Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 1 z 84 1, 2, 3 ... 42 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 Empty Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Št 28 máj 2015 - 10:13

Téma "Ako sa dnes máš? 5" sa naplnila tisíckou príspevkov, takže nastal čas už tradične ju uzavrieť a otvoriť už v poradí šiestu tému "Ako sa dnes máš?". Great party

Verím, že bude aj táto téma plná príspevkov, referujúcich naše dni a naše nálady a naše pocity, jednoducho odrážajúcich vývoj nášho životného príbehu. Smile Úprimne sa na to teším a už teraz som veľmi zvedavý, ako sa nám bude dariť. Sun 1

---

Tuto, opäť taký pohodový deň si prežil. Smile Je veľmi fajn, že Ti nerobí problém sociálne interagovať a bežne chodíš na "dámu" a na kávu. Čo sa týka kondície, v tom si majster, takže verím, že akonáhle sa budeš cítiť dostatočne fajn, tak to prelomíš a postupne si kondičku začneš super obnovovať. Som v tom optimista. Pretty good Držím Ti palce, kamoš! it is perfect

Regina, je to úplne super, ba najsamsuper, že sa Ti takto perfektne darí. Povedal by som, že Tvoje dni teraz zaznamenajú priam rozkvet Tvojho života a Tvojho duševna. Zažívaš zlaté časy. Prajem Ti, nech sa Ťa to drží ako kliešť a kreativita i dobrá aktívna nálada nech Ťa sprevádzajú aj dlhodobo naďalej! Všetko dobré. it is perfect giving a hug  

X a Filipka = Hehe, nechcite ma za upratovača, pretože u mňa väčšinou upratovať znamená vyhadzovať. Takže by som Vám povyhadzoval polku Vašich príbytkov. lol! laughing Tieto dva dni sa mi darilo opäť redukovať majetok, vyupratoval som celkovo 5 skríň a vytvoril 4 plné veľké tašky odpadu. Papiere boli asi za 20 kilo. Je to super. Keď to takto pôjde ďalej, tak mi nič v tej izbe nezostane. laughing

-

Želám v šiestej téme "Ako sa dnes máš?" všetkým forumákom veľa zdarných príspevkov. jumping2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Št 28 máj 2015 - 11:39


_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Št 28 máj 2015 - 13:09

Ahojte, tak mám novú prácu! A druhá vec - dnes od 19:00 začina verejné zello na tému "Prečo Boh dopúšťa utrpenie?" Potom od 20:00 klasika zello dialógy... nech sa darí!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll Št 28 máj 2015 - 14:11

Gratulujem Xkrchnav k novej práci .....teším sa na zello ale až na to druhe prídem Wink

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 630
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester Št 28 máj 2015 - 14:32

Joži gratulujeme it is perfect

Matej,u mňa by si mal čo triediť Very Happy. Ja zbožňujem rôzne prkotinky na také ručné práce, dekorácie a tak... a vždy sa mi všetko zíde Laughing už to nie je kam dávať very unhappy hodila by sa mi ďalšia izba, kde by som tie moje rárohy mala. jumping2
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Št 28 máj 2015 - 15:08

Gratulujem xkrchnav k novému jobu, a želám aby sa i tam hlavne páčilo.

Na to prvé Zello neprídem, až na tú klasiku o 20:00.

Ako sa dnes máš? 6 109187
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Št 28 máj 2015 - 16:44

X, blahoželám k novej práci! Great party Successful Applause Nech sa Ti tam darí a si tam šťastný! typing

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Št 28 máj 2015 - 20:11

Ahojte,
dnešok bol celkom v pohode. V zásade podobne ako som písal minule. Teda, trocha duševnej činnosti, trošičku aj fyzickej, všetko ovplyvnené únavou, ktorá bola však pre dnešok o čosi miernejšia. Na večer som mrkol TVnoviny a teraz som čiastočne na Zelle a sčasti tu.

S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Pi 29 máj 2015 - 12:06

Včera som nemal svoj deň. Vstal som neskoro, až po deviatej. Poobede som si zdriemol na nejaké 3 hodiny. very sad3 Nedodržal som limit prijatej energie, ba naopak - prežieral som sa nezdravými vecami v hojnom počte. Celý deň som bol unavený, zničený, rozptýlený. Neučil som sa na skúšku vôbec nič. Večer som dokonca siahol po chat-e, čo ma to tam iba znechutilo, a tak som odtiaľ odišiel. very sad2 Ani som neupratoval, skôr som sa poflakoval po byte hore-dole. Skrátka, o ničom deň. Rolling Eyes

Potešujúcimi okolnosťami bolo sledovanie obľúbeného seriálu Vraždy v Midsomeri, a tiež večer sa mi podarila ešte jedna vec. Smile

Dnes som tiež vstal neskoro, až o 9:15. Nastavený som mal budík na 7:45, ale nepodarilo sa mi vstať. Som lenivý ako voš. No, I cannot accept

Už je dvanásť hodín a zatiaľ mám za sebou len rannú hygienu a ranné rituály, raňajky, nejaké reči s rodičmi, príspevok na fóre, zostavenie dnešného jedálníčka, a to je asi všetko. Arrow Prečo mi všetko tak dlho trvá? Question Kým sa spamätám, že je nový deň, tak sú dve hodiny poobede. Exclamation

Toľko zatiaľ. Nech sa Vám darí, kamoši! giving a hug

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Pi 29 máj 2015 - 21:22

Ahoj Matej,
tie dni skutočne také bývajú, pokiaľ nie je nejaký smerodajný program. Podobne mávam častejšie ako by som si prial. Keď mám niečo vybaviť, alebo mám povinnosť niečo ráno vykonať, aspoň ako tak fungujem.

...........

Ahojte,
dnes som bol na krvi ohľadom lítia, hladiny Li v krvi. Výsledok sa dozviem asi až v pondelok, alebo utorok. Sestrička bola v pohode, vlastne všetko Ok. Novinky nemám v podstate žiadne, deň prebiehal rutinne. Trochu mi dnes ušla jedna povinnosť, takže, keď dopíšem asi práve tomu sa budem venovať. 

Zatiaľ sa majte všetci krásne. Tuto

Ako sa dnes máš? 6 Nurse-giving-shot
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll So 30 máj 2015 - 8:29

Ahojte Wink

tak ja sa mám v celku fajn, včera som bola v meste si sadnúť s novou kamarátkou bolo to veľmi milé....aj sme pochodili po obchodoch...len tak...ozaj som z toho bola dobre naladená aj keď som nič nekúpila Laughing ...potom sme pre zmenu doma robili v záhrade až skoro do večera....proste úplne unavená som prišla dnu a ešte som potrebovala upratovať....no tak som len tak na rýchlo po vysávala....taký dotaz k mojej kondičke je hrozna....dnes sa mam teda o dosť lepšie ...tak rozmýšľam, že dnes sa teším len na večer a to na opekačku, grilovačku a varenie guláša.....inak sa mi moc nechce ani nič dnes robiť...keďže už neviem, ani čo napísať tak len...

Prajem pekný víkend community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 630
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 30 máj 2015 - 10:12

Ahojte,
práve som sa vrátil z vonku - bol som si po dlhom čase zabehať. Super pocit, zahriaty, prekrvený, príjemne unavený. Super! Včera sme mali s kolegami z práce grilovačku - pri tom spomínam, že dúfam, že aj v novej práci budú super kolegovia. Ešte k práci - vždy som si tak nejak myslel, že ak dám tu výpoveď, bude to koniec sveta. Štvrtok som ju podal a hľa - svet sa točí ďalej. Opäť je víkend, a ja behám? Tak asi svet nekončí, aj keď končí pre mňa éra, na ktorú mám aj dobré spomienky a nebyť tejto príležitosti, nebol by som tam, kde som teraz. Neviem ako sa odvďačiť kolegom, šéfovi... napadlo mi kúpiť veľkú tortu s nápisom ĎAKUJEM! A k tomu tak 200 možno 300 jednohubiek... a takto sa rozlúčiť...

Jo mischelll aby si náhodou nepociťovala menejcennosť so svojou kondičkou, keď píšeš, že je hrozná a ja si tu behám. Ono to nie je zas taký beh Smile. Je to chôdza chôdza a trošku rýchlejšia chôdza Smile. Takže za 45 minút som "nabehal" ani nie 3 km Smile. Ale je radosť čítať, že je lepšie, kamoška, nákupy, parádička.

K Líthiu - vzhľadom k zmene práce som sa rozhodol ustabilizovať v novej práci a potom meniť ďalšie podmienky - líthium. Takto s dvomi zmenami zaráz by som nevedel, či sú tie stavy zmenou líthia alebo práce...

Majte sa dobre!
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 1 z 84 1, 2, 3 ... 42 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore