelia, ďakujem za prečítanie. Ďakujem
Držím Vám palce! community together

matej
afro

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 79 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Hulk DF 365 2 Ne 7 júl 2019 - 21:16

Ahoj

Začala mi večierka, pomaly chystám do postele.

Čítam 500 stranovu knižku biografiu a životopis Einsteina.
Kniha ma teší a dobre sa číta.


_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  dzuli08 Po 8 júl 2019 - 15:11

Ahojte fórumáci,
mám sa v pohode....už mi začala plynúť dovolenka Smile "Prázdniny" alebo dovolenka odštartovala celkom dobre v podobe rodinnej oslavy - ocino mal 60tku, tak sme mali najprv taký neskorší obed a potom sme sa presunuli na chatu. Bolo to super lebo som opäť bola aj s bratrancami a boli s nimi aj ich manželky Smile tak nás bolo celkom hojne. Niečo sa popilo, samozrejme nechýbal ani guláš a trocha turistiky. Nebol tam vôbec signál tak si to človek aspoň vyskúšal čo to je byť bez wifi a pod. Myslím že aj ostatní boli spokojní, a že sa im u nás páčilo.
Tak to bol víkend. A čo sa týka môjho "prechádzania" životom, myslím že je to fajn. Mám sa dobre v rámci možností, hoci sú samozrejme isté veci čo mi chýbajú (napr. nejaká spriaznená duša opačného pohlavia ), ale dá sa to prežiť. Hlavne nech ma obchádzajú depky a podobné pliagy - to prajem samozrejme aj vám všetkým. Trocha mám obavy ako budem teraz fungovať u našich cca 2 mesiace, mama je tiež doma, tak klasicky z toho bude asi aj "ponorka". Musím si naplánovať aj nejaké športové aktivity ...chcem chodiť na bike a plávať. No tak držím všetkým silno palce a prajem čo najviac pekných a pozitívnych zážitkov podnetov a pocitov Wink
Majte sa, vaša Dzuli
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Meretseger Po 8 júl 2019 - 17:49

Anjelik, dík, pomoc pre zvieratá je dôležitá, na ľuďoch mi nijak zvlášť nezáleží, pokojne nech ako druh konečne vyhynieme, bolo by to len dobre.

Ako sa mám? Hm. Dokončila som prípravy na cosplay, i keď ešte nie je isté, či streda platí, možno bude chladno. Batoh ma extrémne štval a vyzerá dosť divne, navyše som potrebovala čiernu lepiacu pásku, splašila som len tmavomodrú, bože. Ale čo, zozadu netreba bližšie zábery a prinajhoršom to fotografka nejak vyretušuje, za čo jej platím to hafo peňazí? Predok by mal byť OK Very Happy

Vo štvrtok mám stretko s kamoškou a, totiž, ako neberiem psychiatrické lieky, som podchvíľou dosť horny a už som zvažovala, že ju zvediem lol Je síce hetero, ale možno si to len myslí What a Face Uvažujem, či môže nášmu priateľstvu uškodiť "neslušný návrh" a skôr si myslím, že nie, takže si to ešte nechám prejsť hlavou Embarassed Okrem toho s mužmi najlepšie už nikdy nič (sorry, chalani tu) a ako som už spomínala, zrejme nepôsobím ako lesba, do PK nechodím, tak ako si nájsť partnerku? Možno sa hoci aj postavím doprostred námestia s tabuľou, že si hľadám ženu, ah whatever Laughing
Ale to by ma mohol nejaký kotlebovolič zmlátiť alebo čo. Meh.

V stredu by sa teda malo fotiť, myslím, že to bude epické! Hrozne sa teším, i keď ešte posledné prípravy typu "umyť si vlasy", etc. - nechce sa mi do toho, ale treba.

Nuž, a napísala som psychologičke mail, či jej vážna rodinná situácia ešte platí a dozvedela som sa, že hej a dlho aj bude, že jej zomrel 22-ročný syn sad and unhappy To si vážne nezaslúži... Neodpísala som, lebo som netušila čo, dúfam, že to pochopí. Ach. Mám si hľadať zatiaľ nového terapeuta a keď sa k terapiám vráti, napíše mi, či chcem byť zas u nej.

Po psychickej stránke všetko okej, po somatickej, no, glyčky stále totálne rôznorodé, ale prestáva ma to nejak zvlášť zaujímať. Ale to plávanie pomáha, aspoňže tak.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik Po 8 júl 2019 - 17:57

Ahojte!
Dnes sa mám aj ja super. Deň sa podaril, v práci som si všetko zariadila a nebol stres. 
Od včera sa mám lepšie, lebo na večer som už bola u náhradnej rodinky. 
Predtým, celý dlhý víkend katastrofa. Od piatku som bola sama doma v byte, plánovala som konečne urobiť poriadok v izbe, medzi tými milión vecami. No končilo to vlastne tak, že som len nonstop bola v strese, vo dne v noci, že s tým musím začať, a chcem to aj dokončiť. Tak kým bolo svetlo, ako-tak v pohode, síce som sa troška bála. Na zotmenie však každý deň som sa bála moc, pohyby som obmedzovala tak na tie 3 metre v izbe, zriedkavo už ku dverám, alebo do predsieň-kuchynky.... Proste, cítila som sa pozorovaná, večer furt sa dívala smer kuchyňa, a teda každú hodinu bola hore. Tak 2 celé dni len toto trápenie. Volali ma von, nechcela som, nechcela som aby ma kamarát videl. Taký rozhovor telepatický by som bola milerada prijala, keby také existovalo. Iné nič. 
Odmietala som ísť k rodinke, aj keď pre mňa v každý deň chceli prísť...lebo...lebo som chcela upratovať..  
Včera, akonáhle som sa už dostala ku nim, bolo všetko opäť v poriadku.
Dnes už veľmi dobre. 
Hanbím sa toto sem napísať, ale tak čo už....

Meret, ešte nemôžeme vyhynúť, lebo si ešte musím nájsť nejakého aj ja. Bo potom kto vie na akej planéte sa objavíme a či nebudeme nejaký mrte škaredý druh laughing

Ku cosplayu prajem veľa šťasťíčka a zvodnosti Wink
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik Ut 9 júl 2019 - 18:04

Ahojte! I love you

Inak...presne toto Neti! Že ,,nemám čas''; ,,neplatia nám toľko aby sme..."; ,,daj 20-40 Euro za každú evidenciu, sedenie"...
Potom sa človek pýta, že kde sú jeho 82 Eura mesačne za zdravotné.... Vie jenom Čert!
Ornažové tričko moc pobavilo Smile. Ako keby človek nesiahol po prvom odeve čo má po ruke, keď sa cíti v koncoch a chce pomoc... Ale máš pravdu, určite aj z tej farby asociovali na to, že ti nie je nič vážne... Ty simulantko Razz
Presne pre toto som sa dočasne vzdala návštev psychiatra a psychológa. Lebo v mojom okolí je nemožné sa dostať do evidencie u nikoho z nich (odhliadnuc od krvavého pokusu ako píšeš). Som zprv zaplatila majland u môjho + jeho kamošky psychologičky za prvotnú nejakú diagnózu, a odvtedy to je tak ako bolo. Sama cítim, že je mi horšie o dosť, než mám na prvom papieri od tretej návštevy, ale tak zatiaľ nemám peniaze aby som u nej pokračovala v stanovení diagnózy, a lekár vedome tvrdí, že vraj nevie o iných terapeutoch, čo by sedenie účtovali za menej/resp aspoň polovicu- aj keď mám už min. 3 ziadosti od tohto lekára, že musím chodiť aj na terapie No, I cannot accept
Le pluie minule písala o nejakej psychologičke v BA, u ktorej sa dá s doporučením bezplatne. Ale zatiaľ nemám duševnú silu a som sa aj nadula bohovsky, a hraničné stavy riešim tak, že poviem rezerva bratovi, a spánkom. 
A tak niečo bude... Asi som ten typ čo keď sa veľmi nahnevá tak im to zdemonštruje... Zatiaľ sa ale držím saint

A tak deň zatiaľ tiež super ako včera. Od 6:30 som sa nezastavila v práci,...( no dobre...na 3 croissanty hej...), a všetko klapalo. 
Obchodný riaditeľ dnes ráno v aute podal ukážku zasa o tom, že nie je človek, ale tak čo už laughing

A tak. Všetko dneska OK. Posielam giving a hug a majte všetcia krásny večer!
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 79 Empty Mucha - najväčšia drzosť na svete

Odoslať  Hulk DF 365 2 St 10 júl 2019 - 14:20

Celý barák zasitovaný, a najväčšia drzosť na svete mucha, ma v izbe pri čítaní knižky začala otravovať.

Zobral som do rúk mucholapku a šiel loviť.

Druhá najväčšia drzosť, bol fakt, že som ju naháňal 40.min jak ten picino a nie som si iisty, či som ju zachlomaždil.

Inokedy bolo po muche do päť minút.

_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Hulk DF 365 2 St 10 júl 2019 - 15:04

Úspešne hlásim, parazit zachlomažden!!!

_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 79 z 86 Previous  1 ... 41 ... 78, 79, 80 ... 82 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore