Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 4 z 85 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 44 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ut 21 február 2017 - 15:45

Ahojte kamaráti/tky!

Pre dnešok je to také zvláštne celkovo. Vstal som snáď až v príliš skorých ranných hodinách a nemohol som už zaspať. Nedalo sa nič robiť, išiel som na pokľudnú prechádzku po meste, vlastne v čase keď sa zamestnanci priemyselného parku zrovna budia. Až mi bolo prekvapením, že som stretol 4 ľudí niekam sa náhliac. Následne som bol hlavne doma, ešte som vybehol do obchodu po čerstvé rožky, aby naši mali na raňajky. Ostatné taká klasika, doteraz som robil akp., čítal, pozeral Net, obedoval a podobne.

Zdravotne sa ma mierne dotýkali hlasy a trošku aj vzťahovačnosť. Vlastne to bolo situované najmä na balkóne. Zvláštne je, že inak som to dnes nemal. Tabakizmus sa stále moce okolo tej krabičky/deň, takže bez zmeny. Členok sa zlepšuje, cítim ho najmä pri rýchlejšej chôdzi, a vtedy vidieť že krívam.

A ako sa máte Vy? Postretlo vás niečo výnimočné, alebo predsa len skôr rutina? Ako bojujete s chorobou? ...

Teším sa každému príspevku.
Majte sa čo najlepšie! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  dzuli08 Ut 21 február 2017 - 17:17

Ahojte fórumoví priatelia,
držím vám všetkým palce a hlavne Matejovi prajem veľa síl a inšpirácie, odhodlania atď. do písania DP. Neboj, určite to zvládneš, ja osobne o tom nemám pochýb.
Kamaráti moji teším sa lebo nemusím dávať výpoveď /síce som im ju už dala/ ale ostávam. Až som ostala v nemom úžase keď som v pondelok mala dve okná v rozvrhu.poviem vám je to oveľa lepší a kľudnejší pocit. veľmi milo ma prakvapili že tak promptne našli niekoho na 5 hodín....takže teraz mám v pohode základný úvazok. oveľa lepšie sa mi bude pracovať a pripravovať. ja to považujem za zázrak lebo som už bola v tom že sa vrátim nazad na ÚP. asi tam aj pôjdem od septembra. len toto bolo pre mňa vážne silným impulzom pretože to beriem ako signál že ma tam chcú Smile čo je dobrý pocit ( to značí že asi som aj celkom dobrá učiteľka )....
Celkovo Vám veľmi pekne ďakujem že ste ma podržali a Tuto Kauzy som už čítala len dávnejšie. ...
Som s vami aj keď tu nie som každý deň ale teraz sem zavítam možno aj častejšie už sa mi bude dať.
Posielam objatie skupinové a aj keď máme vonku "aprílové" počasie vonku Let´s feel the rain, without pain ...wait for the sunshine to come, not only me but everyone Smile Prajem pekný zvyšok dňa, s úctou
Vaša Dzuli
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Ut 21 február 2017 - 19:29

Dnes bohužiaľ nič moc deň, nálada pod psa. Vyrazili ma hneď už pekne z rána z denného stacionára, lebo som bol ráno na injekcii u svojho psychiatra. Čiže bola pomerne nuda, nálada hrozná z počasia. U nás na východe zase nakydalo snehu. parkinsonizmus tiež pomerne oblúdny (stres), čo už dnešný deň bol pomerne o ničom a nič dobrého nepriniesol, ale snáď bude zajtra lepšie. Teším sa aspoň s vami, že ste sa mali dnes lepšie, keď už mne dnešok nevyšiel...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2183
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Ut 21 február 2017 - 22:48

ahoj,

dnes sa citim stejne ako pominule dni,da sa povedat ze nic mi nieje i ked sa teraz nad chorobou zamyslim je tam brzda,defekt,je tam nieco co tu nema byt v takej forme akej je to teraz,medikacia nastavena solventne bez naznakov psychoz,bludnych haluz,co este dodat budem sa sasi opakovat,co sa tyka hlavy psychiky tak mam priestor aj na obohacovanie ci zveladenie mojho repertoaru z pohladu filozofie a jej vylucenych predmetov,casto nieco citam,dnes si este v posteli precitam alfreda adlera a jeho dielo porozumenie zivota,

dost mi pomaha citanie a tim padom myslienky plavaju v inaksom svete ako za cias hladania otazok a odpovedi co? a preco?ako?...

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 A_touch_of_magic_by_luches-d1pzded
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto St 22 február 2017 - 18:51

Ahoj dzuli!
Tak to mi pripadá ako významný úspech ohľadom toho úväzku. Priznám sa, že aj ja som mal pracovať v školstve na ZŠ, ale po ukážke a vysvetlení priamo na hodine som sa potom doma jednoducho zosypal. Vtedy ma to štvalo, lebo som bol de facto tam už prijatý na menší úväzok. Sad

Prajem Ti veľa zdaru nielen v práci.

.................

Ahoj kimi2028!
Tak ani neviem, tuším, že si mal taký horší deň, ktorý však ešte neskončil, a tak dúfam, že sa Ti ešte niečo dobré postáva, aby sa to nejako povyvažovalo a Ty si nemal z tejto stredy len tie nepríjemnjšie dojmy...

..............

Ahoj fajny!
Podobne ako Ty, v prípade zhoršenia, alebo depresie, pomáha mi čítanie a to dosť. Máš odomňa rep. bod. Inak Adlera celkom uznávam, síce nie ako filozofa, ale skôr jeho prínos do psychológie. Už to bolo dávno, čo som od neho čosi prečítal, a samozrejme aj pozabúdal...

..............

Ahojte kamaráti/tky!
Vstávanie pre dnešok bola katastrofa. V noci som napriek únave nemohol zaspať, tak som si "prihodil" ešte spánkovú pirulu a pol. Ráno som si ani nepamätal ako som si dal ranné lieky a vstával som až hodinu pred poludním a aj to v akomsi divnom stave omámenosti. Nebol to dobrý štart do dňa. Prekvapivo som sa po dvoch kávach a tiež dvoch cigaretách vzpružil a išiel sa prejsť. Potom som už fungoval znesiteľne. Zasa som viac polihoval celkovo v rámci dňa a som zo seba aj roztrpčený. To, čo som mal urobiť, sa síce zadarilo, ale myslím, že by som aj zvládol viac.

Zdravotne:
- tendencia k pasivite - polihovanie
- únava - potenciálne ťažšie prekonávanie sa
- hlasy na balkóne a mierna vzťahovačnosť medzi ľuďmi
- tabakizmus bez zmeny
- hlavnm plusom je, že sa to dotýka prakticky len prežívania a konanie je OK

Všetkých vás srdečne pozdravujem a držím palce. Pekný zbytok dňa praje Tuto.

PS: Kto má chuť: Zello dialógy o 20:00
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan St 22 február 2017 - 20:26

ahoj @Tuto

ano alfred je psycholog,len som naznacil ´´hystoriu lasky k rozumu´´ a to pojem filozofia z ktorej sa postupne vyclenili vsetky vedne aj oborne discipliny ako matematika,fyzika,biologia,psychologia,dejepis a mnohe dalsie,a z nich vznikly dalsie a dalsie,

totiz v posteli pred spankom citavam lahku literaturu scifi+horor,psychologiu,filozofiu a slovensku literaturu,konkretne ich diela autorov a este doplnim osobnosti dejin ich zivotopis,

dnes ako pominule dni,stereotyp 5.rok,medikament aktivny,psyychozy-bludy a haluze pod prahom dveri zaknihovane v tablete,len to male zrnko retardu mi neda pokoj v roznych situaciach,je to taka malilinka zataz na psychiku,vyvolany duch,symbol cirkvy kriz tu nehara ziadnu rolu,brzda ktora mi prebehne myslou a behom sekundy je prec,je to take upovedomenie na seba ze zije a existuje,to zije pochybujem ze by som bol takto na dialku pripojeny so zivou bytostou ako clovek,skorej je to bytost z nejakeho ineho sveta v akom som ja,je to cakra ktora je na mne prilepena,alebo vomne,

chcem len podotknut ze som aj rad ze ju mam,vzalo mi toho vela ale aj vela dalo a dava,totiz vsetko to negativne zvalujem na nu-neprijemne pocity,pogumacena verba-jazyk,prehnane myslienky o vselicom,fantazirovanie popri egu superegu,vedomi,nadvedomi atd...dokonca som aj rad nevedomiu ze neriesim haluze ci bludy,to davam bokom,

a pomahato,
totiz dost ma stve ze pri rozhovore uz ako som spominal v duchu na nu poukazujem ked da o sebe vediet myslenim,toto musim riesit tak,ze sa zomknem,zaseknem,prehravam spat rozhovor a zijem dalej,keby ze mam seba a ostatnych opisat ako rozhovor prebieha ci vypada s pohladu tretej osoby som nadmieru spkojny,nieje tam nic vydiet ci registrovat,je to len cisto moja duchovna zalezitost o ktoru sa s nikim nedelim,tu na fore len z casti,

som sa rozpisal

fajny

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 200234_b148614d3e19489bac9ba1ab63307a6c.jpg_srz_349_468_85_22_0.50_1.20_0
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 St 22 február 2017 - 21:42

Ahoj,tuto včerajšok sa vrátiť nedá, ale dnešok môžem hodnotiť o niečo pozitívnejšie. Ráno bola dobrá prechádzka aj s dobrým oddychom na rehabilitácii. Zdravotné problémy neboli žiadne a aj branie liekov v norme... taký pohodový.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2183
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Št 23 február 2017 - 21:26

ahoj,
dnes ako pominule dni,zdravy ja rybicka,ziadne starosti ohladom psychiky,uz par rokom nezijem duchovnym ivotom ale zameral som sa konecne na real,
snad len mala rekapitulacia v posteli ked idem spat,a to ma este dorazi kniha ktoru precitam,
spanok so stilnoxom pohodovy,super,

skoda len tich zahodenych 10 rokof ale dalo to aj nejake +,
zivot so schizov je najme na zaciatku drsny a ked si tim prejdete a poviete si ze co ja mam schizu tak sa len pousmejete ze co to je?aha to bolo to pred par rokmi!!!

moc sa tu vychvalujem ale ked si zmyslim a so svojich skusenosti viem ze pri troch a viac dnoch bez krmiva pre psa som psycho,psychozne a psychicke stavy sa na mna vtedy lepia jak na beziacom pase,preto si musim vzdy pred navstevou sestricky ponechat jednu tabulu liekof,

to co zerem mi utlmuje zmysly ako ucho a oko,pamatam si vsetky svoje bludy a haluze,nuz mam ich zaknihovane v tablete a akoby zazrakom sa mi potom zacalo darit i ulavovo,10 rokof je dost velka sila,uz piaty rok ficim na tychto tabletkach,zistil som totiz ze hlavnou pricinou pobytu v nemocnici bol nekvalitny spanok,co ani nasi pani doktori na to neprisli,len ja

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 94-dreamstime_16966556
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Št 23 február 2017 - 22:16

Ahojte kamaráti/tky!
Dúfam, že sa máte dobre a v prípade problémov si viete dať rady.

Dnešok je pre mňa taký zvláštny - necítim sa príliš extra. V noci som nespal a tak som išiel ešte za tmy na menšiu prechádzku, kde sa mi krútila hlava a bol som rád, že som už doma. Tie záležitosti ohľadom povinností aj akožepovinností som zvládal s prekonávaním. Občas sa objavilo to krútenie hlavy s pocitmi záťaže na vrchu hlavy a temene. Našťastie odpadávanie sa nekonalo. Bol som však rád zdriemnutiu na dve-tri hodinky, čo ma mierne osviežilo, hoci ani teraz sa necítim fit. Na druhej strane, aj to že vám píšem je plus. Inak neviem či by som sa dokopal dať tu aspoň smutnejšieho smajlíka. Tiež sa mi zintenzívnili hlasy z typu nadávajúcich, hlavne teda v ostrosti a frekventovanosti. Som z toho smutný, dúfam, že je to len dočasná záležitosť. V prípade, že sa mi to do pondelka nedá na primeranejšiu mieru, alebo zhorší, pôjdem k MUDr. predčasne. Teší ma hlavne to, že blud sa ma týka len okrajovo, teda v minimálnej až zanedbateľnej forme a tak si nepripadám ešte akútne. Opačne je zase to, že v nemocnici sa blud zvykne zásadne rozšíriť a naopak hlasy rýchlo vymiznú.

No, už asi stačilo.

Dobré spanie a žiadne zdravotné symptómy vám praje Tuto

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 F80dc1f6

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Pi 24 február 2017 - 14:32

Ahojte kamaráti a kamarátky!

V prvom rade blahoželám nášmu Matejovi, ktorého nick oslavuje meniny.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 3ooxea

..............

U mňa tak ako písavam. Žiaľ som bol na prechádzke a krútenie hlavy bolo stále prítomné. Bol som z toho nie príliš nadšený. Keď som išiel okolo polikliniky, rozmýšľal som nad návštevou obvodného, ale nakoniec som na to kašlal. Také točnie hlavy mám už asi druhý deň, nemám však žiadnu skúsenosť, aby som svojpomocne zasiahol. Podobne aj doma.

Opačne som rád, že to povinné aj akožepovinné zvládam ako treba. Dosť som bol rád výbornému domácemu obedu. Fakt mi chutilo. Ďalšie plus bola zásielka, ktorá dnes dorazila a bol som z toho celkovo nadšený.

V zásade sa toho až tak ešte neudialo.

Teším sa na vaše príspevky a prajem pekný víkend. Tuto
community together

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Pi 24 február 2017 - 15:49

Tuto, srdečne ďakujem za gratulku k nickovým meninám. Very Happy Tiež Ti jedným dychom prajem zlepšenie stavu, aj to hlavy-točenie, aj hlasy, i spánok. Nechže sa Ti len dobre vodí, som za to, že si to zaslúžiš. Všetko dobré, kamoš. Očko Super!

***

Ahojte, kamaráti. Super!

Dneska sa mám zmiešano, sú totiž aj zlé podnety, aj dobré. Trápi ma zdravotný stav môjho brata, ktorý sa pohoršil, zajtra ho ideme pozrieť do nemocnice do Bratislavy. Má rôzne diagnózy, pričom v ohrození života je kvôli silnému zápalu pankreasu. Tak je na hadičkách a starajú sa oňho. Medzitým má jeho manželka, moja švagriná, zajtra termín pôrodu... v rovnakej nemocnici, len isteže na inom oddelení. Malý synovec je u babky, švagrininej mamy. Bojíme sa teda o brata, rodičia sú z toho hotoví. Dnes som bol u zubárky poobede a keď som prišiel domov, tak som využil priepustku a nešiel už späť do práce na tie 3 hodinky. Jedným z dôvodov bola aj starosť o bratov stav. Myslím, že keď takto nie som 4 hodiny v práci oficiálne kvôli zubárke, tak to v dochádzke prejde a šéfka nebude mať s tým problém. Ona sama je dnes väčšinu dňa u lekára. Dojatie 2

Zubárka mi odišla do dôchodku, celú ambulanciu, priestory i pacientov prebrala mladá MDDr., azda i vekom mladšia než ja. Som ďalej objednaný na utorok o 8:00, rieši mi zápal v koreni zuba, asi bude nutná endodoncia, či ako sa to volá, teda čistenie kanálikov a smrť zuba. Momentálne mám postoj, že nech s tým zubom urobí čokoľvek, hlavne nech je to už vyriešené, lebo sa to ťahá už 2 roky a ja chcem ten zub i to ložisko, i tie ďasná nad tým mať konečne v poriadku. Yes Viacerí mi povedali, že injekcia tu vie dosť pomôcť proti bolesti, tak v kútiku duše dúfam, že to nebude úplne neznesiteľné, ale len nepríjemné. Radšej mi ani netvrďte opak, nechajte ma v dúfaní. Laughing

Týždeň prebiehal relatívne v poriadku. Býval som ale dosť unavený, haprovali nálady, pričom tento raz som dôvody hľadal nie v Orfirile, pretože jeho dávkovanie som prísne dodržiaval, ale skôr v pravidelnom ponocovaní. Telo skrátka trpelo nedostatkom spánku - naivne som dúfal, že viem fungovať pravidelne pri 4-5 hodinách spánku, no nedá sa mi to. Možno sú ľudia, ktorým to stačí. Ja žiaľ potrebujem tradičných 8, možno aj 9. Sedem ako úplne minimum vo výnimočných prípadoch. Včera som išiel spať už o 18:00, ešte som sa potom budil aj 4krát na rôzne podnety, no celkovo mi dlhý spánok prospel na psychiku. Dnes v piatok som v práci cítil energiu, chuť do povinností, optimizmus, zvládanie negatívnych podnetov. Nedá sa to porovnať so štvrtkom, kedy som už za sebou buntošil aj tretiu noc po sebe, a cítil som vyčerpanosť, mrzutosť, kofeín nepomáhal, nálady išli smerom k pesimizmu a "chrústovému zamýšľaniu" (negativistické myšlienky o tom, na čo som tu, aký má čo zmysel a či vôbec... a čo si počnem, aké je všetko ťažké, smutné, nevýhodné, zbytočné,...). Základom mi je teda spať. Sleep Je pravda, že bude menej času na všetko, lebo sa ukrátim aj o 4 hodiny bežného voľného času večer (medzi 21:00 a 01:00), ale odmenou mi bude, že čas, ktorý budem hore v nový deň, budem prežívať plnšie, optimistickejšie, kvalitnejšie, s vyšším výkonom a lepšie si ho takpovediac užijem.

Minimalistický telefón (dôchodcovský) slúžil svoj prvý týždeň dobre. Už je zapnutý 4. deň a stále má 2 paličky baterky z 3. Takže aj výdrž batérie je dobrá. Už mi naňho došlo viacero esemesiek, absolvoval som aj nejaké hovory (asi 3). Každé ráno mi poslúžil ako budík, pričom ho ako budík hodnotím kladne. Takže naďalej palec hore jednoduchej simple technike. jocolor

O jedle napíšem asi do témy o chudnutí, lebo som to tu zase zaspamoval detailami zo svojho týždňa, že des a hrôza! Hromžím Snáď budete mať so mnou trpezlivosť. Vylámané zuby

Prajem Vám všetko dobré, priatelia. Držte sa. Vitaj

S pozdravom
matej
Ďakujem

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Pi 24 február 2017 - 22:50

ahojte

dnes ako pominule dni super az na pohybovu aktivitu vacsinou vysedavam za nb ci tabletom,
o pracu aj bych mal zaujem zatial je mobil hluchy,budem muset prfiltrovat databazu na profrsii,
mam totiz podmienky ktore skresuju poziadavky zamestnavatela co neni pre mna moc ruzove,davam si pozor aby som hned nechodil na pohovor a tak neplatil zbytocne cestu tam kym sa nepoinformujem po telefone,

duchovny zivot vo mne a okloi je tak aktivny na 25% zvysne percenta patria realu,v poslednej dobe neriesim nic zavadne psychicke akurat neska rano bludasky sen o mne a mojej polovicke,s usmevom som vstal,potom to uz bola doobedna otrava myslienok,
mam pocit ze karl gustav jung sa venoval snom a aj ich riesil v podobe zasahu do realu,mal totiz taku schopnost ze kedy kolvek za den sa mu nieco prisnilo no a on to potom riesil,

real je taka kazdodena rutina,rano ritual a potom PHTR,tento tyzden mam herny co som sa aj pohrajkal,moje male zlaticka cely den vysedavaju taktiez za nb ci tabletom,ten najmemsi aj mobilom a telkou,obcas si ideme na nervy ked ho bavy robit kazdemu zle,ma z toho pozitok mi len skazu,ale vsetko smierou,raz byt mili a dobry a raz zase ten zly,ved ma este len 6 rokov a teraz na jesen ide do prveho zakladaku,

dneska mi pisal spoluziak na fb ze ci kedy zajdeme zase na pivo,nuz aj som sa potesil ale nepojdeto,totiz nerad chodim s niekym sa bavit bez vlastnych financ.prostriedkov,nechcem byt za dlznika ci chudka,a ako poniektori viete nie som na tom moc finacne sporivi

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 4 Latest?cb=20110929164051

Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 85 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 44 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore