Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 6 z 86 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 46 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto So 5 december 2015 - 20:31

Ahoj xkrchnav,
iste Timejka mala veľkú radosť z "nadpozemských bytostí". Snáď jej doniesli aj plno drobných prekvapení. 

U mňa asi toľko, že som na víkendové Zello úplne zabudol. Zapozeral som sa do celkom dobrého dokumentu na CT1. S našimi som vybaloval po večeri Mikuláša a potom som si už spomenul, ale o 18:45 tam nebola už ani "noha". Tak neviem, či Ti to ako výhovorka stačí, asi ani lenule nebola, keď si spomínal, že to bolo nemoderované.

Maj sa pekne a ak máš foto na Teba ako Mikuláša, pošli. santa
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger So 5 december 2015 - 21:22

Ahojte, dnes v podstate fajn, akurat teraz vecer pisem clanok na blog pod nazvom "Vsak ide len o mna", ktory ma taku smutnejsiu atmosferu. Proste to mam tak, ze preco sa nezabit, ked ide len o mna a ostatnym by sa ulavilo? Alebo preco po pol roku kaslania ist na plucne, ked ide len o mna? Etc... Co uz. Nebudem vas vsak tym teraz deptat, mozete si to potom precitat na blogu Smile
Inak jedlo stale na bode mrazu, mohla by som si to hodit (eh, to zas vyznelo) - teda, dat do kalorickych tabuliek, ktore tu kdesi spominal Matej, a uvidime. Dva jogurty... par piskot a cokolada, plus na obed aspon tanier rezancov s tvarohom. Tak to tam idem nahadzat.

6473 kJ scared2 Asi som nemala zhltnut tu cokoladu. Alebo praveze este jednu? To by som mala prave 8000 kJ. A pukla by som Very Happy


Naposledy upravil Meretseger dňa So 5 december 2015 - 21:36, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : doplnenie textu)
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Ne 6 december 2015 - 10:45

Ahojte. winking

Ahoj Jožin. Žiaľ, ja som skôr "nespoločenský introvert". Smile Školu, prácu a rodičov "navštevujem" preto, lebo musím. Som k tomu viazaný situáciou; iné je to, keď niekde nemusím a moja prítomnosť je len dobrovoľná - vtedy preferujem neúčastniť sa. Teď som bol akurát na firemnom vianočnom večierku včera večer - zo slušnosti som tam bol, bol som viazaný situáciou. Ale keď sa dojedlo a dokecalo, už som išiel domov, hoci mnohí sa ešte presúvali na diskotéku. Tam už ma slušnosť neviazala. Smile Čo sa týka kontaktov s ľuďmi, naďalej som >spoločenský< len do miery, v akej musím byť buď zo slušnosti, alebo zo situácie. Ale sám dobrovoľne sa nejdem vystavovať sociálnym interakciám, nakoľko sú mi stále veru nepríjemné. Najlepšie byť niekde sám v izbe, to je najfajnejší odpočinok. Tak si predstavujem relax - byť sám. Smile

Helenka, Mischelll - aj ja som mal rád seriál House. Pozerával som ho však v čase bludného tematizovania v dobe temna, takže som ho sledoval nie pre jeho aroganciu a protináboženskosť, ktoré mi veľmi vadili, ale skôr pre jeho bystrosť a inteligenciu, ktorú som obdivoval. Bolo to v čase, keď som mal o sebe rôzne velikášske bludy, že som neviem aký pupok sveta, ktorý bude slávnym profesorom so strašne veľa titulmi. A preto som sa v Housovi a jeho bystrosti videl. Postupne však, ako som vytriezvel v priebehu rokov zo svojich bludných megalomanstiev, tak som už Housa prestal vyhľadávať - a dnes už ma vôbec neláka. Smile

Ahoj Tuto. Vidím, že dobre odpočívaš. Sledujem Tvoje osudy naďalej veľmi pečlivo a fandím Ti. Prajem Ti aj ja šťastnú nedeľu, priateľu. Smile

Ahoj Meretseger. Vnímam to ako veľmi smutné, že uvažuješ štýlom "však ide len o mňa". Ty si jedinečný človek, jedinečná mentalita, originálny kúsok samostatného sveta pre seba. Tvoja hodnota je absolútne daná už len tým, že si rozumnou bytosťou, že si človekom a že si sa počala ako slobodná a k šťastiu pozvaná bytosť. Aj Ty máš právo na šťastie - nesmieš si ho odopierať tým, že často hĺbaš v bolestnej minulosti, ktorá Ťa deprimuje a negatívne ovplyňuje do súčasných dní. Čítal som knihu od jedného motivačného rečníka a tiež od Louis Hayovej, psychoterapeutky, ako nám ľuďom vie vynikajúco pomôcť, keď urobíme vo svojom živote hrubú čiaru a necháme minulosť takou, aká bola. Skrátka sa na ňu vykašleme z toho titulu, že ju aj tak už nemožno zmeniť a je sama osebe uzavretá. A následne obrátime zraky na šíre možnosti súčasných svojich dní a začneme si pestovať baraj aj svojsky alebo "sebecky" šťastie hneď teraz. Môže to začať jednoducho, napr. tým, že si doprajeme kúsok dia-čokolády, ktorá nás rozradostní a trošička uspokojí. Volám to osobne "hovenie si". Smile Hovieť si, to sú také drobnosti. Ale isteže týka sa to aj väčších vecí, zásadnejších. Treba sa snažiť, aby sme sa mali už len dobre, a to tým, že sa začneme vedome odcudzovať negatívnemu mysleniu a myšlienkam na niečo, čo sa viaže na traumatické skúsenosti. Celý tento proces môže byť dlhý časovo, ale verím tomu, že vie byť aj skokovitý a rýchly. Záleží od nás samotných, ako rýchlo chceme "pustiť svoju minulosť". Je pozoruhodné, že mnohí tí rečníci, ktorí toto doporučujú, sami zažili traumatické časy v mladých rokoch. Aj Brian Tracy, aj Louis Hayová a ďalší, mali veľmi ťažké detstvo. Je to od nich veľmi inšpiratívne, že nám doporučujú ako niečo strategického práve kontinuálne robenie hrubej čiary za minulými zážitkami. Aj Ty si, Meretseger, super bytosť, kamarátka, máš zaujímavé vlohy, príjemný zmysel pre iróniu a humor. Tvojimi ďalšími plusmi sú aj Tvoj mladučký vek (plno desaťročí šírych možností pred Tebou), alebo inteligencia, ktorú hoci máš dojem, že nie je už super, vnímam ju osobne ako kvalitnú. Zaslúžiš si jednoducho byť spokojná a šťastná. Neodmietaj si teda svoj oprávnený kúsok šťastia tým, že by si chcela byť stále v minulosti, tak ako momentálne zneje v angličtine Tvoj príspevkový podpis. Áno, ak chceme rozumieť prítomnosti, treba čumnúť do minulosti. Ale sme slobodní veru, preto si môžeme budovať prítomnosť aj bez ohľadu na minulosť. Ako? Skrátka tým, že sa na ňu vykašleme a budeme si žiť to svoje, čo nás robí spokojnými tu a teraz. Smile Meretseger, držím Ti veľmi prsty, zostávaš v mojich myšlienkach. Prajem Ti všetko dobré. giving a hug Smile

PS: Meretseger, tých 6400 kJ je už na Tvoju výšku celkom schopných. Ešte pridať aspoň tisícku a bude to zdravý nechudnúci základ. it is perfect Paráda, len tak ďalej, ide Ti to veľm dobre. winking Smile

M.
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ne 6 december 2015 - 10:56

Ahojte priatelia,
Dnesne rano bolo nadherne. Ten pocit, ked si nase deti nssli na okienku sladkosti v tych malých topánočkách:) Nemam vo zvyku plakat,ale dnes sa nedalo neplakat :)Najkrajsí pocit...

Prajem Vám veselého a požehnaného Mikuláša, aby ste si okrem sladkostí na oknách:) našli hlavne pokoj v duši, radosť zo života a more lásky pre vás od vašich najbližších a od vás pre nich heart Požehnaný čas, mám vas rada kiss
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Ne 6 december 2015 - 11:10

Ahojte. winking

Dnes sa mám zhruba dobre. Smile Dávam známku 2. winking Včera som robil jednu osmičku, podaril sa sklz dorobiť na veľmi dobrú mieru - vlastne mi zostali už len 2 činnosti, ktoré zaberú asi 3-4 hodiny, tie sa pokúsim dobehnúť už cez týždeň, nech mám aspoň dnešnú nedeľu voľnú. Smile Včera sme mali večer firemný večierok, bolo relatívne dobre, extra som flush neriešil. Bol som skôr tichší, veľa som toho za večer nenahovoril. Som strašne rád, že som z alkoholu vypil len 1 štamprlík vodky (s džúsom) a polku maličkého pohárika s prípitkom. Vôbec ma to ani neopojilo, ani zle mi nebolo, skrátka bolo to len "zo slušnosti". Smile Alkohol už vnímam vo svojom živote nepriateľsky, nemám ho rád, dávi ma z neho a celkovo neznášam opicu (kto ju znáša, že?). Chcem sa mu maximálne vyhýbať, ako sa len bude v ďalších obdobiach dať. No, I cannot accept

Dnešok plánujem odpočinkový, pričom ihneď, ako si povegetím, tak snáď sa dostanem aj k školským veciam... affraid

Nálady sú momentálne trochu zvážnelé, ale skôr len doma - v zamestnaní dokážem byť ešte usmiaty. Neurotické veci sú nateraz upokojené, ale naďalej otvorené.

Želám Vám, priatelia, príjemnú druhú polku víkendu. Držte sa! Smile A pekného Mikuláša všetkým. santa
M.
jocolor

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Ne 6 december 2015 - 11:49

Ahoj Matej. Odstrihnut sa konecne od minulosti mi radi aj psychologicka, resp. dobre, mozem sa k nej vratit, ale iba ked ma ovplyvni tu a teraz. Coz ma ovplyvnuje, kedze s jednym z tych ***, s bratom, musim doma nazivat. Mozno by som sa mohla odstahovat, napokon, vek na to mam, akurat sa neodvazujem preto, ze by som sa pri prvej prilezitosti chcela (ako vzdy) zabit. Rolling Eyes Ale tak viac-menej som si zvykla, okrem toho ten *** sa ku mne sprava v podstate najlepsie z celej rodiny (a vie preco).
Akurat ma mrzi, ze mi to cele znicilo osobnost a nastupil pristup "vsak ide len  o mna". Ale co. S psych. na tom teraz trochu pracujeme, a kedze mi len nedavno povedala, ze "vsak vy ste zacali so sebou pracovat!" (po troch rokoch potesi), mozno sa niekam dohrabavam. A raz budem free!

PS: To mnozstvo kJ ma trochu vydesilo, stale mam zmyslanie v style "cim menej, tym lepsie", no v principe som i rada. Akurat som si merala obvod pasa, ktory nejakou zahadou padol o 2 cm nizsie na 66 cm, ale v tomto sa nemozem stazovat. Nemozem mat sto cm Smile

PPS: Kazdopadne vdaka, ze si si na mna v prispevku spomenul a napisal mi mnohe hezke veci, budem si ich pamatat. Drz sa! giving a hug
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ne 6 december 2015 - 17:02

Ahojte Meretseger (čítam Tvoj blog, je super), Matej (želám aby to zajtra bolo aspoň za 1-)a aj helena25 (ďakujem/e za krásne prianie).
Very Happy

................

Ahojte kamaráti,
pre dnešok to bol taký oddychový deň, jednoducho nedeľa. Trochu Net, trochu "akožepovinnosti", supermarket, trochu relax, trochu čítania. Celkom dobré ingrediencie na nejaký ten fajn deň. Zdravotne dobre, len drobnosti. Zajtra má otec narodeniny, niečo malé pre neho mám, tak dúfam, či som trafil. Dúfam, že minioslava predčí dojmom pracovný pondelok.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Happy-birthday


Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Back-to-Work
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Ne 6 december 2015 - 18:24

Ahojte... mám takú prosbu... mal by niekto čas si chvíľku popovídať? Kontaktoval ma jeden pán, že vedľa neho sedí vozíčkarka, má cca 22 rokov a robia jej problémy hlasy. Že by si rada popovídala o tom... ja som ich nikdy nejak nepočul... ak by ste mohli, instaluje si akurát zello tak by tam mohla byť... prosím teda o pomoc a vopred ďakujem!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ne 6 december 2015 - 18:42

Ahoj, ja by som rada sla, ale od vcera sa marne pokusam pripojit na zello.Neviem co je s tym, normalne ma prihlasi a potom mi ukaze ze som odpojena, skratka ziadny signal, nic. Internet ide v pohode, vsetky stranky,len to zello mi nejak hapruje.Neviem co s tym ma urobit
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  regina Ne 6 december 2015 - 19:22

Ahojte,

Včera som sa prvýkrát zucastnila víkendového zella, kedze som mala takú "hluchú chviľku" popri varení, no žiaľ akosi to nevyšlo, boli sme akési mĺkve... Mrzí ma, helen a meret, že som nebola na 100% prítomná, odskakovala som k vareniu. Nabudúce to hádam bude lepšie.

Matej, som rada, že už je ti lepšie.

xkrchnav, s hlasmi nemám žiadnu skúsenosť, takže by som asi bola málo platná.

Včerajší Mikuláš bol u nás v znamení rodinného posedenia. Prišla sestra s dospelou dcerou a jej priatelom, uvarila som punč, nachystala niečo pod zub a do noci sme sa hrali spoloč. hry a rozprávali. Najlepšie bolo, že všetci mali dojem, že nejak moc dom vykurujeme, lebo im bolo teplo. To ich vsak hrial ten punč Smile Bolo príjemne a punč si tak pochvaľovali, že dnes sestra povedala, že čoskoro prídu zas, pretože jej syn s priatelkou chceli príst tiez, len vcera nemohli.
Dnesný den sme strávili tak akosi harmonicky doma v uzsom kruhu (manzel, syn a ja). Cez eshopy sme nakupili este nejaké darceky, takze tento týzden budem ocakávat ich dorucenie. Boli sme aj na nákupe potravín a na návsteve svokry v domove. Potom som už len vychystala a odprevadila manžela na dalsiu týzdnovku.

Majte sa pekne a nech ste co najzdravsí!
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 643
Reputácia Reputácia : 291
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Ne 6 december 2015 - 20:09

Ahojte, všetkým, čo sa pripojili na nedávne mimoriadne zello veľmi pekne ďakujem. Menovite Lenka, Jirka, Helen a Tuto nakoniec. Díky moc. Regi - ja myslím, že v takej chvíli nejde ani o fundovanú odpoveď ale proste byť s človekom... nasmeroval som babetku na štvrtkové zello, uvidíme, či sa pridá.

Prepáčte, písali ste toho dosť, ale nestíham reagovať na všetko (lebo to celé nemám ani prečítané).

Ale teda k Matejovi - tak to ber ako slušnosť! Už je to aká doba čo si píšeme a v podstate fungujeme spoločne už nejakú dobu, či už na fóre stránkach. Ale ty nie si len písmenká tu na fóre alebo upravené reklamy na schizo.sk. Tie tlačitká mačká hen tam niekto za počítačom. A keď si idealizuješ sám izbu - mám návrh. Vyberieme penziónek a ty budeš mať samotku. Prídeš tam trošku pred nami a odídeš až po nás... aby si mohol byť s nami v tom priestore ale zároveň nespozorovaný.. a tú dobu si môžeme posielať listy popod dvere hm? čo hovoríš na taký návrh, kamoš?

Ináč majte sa pekne, strašne veľa som dnes hral Elite Dangerous... aj preto nestíham... potom som mal prácu - prvý krát víkendovka, takže bude pár peňazí navyše. A... tak... majte sa nech sa vám darí ..

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Po 7 december 2015 - 15:03

Ahojte,
dnes nemám nič extra zaujímavého, snáď len to, že som sa v práci ľahko poranil na ukazováku, našťastie, len pár škrabancov a trochu krvi. Otec má dnes narodeniny, tak som bol ráno prvý gratulant. Kúpil som mu pár maličkostí a zdalo sa, že má z toho radosť. Spal som až po rannej káve necelé tri hodiny a potom do práce. Dnes sa musím dospať. Zdravotne som pomerne OK. Drobnosti však pretrvávajú (hlasy na balóne, únava, tendencia k pasivite, vzťahovačnosť...), ale zároveň s dajú zvládnuť.
Very Happy
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 6 z 86 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 46 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore