Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 11

Strana 50 z 86 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 68 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  le pluie So 2 marec 2019 - 11:44

Nedá mi nereagovať na Mateja. Som úprimne potešená, že si bol vonku s kolegyňami. Ďalší významný krôčik za tebou. Z malovravnosti vo väčšej spoločnosti si nič nerob. Ja som tiež taká a jednoducho sa rozhovorim len medzi blízkymi alebo vo dvojici. :-) Takže to je úplne normálne, nič chorobné.
le pluie
le pluie
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 104
Reputácia Reputácia : 37
Dátum registrácie : 15.09.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: prvotná F. 23.0, aktuálna F. 32.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapin 5 mg, Alventa, melatonín, Euthyrox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  kimi2028 So 2 marec 2019 - 11:59

Ahoj tuto, tak vitaj so mnou na jednej lodi. Very Happy Treba si to ošéfovať, zatiaľ mi to ide. Činnosti dobre zaberajú. Len by to chcelo viac aktivít, nielen to fitko, čítanie a šachy robiť. Jedna kamarátka tu na fóre mi dáva skvelé rady, ale škoda že ja až taký šikovný nie som.

Ahoj matej, v prvom rade som rád, že si na to stretnutie išiel. Tiež že dobre to dopadlo, to že nebol si tam komunikatívny tak nevadí. Hlavné je že si tam išiel a pôjdeš znova. Presne o tom som ti písal dávnejšie, že choď na takéto akcie. To sú veľmi dobre veci a ty si sa im niekedy tak bránil. Uvidíme ako sa budeš zlepšovať a bude možno aj vzťah časom s nejakou.

Dnes sa mám veľmi dobre. Vnútorne sa cítim byť v pohode, ale ten depresívny zovňajšok hrôza des scared Chápem, že ľudia mi neveria, že teraz sa mám veľmi dobre. Tak dobre pocity súvisia možno s dobrým režimom. Prechádzky sú dnes vynikajúce.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Iacobus So 2 marec 2019 - 21:54

@Meretseger, úplne súhlasím s tvojími politickými názormi. Hovoríš mi z duše.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Iacobus So 2 marec 2019 - 22:24

Zdravím!
_   Včera som skončil školu skôr o 2 hodiny. O 17:30 som cestoval domov. Dal som si záväzok, že sa budem rozprávať s vodičom auta, v ktorom som cestoval. Komunikáciu som aj začal, lenže uviazlo to na probléme, že on mi spontánne začal tykať, keďže sme rovesníci. Ja som mu však vykal, ako je u mňa zvykom a on potom akosi nevedel správne reagovať. Takže rozhovor trochu skolaboval.
_     Dnes som bol ráno navštíviť otca. Ponúkol mi biele víno, neodmietol som dva poháriky. Celkom dobre sme sa porozprávali, mám z toho radosť, keďže sa často nevidíme.
_    Na obed mi matka pripravila lososa s feniklovým šalátom. Veľmi chutné jedlo.
_     Po obede som išiel na návštevu k starej matke. Pomáhal som jej čistiť espressostroj. Rozhovor trochu viazol, až kým sme neprišli k téme samovraždy. Vtedy sme sa trochu rozrozprávali.
_   Večer som šiel s matkou a bratom do Popradu na večeru. Ako predjedlo som mal nakladaný pikantný hermelín a hlavné jedlo Caesar burger. Bol to môj prvý burger v živote. Hermelín vynikajúci, burger nebol zlý, ale nabudúce dám radšej prednosť nejakým cestovinám, ktoré veľmi obľubujem. Matka bola večer po príchode domov smutná, že som sa s ňou v reštaurácii nerozprával. Čo ma trochu mrzí, ale bol som trochu zamyslený. Rozladilo ma trochu aj to, že na môj burger zabudli, a tak som na hlavné jedlo čakal hodinu.
    Potom sme sa trochu poprechádzali po nákupnom centre Fórum.
Ďakujem za prečítanie. Prajem všetkým peknú nedeľu!

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  matus So 2 marec 2019 - 22:30

NASIEL SOM TO! Nasiel som cim pravdepodobne trpim. A to vdaka zellu. Niekto spomenul dystymiu a ja som sa toho chytil a zacal googlit. Je to v podstate chronicka depresia ale nie az taka intenzivna ale dlhodoba. A moze sa stat ze este k tejto chronickej sa dostane clovek do "obycajnej" depresie a vtedy sa tomu hovori dvojita depresia. A tak som skoncil v nemocnici uz 3x. Neustale s tym zijem roky rokuce a pritom to je taky jednoduchy pojem ako dystymia. Nechcem sebadiagnostikovat ale sedi to na mna do bodky presne. Takze ziadne blablabla a pri najblizsej navsteve mojej novej psychiatricky jej poviem toto moje podozrenie a uvidime co s tym spravime. Mozno ma posle za psychologickou a tam si to vyrozpravame. Ale konecne zacinam mat pocit ze viem o co sa jedna. A ze nikdy nebudem moct viest kvalitny zivot. Neviem ci sa s tym dokazem zmierit.
matus
matus
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 101
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 24.03.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Euthyrox 75mg, Reagila 4,5mg, Lamegom 25mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Ne 3 marec 2019 - 10:36

Ahojte, priatelia. Wink

Sobotu som mal sprvu aj peknú, neskôr k večeru sa mi začala, žiaľ, kaziť. Súviselo to najmä so zníženou sebaúctou a absenciou sebalásky, nakoľko som si vyčítal, že som nedodržal drvivú väčšinu z toho, čo som si predsavzal. Mám na mysli aj upratovanie bytu, aj akožepovinnosti, a čo sa týka jedla, prežral som sa na 16 tisíc kJ, večer po desiatej som mal ešte aj 2 veľké chody. Nedokázal som si rozkázať. Dosť ma to všetko potom mrzelo a ako na potvoru som si pustil smutné pesničky z počítača, takže rozlada bola nádherne dotvorená. sad and unhappy Podmienky skvelo vyšité pre sebaľútosť...

Počas dňa to bolo ešte ako-tak, dalo sa - potešilo ma úspešné opratie 3 várok, telefonát s mamou, hranie na PC a občasné čítanie knižky. Vcelku som sa ale dosť nudil a mal som aj zopár desiatok minút, kedy som nečinne ležal na gauči a čumel do plafónu. Potom som vyskočil, že nie, Matej, to je to isté, ako to bolo minulý víkend, tak som ležanie okamžite prerušil. Často som sa potom prechádzal hore-dole po svojom bytíku a rozmýšľal, čo by som mohol takého robiť. Nič sa mi nechcelo z toho, čo mi napadlo ako nápad. Aj preto som sa večer začal hromadne ládovať jedlom, proste z nudy. Inak by som bol vydržal a limit energie krásne dodržal...

Cítim výraznú nudu a nič ma vlastne extra nebaví, nenapĺňa. Tak som z toho v súčasnej chvíli trochu rozladený. Chcel by som sa pre niečo nadchnúť, no nič také nenachádzam. very sad3

Tak uvidím, ako mi nedeľa dopadne. Budem sa snažiť, aby bola lepšia než sobota. shooting2

winter

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 50 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Meretseger Ne 3 marec 2019 - 13:28

@Iacobus, teším sa Very Happy
@matus, pripadá mi to fajn, že vieš teraz pomenovať svoju diagnózu, ale byť tebou, moc sa na to neupínam. Totiž, mám pocit, že silou mocou chceš byť diagnostikovaný, chceš mať pomenovanie pre to, čo ti je. Okej, len aby sa ti nestalo to, čo mne, že potom, ako mi určili F60.3, tak som sa na dobrých pár rokov prehnane stotožnila s nejakými lekárskymi označeniami, príručkami a bola som proste hraničiarka, nič iné. Stratila som náhľad a všetko som ospravedlňovala HPO-čkou. Ty nie si tvoja diagnóza, pamätaj na to, si viac Smile
@Matej, nuž jo, tak síce vcelku s nechuťou, ale ostanem teda jej klientkou. Pokiaľ ma sama nevyhodí z terapie, no Smile Len mám dojem, že jej už nemám moc čo povedať, nemám náladu na zdieľanie svojich myšlienkových pochodov a pocitov práve s ňou. O čom sa s ňou vlastne budem zajtra baviť, ani srnka netuší.
Nuda a neschopnosť pre niečo sa normálne nadchnúť, zaujať sa niečím chytajú aj mňa, už dosť dlhý čas. Zatiaľ čakám, či to spontánne odoznie alebo sa bude treba premôcť. V podstate to kolíše rovnako ako moje nálady, zo sekundy na sekundu som plná elánu a plánujem hafo činností, následne si ľahnem spať a poďme všetci umrieť Very Happy Ale ako s tým bojovať, či fakt len zaťať zuby a násilím sa do niečoho dokopať, to neviem. Zrejme. Teoreticky by sa záujem mohol dostaviť s činnosťou, takto som napr. po sto rokoch včera rozčítala knihu a joo, bolo to fajn Twisted Evil

Nuž, a ako sa mám? Pohodovo. Aj keď neberiem stále lieky a ako vravím, nálady fakt dosť kolíšu. A zaháľam, strašne Shocked Ale po dlhom čase sa ozval americký kamarát Jim, suppa sme pokecali a ešte aj poslal peniaze (predpokladám, že ma vníma ako chudobnú kamošku z rozvojovej časti Európy Very Happy ). Ďalší priateľ, jeden Pražák ma v poslednom čase extrémne irituje a zvažujem, či nezruším jeho plánovanú májovú návštevu, pretože si s ním nechcem ani písať, nieto ho vidieť. No ale našťastie je to ešte vcelku ďaleko. Inak som vraj v tomto období pomerne fajn, ako sa vyjadrila mama, zrejme ju obchádzajú moje depresívne a podráždené rozladenia. Lebo vážne, občas by som niekomu s radosťou zakrútila krkom Shocked Týpkovia, ktorí sa pôvodne chceli dostaviť na... eee... telesné radovánky sa začali vnucovať obaja a štvú ma rovnakým dielom. Pochybujem, že by som bola taká neodolateľná, možno (viem, čo chcem povedať a neviem, ako to povedať sofistikovane a distingvovane Very Happy )... Ehm, každopádne tlačiť na pílu sa nevypláca, už ma začínajú seriózne štvať Very Happy Tož uvidíme. Keď to mám zhrnúť, tak si pripadám ako totálny mizantrop. Plus, ako si tak uvedomujem, čím som staršia, tým väčší odpor vo mne vzbudzujú deti, takže tie kecy o biologických hodinách a úlohe ženy v spoločnosti ako matky sú absurdné bull**ity, to len aby ste vedeli, chlapci Very Happy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  le pluie Ne 3 marec 2019 - 14:05

Meret, super si ma pobavila tvojim postom :-D. No mám sa stále rovnako. Bolo už lepšie, mala som pocit, že posledné slnečné dni už som úplne zdravá a bola som maximálne povznesená ako za starých čias. No keď mi bolo tak dobre, satancek vo mne povedal, dám si teda viac toho AD nech mi ešte viac zapíše. Proste experiment sedliackeho rozumu a môjmu telu to bolo veľa aj keď je to pre niekoho normálna dávka. Ja som s chytala nepokoj, miernu úzkosť a trás. A dalo ma to zas naspäť do môjho normálu. Čiže zabila som tie endorfiny čo telo začalo naplno vylučovať. Tak si zas počkám, kedy to príde. Čítam knihu o Wabi-sabi - japonskej filozofii nedokonalosti. Je to super vec, hlavne pre nás liečiacich sa.
le pluie
le pluie
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 104
Reputácia Reputácia : 37
Dátum registrácie : 15.09.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: prvotná F. 23.0, aktuálna F. 32.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapin 5 mg, Alventa, melatonín, Euthyrox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Tuto Ne 3 marec 2019 - 17:12

Ahojte kamaráti/tky!
Je zaujímavé čítať Vaše príspevky, teda hlavne to, ako dlhodobo bojujete so svojimi diagnózami. Som rád, že som tu s vami a keď aj nič iné, tak sa aspoň snažím "držať" na úrovni, ktorá prislúcha zaliečenej poruche.

Moja hlavná obava sú "hlasy", s ktorými sa asi až pričasto v prežívaní stretávam. Zatiaľ správanie snáď zvládam, trošičku mám problém s všedným pohľadom na/od okoloidúcich. Fajn je určite akp., teda aktivity, ktoré v rámci týždňa vykonávam. Nie som nadšený s časom vstávania, cvičením a chudnutím. Tieto položky bývajú dosť otázne.

Inak nejaké tie extra novinky nemám, rád sa ponáram o sveta kníh, ktoré mi vypomáhajú k lepšiemu precíteniu reality. Podobne to platí aj o pár telefonátov kamarátom/kám, schizofóru, Zellu, FB, záhrade...

obrý štart do prac. týždňa praje Tuto

flower flower flower

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  regina Ne 3 marec 2019 - 18:14

Ahojte,

dnes sa mi akosi ťažšie vstávalo. Teda vstala som normálne, no po raňajkách som sa ešte vrátila do postele a potom sa mi z nej akosi nechcelo. Samozrejme musela som vstať, lebo trebalo mi variť nedeľný obed. Prinútila som sa a potom to už šlo dobre. Poobede som vyšla so sestrou na prechádzku za dedinu, dali sme rýchlochôdzou hádam nejakých 4-5 km. Bolo fajn. Medzitým som si dohodla s dcérou, že zajtra prídem za ňou do Bratislavy, pretože je chorá a chcem jej trochu pomôcť s malým, aby si vedela aj oddýchnuť. Cez víkend sa skutočne nestíham nudiť. Aj včera aj dnes mám pomáhať synovi s projektom do školy. Včera som sa smiala, že čo všetko ja takto nepriamo "študujem", lebo včera sme napr. robili prácu analytikov, dnes k tomu ideme písať dokumentáciu. Aj muž ma dnes chválil, že moje rozumové schopnosti veľmi pomáhajú našim deťom. Ale tuším tu začína smrdieť samochvála. Vlastne som to napísala len kvôli tomu, aby ste si o mne nemysleli, že stále len stojím pri sporáku.
Celkove môžem povedať, že to že som na ID a že nepracujem, prospelo hlavne mojim vzťahom s deťmi. Mala a mám na ne stále dostatok času. Teraz vlastne už aj na vnuka. Aj môj muž tvrdí, že choroba a jej liečba liekmi a aj elektrošokmi ma veľmi ani nepoznamenala, teda neodráža sa to nejak negatívne na mojich rozumových schopnostiach a schopnosti sústrediť sa. Akurát, že som niekedy uzavretejšia a menej komunikatívna.
Trochu si vyčítam, že necvičím, už asi 3. týždeň sa neviem k tomu dokopať. Snáď tento týždeň začnem... Inak som so svojimi stavmi celkom spokojná. Mne to jarné slnko a teplejšie počasie nerobí problém, naopak vylepšuje mi to náladu.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 646
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  kimi2028 Po 4 marec 2019 - 13:27

Ahoj @matej, to je škoda, že dokážem len vo veľmi málom množstve dodržiavať predsavzané vecí. V tomto smere sme väčšinou rovnaký. Jednoducho chýba nám vôľa a motivácia v našom správaní zmeniť. Čo sa tejto témy týka, tak môžeme ju zmeniť len správne vybudovanými návykmi, aby sa to trochu zlepšilo. Tak ti odporúčam pre vlastné dobro pracovať na tom.

Ahoj @tuto nemáš to momentálne najľahšie, ale je dobre, že dokážeš bojovať proti hlasom. Tiež by bolo dobre, keby si si vybudoval dobrý návyk ku cvičeniu a vstávaniu. Vezmi si príklad napr. zo mňa. U mňa to bolo ťažké, ale vstávam o 7:30, zaspávam 21-22:00. Chodím tiež do fitness centra, v ktorom cvičím, aj keď nie som fyzicky vďaka menším problémom s kolenami na tom veľmi dobre. Idem si svoje. Teší ma, že dodržiavaš aspoň iné predsavzaté vecí. Hodnotím ťa kladne, len tie návyky zlepšiť.

Ahoj @regina, potešilo ma, že si zabojovala trochu s vlastnou lenivosťou a dopadol deň veľmi dobre napriek počiatočným problémom. Kladne hodnotím, že pomáhaš svojim štúdiupovinným ratolestiam a udržiavaš sa tak v dobrej duševnej kondícii. Teším sa, že môžeš robiť všetko bez obmedzení. Ja si zvykám tiež už na to, že niektoré vecí môžem už robiť.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  kimi2028 Po 4 marec 2019 - 18:25

Ahojte,
tak včera som urobil rozhodnutie, že prežijem nedeľu bez notebooka. Musím dať tu, že mi to prospelo. Počas dňa som robil veľa aktivít väčšinou prechádzky, šachy, čítanie, či obľúbený sitcom, ale nevadí. S mamkou som absolvoval tradičný víkendový výlet. Zabral síce len hodinku, ale dobre bolo. Som veľmi rád, že som to dal.

Dnes mal som sa veľmi dobre, ale tak dopoludnia bol som veľmi pasívny a do ničoho som sa nemal. Trochu času som akurát strávil prechádzkami a nad šachami. Po obede som si povedal, že budeme robiť a dá sa povedať, že už som bol činný. Program bol však nabitý a musel som do 17:30 všetko stihnúť prechádzky, fitness centrum, menšie čítanie, ale dalo sa. Momentálne pozerám finále 1. hokejovej ligy pri notebooku. Išiel by som aj na živo, ale bolo by tam šialenstvo. Veľmi veľa ľudí tak som nešiel. Večer sa chystám pozrieť aj novú sériu sitcomu "Susedia".
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 50 z 86 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 68 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore