Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 41 z 84 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 62 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger St 2 máj 2018 - 11:42

Ahojte,
mam sa fajn - napokon to zrejme mrtvica fakt nebola, no "len" lieky. Inak som na VIP izbe (za 10€/den) a uzivam si to. Kvoli tomu, ze som mala taky divny stav a nepamätám si vobec piatok ani pondelok (plus zle glycky), nepustia ma este tento tyzden... Dufam, ze buduci.
Trochu nuda, ale citam, pocuvam hudbu, vecne civim do mobilu, a tak. Plus som teda v nedelu robila ten cosplay, kdesi tu mate foto Smile Ah, to bola parada!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Adama St 2 máj 2018 - 20:49

Ahojte. Konecne v posteli. Na uvod dakujem kimi za privitanie. Potesilo. Dnesny den bol narocny. Ti ktori maju male deti vedia o com je rec. Kedze som po ataku je to stazene. Ale volako sme ten den dobojovali. Dobeda sme boli vonku. Potom sme pozerali rozpravky, rozpravali sa, hrali kolky a karty. Vecer opat rozpravky a potom uz hygiena a sup do postele. Prajem vam dobru noc. A hlavne vela zdravia
Adama
Adama
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 13
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 01.05.2018

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger Št 3 máj 2018 - 9:53

Vitaj, Adama, je pekne mat novu clenku ^_^

A ako sa mam? Ok. Navysili mi Lantus (zatial nepomohlo), jo, a zabudla som si pytat rezim, s kt. by som mohla chodiť von, hmm...
Inak nic moc nove/zaujimave, len sa premiesava komunita s novymi pacientmi a starsi odchadzaju.. co uz. Snad aj mna to caka. Smile
Tak zatial!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Adama Št 3 máj 2018 - 13:02

Ahoj Meretseger, ako som pochopila si v nemocnici.. Aj ja ta pozdravujem a zelam aby si sa dostala cim skor domov. Vravis ze ti navysili lieky rovnako aj mne pridali olanzapin... Z ktoreho som stale hladna. Nevie niekto cim by sa dal nahradit? Prajem krasny den... A tebe cim skor vychadzky
Adama
Adama
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 13
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 01.05.2018

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Št 3 máj 2018 - 14:23

Ahoj Adama!
Cíť sa tu na fóre čo najlepšie a do pohody.

...........

Ahojte!
Toto ráno ma prekvapilo primerané vstávanie a bol som tomu dosť rád. Podarilo sa tak za doobedie stihnúť akp., tak teraz som na seba zvedavý, čo v "navyše" čase budem riešiť. Pravdepodobné je čítanie, už sa mi tu máličko aj kopí. Mala by doraziť aj návšteva tak dúfam, že to bude OK. Inak nič extra ma nepostretlo, ešte by bol fajn pobyt vonku, do obchodu mi to pripadá už ani na mini mini prechádzku.

V prípade času a chuti sa pridajte k nám na Zello (Zello dialógy) v túto sobotu o 20:00. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  rasto Pi 4 máj 2018 - 1:51

ahojte.tak ja sa mam vcelku dobre negativne priznaky choroby niejako nepocitujem aj pasivytu sa mi na jeden den podarylo prekonat a to ze som pocvicil s cinkami sice len 20 minut ale aj to sa mi rata inac ostatne dni zase bez akich kolvek cinosti trochu ma trapi spanok ale stim nic nenarobym.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 492
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger Pi 4 máj 2018 - 14:19

Dakujem, Adama, za prianie vychadzok, uz mam rezim B + C, t.j. mozem chodit von s tymi, co smu samostatne. Lantus je inzulin, nie psych. liek Smile A nemylis sa, som v Pezinku na neuropsychiatrii.
Nahradu Olanzapinu nepoznam, holt treba s lekarom pohovorit.

Ahojte,
mam sa velmi fajn. Ako spominam, lekarka mi navysila inz. a povolila lepsi rezim, toz rano bola glycka "len" 16,1 mmol/l... Zato pulz mavam vzdy hrozny, cez vikend bol i nejakých 145. Inak ale still alive a... jo, tesi ma to Shocked
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Adama Pi 4 máj 2018 - 17:53

Ahojte vsetci tu na fore.mam sa celkom fajn nakolko sa blizi vecer.. Cez den to bola klasika domacnost a tak. Bola i vonku doobeda s detmi. Dnes som sa v jedeni krotila ale ako sa hovori noc je este mlada. Teraz som dovarila veceru, vsetkym chutilo co ma tesi. Idem dat do poriadku krpcov a potom veget dufam. Prajem pekny zvysok dna a hlavne vela pozitivnej energie.
Adama
Adama
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 13
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 01.05.2018

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej So 5 máj 2018 - 16:18

Ahojte, priatelia. Smile

Dnes sa mám zhruba dobre, resp. teraz lepšie než doobeda. Uplynulý týždeň išiel od desíti k pěti... teda začal s relatívne dobrou náladou a chuťou pracovať a postupoval k štvrtku až piatku, kedy som sa cítil depresívne. Vtedy som sa v práci zašíval, bol neproduktívny, celkovo ma to tam akoby nebavilo a počítal som minúty, kedy mi "padne". Spomínal som minule spor s kolegyňou - viac-menej išlo o dôsledok tohto sporu, ktorý ma psychicky gniavil aj v ďalšie dni, žiaľ. Už dávno som nebol tak emočne vyčerpaný. Veľmi ma aj mrzelo, že voľakedy som toľko nadčasoval a rád a zadarmo. A bavilo ma to. Nejak to ide so mnou dolu vodou a evidujem, že sa mi už nadčasovať vôbec nechce a že mi to tam príde už akési únavné, emočne vyčerpávajúce, plné negativity. Aj tá kolegyňa je veľmi negatívna, stále sa sťažuje na všetky reálie vo firme. Celkovo sa tam v práci dosť aj iní sťažujú, vládne atmosféra frflania a nespokojnosti a ostrej vulgárnosti, kedy som v situácii, že inak pekné mladé ženy okolo mňa sa vulgárne vyjadrujú ako chlapi z najnižšej krčmovej cenovej skupiny. No ale vidíte, príspevok píšem v štýle, že vlastne aj ja sám teraz frflem, takže by som mal byť asi ticho. Každopádne sa mi zhoršuje v ostatnom čase depresivita a emočná vyčerpanosť, pričom trochu to vie často korelovať aj s vynechávaním sladkého a sladkých žbŕnd, inými slovami: keď pijem sladké žbrndy, tak sa mi nálada naopak zlepšuje. K takejto forme záchrany ale nechcem dávať zelenú. sad and unhappy Tiež si myslím, že celkové zhoršenie prístupu k zamestnaniu evidujem za posledné mesiace v spojitosti s nutnosťou sa o seba kompletne starať v osamostatnenom bývaní (nech si hovorím, čo chcem akokoľvek odvážne, nie som ešte stále dostatočne v pohode s touto relatívne novou životnou situáciou). Embarassed

Takže tak. Teraz už cez víkend trochu lepšie, hrám sa hru, vytešujem sa z lepších mier na váhe a na páse Smile , ale v kuchynskej časti mojej garsónky je ako po výbuchu. very sad3 Trochu mi vadí sálanie horka z balkóna, tak som tu zavretý, zastretý a fúka na stenu ventilátor. Smile

Známka na dnes asi 2. Smile

Ďakujem za vypočutie. Prajem Vám krásny víkend, priatelia. giving a hug
matej
sunny

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 41 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 So 5 máj 2018 - 17:43

Mám sa fajn. Mám dobrú náladu, čo pripisujem zvýšenej dávke alventy. Pán doktor sa mi ju rozhodol zvýšiť na 150. Síce na hodnotenie je ešte skoro, ale mohla by mi dobre zabrať. Dnes je to skutočne o niečo lepšie ako v poslednom mesiaci. Inak robím toho veľmi málo.  Trochu ma morí tropické počasie, je mi strašne horúco, možno aj preto sa mi skoro nič nechce. Ja som skôr typom človeka, ktorý radšej v horúčave odpočíva. Dnes boli to len menšie upratovacie práce, ale dalo sa. Pokročil som aj v šachu. Podarilo sa mi vypracovať šachový repertoár za bieleho na 4 najčastejšie hrané otvorenia. Som rád, že som sa konečne k tomu dotlačil.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  rasto Ne 6 máj 2018 - 9:53

dnes sa nemam celkom idealne lebo som spal len okolo 4 hodiny ale na druhej strane pocitujem prisun energie tak mozno neskorsie aj pocvicim s cinkami ale to je este otazne istu chut cvicit evydujem.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 492
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 41 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger Ne 6 máj 2018 - 12:14

Ahojte,
mam sa fajn. Doobeda i popoludní sa prechadzam s panmi po vonku, a ako vzdy odpovedam na Jimovu otazku, co som robila: "Ah, I was sleeping, eating and repeating" Very Happy
O tyzden by som uz rada bola doma, mno uvidime. (Inak vcera bolo Zello, co? Zabudla som... Sad )
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 41 z 84 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 62 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore