Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 40 z 84 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 62 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 So 28 apríl 2018 - 15:02

Ahojte,
mám sa celkom dobre. Žiadne ťažkostí nemám, len myslím na lotroviny Very Happy . Fakt takýto deň som ešte nemal, premýšľam len o tom, čo komu by som vyviedol. Dnes som bol prvýkrát po dvoch rokoch sa previesť na bicykli, urobila mi táto vychádzka dobre. Pôjdem večer sa pozrieť ešte na hádzanársky zápas a deň zakončím pri notebooku. Budem pozerať MČR v šachu.

dzuli sa skoro uzdrav, teším sa z tvojho chudnutia. Menej ma však teší, že v oblasti vzťahov s opačným pohlavím sa ti až tak nedarí. To sa musí zmeniť. very unhappy

matus vítaj na východe. Teší ma, že s dôchodkom by si mal to mať v suchu a verím, že dajú ti aj dosť percent. Mám aj radosť z tvojich aktivít, tak by to malo vyzerať.

rasto s pasivitou bojujeme tu mnohí, súcitime s tebou. Inak u mňa je zaujímavé to, že posudkovú mám plánovanú až na rok 2022. Uvidíme, či nepošlú ma skôr.

matej buď v kľude a nepoklepkávaj toľko nohami, nemáš byť prečo nervózny. Pohoda matej OK? laughing Dúfam, že v prípade zmien liekov ti bude vyhovené k tvojej spokojnosti a zmeny ti prospejú. Prajem pekný víkend všetkým.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger So 28 apríl 2018 - 17:11

Ahojte,
ja sa mam, eh... Proste pravdepodobne som prekonala minimrtvicu, pricom si lekari myslia, ze moj podivny stav bol z navysenych liekov, tak mi Lamotrigin hned i vyhodili. Ktovie. V kazdom pripade si piatok takmer vobec nepamatam.
Ak to i bola mala prihoda, vzdy je predzvesťou tej velkej, no zda sa, ze to tu riesit nebudu, coz ma tesi.
A tak.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto So 28 apríl 2018 - 17:17

Ahojte kamarátky a kamaráti!
V skratke u mňa asi len toľko, že dnešok bol-je celkom OK. Trochu som sa pomotal po meste a vbehol som aj do obchodu po nevyhnutnosti. V piatok som bol u MUDr., mám aj mierne zmenené lieky, čo som však dosť rád, lebo som si už akosi nevedel dať rady s problémami, ktoré mi nastávali. Dnes sa cítim lepšie ako nedávno, tak uvidím a aj ucítim, čo bude v budúcnosti. Inak mám čítavý deň, jednoducho sa venujem knihám. Akp.- vzdelávaciu časť sa mi podarilo "nadbehnúť" a tak sa môžem venovať čomusi zaujímavejšiemu. Odhadujem, že deň sa bude uberať v podobnom duchu.

Držte sa všetci! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto So 28 apríl 2018 - 17:20

Ahoj Meretseger!
Daj si na seba pozor, myslím, že na Tebe aj tu niekoľkým ľuďom záleží. Každopádne (za seba) Ti prajem minimálne veľa odhodlania, aby si to tam zvládla. T.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Mischelll So 28 apríl 2018 - 19:50

Ahojte Wink

len som chcela pozdraviť všetkých tu na fore....ako sa mám?....no nič moc...neviem, čím to je snad taky ja neviem nanič den...a to je pritom volny teda sobota.....sa mi nič nechcelo robit...a okrem toho aj v inych veciach nevidim riesenie ružovo.....proste všetko je zle....ako ku večeru sa mi paradoxne zlepšila nálada aj tym, že sme grillovali tak sa teraz necítam tak mizerne ako ráno....ja nemam sice problem rano vstat aj skoro...ale fakt sa mi nič nechcelo robit...den prešiel ako voda...a ja som len vysedávala vonku na záhrade a potom pri notbooku....aj v oblasti lásky to nevidim dobre....vlastne neviem ci ta moja ako keby depka nebola z toho.....totiz moj kamarat dlhorocny...mi tak docvaklo, že nechce zo mnou mať nič...a este aj v horoskope mi radili nech sa držím svojich citov...ze su dolezite...rada ako 100000 iných teda na nič...akurat, zo mnou to zamavalo .....teda no, že nebudem vkuse ustupovat....a ze sa neuspokojim len s omrvinkou...v skratke asi kašlem na svojho len kamarata....tak isto s ostatnými co si pisem, vidim to tak ze len ma tahaju za nos....proste nič.....a tak no zmierujem sa, že som oficialne sama.....sama, proste sama....a ze asi v dohladnej dobe nič a nikto to nezmení....a je tu dost velke percento pravdepodobnosti ze aj sama zostarnem.....no a k tomu všetkému ma boli chrbát....ale tak no asi zo sedenia tak a pribrala som asi aj dost....a to by bolo v skratke niečo odo mna....

Prajem krásny víkend.... community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Ne 29 apríl 2018 - 16:39

Ahoj Kimi. Smile Až na tú potrebu lotrovín mi to príde sympatické, aj ten záujem o športové dianie, prechádzky, šach a tak ďalej. Máš parádny potenciál a keď bude pravidelná renta z ID, tak verím, že príde v Tvojom voľnom čase ešte len skutočný rozkvet. Veľmi Ti to prajem a budem Ti držať k rastu Tvojej spokojnosti a zdravia všetky palce. Smile

Ahoj Tuto. Smile Ako sa Ti zmenili lieky? Nejaké iné dávkovanie či komplet iný liek? Čítanie je veľmi parádne, aj mňa to v tieto dni dosť schytilo, je to veľmi dobrý spôsob trávenia času a občerstvovania najmä ducha. Želám Ti k tomu mnoho pohody a dobrého spánku. Smile

Ahoj Meret. Je to des, že máš tieto starosti. Tuto vravel, že sú tu ľudia, ktorým na Tebe záleží a veľmi si Ťa všímajú. Chcem povedať, že patrím aj ja medzi nich a veľmi hrdo s Tebou do ďalšieho žitia rátam. Ak sa dá, tak Ti takto slovne vysielam mnoho sily, aby si sa tam držala a úspešne svoj boj dobojovala. Si statočná a moc Ti držím palce. giving a hug

Ahoj Mischelll. Smile Nevzdávaj sa, stále dúfaj. Nádej je niekedy to najdôležitejšie, čo potrebujeme. Sobotný odpočinok vnímam kladne, aj si dobre urobila, že si si dala relax. Zostávam na Teba myslieť a ďakujem aj za seba, že si znovu napísala nové riadky a tým si potešila zaiste nielen mňa. Držím Ti prstiská. alien

Ahoj Džuli. Smile Gratulujem s veľkou radosťou, že sa Ti podarilo trošku schudnúť. Veru, ten pohyb aj nešportového typu je veľmi dôležitý, vie zohrať skvelú úlohu vo veci. Prajem Ti skoré uzdravenie z prechladnutia, drž sa. Super!

Ahoj Matúš. Smile Gratulujem k uznaniu byť hodný invalidity. Som samé ucho Síce ma to mrzí, lebo situácia a zdravie, ktoré Ťa do tejto pozície posúvajú, nie je med lízať, ale keď to má človeku pomáhať na jeho púti životom a uľahčovať mu boj s vlastným ochorením, tak je to dobré a správne. Preto Ti to prajem a teším sa s Tebou. Prajem Ti, aby už len vyšli dobré percentá, a okrem toho Ti prajem, aby si sa mal čoraz lepšie a nasledujúce dni Ti vychádzali príjemne. Všetko dobré! Smile

Ahoj Rasťo. Smile Držím palce potom na posudkovej, nech to dopadne v Tvoj prospech v zmysle slov, ktoré som adresoval aj Matúšovi. Smile Prajem Ti hojne síl do Tvojich dní a nech sa máš dobre a pokojne. Super!

matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 40 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Ne 29 apríl 2018 - 17:12

Ahojte. Smile

Dnes celkom dobre. Známka asi 1-. winking

Čas trávim čítaním a učením sa... opakujem si filozofiu, čo bol môj odbor na škole. Ale najviac času, čo sa týka učenia, trávim vŕtaním sa v nemčine. Som v nej začiatočník a veľmi som sa pre ňu nadchol. Gramatikou mi pripomína v náročnosti asi latinčinu, ktorú som mal 4 semestre, miera skloňovania a časovania je v týchto dvoch jazykoch porovnateľná, takže by som v podstate mohol povedať, že tá náročnosť nemčiny nie je pre mňa šokom, ale viac-menej si hovorím: "dobre, idem na to." Začal som rýchlokurzom, to je taká malá zelená knižka aj s cédečkom, ktorej harmonogram je naučiť sa základy za 28 dní. Povedal som si, že už skončím s tým večným začiatočníctvom, a zvládnem solídne základy do mesiaca-dvoch. Pôjdem na to strašne vyburcovane a hŕŕ. Nasypem si hektá do hlavy a postupne to budem v ďalších mesiacoch už len upevňovať a rozvíjať. Proste systém "krok po kroku veľa mesiacov až rokov" sa mi ukázal ako v mojom prípade nefungujúci. Embarassed

Včera som cvičil a trochu som sa už aj presilil. Dal som si tie prášky, čo mi dala druhá smena na narodeniny, v podstate ich účinnosť bola založená na vitamíne B6 a nejakých aminokyselinách. Zmysel tohto prášku bol podľa etikety znížiť únavu a predĺžiť čas, kedy som schopný výkonne cvičiť. Aj tak som cvičil tradičných 15 minút, plus 22 minút rotopedu. Vôbec sa to nevyrovná posilňovni, kde ľudia makajú tvrdo aj vyše hodiny, aj viac. Pokročil som v tom, že som si dal už na činku ďalšie závažie, takže zhruba už o kilo je to ťažšie. V obchode predávajú aj veľké závažia na tú činku, aj malé, takže sa dá vyskladať výsledná hmotnosť činky rôznorodo. Podľa toho, čo zvládnem. Zatiaľ tam mám na oboch stranách po jednom strednom železe a jednom malom. Celkovo sa tam zmestia asi aj 4 železá na každú stranu, a to ktorejkoľvek veľkosti (malá, stredná, veľká). Možno raz dosiahnem stav, že udvihnem na každej strane 4 veľké železá. Cvik 4 Ale je to hudba budúcnosti... a to už je tak ťažký náklad, že by som musel byť naozaj vyformovaný, zatiaľ čo ja mám na rukách ešte "mliečko". Very Happy

Dnes som bol aj u rodičov, porozprával sa, dal si obed. Mamina ma nabalila kopcom jedla, lebo si robí starosti, že nič nejem, ale aj jej robí radosť, že mi môže niečo dať. Tatino sa drží, je akýsi nesvoj, lieky chemoterapie znáša dobre. Teraz prvú fázu bude končiť, pôjde na krv a uvidí sa ďalej. Okrem toho chodí na kluby, veľa sa prechádzkuje na svoje tradičné trasy po supermarketoch a do centra mesta. Doma pozerá šport, sudokuje, číta noviny a už aj veľa internetuje na tablete, už má aj účet v Messengeri a má popridávané konverzácie s priateľmi z klubov. Mamina skôr počítačuje, hrá sa prehliadačové hry, najmä farmu. Pozerá televízor, najmä kriminálky a romantické filmy, tiež české rozprávky. Popritom varí, chodí na nákup, udržuje domácnosť. Žijú si obaja taký seniorský život... indifferent

Prajem Vám, kamaráti, všetko dobré, majte sa dobre. Smile

So srdečným pozdravom
matej
heart
Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 40 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Veroni Ne 29 apríl 2018 - 20:42

Ahojte všetci.
Takto pred rokom som zavítala na toto fórum,niektorí si budú pamätať,tie moje výkriky že nechcem žiť a chcem sa zabiť...
V tom čase som prežívala ťažkú depersonalizaciu s pestrými fyzickymi príznakmi sad and unhappy
bezmocnosť,priepasť,zosalenie....horor
Rok bol vselijaky,dlho pn,nemocnica,ukoncenie prac.pomeru atd ...
Dnes sa mám podstatne lepšie a nedá sa to vôbec porovnať s tým čo som prežívala minulý rok.
Je možné že aj nová práca kde pracujem fyzicky prispieva k stabilizácii stavu.
Samozrejme,že aj teraz prežívam určité kotrmelce v psychike,ale už to nie sú saltá krkolomne kopcom dole Laughing
Ten rok ma naučil rešpektu a veľkej pokore K sebe samej že sa to snažím zvládať ale hlavne k Vám,ktorí máte omnoho ťažšie diagnozi a bojujete s tým všetkým statočne.
Veľmi Vám prajem veľa svetlých dní,kde by ste sa cítili úplne fit. Great party




_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Po 30 apríl 2018 - 21:02

Veroni, vrúcne Ťa pozdravujem a s radosťou Ťa opäť vítam na fóre. Veľmi rád čítam, že sa Ti polepšilo a veci sa Ti dajú zvládať podstatne lepšie, než predtým. Je to super. Super! Applause jumping Rád Ťa zároveň pozývam aj do ďalšieho písania tu medzi nami pri zdieľaní našich osudov, pričom Ti úprimne želám, nech sa máš čo najlepšie a Tvoje veci nech sa hýbu už len tým správnym smerom. giving a hug

---

Ahojte.

Dnes som mal vlastne dosť náročný deň na psychiku. Boli výrazné stresy, negatívne podnety, aj objektívne, keď som musel znášať tlak a negativitu rôznych situácií, ako aj subjektívne negatívne podnety, kedy som bol zapojený do jedného sporu s kolegyňou, ktorá sa obula do môjho jedného názoru, a mňa to dosť roztriaslo a zdeprimovalo na niekoľko hodín. Ukazuje sa naďalej, že v konfrontácii zoči voči negatívnemu podnetu alebo zoči voči otvorenému sporu s iným človekom sa mi kvázi podlamujú kolená a nemôžem svoju vtedajšiu reakciu inak nazvať, ako sypanie sa. Navyše som mal bolesti brucha, nafúknutie, tvrdé a veľké brucho, zle mi padlo ovocie a tiež bublinkové vody. Ku koncu smeny som chytil nový dych a chuť pracovať, takže som aj potiahol nadčas a robil do pol siedmej nejaké tie veci ešte, čím som nadobudol "so sebou spokojnosť", teda že som mal pocit, že niečo po mne je urobené. Tento pocit často potrebujem pre vlastné uspokojenie a radosť z práce, aby som mal na konci dňa pocit, že niečo podstatného sa stihlo. Chleba som kúpil ešte ráno a dobre som urobil, lebo po práci už bolo všetko vypredané, nakoľko ide sviatok a ľudia si všetko rozchytali. Tak som nakúpil aspoň nejaké iné papanice, polotovary, pomazánky, žiletky, čipsy, hrozno, acidko. Došiel mi už kofeín, takže zajtra budem musieť byť cez sviatok, keď mám voľno, iba na kávach.

Psychicky sa cítim teraz vlastne oproti tomu, ako to bolo cez deň, už aj pomerne dobre, zlepšene. Teraz by som hodnotil veci na 1-, hoci počas dňa som bol plačlivý, takže by som dal aj 3 veru. sad and unhappy

Ďakujem Vám, kamaráti, za prečítanie. Želám Vám príjemný zvyšok dňa, dobrú noc a príjemný štátny sviatok. giving a hug

matej
welcome or bye

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 40 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Mischelll Ut 1 máj 2018 - 8:32

Ahojte Wink

Matej spontáne po prečítaní tvojho príspevku som sa rozhodla napísať....v prvom rade taky spor s koleginou aspon mna by to tiez obmedzilo....a nie len to....uz som v skole mala dost velky spor zo spolubyvajucou....a to mi uplne bralo energiu....rozmyslala som len o tom....nedalo mi to skoro spavat....proste niečo strasne....taky spor ja znašam velmi zle....teda ked je uz vyhroteny....no len dufam, že to nenechas zajst tak daleko...ale na druhej strane netreba vo všetko vzdy ustupit.....tak no je to na tebe....no a k tomu elanu zo zivota...a radosti a vitality...tak tiez som brala istu dobu vitaminy...bohuzial ich neviem nikde v meste kupit...nemaju ich....co je priam hrozne....moja produktivita v práci klesla skoro na polovicu....nehovorim ze doma som ako matoha ....nič sa mi nechce ....neda sa...atd....ale prisla som aj na to ze je to aj z bolesti chrbtice takej neprijamej....totiz včera som zistila vyskočeny ako keby stavec...ale nic ma nebolelo ani neboli...tak neviem....asi to ze sa mi chce len lezat...suvisi s tym....neviem...naštastie mama ide do mesta a pobeha mi lekarne pre tie vitaminy....fakt len obyčajny B-komplex zmiešany z C....a mne to krásne funguje ....až sa čudujem prečo....a to som skušala aj Gingo ci guaranu ....proste no toto mi zabralo....

S prianím pekného dňa .... flower community together Sun 2

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Adama Ut 1 máj 2018 - 18:03

Ahojte pozdravujem vas vsetkych ktori ste tu. Ako hodnotim dnesny den? No tak pol na pol.. Obchadzala ma nervozita trochu uzkosti... Ved to vela z vas pozna. Bola som na prevhadzke a návšteve u krstnej. Pre mna vykon nakolko ma obchaza uz tri roky socialna fobia a negativne priznaky. Ako plus hodnotim ze som konecne tu na fore a skomolila som viac nez dve rozvite vety. Prajem vam vsetkym krasny zvysok dna. Adama
Adama
Adama
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 13
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 01.05.2018

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Ut 1 máj 2018 - 19:52

veroni teší ma, že za ten rôčik si sa posunula dopredu a sa ti vedie dobre. Práve to je najlepšie, čo tu chceme vidieť. Predsa len niektorí ľudia majú problém žiť usporiadaným životom. Tebe sa začína to pomerne dariť, z čoho mám radosť. Dúfam, že sa budeš snažiť aj naďalej, aby ti bolo super.

matej z toho, že nedokážeš zvládať všetky stresujúce momenty tak nič si nerob. môže sa to stať každému. pamätám si, že svoj posledný spor ešte v nemocnici som prehral, hoci nemal som dôvod takto reagovať, keďže nič zle som neurobil. takto to dopadne, keď niekomu povieš, že si schizofrenik tak urobí z teba agresívneho človeka, pričom nemusí to byť pravda. Na šťastie mu až tak neverili, len išlo o tú hanbu. Keďže s tými ľudmi sa stretávam aj mimo hospitalizácii, na stacionári a potrebujem tam chodiť. Od vtedy aj preto ma chuť na stacionár chodiť prešla.

mischell dúfam, že sa budeš fyzicky cítiť lepšie a tvoje problémy so stavcom, čo najskôr pominú


adama, na úvod mi dovoľ ťa tu srdečne privítať a dúfam, že budeš nám tu robiť spoločnosť častejšie. Písanie i vyjadrovanie ti ide ničoho sa neboj. Teší ma, že dnes si prekonala samú seba

Aký som mal dnešný deň. Bolo to v pohode, ráno som bol na menšej prechádzke. Potom som pozrel "Susedov", čo mi urobilo deň. Tento sitcom skutočne "žeriem". Neviem si pomôcť. Napokon som zasadol za svoj notebook, pozerám majstrovstvá ČR v šachu s komentármi jedného silného šachistu. Tento večerný program sa mi veľmi páči, je to pre mňa skutočne fajn relax a som spokojný.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 40 z 84 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 62 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore