Ako prestať fajčiť? "Odvykačka po mojom"

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Ako prestať fajčiť? "Odvykačka po mojom" - Stránka 3 Empty Re: Ako prestať fajčiť? "Odvykačka po mojom"

Odoslať  fajny za Ut 6 november 2018 - 16:48

ahoj @veronicka

dik za reakciu a tvoju "vypocitatelost",
trosku ta upravim robito presne polovicu,fajcim cigarety od svojich 13 rokof,intezivne asi od strednej skoly,cize ak to mam udat cislom tak mi vyjde 25 200€ aj so SK

cigareta je povazovana za tvrdu tazko zavislu drogu,a je nou jednou z najcastejsich i najtazsich na odvykanie ci uplne vysadenie,
cigareta,nikotin je potreba - prestavka,rozmyslanie,nemam co robit idem hulit,maska,baldachyn,unik z reality,kolektivny zlozvyk,nutkanie si zapalit medzi prenosom z jedneho bodu do druheho,autom ci nohami,zlozvyk si vzdy vonku po opusteni interieru si zapalit a mnoho dalsie,
zvazujem obmedzenie ci dokonca vysadenie,ale momentalne nemam na to silu a energiu,
fajny
fajny
OS Microsoft Human
OS Microsoft Human

Počet príspevkov : 851
Reputácia Reputácia : 140
Dátum registrácie : 02.07.2016
Vek : 40

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Ako prestať fajčiť? "Odvykačka po mojom" - Stránka 3 Empty Re: Ako prestať fajčiť? "Odvykačka po mojom"

Odoslať  veronicka za St 7 november 2018 - 1:00

Velmi som rada, ze som s tym ani nezacala. Vravim vyfuknut tolke peniaze do povetria, pre mna nemyslitelne.
veronicka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 154
Reputácia Reputácia : 30
Dátum registrácie : 30.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Návrat hore Goto down

Odoslať  Spiderman za Pi 8 marec 2019 - 20:50

Ahoj

Chcel by som šprtať do tejto témy častejšie, pretože nikotín je u mňa tvrdá droga a drahý luxus, ktorí si nemôžem dovoliť, ale aj tak mám čo húliť. Prepáč mamucha! Ľúbim ťa a mám ťa rád.

Už niekoľko krát som vyhlasoval nikotínu vojnu, tak sa pokúšam opäť!
V priebehu par dní ak by som chcel mohol by som prispievať pravidelne, neskorej raz o týždeň až mesiac.

Plán je taký, že nepoviem, vždy to je tu na fóre naopak!
Mám aj nejaké pdf-ká stiahnuté tak najprv nakunem aj tam a popri tom skúsim moju metódu. Totiž som zistil, že niektoré životné ciele je mať v dozore u seba neverejne.

Držte palce a verím, že vás budem nudiť mojima príspevkami častejšie.
Spiderman
Spiderman
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 157
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Návrat hore Goto down

Odoslať  Felix2000 za Pi 8 marec 2019 - 23:25

Ja som fajcil od 21 rokov do 35 denne cez 20 cigariet . Potom som sa raz opil a vyfajcil cca 40 cigariet a tymto padom to haslo.
Skoncil som stym . Ziadne abstaky nic. Len som pribral 5kg.
ALe zivot je krajsi, fuj cigarety su pre mna odpad teraz. Sranda je ze som fajcil jednu od druhej a skoro 2 roky som cisty.

Chce to len pevnu volu. Kaslite na to , zdravie a prachy odchadzali pri fajceni.

Howkh

Felix2000
Felix2000
Felix2000
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 38
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 20.09.2017
Bydlisko Bydlisko : Kosice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F22, F22.5 , socialna agarofobia, bipolarna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kvetiapin, Triticoo, Apaurin ( podla potreby), neurol, Zoloft

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.