Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Chudnutie pri antipsychotikach

Strana 22 z 91 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 56 ... 91  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  ester Št 9 apríl 2015 - 21:04

Tak nejak...
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 25 apríl 2015 - 18:47

Už je 25. apríl, teda takmer koniec mesiaca. Dnes som mal mať podľa odvážnych koncomarcových výpočtov 76 kg. Samozrejme mi to nevyšlo a stále zápasím o 79 kg. Prečo? Ako hlavný dôvod vidím moje prežieranie, ktoré enormne stúplo počas apríla kvôli detoxikácii z kofeínu. Totiž v apríli som úspešne sa zbavil kofôl, kapučína, tabletiek a zeleného čaju. Úspešne preto, lebo už neviem či nie viac ako 3 týždne nepijem vôbec žiaden kofeín. Samotná únava a bolesti hlavy už ustúpili, ale zostala pažravosť. Čiastočne sa mi ju darí kompenzovať bublinkovými neochutenými minerálkami, ale nie je to ono. Moje miery teda dosiahli bez problémov 80 kg a 100 cm. V súčasnom dni mám 79,5 kg a 99 cm.

Na konci apríla už tradične sa zverím s priemernou aprílovou mierou a zistím, či tak závažný krok, ako zanechanie kofeínu a tiež oslavy Veľkej noci, a tiež množstvo sladkého, či to všetko nespôsobilo pribratie oproti marcovej priemernej miere.

Každopádne dostať sa na úroveň 75 kg je ohromne ťažké. Môj organizmus ma nechce pustiť, protestuje, nechce mi dovoliť obmedzovať stravu, proste akoby aj tým, že zásadne nepriberá, mi dával najavo, že v tejto miere sa mu už páči. Ale muž, keď má brucho 99 cm, tak to je takmer obezita a riziko srdcovocievnych ochorení je značné. Preto to nemôžem nechať na pokoji. Zdá sa, že si s tým pokoj nemôžem dať už len preto, lebo akonáhle by som sa prestal kontrolovať a merať, tak by som vskutku začal priberať. Moje 2-ročné stále hodnoty kg a cm sú výsledkom zaiste ustavičnej kontroly. Ešte šťastie, že sa mi to darí robiť si z toho koníček, lebo keby ma to nebavilo, už by som mal späť 100 kg. Sad

Je to teda boj. Moje hlady a chuť do jedla sú obrovské a mocné. Úplne ma ovládajú. Najlepšie sa presťahovať niekde na samotu, kde nebudem mať prístup k toľkému jedlu a nebude sa tu furt toľko vyvárať, a hneď bude lepšie. Lenže to by som stratil aj posledný živý sociálny kontakt, aký mám - styk s mojimi rodičmi. very sad3

Idem bojovať ďalej. Je to ťažké. Sústredím sa teraz ani nie tak na kg, ale skôr na tie centimetre. Lebo kilogramy by boli už aj v poriadku, pokiaľ by bol pomer svaloviny a tuku iný, než mám ja. Brušné tuky - tie sú mojím prvoradým nepriateľom. Najťažšie je jednak ovládať hlady, a jednak mať trpezlivosť, keď váha alebo miery neklesajú hneď. Výsledky sa často ukážu až po týždni ustavičného úsilia a ja to obvykle tak ďaleko nevydržím, lebo už po 2-3 dňoch upadám do stravovacích "výnimiek", ak mi rozumiete...

No čo si počneme... idem ďalej. Nevzdávame sa! very unhappy
Matej
Mad

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 2 máj 2015 - 12:27

Ahoj kamaráti Wink

Je prelom mesiacov, a tak sa opäť krátko zverím, ako sa mi darilo v uplynulom mesiaci chudnúť. Vážil som sa samozrejme takmer každý deň, pričom priemerné miery za mesiac apríl mám súhrnne takto:

  • priemerná hmotnosť => 79,65 kg
  • priemerný obvod pásu => 99,32 cm


Som z toho strašne šťastný, lebo to znamená priemerný úbytok 0,13 kg a 0,20 cm. Myslel som, že výsledky budú naopak svedčiť o priberaní, nakoľko mesiac apríl sa u mňa vyznačoval haldou sladkostí, ďalej prežieraním v dôsledku zhoršených príznakov a v dôsledku tento raz už úspešného vysadenia kofeínu. V prvých dvoch dekádach som mal problém nahradzovať kofoly minerálkami..., v poslednej dekáde som objavil malinovku s názvom "Bublinky", ktorá má výraznú sladkú chuť pomaranču alebo hrozna, pričom obsahuje len 3 kJ na 100 ml, čo ani nezarátavam. Tie mi v posledných dňoch významne pomáhajú tlmiť hlad. Koniec apríla a začiatok mája sa však nesie v duchu (dúfam dočasného) pribratia na hodnoty 80,5 kg a 101 cm, ako tomu bolo dnes ráno. Čiže do mája som vykročil zlou nohou, no zostávam veriť, že sa mi na prelome ďalších mesiacov ukážu opäť priemerné hodnoty v znamení úbytkov.

Plusom apríla je návrat k rotopedovaniu a k behu na mieste v mojej izbe. Tiež "Bublinky". Naďalej si všetko zapisujem do webovej stránky "kaloricketabulky.cz".

Ako taký triezvy cieľ mája 2015 si v rovine chudnutia dávam 78 kg a 98 cm. Či sa to podarí, závisí na mne a mojej vôli nepodľahnúť pažravosti. Každopádne idem na to aj naďalej pomaly a plazivo. Tak je to najvýhodnejšie a moje telo si to tak aj evidentne pýta. Embarassed

So srdečným pozdravom
Matej
cherry

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  regina Št 14 máj 2015 - 6:14

Ahojte,

myslela som, že moja váha pod istú hranicu sa ťažko dostane. No podarilo sa. Na svadbu som si určila koľko chcem schudnúť a aj ked som cielavedomo necvicila, stacilo v posledný týžden menej jest a viac sa hýbat a dole isli dalsie 2kg za týžden. Celková bilancia - 4kg oproti povodnej váhe za mesiac. Rada by som si tuto hmotnosť aspon udržala. Uvidíme, či sa podarí.

regina
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 647
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ut 19 máj 2015 - 18:34

Regina, srdečne gratulujem k úbytku na hmotnosti! Paráda! it is perfect jumping cool

---

Ja som minule listoval v denníku a zistil som, že v auguste 2013 som mal 96 cm pás pri 80 kg. Za dva roky odvtedy som si síce váhu udržal na rovnakej hodnote, no do brucha som pribral nebadane bezmála 5 centimetrov! affraid

Aj som sa čudoval, že prečo mi niektoré tričká nesedia, keď boli kupované už za súčasnej hmotnosti. Proste kilá stoja, ale brucho išlo hore. Je to des a hrôza. Embarassed

Teraz, ako som spomínal inde na fóre, jem pravidelne ovsenú kašu na raňajky, plus orechy, viac zeleniny a ovocia, tiež viac bielkovín prostredníctvom mäsitejších šuniek, tofu a bielych jogurtov. Mäsité šunky si nakrájam na tanier a dám do mikrovlnky na zhruba 4 minúty. Treba to vždy zakryť, lebo to bude praskať a pukať veľmi hlasito a špliechať. To je však účel, lebo sa vysušujú a zostanú z toho pekné hnedé opečené chrumkavé chipsy z čistého vysušeného mäsa. Vyskúšajte tento recept, je to veľmi sýte jedlo, chrumkavé, chutné a bielkovinové. Tofu jem len tak natural so šunkou a horčicou, prípadne s kečupom. Biele jogurty - tie mixujem s banánom a pomarančom. Ovsenú kašu - to len taká zmiešanina mlieka a ovsených vločiek spolu s orechmi a 20 gramami medu. Výdatné, sýte, chutné. it is perfect

Energetickú hranicu mám oficiálne 7000 kJ, ale prakticky som spokojný len vtedy, ak neprekročím 6500 kJ. Moje úsilie zlyháva na výnimkách a na spánku cez deň. Teraz už vďaka energeťáku nespím, polepšil som sa. Výnimky v strave ešte bývajú, ale už 4. deň mi na ne zaberá čistá voda z vodovodu. Dosť sa s ňou prelievam. Neprekročím však 2,5 litra denne zvyčajne.

Momentálne mi to osciluje medzi 80 a 81 kg, a medzi 99 cm a 101 cm, záleží od WC.

Na konci mesiaca zvyknem informovať o svojich priemerných mierach - už teraz je isté, že oproti aprílu bude májová hodnota významne horšia. Snáď však moje opatrenia prinesú čoskoro svoje výsledky. Smile

Zdar chudnutiu!
Matej
jumping2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Mischelll Ut 19 máj 2015 - 20:44

Regina - super, podarilo sa ti to....teda schudnúť winner

hmm ja veľmi nemám čo napísať ...teda cvičím len sem tam...ani nie pravidelne....ale úspech je asi aj to že cvičím hoc aj sem tam....jem všetko...ale viac reďkvičky hlavne na raňajky....takže aj zeleninu trošku...čo je ďalši môj neúspech je že aj keď som prestala piť colove a iné nápoje....a nahradila to vodou tak posledne týždne zase pijem všetky sladené vody aj sirup aj všetko čo doma mame....proste už som úplne vodu prestala piť....čo považujem za krok späť...aj keď na váhe zatial skoro rovnako lol no aj ďalšie dobre návyky som nejak zahodila za hlavu...tiež som jedla biela jogurty len s javorovým sirupom...ale nejak zo všetkého zišlo....takže teraz skoro nič pre to nerobím, aby som sa zdravo stravovala....ach jaj...no nič pokúsim sa polepšiť.... devil

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 632
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Pi 29 máj 2015 - 18:27

Idem sa stravovať a cvičiť podľa stránok Vlada Zlatoša: http://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdravi/tuky-nie-su-volba-ale-povinnost.html

Čiže idem budovať tukový metabolizmus. Držte palce. Budem pravidelne informovať o výsledkoch, alebo o prípadných komplikáciách na mojej ceste. Very Happy

Urobím zo seba pokusného králika, tak ako kedysi. Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 30 máj 2015 - 20:48

Tak, mám za sebou prvé 2 dni nízko-sacharidového stravovania a budovania tukového metabolizmu: jumping2

Negatíva: neevidujem momentálne žiadne, možno sa mi len zatiaľ ťažko vymýšľa čo jesť, keď musím obmedzovať sacharidy scratch
Pozitíva: vôbec neevidujem hlad, už tobôž nie vlčí... nemávam chuť na sacharidové jedlá, hladinu glykémie mám pravdepodobne v poriadku, nakoľko som sa cítil dobre s dostatkom energie, tlak 108/72, tep 74, čiže skôr nižší. Takže už teraz cítim predbežne oslobodenie od svojho žrútstva. Pozitívom je aj konštantná hladina energie a schopnosť aj 5-6 hodín vydržať bez pocitu hladu alebo hypoglykémie. it is perfect

Včera som sacharidy obmedzoval len postupne: úroveň 173 gramov pri 8800 kJ prijatej energie, tuky som prehnal úmyselne až na úroveň 122 gramov. Dnes to bolo lepšie: sacharidy iba 97 gramov, tuky prijateľných 97 gramov, celkovo 6700 kJ. Hlad žiadny. Šialené chute žiadne. Obstipácia zatiaľ žiadna.

Podarilo sa mi spraviť kompromis, ktorý vyhovuje aj mame, našej domácej kuchárke. Totiž ona chce, aby som jedol jej obedy, pretože oni dvaja rodičia to sami nezjedia vraj. Takže v podstate všetky denné sacharidy prijímam počas konzumovania jej obedu (aj dnes). Čiastočne ostatné zvyškové sacharidy dopĺňam pri iných tučných a proteínových jedlách, napr. som zjedol stogramovú paštéku Májku len tak samú, no a tam sú aj nejaké drobné sacharidy, ktoré celkový stav navýšia. To však vôbec nevadí, celkovo mám limit dosť vysoký, až 150 gramov. Dnes mám však len 97 gramov, čo ma teší (a to som si ich musel umelo navýšiť jablkom ešte, lebo sa mi to zdalo na druhý deň takéhoto režimu primálo). Úroveň 100 gramov sacharidov sa mi momentálne zdá optimálna a dlhodobo udržateľná. Smile

Celkovo sa cítim fyzicky dobre. Cvičím zatiaľ ešte nie cviky z Vladovej stránky, ale začal som len klikami, drepmi a brušákmi. Potrebujem sa zatiaľ iba trochu spevniť a získať dajakú ohybnosť. Potom pokročím na ďalší level. Kardio zatiaľ úmyselne vynechávam, nakoľko sa nechcem ním demotivovať, zníženie hmotnosti chcem dosahovať naďalej len deficitom energie a teraz už aj tukovým metabolizmom.

Stav: 79,5 kg, 99 cm.
Čoskoro sa prihlásim s ďalšími skúsenosťami. Zatiaľ pozdravujem a držím palce. welcome or bye jumping

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ut 2 jún 2015 - 17:15

V podstate už prešli 4 až 5 dní nového stravovania. Smile Zhrniem nové skúsenosti:

Negatívom sa ukázala tvrdá stolica, na zmäkčenie používam teraz laktulózu z lekárne (otec ju máva predpísanú). Iným negatívom je čiastočná neschopnosť tohto režimu o zamedzenie pažravosti pri nude. Totiž výborne pomáha na vlčí hlad a úplne ruší šialené chute. Takisto perfektne mi dokázala odstrániť pažravosť a vôbec hlad pri citovom strádaní a psychickom afektívnom rozladení. To je úplne veľké pozitívum, priam bomba, že nepotrebujem náhle zajedať psychické problémy. Avšak vyskytla sa v týchto dňoch aj nuda, kedy som nič nemal na robote a vtedy som z nudy si dal aj sacharidové, priam sladké jedlo. Pozitíva sú jednoznačné a prevažujú, ale zatiaľ teda evidujem aj slabosť tohto režimu premôcť moje chute počas nudy. No v nedeľu pri psychických problémoch som začal "oslavovať", že po dlhej dobe nejdem zajedať problémy, čiže v tomto boli moje chute ovládnuté a hlad zrušený.

Celkovo sa mi darí pri tomto režime dodržiavať už 4. deň kalorický limit. Obvykle o takomto čase už cítim vlčie hlady, takže režim o 6500 kJ na tretí, štvrtý deň obvykle dožeriem na 12000 kJ. To sa teraz nedeje, čo ma teší. Very Happy

Brucho sa mi naďalej drží na 99 cm, pričom hmotnosť už bola v pondelok na 79,0 kg, čo bol nový rekord. Dnes (dúfam že prechodne) stúpla späť na 79,5 kg.

Cvičenie mi vytvára akési pevné brucho, teda pociťujem to tak, že pod mäkkými tukovými vankúšmi je niečo pevné, tvrdé, ktoré ma trochu pobolieva. Kliky sa zlepšili, už dokážem urobiť na počkanie aj 10 klikov (v 45-stupňovom uhle), pričom ich už dokážem po týchto dňoch spraviť pomerne správne so všetkou správnou námahou a správnym zaťažením. To som v prvý, druhý deň určite nedokázal. Pozitívny vplyv drepov ešte neevidujem.

Bielkoviny mávam naďalej priemerne okolo 60 g, tuky preháňam na vysoké hodnoty, neraz 110 g. Sacharidy sa úspešne držia pod stovkou, alebo okolo stovky gramov. Výnimkou bol včerajší pondelok, kedy som to so sacharidmi trochu prehnal kvôli nezvládnutému pocitu nudy. very sad3 Limit kJ mám naďalej okolo 7 tisíc kJ, prípadne 6500.

Ozvem sa zase čoskoro. Smile Želám všetko dobré! Ahoj! Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Št 4 jún 2015 - 16:40

Ak rátam aj minulý piatok, kedy som s novým režimom začal, tak už fungujem siedmy deň v nových stravovacích podmienkach. Tie sa, ako je zrejmé z mojich príspevkov, vyznačujú obmedzovaním sacharidov na úroveň asi 100 g denne a ich nahradzovaním zvýšeným príjmom prvotne tukov, druhotne bielkovín. A to všetko nielen za účelom budovania tukového metabolizmu, ale skôr za snahy ovládať hlady a chute tak, aby som dokázal konečne kontinuálne prijímať energiu dlhodobo deficitne na úrovni nejakých tých 6500 až 7000 kJ denne ako maximum. Very Happy

Tieto moje snahy sa za tých 7 dní manifestovali ako úspešné, celkovo však v prípade dvoch dní čosi málo zlyhali, keď som pri pocite nudy presiahol limit na úroveň asi 9000 kJ. Tým som však nepribral, iba sa spomalil celkový efekt režimu, ktorým má byť odstránenie tukového bandera na bruchu a zníženie hmotnosti na optimálnych 70 kg.

Hlad a chute sú vo všeobecnosti teda naďalej dobre pod kontrolou. Vlčie hlady nemávam, tuky ma zasycujú kvalitne a na viac hodín. Ani citové a psychické rozladenia som zatiaľ v novom režime nezajedal.

Vyprázdňovanie je trochu komplikované, lebo prijímam vlastne malý objem stravy (ale kaloricky silnej). V utorok ma však pred skúškou prehnalo a vyprázdnenie prebehlo v poriadku.

Za tých 7 dní sú výsledky zatiaľ len v oblasti zmenšenia obvodu pásu a čosi mierne hmotnosti - 79,2 kg, 98 cm. (teda celkovo mínus asi 1 cm a mínus asi 0,8 kg, resp. stabilizácia hmotnosti pod osemdesiatkou, čo predtým nebola samozrejmosť)
Pokračujem v boji naďalej. Držím Vám palce. jumping2
flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Pi 5 jún 2015 - 14:20

Vymyslel som citát:

"Je len jedna vec, pre ktorú sa oplatí stučnieť. Pre ten úžasný a báječný pocit, ktorý zažíva len a len ten človek, ktorý tie kilogramy jeden za druhým zhadzuje znovu naspäť. Tento perfektný pocit človek, ktorý nikdy nemal s váhou problémy, nikdy nepochopí."

lol!

PS: Tým pocitom som mal na mysli radosť, ktorú tučný človek zažíva, keď vidí ráno na váhe trebárs o kilo menej, než predtým. Very Happy

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 6 jún 2015 - 14:25

Dneska už bolo takmer 97,5 centimetra! Ale potom som trochu uvoľnil brucho, a bolo späť 98.

Kilá sa nie a nie dostať pod tú magickú hranicu 79 kg. Takže dnes 79,4 kg. Už by som za viac ako týždeň snahy očakával pod 79. Čo už. Pokračujem v boji. shooting3

rendeer

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 22 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 22 z 91 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 56 ... 91  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore