Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 5 z 85 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Mischelll So 25 február 2017 - 12:20

Ahojte Wink

mám sa dobre...jedine čo ma takto cez víkend štve je sem-tam mama....ktorá neustale keca...aj o blbostiach....a ja nemam čas ju počúvať.....ako su to fakt blbosti....maličkosti.....ale aspon porobené už je čo som chcela dnes spraviť.....už len upratať tak hodinku to potrvá .....a ešte mám dobrú správu - spánok sa mi pomaly ale isto vracia na normal Sleep.....teda už dnes som spala do 7:00 čomu som velmi rada....štvrtok v práci nebol až tak kriticky....vlastne bol oproti strede velmi fajn....dostala som už zmluvu....tak vlastne bol štastný pre mna jumping lol!  pracovné tempo je vysoke, ale zvládam to zatial....som velmi štastná ...cheers winner

Prajem pekný deň a aj víkend community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 635
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto So 25 február 2017 - 19:14

Ahoj Matej!
Veľmi držím Tvojmu bráškovi palce. A Ty si oddýchni, koľko Ti treba a vyhovuje...

............

Ahoj fajny!
Tak budem držať palce, aby to už s prácou klaplo...

..............

Ahoj Mischelll!
Osobne mám dojem, že Ty si taká húževnatá osôbka, vlastne sa to domnievam už dlhodobo... Držím palce nielen v práci...

.............

Ahojte Zelláci!
Tak ja len toľko, že momentálne dnes o 20:00 sa nezúčastním Zello Dialógov. Necítim sa fit a prospel by mi dlhší spánok. pale

.............

Ahojte!
Dnes som sa bol v raňajších hodinách prejsť, ale akosi sa mi motala hlava, ja neviem... Bol som celkom rád, že som už doma. Hlasy sa mi mierne zvýšili. Veľmi dúfam, že to vyrieši spánok... Bodaj by.

Deň okrem tohoto nebol príliš zaujímavý snáď až na to, že bolo tu krásne počasie. Keby (to sú chyby) by nebolo toho zdravotného, tak so s dňom spokojný.

Aj veľa pohody a zdravia vám praje Tuto. scratch
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan So 25 február 2017 - 22:43

ahoj @Tuto

dik za prianie,dufam ze tvoje momentalne problemy spankom vymizli a nastartujes sa na staru kolaj,

dnes ako pominule dni pohoda

dal som pirulky idem do postele nastavim budika,zajtra mam perny den rano sachova liga a vecer sipkova liga,precitam daco s valaskej stodoli a idem spat

@Matej a ostatny drzte sa a nepremyslajte moc tak,zite a citajte!!!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 5 Pdf

Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  rasto Ne 26 február 2017 - 1:21

ahojte vsetci.vedeli ste o tom ze ked sme ztp mame narok na priplatok teda kompenzaciu na pohone hmoty do auta vobec nemusite mat v rodine auto to ich nezaujima moze vas vozit aj trebars sused je to ako mi pani na socialke vysvetlila na cestovanie za kulturov dozvedel som sa to od kamarata co je na ztp a ma to schvalene mne povedala pani na socialke ked som daval papiere k tomu potrebne ze mi to schvalia roby to 33 eur na mesiac je tam tusim podmienka ze nesmiete mat veci prijem ako 600 eur mesacne ale tim niesom si isty.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 508
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  dzuli08 Ne 26 február 2017 - 6:22

Ahoj Tuto! Ďakujem za prianie Smile Ani sa ti nečudujem že si sa zosypal keď si si predstavil že máš učiť....je to ťažkeé povolanie a veľmi náročné na psychiku...nervy atď. aké predmety si mal učiť?

Tak zdravím vás všetkých srdečne,
konečne nastal ten čas kedy máme jarné prázdniny, to znamená že pre mňa začala dovolenka už v piatok. Mám sa lepšie a verím že sa to v takomto smere udrží. som mimo domova išla som kuk moje milované mesto a dnes nás čaká večer kino s kamoškami film Všetko alebo nič tak sa velmi teším.
Piatok som už konečne bola na kontrole u psychotety a dopadlo to nas moje očakávania lebo sa vyjadrila že je to dobre teraz, žiadne zmeny v medikácii a tak. Osobne si myslí že som sa už nejak ustálila ....čo ma veľmi mrzí je , že mojej doktorke zomrel manžel tak bola celá strhaná, no kto by nebol....ale som veľmi rada že ju mám i keď pred inou klientkou zašemotila že už pôjde do dôchodku čoskoro ....som jej za veľa vďačná. A viem, že je na mňa hrdá lebo mi to povedala viac krát, tiež ma pochválila že som schudla.
Bol so mnou aj otec tak on jej povedal zo svojho pohľadu ako to vidí on.
Som rada , ze sa veci majú tak ako teraz ....cítim že som spokojnešia a kľudnejšia. Kiež by sa to z jari neprelomilo do hyperaktívnej fázy ...lebo také niečo doktorka spomenula v zmysle : pozor ide jar Smile že keď budem zas veľmi aktívna treba prísť Smile ale tak aj teraz som sa o to snažila predtý m než mi skrátili úvazok len ona mala osobné problémy a aj zdravotné.
No tak ľudkovia držme sa a  buďme radi že sme na tomto svete ....nevešajme hlavy treba sa nám boriť s problémami sem tam ale vždy sa nájde riešenie ...verím tomu že časom každý nájde svoju cestičku ak ju ešte nenašiel a bude len dobre Smile Wink ide jar (dúfam) tak treba viac prechádzok prírody a tak ...tam je veľa energie čo dokáže dobiť vybité baterky.

P.s Matej silno držím palce! kedy máš termín odovzdania? my sme mali v máji tuší to bolo na moje meniny Smile Neboj nič, máš skvelé myšlienky a nápady a ty do dáš Smile jednoducho dáš a zvládneš (keď to napíšu i menej inteligentní ľudia) tak ty si za vodou. Len sa potom netráp už kvôli známke ale mám ciľák že to bude za AAAA Smile

Pajte sa fórumáci moji a myslím na vás flower community together
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 558
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Ne 26 február 2017 - 13:13

Pozerám, že viacerí prispeli a podelili sa s kúštekom zo svojho života, čo sa mi stalo ihneď podnetným čítaním. Smile Je to úplne paráda, ako sa Dzuli teraz oveľa lepšie vyvíjajú veci, aj zdravotne, aj v práci. Mám chuť blahoželať a priať, aby sa to u Teba, Dzuli, zabetónovalo ako pevný trend. Smile Drž sa nám. Tiež sa teším z Mischelll, ako to všetko zvláda a ako svoju zaneprázdnenosť a pracovitosť pretavuje do výslednej podoby pohody a šťastia, lebo sa cíti naplnená. To je veľmi dobrý pocit pre človeka, že Mischelll? Takže Ti prajem aj do ďalších dní veľa šťastia a síl. Primerane aj odpočívaj. Smile Rasťovi som musel dať bodík reputácie za zaujímavú informáciu ohľadom ZŤP, nevedel som o tom. Ďakujeme a drž sa. Super! Fajnemu prajem pohodový deň na hrách a turnajoch, či tréningoch. Je dobré, že sa venuješ skôr vzdelávaniu a čítaniu a že nerozoberáš v hlave chrústy. Dobre mi radíš, keď radíš, aby som moc nepremýšľal. "Chrústy" zbytočne zaťažujú a nič neprinášajú. Želám Ti všetko dobré, fajny! Super! Drahý kamoš Tuto, ako si sa túto noc vyspal? Som trochu na Teba myslel, že reku aby Ti ten spánok pomohol na tie turbulencie v hlasoch a hlavy-točení. Dúfam, že je Ti už lepšie, k tomu Ti fandím. dancing Prajem Ti pokojnú a peknú nedeľu, nech sa darí. Smile Lístie, myslím, že si aj chcel odpovedať, potom sa to trochu zvrtlo a nenapísal si, čomu, myslím, aj rozumiem. Možno už je situácia na fóre o čosi lepšia, tak sa veľmi teším, až nám zreferuješ uplynulé obdobie, ako sa mávaš a ako si nažívaš. Srdečne Ťa pozdravujem. Super! Dojatie 2

***

Ja dnes zhruba dobre. Brat sa má lepšie, boli sme ho pozrieť v nemocnici, je na hadičkách dolu, i 2krát hore. Je na totálnej hladovke, nesmie ani piť, prijíma výživu do žily. Na chirurgii mu riešia v prvom rade akútnu pankreatitídu, zatiaľ reku nie je potrebná operácia, takže sa to rieši sledovaním, hadičkami, hladovkou, odvádzaním žlče, moči a tak podobne. Na návšteve vyzeral lepšie, chytal ho optimizmus, v podstate rečnil predovšetkým on, čo všetko mu robili. Držíme mu moc palce. Švagriná medzitým "prenáša" bábo, teda už je po termíne, ale ešte nie je "otvorená". Dojatie 2

Psychicky som návštevu brata zvládal pomerne dobre. Úzkosti neboli. Cestovanie bolo únavné, sedenie v jednej polohe v aute aj hodinu, to je des, neviem ako to zvládajú ostatní ľudia, čo cestujú celkom bežne. Viezol nás stredný brat.

Trochu som včera a dnes vylepšoval stránku schizo.sk a schizoforum.net. Menil som dizajn, šablónu, farby, črtal nové plány, bližšie informácie tu: https://www.schizoforum.net/t272p36-topic#19847 Čo sa týka schizofóra, tam sa mi to dokatovalo pri snahe obnoviť staré nastavenia z cezročného obdobia 2016, no ale po určitých turbulenciách sa mi staronový štýl podarilo späť implementovať. Smile Už sme naňho boli v minulý rok zvyknutí, možno nám teda väčšine nebude vadiť.  Super!

Žravé nálady som mal včera večer, napokon som presiahol 11 tisíc kJ. Dnes sa ešte držím. Zírám
V škole sa to vyvíja tak, že už mi došla kniha, z ktorej mám skúšku v apríli. Môžem sa teda učiť. Sústredím sa však v praxi skôr na diplomovku... ak situáciu vyhodnotím vo svetle mojej pôvodnej predstavy, tak som vo vysokom sklze. Termín odovzdania je už posledný marcový deň, pričom chcem tam mať určitú časovú rezervu. Zírám Ďakujem, ze mi s tým držíte palce, je to boj so samým sebou. Hromžím

Pridal som si dva nové citáty do podpisu k príspevkom. Smile Avatar som ladil do šiat zelenej prírody a žltých slnečníc ako výraz snahy o optimizmus a najmä pozitívne zmýšľanie. sunny

Prajem Vám pekný zvyšok víkendu, kamaráti. Vitaj

S úctou
matej
Sun 1  Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ne 26 február 2017 - 18:30

Ahoj fajny!
Ach, ten spánok... Inak ďakujem za prianie, bodaj by to zas bolo dobré.

...........

Ahoj rasto!
Tak dávnejšie som sa bol povypytovať na príspevky, ale v podstate vtedy nebol nárok na nič. Dokonca tam mali niečo s príspevkom na oblečenie, som sa potešil, že aspoň..., ale aj to bolo len v prípade lupienky. Sad

...........

Ahoj dzuli08!
No zo začiatku som mal len zastupovať, ale som zamachroval, alebo také čosi, že v podstate viem Aj a to bol už koniec. Bolo mi počas hodiny vysvetľované, ako a čo, na koho mám brať v triede ohľad, čo preberať-vynechať. ...začal som sa chvieť, priam triasť. Už som vedel, kam to speje... Ešte aj decká sa ku koncu hodiny "rozkokošili". Hanbím sa za to, ale bolo to na mňa moc, hoci je to úplne normálne...

Chcem len ešte to, že si pekne napísala svoj príspevok, hoci tá smutná udalosť...

Považujem však za úplne super, že si stiahla kilečká na váhe smerom nadol, to by som priam nutne potreboval aj ja. Každopádne nad takýmito záležitosťami sa nepatrí vyplakávať, skôr sa poriadne nakopnúť, denne sa poriadne unaviť svalstvo, nežrať a namiesto konzumovania kadečoho sa ísť na hodinu vyvetrať po prírode, alebo podobne podľa možností. Čo učíš Ty?

.............

Ahoj Matej!
Osobne Ti drrržím palce, aby si to všetko podoťahoval do konca a už Ťa len trápilo, čo si zobrať na seba na promócie... Osobne si myslím, že to máš už "vo vrecku". Teším sa na všetky pozitívne informácie, ktoré nám posunieš (budeš ochotný posunúť) o štúdiu, práci aj bežných dňoch. Do toho kamarát!

............

Ahojte!
U mňa momentálne OK. Nemám nič zásadné. Zdravotne sa mám o čosi lepšie. Točenie hlavy j síce miernejšie, ale aj tak to nie je úplne dokonalé. Okrem peknej prechádzky na pol hodinku som vonku nebol. Doma ma veľmi potešili bryndzové halušky, ale to napchanie sa nimi som mohol aj vynechať. Bol som veľmi rád jednému telefonátu a aj celkovému kľudu, pohode a príjemnému oddychu. Za podstatné som považoval to, že sa cítim o čosi lepšie ako včera.

Veľa pohody na dnes aj nasledujúce dni prajem. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  opadané lístie Ne 26 február 2017 - 20:14

ahojte.

dakujem, ze na mna myslis, Matej. Wink

forum prakticky denne navstevujem, pretoze ma zaujima, ako si nazivate a co mate nove. stal sa mi z toho uz taky zvyk, kazdy den sem nakuknut. dlhsie som uz neprispel a ani teraz velmi neviem, co napisat, pretoze v mojom zivote sa vela toho nedeje. respektive, ja mam pocit, ze sa vela toho nedeje, akosi mi nic nepripada dostatocne vyznamne, aby som o tom pisal. ale predsa jedna vec mi teraz napadla, a sice, ze navstevujem po niekolkych rokoch zase psychiatricky stacionar a dost sa mi tam paci.

inak nadalej citam, caka ma uz viacero knih na precitanie, tak som rad, ze mi odpada hladanie toho, co by som chcel v blizkej dobe citat, trochu sa mi to nahromadilo. Very Happy

denne vencim psa, niekedy rad, niekedy som z toho menej nadseny, ale tiez to cloveka udrziava v urcitej kondicii.

comu nie som vobec rad je, ze som pribral za posledne mesiace 5 kil, pricom lieky sa mi nemenili a nemam pocit, ze by som viac jedol. asi starnem. affraid

co sa tyka psychopatologie, som ako-tak v pohode, hoci casto mam pocit, ze uz dlho takto fungovat nezvladnem a vlastne asi vazne takto dlho fungovat nezvladnem, pretoze hoci mam nenarocny rezim, byvam fyzicky velmi slaby a unaveny. nepripisujem to liekom, ale skor chorobe. tiez ma drzi stara znama vztahovacnost a uzkost v kontakte s ludmi. takze vsetko po starom, snad o trochu lepsie, ako som volakedy pisaval.

majte sa zatial pekne. it is perfect
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Ne 26 február 2017 - 22:05

Včera v noci pred spaním som počul už aj nejaké tie hlasy, ale dnešok bol už v norme bez väčších problémov. Neboli to hlasy vysokej intenzity. Dneska aj vzhľadom k tým hlasom aj menšej pasivite zvolený veget a nenáročné aktivity ako prechádzka po lese a pozeranie športových prenosov hokejovej NHL a futbalovej ligue 1. Zajtra budem už o niečo oddychnutejší a pridám snáď aj viac aktivít.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2230
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Ne 26 február 2017 - 23:28

ahoj,

vidim ze dnes bol pohodovy den pre kazdeho ako tak,pred hodkou som dosiel s celodenneho nazvem to turne,som unaveny boli ma hlava,dal som si 400mg ibalgin,totiz dnes som snad vytrubil 2 skatulky cigariet,

nechce sa mi tu dlho vypisovat a som rad vasim prispevkom a dnes hodnotim forum 1+

hlasy su aj boli ale nerobil som si z toho hlavu,na sachu ma vyrusovali chodbovi hraci ktori uz mali odohraty zapas,nuz trosku som vduchu teda zapasil aj ja ako pri stole za sachovnicou vs chodba,nastastie nebolo to nic vazne vzdy sa tam nekdo zamyslel a to ma upokojilo,totiz nevenujem sa a neznasam kontrolu ako taku,nerobim to,vedie to k dlhym haluzam,lepsie je mi ked on je toto a toto,sem tam zaznelo aj moje meno ale spajam to s druhou osobou,nie mnou,tolko asi k chodbe,

na sipkach to bolo uplne nieco ine ked nas bolo v miestnosti poviac a nahlas rozpravajuci,cize o hlasoch sa zmienim len za rohom v bare,ktore boli nieco ako chodbove sachove,na sachu totiz panuje prisne ticho a klud,hrac nemoze nahlas a vobec vyrusovat ostatnych,

neviem alebo to robim zamerne ked som v miestnosti plnych ludi vypinam sluch a iba s vlastnej vole nacuvam rozhovor za mnou atd,sranda je v tom ze pocujem len hlasy za miestnostou ako za dverami ci oknom,ale na toto som pripraveny a skuseny pseudac a davam si pozor aby som myslienkami nezavadil o prah dveri,zmojej strany ano ale zase ju spomeniem moja druha polovicka je velice citliva bytost,vsetko preziva,telo pocity,je taka emocialna,co ma niekedy stve a sere,pretoze sa citim akokeby som nechcene svojim myslenim zavadil diskutujucich ludi ktori to trestaju nadavkami a posmeskom,po chvile im dojde zamyslenie a je na chvilu klud,schizofrenia je nieco ako rozdvojena mysel,osobnost a tu ja s tym nic nespravim,jednoducho je schiza sucastou mojho zivota a co je na tom horsie ma mysel a telo,

inac na obidvoch zapasoch som prehodil par slovicok so znamima,zabavil sa,podebatil,daco mensie popil,chapem ludi okolo mna aj za rohom,sam si myslim a budem myslet ze za to ja nemozem ale...a bude to takto furt,

par rokof dozadu som bol so segrou a svagrom na pumpe oni sli do vnutra a ja som si sadol vonku na pohovku a zapalil,sedeli tam aj mala banda studentov tak s kriza oproti mne a jeden sa ozval ze mu zavadza haluza na co som reagoval ze aj mne,a bolo vymalovane,chcem len povedat ze kazdy chorobu berie inac,a aj inac ju chape a aj ma inacu diagnozu,

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 5 18301-psychika-dusa-dusevna-choroba-schizofrenia-clanok
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  dzuli08 Po 27 február 2017 - 8:06

Ahojte a pekné ráno,
Tuto ďakujem za pochvalu...no ja učím anglický jazyk mám len túto kombináciu rsp. jednoodbor ale mohla by som čisto teoreticky aj GEO len s nej mám len bakalársku štátnicu a potrebovala by som dáku didaktiku k tomu.
Dnes sa chystám za babkou (ocova mamina), ktorá je v DSS a chcela by som ju zobrať na prechádzku. je imobilná tak uvidím ake bude pocasie poobede alr rysuje sa celkom fajn. Okrem toho mám v pláne uvariť si obedík a tak. snáď všetko postíham inak sa vytešujem z dovolenky Smile včera sme boli v tom kine na Všetko alebo nič....aj mi slzy tiekli celkom fajný film ....ľahký žáner ale na to že je to slovenská produkcia ma to milo prekvapilo, veľmi dobré hlášky tam sú a aj herci super .... no a o mojich babách ani nevravím polobzovali sme po obchodoch a tak ja som si teiž včera hned z rána spravila radosť v Yves Rocher Smile Len dúfam že si účet nevybielim Very Happy Very Happy ale šak sa snažím aj sporiť. Čo ma najviac hnevá je že veľa fajčím a tam ide kopa prachov,musím obmedziť...tak mi držte palce ....
Posielam community together a držme sa! welcome or bye welcome or bye it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 558
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  CHINAMAN Po 27 február 2017 - 18:45

Ahojte všetci, dnes som prišiel po 21 dňoch domov a ďakujem dodatočne za priania skorého uzdravenia. Navýšili mi dávky večerných liekov pridali escitalopram na náladu a tak je to pre mňa doma trocha šok v pozitívnom zmysle, som veľmi rád. Bol som na uzavretom, pretože na C-čku nebolo voľné miesto ale bolo fajn, kopec zážitkov, chodil som na skupiny, bol som dobre adaptovaný, spoznal som všeliakých ľudí atď.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 5 z 85 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore