Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 11

Strana 5 z 86 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  le pluie Pi 26 október 2018 - 16:23

Chcem Vám ešte poslať obrázok neba, ktoré bolo u nás pred pár dňami. Bolo to ozaj krásne. Teším sa, že môžem vnímať tieto okamihy ako krásne. Možno už nie som úplne paf z toho, ale poviem si "nádhera". O to viac som vďačná osudu, že to takto je, lebo ešte pred pár mesiacmi by mi to úsmev na ústach nevyčarilo. Viem, že isto je tu nás dosť aj takých, ktorým to úsmev možno nevyčaruje, že bojujú s anhedóniou a podobne ako ja predtým. Držím Vám palce, ale verte, že stále treba skúsať, meniť lieky a podobne. Ja som brala skoro roka pol antidepresíva, ktoré mi vôbec nepomohli. Až po 2 rokoch som konečne stretla "pani doktorku" a tá mi predpísala také, ktoré zabrali. Ja už som myslela, že mne nezaberie hádam nič. Že nemám súdené žiť šťastne a podobne...Tí z Vás, ktorých táto fotka potešila, ste na dobrej ceste Very Happy. Možno to vyzerá ako nejaký môj pseudopsychologický výskum, no mala som potrebu zdielať s vami túto fotku. Smile A možno urobiť radosť.
Attachments
Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Attachment
43505756_281462049164298_4604705154678128640_n.jpg You don't have permission to download attachments.(48 Kb) Downloaded 14 times
le pluie
le pluie
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 104
Reputácia Reputácia : 37
Dátum registrácie : 15.09.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: prvotná F. 23.0, aktuálna F. 32.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapin 5 mg, Alventa, melatonín, Euthyrox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  jardoss Pi 26 október 2018 - 16:58

Dakujeme za fotku Smile mne prospela ta foto.. Wink a mas pravdu stymi kombinaciami liekmy...tiez som trpel anhedom...tiez sami museli nasadit antidepresiva ktore zabrali chvala bohu...lenze ja som experimwntoval s antipsy...co viedlo k zhorseniu stavu ktory trva dodnes aj ked som kvazy stabilizovany...drzim vam palce bojovnici umna ste hrdinovia Smile
avatar
jardoss
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 21
Reputácia Reputácia : 2
Dátum registrácie : 10.01.2017
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : Lučenec

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  emuska511 Pi 26 október 2018 - 18:33

Krásna fotka,presne také nebo bolo aj tu vo Vrútkach,chcela som odfotiť,no zabudla som na to,tak sa teraz dvojnásobne teším
avatar
emuska511
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 24
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 25.05.2018

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  kimi2028 Pi 26 október 2018 - 18:37

Fotka je veľmi pekná. Ja som tiež rád, že nejaké tie pocity už mám. Treba sa veľa nadrieť, aby sa udržali...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Hulk DF 365 1 Pi 26 október 2018 - 18:55

Ak máte záujem sa kochat napr.prirodov a kvalitou fotky, doporučujem apky s koncovkou wallpaper,
V poslednej dobe som sa nad obrazkami zamyslel,dnes su už v top kvalite,v mobile mam zo 40 tém wallpaperov a je načo sa pozerat,a hlavne ako dlho, určil som si dobu,kolko budem civiet na jednu fotku,a môžem povedat, že je to sila.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 A510
Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 A410
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  tomas So 27 október 2018 - 6:04

fajny, nic v zlom, ale mohol by si prosim prestat spamovat? robi to forum neprehladnym.
nemam nic proti normalnym prispevkom, mame ta na fore radi, ale hromady obrazkov a zmatene, nic nehovoriace vypisky z knih, to uz nie.

_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej So 27 október 2018 - 9:47

tomas napísal:fajny, nic v zlom, ale mohol by si prosim prestat spamovat? robi to forum neprehladnym.
nemam nic proti normalnym prispevkom, mame ta na fore radi, ale hromady obrazkov a zmatene, nic nehovoriace vypisky z knih, to uz nie.

@antifajny, @fajny:

Zareagoval som po Tomasovi aj ja, pričom odpoveď je dolu v Metafóre, klik tu.

Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej So 27 október 2018 - 10:18

Ahojte, priatelia. winking

Mám sa dnes dobre. Včera som si precvičoval žitie v prítomnom okamihu, prečítal som asi ďalších 10% z Tollovej "Sily prítomného okamihu". Okrem toho som takmer dočítal "Štyri dohody" a prečítal väčšiu časť knižky "10 tipov, ako si predĺžiť život o 10 rokov". Smile Poobede som teda väčšinou čítal, doobeda to bolo o fóre a internete. Hrať som sa nehral, hoci som to chcel skúsiť, no nechcelo sa mi napokon. Na obed som mal šlofíka asi na 2 hodinky. Shocked Navečer som si odcvičil sériu, tak som bol hneď spokojnejší... Z domácnosti som nerobil nič, občas iba umýval bezprostredný riad po jedle. Vyzeralo to, že dodržím limit energie, ale napokon som to dal na 11 500 kJ, takže škoda. Posledných 2 tisíc som zbaštil o desiatej večer. Embarassed very unhappy Okolo deviatej večer som si dal ešte asi 15-minútovku angličtiny, konkrétne som si opakoval gramatiku.  Embarassed

Dnes som vstával asi o ôsmej, boli tradičné ranné rituály, hygiena, raňajky, lieky, káva a tak podobne. Napísal som aj SMS mame, lebo sme včera spolu nevolali, a ona je rada, keď sa ozvem, jak sa mám. Dnes zatiaľ mám za sebou z denných aktivít iba fórum... na programe je pranie, nejaké to upratovanie. Naďalej mám v hľadáčiku pohnúť so schizo.sk, ale musím sa vymaniť z komfortnej zóny. Nápady, čo tam písať, sú, ale realizovať ich sa mi, povedané polopate, až príliš často lenivie. Stojí to určité sebazaprenie v zmysle, že sa musím nútiť ku kreativite a sústredeniu, a to mi, ako zisťujem, nie je vôbec jednoduché. Niekomu sa píše ľahko a tvorí texty jeden za druhým, voľakedy dávno aj ja som to tak mal. No posledné roky to ide zo mňa ako z chlpatej deky. Shocked

Prajem Vám, priatelia, krásnu sobotu, nech sa Vám darí a duševne prospievate. winking giving a hug

S úctou
Váš navždy kamoš
matej
sunny

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Dušan So 27 október 2018 - 10:46

ahoj,

tento týyden som sa chystal sestricke pre lieky,no uz v stredu som bol s kamaradom na pive,tak som vecer tusim bral len 300mg kventiaxu,vo stvrtok zase na pive a tam som nebral tusim nic vecer,a piatok bol u mna no hruza,potil som sa,zima mi bolo,potom zase naopak,a psychicky nie najlepsie,priznaky psychozy sa zacinali ozyvat,no hruza,vecer dal lieky a sel spat,

na fb som prispel milimi fotkami ale otrasným komentárom,kritickym komentárom,neskorej som mal zneho aj dnes akesy zahambujuce vycitky...
ozvali sa nan kamarady a aj tusim danka...so schizofora,
ja som taky tlk,ale je vydiet ako sa pri pisani,ci myslienke kontrolujem,totiz nic mi,nepripada nekorektne a hned to davam na javo bez rozmysli,
jednoducho musim zvazovat ci zverejnym alebo nie danú myslienku,mam diagnozu a kritika s mojho pohladu na seba je kvoli nej,ze a co je mi sumafuk ako to vyznie,a to je chyba,pozvacsa o sebe pri rozhovoroch naopak som kriticky a kydam jeden hnus za druhym,ako keby za to mohla moja dia,jasne ze ano

dalej tie fotky na schizofore,bolo to neuvazene,ale mam ich mnoho a chcel som ich porozdelovat,mal som zvolit radsej v mesom mnozstve,tak mi treba,teraz to budem hadzat do jednej temy,
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  tomas So 27 október 2018 - 18:39


_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Ne 28 október 2018 - 12:10

Ahojte, priatelia.

Dnes sa necítim ok. V noci ma chytali plače, slzenia a bolo mi osamelo, ľútostivo. Na pár hodín mi nevedeli prečítané texty z Tollovej "Sily prítomného okamihu" fungovať. Nechcel som sa sebatrýzniť negatívnymi emóciami, napriek tomu som sa necítil dobre a bolo mi vyslovene smutno. Dnes sú ešte dozvuky takej nejakej vážnejšej nálady, smutnejšej. No už sa intenzívnejšie snažím sústrediť na prítomný okamih a nemyslieť na nijaké psychologické problémy, ktoré si fabulujem akurát tak iba ja sám vo svojej hlave. Dosť túžim po ženskom dotyku a aby som bol pre nejakú atraktívny. Embarassed Embarassed Embarassed

Inak asi aj ok, pokiaľ zanechám sebabičovanie negativizmom. Dnes som vstal dosť neskoro, až okolo pol desiatej nového času. Okrem ranných rituálov mám za sebou odcvičenie série a inak asi ešte nič. Trochu sa cítim úzkostne, priznám sa. Prežívam možno istý typ frustrácie. Poklepkávam nohami a bolí ma brucho od určitej miernej úzkosti...

Zatiaľ známka asi 3, nie je mi dobre.

matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik Ne 28 október 2018 - 17:11

Ahojte!
Prajem všetkým vám krásny večer. Ja som sa cez týždeň nevedela ozývať, hlavne kvôli duševnej vyčerpanosti od práce. Celý týždeň tam bol náročnejší, piatok už veľmi hnusný. Naplnený neúctou, neocenenosťou a krivdou sad and unhappy A za to si môžem hlavne ja. Pretože zmeny sa bojím stále viac ako hocičoho iného. Mňa do zmien ,,prinúti,, vždy už v bodoch zlomu len sám život. Čo je asi ten najhorší spôsob. Zmeniť veci k lepšiemu by som mala ja. Nik iný. Ale ja som ako také 5 ročné bojko dievčatko I disagree  Skrátka: musím zmeniť prácu. Ničím sa ňou ôsmy rok pretože som neskutočne zbabelá.
Včera večer bolo už inak. Zažila som takú vec naživo, o ktorej celé dni a vždy pred spánkom snívam, kam sa poberiem stále ako do útočiska pred svetom. Išlo o to, že včera som dostala od kamaráta takú kopu lásky, o akej vždy snívam. Netušila som, že on ju vie takto vyjadriť. Bolo to celé láskyplné, dlhé aj hodiny, a hlavne: čistučké. Nič vážne sa nestalo. Len láskyplné objatia. A také Shocked Razz
Nič z toho nebude, lebo darmo sa mi páči, je to také ťažšie lebo cítim že určite to nedovolí aby sme boli spolu ako pár. Tiež má duševné problémy, ako ja, a možno nechce aby pri mne bol aj hrubší alebo možno sa mu aj nepáčim duševne. Neviem Smile
Hlavné ale je, že mi pán Boh doprial takýto čistý, láskyplný ,,živý sen,, po prvý krát v mojom živote.
Lebo ja som si predtým ako sa zdá priťahovala len takých partnerov, ktorí ma ani neobjímali, za ruku nedržali vo verejnosti, nedali len tak pusinku z ničoho nič...a cítila som sa úplne duševne ako ,,vyvretá pred dverami,,

Drahý Matej! Veľmi je mi ľúto, že ty si včera v noci musel prežívať práve opak toho, ako napr ja, a modlím sa za tvoje štastíčko a prajem čoskorý návrat dobrých pocitov. A nič sa neboj, touto osmelosťou musí prejsť každý. Inak by sme si asi ani nevedeli dostatočne vážiť človeka, ktorého potom dostaneme ako dar do života Shocked
Veľmi silno ti držím palce

Pekný večer, mám vás rada kiss . Pa pa
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 5 z 86 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore