Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 43 z 84 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 63 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Pi 11 máj 2018 - 17:49

Ahoj Meretseger!
Áno, Zello dialógy zajtra v sobotu budú, začiatok je o 20:00. Tešíme sa na Teba!

......................

Ahojte!
Tento deň je celkom fajn, hoci ho trávim najmä doma a skôr neaktívne, snáď okrem malej prechádzky "aby sa nepovedalo". Mierne som sa zabával s akp., s Netom aj s čítaním. Celkovo mi to prišlo do pohody, hoci mi záhrada trošku chýbala. Teraz počúvam Youtube, a že aspoň máličko napíšem.

Pekný večer praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Pi 11 máj 2018 - 18:29

Ahojte, mám sa konečne pohodovo. Na navýšenie antidepresív reagujem skvelo, neobjavili sa žiadne negatívne účinky, čiže prevládajú plusy. Nálada je skvelá, navyše som rád, že tento týždeň som mohol stráviť so svojou sestrou, ktorá si urobila týždňovú dovolenku. Momentálne ma ničiť netrápi, hoci prečo by ma malo. Dá sa povedať, že v posledných dňoch nič neriešim. Dni ubiehajú veľmi rýchlo, ani sa nenazdám, a je tu koniec dňa. Mohol by som byť však o niečo aktívnejší a ku dvom prechádzkam pridať aj niečo naviac.

Matus, drž sa kamarát. Raz za čas zavítaj aj medzi nás a podeľte sa o svoje zážitky

Mer tiež ti držím palce, aby si bola čo najskôr doma. Pochválila sa so svojim najnovším cosplayom, ako aj blogovým článkom.

Tuto funguješ fakt skvelo bodaj ja by som tak fungoval. Je to aj trochu možnostiach, na normálnu vysokú školu si už netrúfam. Chcel som vyskúšať univerzitu tretieho veku, že by to mohla byť primeraná náročnosť, rozšíril by som si trochu obzory. Prišiel na iné myšlienky, spoznal nových ľudí, ale problém je vek, dá sa tam vstúpiť väčšinou až v 40-50 rokov, do čoho mi chýba 10-20 rokov. Dalo by sa jedine v Trnave, ale nechce sa mi až tak ďaleko dochádzať.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 43 Empty Tak teda vitám ;)

Odoslať  EnaXnaY Pi 11 máj 2018 - 21:36

So schízou bojujem od roku 2006 Wink

Ale doteraz som pôsobil skôr na diskusneforum.sk Wink

Od 1.5.2018 som na úrade práce, snažil som sa pracovať ale šéfovia neboli nikdy spokojný s mojimi výkyvmi Wink

Tak teraz mám pol roka na nájdenie si novej práce Wink

Keď to nepôjde, tak skúsim invalidný Wink

A ako sa mám? Wink

Už nejaký čas pociťujem taký nejaký pokoj v duši Wink

Neviem čím, to je ale liekmi asi nie, lebo to prišlo v strede liečby Wink

Asi som niečo doriešil - v hlave Wink

Mám také indície Wink

A odvtedy mám pokoj Wink

Tak teda tak > VŠETKO JE (asi) V HLAVE Wink
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1104
Reputácia Reputácia : 165
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Pi 11 máj 2018 - 23:33

Ahoj enaXnaY!
Vitaj na fóre, nech Ti je konieckoncov najmä príjemné a pohodové. Riešia sa tu najmä záležitosti ľudí, ktorý sú postihnutí duševnou chorobou - psychózou, schizo-chorobami, bipolárkou až hraničnou poruchou osobnosti. Prirodzene sme radi, že si sem zavítal a teším sa na Tvoje príspevky. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej So 12 máj 2018 - 9:51

Ahoj, kamoši.  Cool


  • Aj ja Ťa vítam na fóre, EnaXnaY Smile Nech Ti zdieľaním osudov slúži len k dobru. Super!
  • Kimi, veľmi Ti v dobrom závidím, že často pociťuješ, že Ťa nič netrápi. Je to určite strašne fajn pocit. Smile Prajem Ti to a prajem Ti aj, aby sa Ťa ten pocit držal dlhodobo.  Super! Všetko dobré!  Vitaj
  • Ahoj Tuto, vyzerá to, že aj u Teba sa teraz rysuje akási pohodička a pokoj. Som tomu veľmi rád. Prajem Ti, nech si užiješ záhradu dnes a nech sa máš príjemne.  Super!
  • Meret, gratulujem Ti, že sa Ti to tam už chýli k záveru. Želám Ti mnoho síl, nech už to tam dobojuješ do úspešného konca a opäť vyrazíš späť na svoju domovskú plavbu životom.  Pretty good  Yes  Drž sa!  Super!
  • Matus, srdečne Ťa pozdravujem a želám mnoho úspechov pri zvládaní Tvojho režimu. Si šikulka.  Applause  Super!  
  • Rasťo, blahoželám Ti k čoraz častejšiemu zdaru s cvičením s činkami. To, že to dokážeš praktizovať až 20 minút, je pre mňa fakt výkon, klobúk dole. Ja, keď cvičím s činkami, tak 5 minút a mám dosť.  Vylámané zuby Takže super, nech sa Ti darí aj vo všetkom ostatnom, kamoš.  Vitaj
  • Mischelll, prajem Ti úprimne, nech Ťa ten chrbát prestane bolieť. Skúšaj pravidelne viackrát za deň na 3-4 minútky ohýbanie chrbtice, strečing, naťahovanie sa, ležanie na holej zemi, rôzne ohýbanie do strán, dolu, horu, točenie s ramenami.  Cvik 2 To všetko vie dosť pomôcť, pokiaľ samozrejme už nejde o platničku. Cestovanie na dovolenku, verím, že zvládneš, si veľká šikovnica a už teraz sa teším, ako budeš opisovať svoje zážitky a fotečky. Smile   jumping Drž sa, Mischelll, prajem Ti všetko dobré, maj sa pekne.  dancing
  • Chinaman, mrzia ma Tvoje starosti s váhou, prípadne s pasivitou. Je to dosť bežný príznak našich ochorení, čo je však isteže neuspokojujúca informácia, lebo človek sa s ňou netúži zmieriť. Pravdepodobne zostáva len prekonávať samého seba iba po trošičke a v dlhodobom horizonte. Teda netúžiť byť priamo aktívny, ale každý deň či čas, kedy je trochu voľna, sa pustiť do niečoho aktívneho len azda nakrátko, zľahka, po trošičke a veľmi rýchlo skončiť. Postupne si privykať na činnosť a nebáť sa si rozvrhnúť toto privykanie aj na obdobie baraj celého jedného roka, čiže nie rýchlo teraz, kým je pekné počasie (lebo to je skôr stresujúce, že rýchlo-rýchlo sa musím naučiť byť proaktívny, lebo inak príde ďalšia zima a už bude vraj neskoro). Takže po trošičke a pomaly. Zostávam s pozdravom, Chinaman, a prajem Ti všetko dobré, drž sa, bojovník.  giving a hug


Matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 43 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej So 12 máj 2018 - 10:36

Ahoj. Vitaj

Dnes sa mám asi aj dobre, hoci mám pocit, že by som sa mal mať zle kvôli istým okolnostiam, no nálada hovorí o niečom inom - je totiž z nejakého dôvodu dobrá. Neviem

Štvrtok som mal v práci veľmi ťažký, skrátka som mal silné úzkostné stavy, roztrasenosť, dýchavičnosť, pohádal som sa s kolegyňou, presne tou istou, ako minule. Sme nekompatibilné povahy. Bude dosť ťažké ďalej spolu fungovať...  Nešťastný  very sad5  

Piatok bol už lepší, lebo tá kolegyňa nebola prítomná. Uplynulý týždeň som chodil z práce načas, teda o piatej. Celkom sa mi takéto odchádzanie aj páči, no najmä som rád, že to situácia v podstate umožňuje, lebo nemáme veľký nátresk úloh. Dojatie 2 V piatok som bol ráno u sestričky si pozrieť výsledky krvi konečne - robili mi aj pečeňové testy, krvný obraz a hladinu valproátu. Všetko som mal v poriadku, čísla jednotlivých indikátorov boli v medziach normy, aj valproát sodný (Orfiril Long) je v dobrej terapeutickej hladine.

Je víkend, tak budem asi odpočívať. Ale bude treba robiť aj povinnosti - zatiaľ som len pozametal, bude treba ešte umyť riady, umyť kúpeľňu, "zavrieť" jednu dieru pod sprchou, povysávať koberec, večer ísť kúpiť kvetinku mamine na Deň matiek. Hneď by som mohol poznášať do pivnice haraburdie z balkóna. Pokračovať by som mohol v odstraňovaní lepačky z chladničky pomocou riedidla, čo mám ešte rest z minulosti. Variť si budem asi ázijske cestoviny Teriyaki alebo niečo podobné sušené. Zeleninka, pečivo, ovocie, nátierky - to bude základ. Samozrejmosťou musí byť pranie, lebo cez víkend si treba obnoviť čistotu "garderóby". Very Happy Z relaxačných činností to asi bude o počítačovej hre a čítanie knižiek, brázdenie internetom. Fajn by boli činky, rotoped a v nedeľu zájdem na obed k našim a zagratulujem mame. heart

Dnes známka 2+. Šepkanie

Prajem Vám, kamaráti, príjemný a pokojný víkend, držme sa. community together
Matej
Huge smiley
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 43 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 So 12 máj 2018 - 14:00

Ahojte,
je mi čoraz lepšie a lepšie. Neviem, že kde sa zastavím, ale táto zmena sa mi páči. Nálada je tiež skvelá. Hromadia sa vo mne nádherné pocity, dnes bude sa hrať v meste finále v hádzanej, na ktoré určite zavítam a dúfam, že zvíťazí ten správny tím, ktorému držím palce. O niečo horšie je to s chuťou do práce. V poslednom čase je to také, ako by sa mi nič nechcelo a dní len ubiehajú rýchlo. Práve o tom som celý čas rozmýšľal, ako sa dostať do toho a nebyť leňochom. Je to ťažké, čo k tomu iné napísať. Mám zapísané aktivity, ktoré by som chcel, ale nerobím z toho skoro nič. Tiež som zabudol na jednu novinku a to, že v pondelok sa chystám prvýkrát za psychologičkou a som už zvedavý.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger So 12 máj 2018 - 14:17

Ahojte,
ak sa nic nepokasle, v stredu ma pustia, aww! Inak sa mam pohodovo, vcera som mala navstevu od ex, mozno i dnes... Co je horsie, dopoludnia som mala glycku 2,6 mmol/l, takze to nasledne poleti hore, no to tu nik nepochopi... Ah. Rozlietane to je, bo je teplo a dost ma predavkovavaju.
No nic. Vecer sa pokusim zastavit na Zello, tesim!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Ne 13 máj 2018 - 9:03

Ahoj. Vitaj

Dnes sa mám asi dobre. Smile Sú aj veci, ktoré ma ťažia, ale nie je ich veľa a nie sú vážne, skôr veci, ktoré riešim "za behu". Uf Vstal som o 7:20, čím som naspal asi 9 hodín. Včera som iba zaplátal jednu dieru pod sprchou, zametal som, trochu riešil riady, varil som si polievku. Dosť veľa som premýšľal nad budúcnosťou a dňu celkovo dominovalo čítanie knižiek. Mal som aj telefonát s mamou, ktorý býva pravidelný minimálne raz za 2-3 dni. Dnes ma čaká pranie a návšteva rodičov, gratulácia mamine k sviatku. Relaxovať budem asi v podobe opäť čítania, možno PC hra, možno skúsim zabrdnúť opäť do tej nemčiny, ktorú som už asi 2 týždne nevidel. Smile Psychicky dnes dobre, trápia ma len stereotýpie s nohami (tras, poklepkávanie, hýbanie). Lieky beriem, ale užívam aj dosť suplementov - konkrétne dnes som si dal okrem psychofarmák aj ginko s magnéziom, chróm, betakarotén, multivitamín forte, probiotiká, kofeín. Očko Je to taká moja snaha fungovať optimálne, vitálne, dodať telu všetko, čo mi môže nejak poslúžiť k lepšej vitalite a k lepšej nálade. Sestrička 2

Známka dnes 1-. Mínusko kvôli obavám zo zajtrajška, kedy budem opäť s tou spomínanou kolegyňou. Pomoc!

Prajem Vám krásnu nedeľu, kamaráti. Pretty good
Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 43 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Ne 13 máj 2018 - 17:54

Ahojte všetci!
Čo by sa dalo napísať o dnešnej nedeli? Asi to, že som ráno zbehol mame kúpiť takú lepšiu bomboniéru a po zablahoželaní som podriemával a tak bolo aj v poobedí. Akosi ma to teraz mrzí, že som v podstate premrhal deň. Dá sa však napísať, že sa tento deň líši od tých ostatných a som aj rád, že som si dôkladne oddýchol. Reálne si však hovorím, že keď treba, tak jednoducho treba... Ešte deň nie je na konci a môže to byť rôzne. Dúfam však, že takýto deň bol najmä výnimkou a tie ostatné budú v duchu väčšej aktivity ako práve táto nedeľa.

Prajem vám do pohody pracovný týždeň a aspoň fajn v ochorení. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Ne 13 máj 2018 - 20:03

Ahojte kamaráti,
dnes som sa mal pomerne dobre. Nálada bola po väčšinu dňa dobrá. Bohužiaľ ku koncu dňa, ma zachvátili zle myšlienky a bolo mi už smutno. Som však rád, že krízu sa mi podarilo zvládnuť. Prestal som rozmýšľať o veciach, ktoré neovplyvním.

Čo sa stalo dnes? Tak v prvom rade moja milovaná Iuventa vedie už 2:0 na zápasy, bude mať 3 mečbaly, čo je fantastické a treba obdivovať, že v ťažkých slovenských podmienkach sa nájde klub, ktorý dokáže víťaziť pravidelne. Venoval som sa rôznym úvahám ako by som si mal skvalitniť voľný čas, ale nechce sa mi ísť do toho, lebo všetko vydržím robiť tak tri štvrte hodiny s ohľadom na koncentráciu. Ach, jaj za posledné mesiace som sa vôbec neposunul.

ahoj mer. nech už si doma na svojom obľúbenom mieste. Prajem ti len všetko dobre, aby išlo.

ahoj, matej , tak to znie zaujímavo. dúfam, že si si naplánované vecí od návštevy rodičov až po relax zvládol v dobrej pohode. A aj ťa to obohatilo nejako, mám na mysli to ľahké čítanie, ktoré môže byť bohatým zdrojom vedomostí, ako aj zábavy.

ahoj tuto. Nič si z toho nerob, že tento deň si len premrhal. Podobné pocity má veľmi veľa ľudí a isté vecí sa zmeniť na počkanie nedajú. Chce to zrejme aj čas, hoci som zvedavý, že čo mi povie na to psychologička, lebo je to jedna z vecí, ktorú by som chcel zmeniť. Žiť takým efektívnejším životom. Zároveň uvedomovať si, že mám svoje limity, ale aby ma ani tie nezastavili v plnení svojich snov.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger Ne 13 máj 2018 - 20:04

Ahojte,
mam sa dost dobre. S kamoskou sme si teraz dali strecing + jogu, bola som i vonku a hoci doobeda bola glycka 23,9 mmol/l, popoludni to zletelo na 10... Toz ma moze prehodit zas. Boze.
Mam dojem, ze nas vztah s ceskym kamosom sa meni, prehlbuje. Lasku az za hrob mi nevyznal, no skratka sme si trebars sudeni Very Happy
Inak sa ospravedlnujem, ze som nebola na pokeci, nejak mi to nevyslo.
Majte sa, drzte sa!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 43 z 84 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 63 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore