Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 5 z 86 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Pi 4 december 2015 - 13:43

Tak jo, aby sme tu nezaplňovali tému... kto má chuť stráviť spoločne silvestra píšte do tejto témy:

https://www.schizoforum.net/t451-topic#13452

hovorím na cestu z KE máme 2 voľné miesta prípadne....

díky!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Pi 4 december 2015 - 16:30

Ahoj helena25,
to je dobré svinstvo, že máš z toho ešte aj opletačky. Že sa ten dotyčný vo svojom vnútri nehambí, ale čo sa dá koniec-koncov od takého chrapúňa čakať. Každopádne Ti želám aby to dobre dopadlo a vyriešilo sa v Tvoj prospech...

............

Ahoj Matej,
teraz máš celý víkend na reparáciu. Dal si sa teda aj na tú školu a už som aj písal, že ťa obdivujem, že to takto zvládaš. Viem, že to nemáš vôbec jednoduché, lebo všetko urobiť je náročné. Prajem Ti, aby Ti plány vychádzali a školu aj prácu a zdravie si mal minimálne dobré.

...........

Ahojte všetci,
najprv chcem zaďakovať Mischelll, xkrchnavovi, regine, že napísali tiež minimálne pekné príspevky. 

Momentálne sa cítim dosť dobre. V poobedí som si pospal asi dve hodiny. V práci som vybrusoval poslednú bránu od farby, výnimočne mi to išlo. "Akžepovinnosti" momentálne nemám splnené, budem to riešiť po dokončení príspevku. Zdravotne sa mám primerane a podobne ako včera, takže nejaké rozpisovačky netreba. Želám vám príjemný víkend a buďte v pohode. Tuto

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 5 Couchpotatoqr7
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Pi 4 december 2015 - 17:07

Ahojte,
Helen až teraz som prečítal akciu s políciou. Ja si ta v pohode pozývam na stretnutie nereagujuc na tvoje opletacky. Musia to byť hodne silné emócie keď aj takto pred policajtami. Zároveň je si myslím dobre, že si to dokázala dať zo seba von A hneď. Držím palce v procese ak to bude pokračovať a bezpečne ulice v okolí.

Ja mám pomerne veľkú novinku. Môj otec povedal svoje slovo. Trvalo mu to nejakú dobu ale nakoniec povedal v práci nech už s ním v pondelok nepocitaju. Zachovali sa k nemu ku koncu poctivej služby veľmi nepekne. Len preto, že iný mal protekciu. Tak snáď konečne na dôchodku bude mať čas na všetko čo vravel Smile. Prečo je to pre mňa dôležité? Pretože otca považujem tak trochu ako náhľad mojej budúcnosti.... Možno niekedy na zellu.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  regina Pi 4 december 2015 - 17:51

Helen,

to je teda riadny ... debil (chcela som povedať čosi iné, ale nechcem byť vulgárna). Fuj, nemá kúska hanby a charakteru...Prinajhoršom im tam hoď svoju diagnozu (keby policajti zaváhali...) s tým, že to máš aj vďaka nemu a hádam ti potom nič nemôžu.

U mňa vcelku pohodový deň, doobeda varenie, poobede upratovanie, medzitým stále na webe a naživo so synom, ktorý je doma vypísaný so zapáleným hrdlom. Už sa cíti lepšie, tak sa teraz navečer ideme ešte prejsť do susednej dediny - ja k mame a on k svojim rovesníkom. Zajtra mi príde domov aj manžel, tak ma čakajú nejaké týždenné nákupy, príprava Mikuláša, samozrejme nejaké to varenie a zrejme i pečenie. Baví ma to. No a cez víkend by som k nám rada zavolala sestru s rodinou na nejaký vianočný punč, keď je už ten advent (nemusíme stále tam chodiť my).

Ešte mám na sviatky dilemu, či k nám nezavolať svokru z domova dochodcov aspon na večer na štedrú večeru... i ked ju dvakrát nemusím, viem, že by rada prišla a je mi jej aj trochu ľúto, nerada by som ostala raz tak ako ona. Musím to prebrať s manželom. Predtým si ju každý rok brávala švagriná k sebe, ale neviem presne, už tusím minulé sviatky trávila v domove (alebo to bolo len na Velku noc? fakt neviem). Najsmutnejsie na tom je, že oni sa navzájom (moj muž a jeho sestra) takmer nebavia, teda bavia sa ked sa náhodou stretnú alebo ked my k nim prídeme, no oni prídu len na pozvanie cez vian. sviatky a jak je rok dlhý tak si takmer ani nezavolaju, max. nieco kvoli svokre. Ked som psychologicke hovorila, že ma to znepokojuje, ona mi na to povedala, že v niektorých rodinách je to tak. Čo už?!
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 646
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Pi 4 december 2015 - 19:24

Fu, Helen, obdivujem Ta, ze to zvladas... Ja by som sa uz zosypala. Drz sa.

Ahojte. U mna sa to dnes nesie tradicne, blogovo. Plus som vyrabala vianocne prianie, sice jednoduche, ale praca s Photoshopom ma bavi. Inak psychicky v pohode, fyzicky uz menej dobre - zacina ma boliet zapastie od drzania mysi, takze mam mozno nasliapnute k syndromu karpalneho tunela, ci ako sa to vola? Alebo sa skor len moc pozorujem Smile Horsie je to s jedlom, stale miniporcie a zatial sa moc nepremaham. Uz asi stvrt hodiny mi tu skvrka v zaludku, no pri predstave, ze by som mala ist dojest porciu z obeda, mi je zle. Brat mi ma kupit nejake dia sladkosti, k tym sa nejak dokopem Smile Tu porciu asi nenapadne zamlcim a pustim sa do jogurtu s cesnakovym uzlom. Nevydatna vecera, ale lepsie nez nic.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Pi 4 december 2015 - 22:29

Ahojte. winking

Veru, Regi, priveľmi premýšľam. Som si toho vedomý, no nech sa snažím akokoľvek, neviem túto svoju črtu vymlátiť zo svojej povahy. Tak túžim byť flegmatikom, priam plánujem spôsoby myslenia a prístup k veciam, aký majú flegmatici. No ale nezaťažovať sa toľkým premýšľaním a nebyť sem-tam zbytočne podráždený, to akoby som nemal pod kontrolou. Nevzdávam sa ale; ešte na tom budem pracovať. Wink

Ďakujem, Tuto, za priania a povzbudenia. Smile Momentálne sa nedá povedať, že zvládam školu, nakoľko nemám vypracované množstvo zadaní a prečítané množstvo literatúry. Ešte sa uvidí, ako to nakoniec celé dopadne... very sad3 Som veľmi rád, že sa Ti opätovne stav stabilizoval a že sa Ti darí. Prajem Ti šťastný a pokojný víííkend, nech sa Ti darí a nech si dobre odpočinieš, kamoš. Smile

Helenka, veľmi Ťa obdivujem, že tak statočne zvládaš tie výpady toho zlého človeka. Zostávaš pokojná, stabilná, zároveň naňho primerane naštvaná a rozhodná. Držím Ti moc prsty, aby táto Tvoja vnútorná sila naďalej pretrvávala. Drž sa, maj sa pekne, užite si s detičkami a manželom víkend.  it is perfect  giving a hug

Mischelll, vidím, že si užívaš pohodku v tieto dni. Je to fajn. Prajem, aby si mala pohodičku v srdci naďalej. Ahojky. Smile

Jožin, ahoj, Ty si tu tuším top-organizátor. Je to super, že si taký iniciatívny priam povahovo. Myslím, že právom Ťa možno hodnotiť ako mimoriadne proaktívneho človeka. Čo-to sa rád od Teba aj odúčam, najmä si mi príkladom aktívnym životným štýlom a pestrými činnosťami. To ja som bohate nasýtený aktivitou už len v kútiku svojej izby niekde sám zašitý s počítačom alebo knihou. A nie účastniť sa napr. zábav, stretnutí, posedení, rozhovorov, chát. Napriek tomu, že Tvoje aktivity obdivujem, pravdepodobne sa nikdy nebudem môcť úplne zasadiť o plné nasledovanie Tvojho príkladu, nakoľko som si uvedomil, že som dosť značný introvert. Ale to vlastne nevadí, i tak zostávam Tvojím fanúšikom a rád sledujem, čo si Ty a zelláci a ďalší forumáci počínate aj mimoforumáckeho, živého. Paráda. Maj sa pekne a držím palce, aby Vám to s chatou na Silvestra vyšlo. winking Pretty good

---

Dnes sa mám trochu lepšie. O zlepšenie sa pričinilo to, že ma bavilo dnes pracovať, a že som si kúpil po dlhej dobe Kofolu bez cukru, dvojlitrovú fľašu. Jej kofeín a imitácia sladkej chuti mi likvidovali hlad a zároveň stimulovali k aktivite a lepšej nálade. Dokonca som mal silu ignorovať svoje čierne myšlienky a to, čo mi v mojom okolí všeličo vadí, alebo to, čo mi vadí na mne samotnom. Flush som netematizoval takisto. Zajtra ešte idem ráno do roboty, chcem sa definitívne zbaviť svojho sklzu a víkend je na to ako stvorený. V podstate sa na to teším, mám na to takpovediac slinu - kúpim si kofolu (nemiešam s energeťákmi), dám si nejakú bagetu, zostanem na pracovisku oblečený v civile, aby ma zákazníci neoslovovali, ale aby som si mohol v kancelárii dorábať len to svoje bez rušenia. Vidím to optimisticky. Smile

Dnešok hodnotím na 2. Smile Prechod na Invegu sa zdá byť naďalej pokojný, hladký. Organizmus neprotestuje. Prajem Vám, priatelia, super víkend, majte sa dobre, šťastne, pokojne a spokojne. Nech sa Vám darí a nech Vás zdravie čo najviac poslúcha. A príjemné sobotné zello tiež želám. Smile Som Vás všetkých fanúšikom, aj keď som Vás nespomenul osobitne v príspevku. Sme v tom spolu, držme sa, priatelia. community together dancing

S úctou
matej
Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav So 5 december 2015 - 7:50

Matej tak si teraz hovorím.... rodinu, školu ale i prácu poctis svojou osobnou prítomnosťou, prečo nechceš pocit spoločného Silvestra s nami? Ja som tiež pomerne dosť introvert ale zároveň spoločenský, či to nebude trochu aj mojim znamením - blizenec.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Mischelll So 5 december 2015 - 9:17

Ahojte Wink

Helen25 - tak ten seriál je Dr. House VII - 4 časť. Pozerám ho takmer každý večer a dalo sa to čakať, že zabrbnú aj do tejto témy teda.....uz raz bolo ze bipolárna porucha....a teraz rovno schizofrenia....ale az na konci to zistili....

Matej - ďakujem

No tak dnes je sobota....musim si to opakovať, lebo radsej by som bola keby som mala este 2 dni pracovne k dobru...teda aj aby prisla postarka este aj aby som mala viac casu na ucenie....totiz v utorok ma caka pohovor...tak no....inak dnes som uz dala prat ....a idem sa ucit...a potom upratovat...a hrabat listie vonku....

Prajem krásny víkend ... community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav So 5 december 2015 - 10:05

Ahojte, tak to by ma zaujímalo ako v Houseovi spracovali témy BP a schizo... Ale obávam sa, že aj mňa by to vzalo. Takže to odložím na iné časy. My sme akurát postavili stromček s Timejkou. Až sa vráti ženuška z obchodu tak ho ozdobíme. Helen asi nemá radosť z toho Smile. My tuším tiež prvý krát v živote to máme tak skoro - že pred Mikulášom... Ale reku, že si tú atmosféru chceme užiť čo najdlhšie. Až nás to iný rok prestane baviť, tak to zas postavíme až na Vianoce. Dnes sa chystám prezliecť za Mikuláša a žienka za Anjela... nikto iný k nám nechcel tak Timejka si priala aspoň mňa, a stále nechápe ako zo seba spravím Mikuláša. Tak sa teším, že bude prekvapená. A Anjel bude bonus. Majte sa pekne, pekného Mikuláša prajem. Ináč tiež zaujímavé porovnanie kultúr. V ČR chodí Mikuláš a čerti a aj anjeli 5.12. A rovno dáva sladkosti už ten večer. Na Slovensku (aspoň my v KE) sme nič také nepoznali a dávalo sa tam všetko potajomky do topánky ráno. Pre mňa to bolo vždy prekvapenie - jak sa to tam objaví? Asi si rodičia dali tú snahu nás nezobudiť. Jááj... rád na to spomínam. Ale toto zas v ČR vôbec nepoznajú, že nejaké čižmy za oknom.

Dnes by sme mohli dať také Mikulášske zello.. uvidíme. Možno aspoň pozdravím.

Ešte mám dotaz - Vianoce vychádzajú na štvrtok... a to je zello. Viem, že večer patrí proste rodinám a tak... čo keby sme presunuli Vianočné zello na čo ja viem 12:00? Malo by sa postiť takže jedlo to snáď blokovať nebude... ak máte návrh lepšieho času alebo to skrátiť či vynechať, budem rád ak napíšete.

Majte sa všetci dobre a prospievajte.
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 So 5 december 2015 - 11:34

Ahojte,

Mischell, vdaka, Housa som zboznovala:) Po Medicopter 117, najoblubenejsi serial a tuto cast som veru nevidela.

Jozin, no aj napriek tomu, ze den vianocny budem lietat okolo varenia, chystania a deti sa zellu potesim:)

Inak, dakujem vam za podporu ohladne môjho posledného prispevku.Vcera vecer som mala ,,rande,,s mojim uzasnym priatelom knazom, pre mna velkym clovekom, s ktorym som sa na tuto temu dlho zhovárala. Jeho názor a takisto aj moj je, že to ,,ten chlap,,urobil len preto aby mi mohol tym citovo ublizit, skratka, robi mu to radost.Otcov priatel,bachar vo vaznici kde sedel sa vyjadril, ze pocas vazby mu robili nejake psychotesty a ze mu vyslo okrem iných zvratenosti, ze ma sadisticke sklony a vyziva sa v utrpeni zien, skratka , ze mu to robi dobre.Tento moj priatel mi dal ale vela sily, vraj to zvladnem, ze ma nezlomi, nemoze ma zlomit.Trestne oznamenie co na mna podal ma ale ze absolutne netrapi,pretoze aj policia sa vyjadrila, ze sud z toho urcite nebude, len este nejake vypocuvanie.skor ma trapi to, ze sa mi tym znova vynara minulost,to co mi urobil.Minula noc mi je toho ,,zivym ,,dôkazom. Zobudila som sa uplne zlomena.V týchto chvilach mi je velkou oporou a silou modlitba a viera v to, ze sa to coskoro skonci. Ono aj keby som ho nezmlatila na tej ulici by nieco vymyslel, pretoze mi to slubil pri sude pred rokmi, ked ho odsudili.Vraj sa vonku este stretneme a za vsetko mu zaplatim. Pritom ten kto mal platit a platil, je on.Toto je len akasi pomsta.
Ale tak co, vydrzala som horsie, vydrzim aj toto Smile
Noo, dnes makam na Mikulasovi.Vsetko aktivne zdobím, pripravujem a mam z toho velku velku ohromnu radost:) Tie hviezdicky v ockach deti, na nezaplatenie.To je ten najvacsi dar aky som mohla dostat:) .Vcera sme mali navstevu, ´môjho otca, brata a jeho snubenicu.Bolo to celkom fajn, velmi prijemne.A na konci navstevy otec zahlasil: Gratulujem k tehotenstvu :DDDD( Na ujasnenie, ziadne tehotenstvo nie je ), len otec tak usudil, nie tym, ze by som nejako pribrala,ale ze to vycital podla mojej nalady a sposobu vyjadrovania:)Vraj takato byvam len ked som tehotna,co som bola len 2x a asi tak usudzoval aj kvôli tomu, ze do buducna planujeme este 2 deti, ak mi to pan boh, okolnosti, psychiater a zdravotny stav dovolia :DAle bolo veselo.Myslim na vas, priatelia.Drzte sa, pekny vikend a dnes zelloooooo Very Happy
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto So 5 december 2015 - 17:52

Ahoj Matej,
teší ma, že už sa máš o čosi lepšie. Verím, že na tú školu si už nájdeš čas a všetko potrebné podoháňaš. Blíži sa voľnejšie obdobie, z pohľadu domácnosti, myslím, že po skončení ruchu v kníhkupectvách to budeš mať čas a snáď chuť zabrať.

.................

Ahoj Mischelll,
držím palce na ten pohovor a okrem učenia a upratovania si nezabudni aj tak trochu užiť dňa. Inak je dobre, že takto zháňaš prácu, vidno na Tebe, že bojuješ. Verím, že aj s úspechom v blízkom čase.

.................

Ahoj xkrchnav,
to je krásne, že urobíte Timejke takúto radosť. U nás je to s tradíciami také domiešané. Dávame si chutné dobrotky (cukríky, ovocie, tyčinky...) do topánok a po večeri sa pozrieme, čo tam je. Takže, trochu tam máme tradícii z CR aj zo SR. Je to také milé spestrenie dňa.

.................

Ahoj helena25,
čo k Tvojmu príspevku dodať. Snáď len sa potešuj s deťmi a želám krásneho Mikuláša. Deti takéto sviatkové predstavenia majú veľmi radi a majú z toho šťastie v očiach. Iste si to uži aj Ty, sú to krásne chvíle.

.................

Ahojte,
u mňa je pohoda. Mal som v doobedí niečo dôležité v TN, tak som poprosil otca o výlet. Našťastie bol ochotný, tak sme išli. Stavili sme sa aj v Tescu a tam som aj kúpil všelijaké drobnosti na Mikuláša aj k Vianociam. Nič svetaborné, ale ešte budem musieť niečo dokúpiť. 

Zdravotne sa cítim pomerne dobre, ráno ma málinko potrápila akási úzkosť, či čo to bolo, ale na nič zásadné sa necítim, len drobnosti. Takže OK.

Užite si zbytok víkendu aj Mikuláša v jednom (duo pack). Majte sa čo najlepšie! 
S pozdravom Tuto

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 5 Christmas_greetings_from_st_nicholas_postcard-rfb2d94a9967d4623906654700b1d2b19_vgbaq_8byvr_512
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav So 5 december 2015 - 19:49

Ahojte tak dnes sme boli s ženuškou za Mikuláša a Anjela. Dobré to bolo. Potom som trošku počúval zello aj keď bolo pomerne pustejšie v porovnaní s inými aj víkendovými alebo štvrtkovými. Asi aj tam padla taká už vianočno mikulášsko adventná atmosféra. Zahral som si Elite (to čo som si nedávno kúpil). A teda neľutujem Smile. Súboje s pirátmi dávam krásne s timejkou - ona ovláda energetické systémy a ja riadenie a lasery... no sranda. Prípadne jej dám pristáť vzlietnuť zo stanice, alebo preled to vedľajšej hviezdnej sústavy... krásna grafika príbeh... a hlavne to zobúdza moje spomienky spred snáď 20 rokov možno aj viac... je to tak iné ale zároveň tak povedomé... zaujímavé...

majte sa a nech sa všetkým darí!
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 5 z 86 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore