Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 5 z 84 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto St 10 jún 2015 - 20:23

Ahoj Matej,
tak a teraz už máš to hlavné za sebou. Ďalšie povinnosti ohľadom školy sú ešte ďaleko. Neviem, čo Ťa robí šťastným, ale myslím si, že by si si v blízkych dňoch zaslúžil nejakú väčšiu odmenu. Jednoducho si to zvládol, verím, že aj naďalej sa Ti tak bude dariť...

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Exam_pass_7

....................................

Ahojte všetci,
odkedy som vyhlásil "vojnu" únave, mám ju na chrbte stále. Ani dnešok nebol výnimkou. Spal som celkom dobre, ale zobúdzanie bolo na etapy. 7:30 som užil lieky a spal ďalej. Reálne som fungoval až o desiatej. Poobede som mal veľkú dilemu, či ísť na záhradu, alebo si užiť zdriemnutie doma. Nakoniec som sa prekonal a na záhradu sa dostavil. Tuším, že čerstvejší vzduch ma prebral, ale aj tak som závratné výkony nepodával. Ale aj tak vždy lepšie ako včera. Prišli aj obaja kocúrici. Ten starší len polihoval, ale ten mladý vyvádzal, čo mu mačacie sily stačili.

Zdravotne celkom dobre. "Hlasy" sú podstatne zredukované, únava prítomná. Cítim sa celkovo oukej.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Farmer-stick-figure-working_189994745

Majte sa super. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  opadané lístie Št 11 jún 2015 - 13:54

Matej, gratulujem k ukonceniu rocnika. it is perfect

Tuto, s tou unavou Ta chapem. ak je to unava z liekov, tak okrem upravy davkovania sa s tym asi vela robit neda. ale mozno to ma u Teba suvis s tymto teplom. alebo myslis, ze je to unava zapricinena chorobou? budem drzat palce, nech sa co mozno najviac zredukuje.

ja sa nemam posledne dni moc dobre. objavili sa mi vtierave myslienky, kedy si v duchu musim nieco opakovat a nasledne to aj prekontrolovat. niekedy mam kvoli tomu v myslienkach chaos a neviem sa sustredit na podstatne veci a cinnosti. niekedy si musim lahnut a vsetko sa mi to v hlave "miesa". do toho mam aj obavne a uzkostne myslienky. uzivam pritom pomerne vysoke davky liekov, tak neviem, ako sa to bude riesit. onedlho idem na kontrolu, tak uvidim ci sa s tym da nieco robit.

dni travim teda pomerne pasivne, kedze ma o pozornost stale oberaju vtierave myslienky a neviem sa tak sustredit na cinnosti. teraz, ked pisem tento prispevok, je to trochu lepsie, ale asi len na chvilu. dost polihujem. nechce sa mi rano z postele. ked sa da, tak po troske citam knihu. trochu sa kazdy den vyvetram, ked idem so psom na prechadzku. ale celkovo, co sa cinnosti a aktivity tyka, je to bieda.

mrzi ma, ze uz nejaky cas prispievam prevazne v negativnom duchu, ale terajsi stav u seba vnimam ako nie moc dobry.

prajem Vam prijemne teple dni a majte sa co mozno najlepsie. dancing
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll Št 11 jún 2015 - 21:30

Ahojte Wink

Tak ako sa mám, no trošičku unavene.....teda teraz večer na mňa doľahla poriadna únava.....tak idem ja spať...nakoľko vstávam aj bez budíka okolo piatej tak mi ani nestačí dĺžka spánku....ani neviem čo iné napísať...

Prajem pekný večer community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Robo Št 11 jún 2015 - 21:52

Ahojte kamaráti. Ide ma "poraziť". Napísal som Vám dlhý článok, niečo som nechtiac stlačil a text je preč... Robo.
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Št 11 jún 2015 - 21:57

Ahoj lístie,
zdá sa mi, že si trafil klinec po hlavičke. Rozmýšľal som nad tým, a asi pripadajú len tieto možnosti. Určite sa to dotýka týchto horúčav a s tým sa to veľmi pravdepodobne dotýka aj liekov. Je dosť možné, že ide aj o mierne fázovanie bipolárnej časti mojej choroby. 

Dúfam, že sa Ti čoskoro polepší a bude Ti fajn. Možno by Ti aspoň troška pomohlo, keby si sa zabral do nejakého koníčka. Takýto nejaký záujem by Ti mohol pomôcť od odpútania sa od problémov, ak sa Ti dá.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Depositphotos_5063693-Simple-Hobby-Leisure-and-Holiday-Icons

.....................................................

Ahojte všetci,
dnes som so vstávaní postupoval asi tak, že po rannom liečive, som si "na chvíločku" ľahol a tá "chvíločka" sa zmenila na 3 hodiny spánku.  Vybehol som do mesta t.j. na poštu a do supermarketu. Následne som si dal malý obed, a že si na moment zasa ľahnem. Osobne netuším ako som zdriemol, ale tiež sa to rátalo na hodiny. Neskôr som si trochu čítal a plnil denný plán. Po správach v TV som išiel na Zello. Medzitým som zaplavoval svoje pľúca dechtom z cigariet.

Celkovo som do pohody. Mierne som "počul hlasy" na balkóne, ale iba v znesiteľnej miere. Únava bola prítomná, ešte si s ňou neviem stále rady. Trošku pociťujem úzkosť a soc. fob., ale v zásade je to v norme. Jednoducho Ok, pohodička.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 2135cgk

Majte sa fajn. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Pi 12 jún 2015 - 12:52

Ahoj.

Dnes sa mám trošku zhoršene. Ale skôr fyzicky, než psychicky. Totiž bolí ma hlava - asi z počasia, možno aj z hlasitej hudby, možno z nachladenia. Teplotu nemám, hrdlo už nekašle, ale soplím dosť. Otec sa strašne čuduje, ako môžem byť nachladený v takomto počasí. Laughing Asi je tomu tak preto, lebo si nechávam na noc otvorené dokorán okno, aby som luftoval teplý vzduch. No lenže do rána sa vzduch tak ochladí, že nachladnem. Twisted Evil Včera som bol na nákupe v potravinách, supermarkete a v lekárni. Kúpil som si malý stolný ventilátor, ktorý som dajako krkolomne poskladal a zmontoval. A teraz už pekne ovieva celú moju izbu. Na mňa priamo nefúka, ale aj tak dobre schladieva vzduch v miestnosti, takže súčasné tridsiatky znášam pomerne dobre. Sun 1 Bol som aj u psychiatričky. Znížila mi Orfiril na 500 mg ráno a 500 mg večer. Hodnoty valproovej kyseliny som mal dobré. Sestrička mi pichla injekciu do ramena, pričom sme konverzovali o tom, čo robiť, keď tá hmota tam stuhne a bolí. A ona mi povedala, že to musím dobre rozmasírovať, a že reku aj teď v čakárni si to mám ešte masírovať. Je to pozoruhodné, nakoľko v Bratislave mi sestrička hovorila, že sa to masírovať nesmie. very sad3 Doktorka mi odporučila teraz po skončení ročníka relaxovať, prípadne ísť na dovolenku napr. typu "poznávacie výlety za pamiatkami". Ako sa ale poznám, tak budem sedieť doma. Very Happy Večer včera som mal depresívny výkyv. Bol som smutný, ba nešťastný. Riešil som to zase chatom, no tam ma to ešte viac samozrejme znechutilo. Neviem na čo tam v depresii idem, keď ma to tam ešte viac rozdráždi. Potom do noci som sledoval v posteli rôzne youtube videá (najmä živé zábery zemetrasení a tiež tsunami z r. 2004 a 2011). typing

Dnes som sa nevedel prebrať. Vstal som až o 10:20, nakoľko som bol zdochnutý na kašu. Vyliezť z postele bol des a hrôza. A tiež absolútne žiadna motivácia sa snažiť vstať. O 11tej som ako-tak už fungoval. Teraz bude jedna hodina, budem mať obed a potom sa asi pôjdem hrať na PC. Na "výlet", teda prechádzku okolo mesta, sa mi kvôli boleniu hlavy nechce.

Takže v skratke: momentálne bolehlav, lemrovitosť, únava, oťapenosť, dlhé vstávanie, nálada však prijateľná. Pocity zverejnenia mysle a života sú menšie. Tieto myšlienky momentálne akosi neriešim. Celkovo dávam v zmysle školskej stupnice svojmu dnešnému stavu známku 2. alien
Srdečne všetkých zdravím. jumping2
Váš kamoš Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal Pi 12 jún 2015 - 15:27

Dusevnemu zdraviu zdar,kamarati!
Este sa trochu spamatavam z toho,ze som len dnes dosiel z Velkeho Zaluzia... it is perfect sunny
Neviem,ci existuje v ramci Slovenska lepsie miesto tohto druhu.Mozno este tak Lipt. Mikulas.Mam toho uz pochodene celkom dost(2xPresov,Levoca,Hronovce),takze mozem hodnotit.A hodnotim na jednotku!Ludsky pristup,rozmanitost psychoterapeutickych aktivit,pekne takpovediac domacke prostredie,efektivne nastavena farmakoterapia... it is perfect
No dalej uz nevladzem nateraz napisat,ale najblizsie to bude uz "naostro"!
Prajem pekny vikend
S pozdravom Vas Shadow giving a hug community together
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Empty Vitaj

Odoslať  Jakubino Pi 12 jún 2015 - 19:03

Vitaj doma,

Ja som bol v Apríli opäť v Michalovciach a mne sa zase potvrdilo, že to tam je naj, pretože som bol 3x v Košiciach a raz v Prešove a nikde som sa necítil tak dobre.



Jakubino
Jakubino
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 4
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 12.06.2015
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Vranov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://jakmaly@gmail.com
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej So 13 jún 2015 - 11:28

Ahoj kamoši a kamošky. it is perfect

Vitaj Shadow! Teším sa, keď nám porozprávaš o sebe a svojich aktuálnych záležitostiach. Som veľmi rád, že Ti je oveľa lepšie. Srdečne všetko naj Ti želá kamoš Matej. giving a hug cheers

Jakubino, som rád, že sú na Slovensku zariadenia, v ktorých sa môžeme cítiť aj dobre. Ja som tie východné neskúsil, keďže mi to je ďaleko. Z tých "západných" som skúsil Mickiewiczovu v BA a trnavskú psychiatriu. Mickiewiczova bola paráda vtedy v r. 2008, dobre mi tam bolo. I love you Voľakedy by som rád navštívil trnavské oddelenie, lebo vraj je už na tom lepšie, než bolo v r. 2010. Takže možno už aj tam by sa mi páčilo, neviem však naisto. bom Pezinok a Zálužie, typické západné zariadenia, som neskúsil. indifferent

--

Dnes sa mám dobre. Včera som naozaj po dopísaní na fóre šiel hrať PC hru. Hral som sa až do večera do 21:00. Potom som sa vychystal na spánok a okolo polnoci som zadrichmal. Sleep Podarilo sa mi vstať už o 9:00, čo je pokrok oproti minulým dňom. Okrem ranných rituálov som nič ešte nerobil, poflakujem sa. Ešte neviem presne, čo budem dnes robiť. Asi si budem čítať alebo prispejem niečím na wikipediu. Mám tam načaté články, ktoré sú nedokončené viac ako rok. affraid Ventilátor frčí ostošesť. Tornado Nálady mám teraz dobré. Fyzično ako-tak. Neurózy mierne zhoršené. Flush ok. Mínusy/Plusy sú v norme, nakoľko moja demotivácia, únava a prázdnota sa môžu pokojne teraz vysvetliť pocitom nudy. Ambulance

Držím Vám palce, priatelia. Pekný deň prajem. Sun 2
PS: Smajlík na schladenie: Snow 3

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto So 13 jún 2015 - 20:39

Ahoj Shadow,
teší ma, že si späť z nemocnice a zdá sa mi, že si sa mal fajn, čo naďalej pokračuje. Keď budeš mať čas, chuť a možnosť napíš viac o liečení. Mne osobne sa vo V. Z. vcelku páčilo a dosť mi tam pomohli.

....................

Ahoj Jakubino,
vítam Ťa na fóre. Verím, že si tu budeme všetci rozumieť a fórum bude pre Teba hobby na spríjemnenie chvíľ písaním aj čítaním.

..................

Ahoj Matej,
podobne ako u Teba, aj u mňa vrčí vetrák podchvíľu. Je super, že sa Ti darí, dúfam, že aj do budúcna to tak bude a budeš mať z čiernejších dní len spomienky.

..................

Ahojte všetci,
dnes som spal takmer až do desiatej a zaspal som minulého dňa o deviatej. Spánku som mal teda až priveľa. Noc predtým som mal spánkovú turbulenciu v podobe bdenia celú noc, takže sa mi to zišlo.

Bol som na záhrade, porozprával som sa s tetou, polial, čo bolo treba, spratal trochu seno. Samozrejme som sa pohral s kocúrom, ten starší sa mi zdá málinko chorý, lebo tak smiešne kašle. Tak inak deň do pohody.

Zdravotne pre dnes oukej, v podstate až na akúsi slabšiu únavu a problematické vstávanie, nič zvláštne.


Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Stock-vector-waking-up-too-late-116999038

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ne 14 jún 2015 - 12:44

Tuto, vďaka za povzbudenie. Teším sa, že sa Ti podarilo dobre vyspať. Je to super! it is perfect Smile Nech sú Tvoje dni len a len v pohode a - ako Ty vravíš - oukej. I love you

--

Dnes sa mám dobre. Včera som poobede robil článok na wikipediu. Ešte som ho nedokončil, takže sa mu pôjdem venovať zrejme dnes. Je to práca na viac dní, lebo bude trochu dlhší. Navečer som sa zase venoval článku "Psychohygiena" na schizo.sk. Nie je dokončený tiež, takže opäť mám čo dneska robiť. it is perfect Stravu som včera dodržal. Horšie to bolo s cvičením, nakoľko bolo teplo. Večer ma schladila studenšia sprcha. V noci som nemohol zaspať, zadriemal som až okolo pol druhej. Mal som zase kopec nástojčivých myšlienok. very sad3 Dnes som vstal už o 8:20. Doteraz sa poflakujem, píšem príspevky a nič zvláštneho nerobím. Teraz po najedení skočím pokračovať v "Psychohygiene" a tiež na wikipedii. Mám čo do večera robiť, chcem stihnúť čo najviac. bounce

Nálady mám teraz dobré. Flush ok. Fyzično zlepšené. Chudnutie - momentálne stagnácia na piatkových hodnotách. Plusy/mínusy v norme. Neurózy čiastočne zhoršené (najmä zádery na prstoch, poklepkávanie). Únava bola teraz ráno zdrvujúca, som bol rozbitý na kašu, tak som si ešte medzi 10:00 a 11:00 pospal. Zdá sa, že tento krátky šlofík pomohol, a teraz sa cítim lepšie. clown

Prajem všetkým pekný deň.
Váš kamoš Matej
afro

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll Ne 14 jún 2015 - 16:40

Ahojte Wink

Jakubino - vitaj Applause

Matej - robíš veľmi záslužnú prácu, keď prispievaš článkami na Wikipediu it is perfect  ....aj ja ju využívam občas Very Happy

Tuto - Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 5 29z9a8l chcela som ti poslať nejaký povzbudivý obrázok ....cat

No a ja sa mám dnes v celku fajn....trošilinku mám obavy zo zajtrajška ....kedže budem mat opravené veci čo som odovzdala v práci .....ale už si to až tak nepripúšťam ....dnes som pomáhala pri varení a neskor sme mali také posedenie pri káve cela rodina...a debatovali sme....v celku mám z toho dobrý pocit....ako dnes chcem ešte stihnúť angličtinu si pustiť a robiť z nej testy a tiež chodiť/behať trošku ako na čítanie knihy mi už moc času neostane...iba ak večer ale to už asi len dám sprchu a zaspím cheers  ako ja mám dnes už lepšie pocity zo všetkého celkovo aj keď beriem antidepresíva ešte stále tak som aj veľmi optimistická, alebo tak to ma byt či je?...netuším....a ani neriešim...lol

Prajem krásny zbytok nedele community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 5 z 84 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore