Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 3 z 84 Previous  1, 2, 3, 4 ... 43 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej St 3 jún 2015 - 22:59

Ahoj ľudkovia.

Ja asi len krátko. Včerajšiu skúšku som spravil a aj písomné zadania, ktoré som pred nejakým týždňom riešil, tiež dopadli "prejdením" a dobrou známkou. Smile Teď sa učím na poslednú skúšku, tá je dosť náročná, sú toho stohy materiálov a nejak sa mi to nedarí vkladať do hlavy. Mám sklony k únave, lenivosti, prokrastinácii a dnes navyše aj počasie pripekalo. Musím sa urýchlene spamätať a drviť sa. Reading Hltám 3 knihy, skriptá a ešte všelijaké povinné články kade-tade po nete. Dá sa to stihnúť? Pokúsim sa. Meditation Ambulance Memoplus ginko a kofeíny-tauríny otáčajú mozgové kolieska na plné obrátky. Tornado
Opomenúc, že som v strese, sa mám zhruba dobre. Ostatné všetko po starom. Pozdravujem. Pretty good welcome or bye
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto St 3 jún 2015 - 23:28

Ahoj Matej,
gratulujem k úspechu v škole, len tak ďalej...

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Graduate1
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Št 4 jún 2015 - 8:19

Ahojte,
tak ja ešte v novej práci nie som. Neviem či som to sem písal, ale nastupujem 5.8. Pred tým mám skoro 3 týždne dovolenku, lebo si musím vybrať dovču zo starej firmy. Tak asi pocestujeme - Rakúsko, Maďarsko - Balaton a Budapešť, potom možno ak nás znova privíta Erika tak tam a potom ešte do Košíc... musíme dať auti trošku do kondície lebo ho čaká pár tisíc kilometrov Smile. A tuto - ten obrázok k mojej novej práci - dúfam, že nebude pravdivý Wink.

Ešte mám na vás - hlavne teda zellákov - prosbu. Dnes večer budeme na hyundaisraze, takže neviem ako veľmi budem môcť byť prítomný na zellu, ujal by sa toho niekto keď tak? Tuto? Mischelll? Erika? Díky! Snáď to aspoň uvediem, možno budem mať zapnuté na počúvanie ale celú hodinu asi aktívny nebudem. Díky za pochopenie.

Majte sa!
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  opadané lístie Št 4 jún 2015 - 11:27

ahojte,

drzim palce studujucim aj pracujucim, ale aj ostatnym, ktori su doma. Very Happy

ja nemam vpodstate nic nove. dni nejako plynu. priradil by som im sivu farbu, pretoze nie su nicim vynimocne, su skor stereotypne.
stale mam horsie a lepsie chvile. tie horsie sa snazim "vylezat". pocas tych lepsich sa snazim nieco robit. bud citam, alebo sa idem prejst, alebo sedim za pc a surfujem po nete, pripadne pocuvam hudbu. obcas sa stretnem s kamaratmi a ideme na kofolu alebo sa len tak prechadzame. trochu ma mrzi, ze tieto dni nie su nicim ozvlastnene. pomaly sa bude dat aj kupat, ale akosi ma to nelaka. ako som pisal aj doteraz, vobec ma nelakaju sportove aktivity, co ma trochu mrzi. bojim sa, ze leto prejde ani neviem ako a zas bude zima a sneh.

odo mna nateraz len tolkoto, nemam velmi o com pisat.

majte sa pekne. cheers
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Št 4 jún 2015 - 17:36

Ďakujem, Tuto. Very Happy

Lístie, statočne kráčaš životom. V tom stereotype práveže vidím životný rytmus, pokoj, rovnováhu. Ozvláštňovanie môžeš pridávať len postupne, ako sa Ti bude chcieť, skrátka podľa Tvojej ľubovôle a aktuálnych pocitov. Prajem Ti, aby sa Ti darilo a mal si spomínané pocity čo najčastejšie len radostné a spokojné. it is perfect

-

Dneska veľká pasivita u mňa. O desiatej som vstal, o dvanástej som sa rozkukal a pochopil, že je nový deň. O druhej som začal písať príspevky na fórum a čítať si záujmové články na nete. Teraz je pol šiestej a už by sa aj učiť patrilo. Suspect Skrátka, dnes je zo mňa lenivá kaša. silent Aspoň strava sa mi darí dodržiavať, cvičenie je však zmenšené, vykonal som len 1 sériu po 10 opakovaní, čo je na šiesty deň cvičenia už málo. Latku si musím, ako ide čas, zvyšovať, a nie znižovať. Exclamation

Náladu mám pomerne dobrú. Cítim sa dobre. Želám pekný večer. Máme teraz najdlhšie dni v roku, tak si užívajte slniečko do neskorých večerných hodín. Sun 1 Ahoj! Ghost

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  opadané lístie Št 4 jún 2015 - 20:01

Matej, dakujem za slova podpory. Wink
niekedy si myslim, ze si k sebe az moc tvrdy. na druhu stranu vidim, ze to nie je len zle a dostavas sa tak blizsie k dosiahnutiu svojich cielov. ale nemyslim, ze by si musel mat vzdy vycitky, ked sa Ti niektory den nedari byt len aktivny. mas rad system, tak mozno by si si mohol vyclenit nejaky den alebo dni v tyzdni na oddych, relax, konicky.

a k Tvojej reakcii na moj prispevok... nemyslim si, ze kracam zivotom statocne. skor som tak nejako rezignoval. a tie dni su sive prave preto, lebo ich ja sam neviem nijako ozvlastnit. nemam na to akosi energiu a volu.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal Št 4 jún 2015 - 20:40

Ahojte,priatelia!!!
Srdecne Vas opat zdravim,lebo sice este nie som spat z hospitalizacie v Zaluzi,ale uz sa to velmi rychlo blizi... cheers
Nebudem este nejaku dobu zellovat ani prispievat sem,ale uz sa na Vas tesim!... community together it is perfect
Po navrate z nemocnice musim este poriadne zriesit niekolko dolezitych veci...Ale mam sa ozaj skvele,takze hrrr do toho! angel
Mam Vas rad a nezabudol som na Vas- Ester,Matej,Xkrchnav,Tuto,Mischelll,Jindriska...
Tak do skoreho pisania,citania a pocutia!
Forever yours Shadow it is perfect community together cool it is perfect
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Št 4 jún 2015 - 23:41

Ahoj lístie,
každý máme nejaký život, jeden má lepší, ďalší nejaký taký, keď ho však máme vždy sa dá čosi posunúť, a to najmä keď sa nám zdá keď to nie je Ok. Už si nepamätám, kto to povedal, alebo napísal, ale mne sa to celkom páči: "Sú veci, ktoré sa nedajú zmeniť, ale sú aj také, ktoré sa zmeniť dajú. Umením života je vedieť rozlíšiť medzi nimi."

Držím Ti palce.  sunny

...............

Ahoj Shadow,
rád som si prečítal Tvoj pozitívny príspevok a som rád, že sa Ti tak darí. Teším sa na Tvoje ďalšie príspevky, hoci aj po čase.
cheers

...............

Ahojte,
dnešok bol akýsi premenlivý. Ledva som sa doobeda prebral. Bolo treba na záhrade robiť so senom, t.j. pokračovať v začatom. Príliš sa mi do toho ani nechcelo, ale na vzduchu som sa prebral a potrebné urobil. Z kocúrov prišiel len ten mladší a zožral polovicu z mačacej konzervy. Potom sa vyvaľoval na sene, naháňal šnúrky od plachiet, inokedy sa rozbehol a o chvíľu driemal v sene. Okolo 19-tej som bol doma a pozrel si správy v TV. Pre 20-tu hodinu bolo Zello a bolo mi s ďalšími Zellákmi dobre. 

Dnes ma únava chytala len v menšom. Celkom dobrý deň. Hoci som robil najmä na slnku, dalo sa to. Vlastne som si robil prestávky, aby som trochu ochladol. Vypil som veľa minerálky a keď bolo slnko najhoršie, stiahol som sa do tieňa.

S pozdravom a želaním toho najlepšieho Tuto Sun 2
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Pi 5 jún 2015 - 14:09

opadané lístie napísal:niekedy si myslim, ze si k sebe az moc tvrdy. na druhu stranu vidim, ze to nie je len zle a dostavas sa tak blizsie k dosiahnutiu svojich cielov. ale nemyslim, ze by si musel mat vzdy vycitky, ked sa Ti niektory den nedari byt len aktivny. mas rad system, tak mozno by si si mohol vyclenit nejaky den alebo dni v tyzdni na oddych, relax, konicky.

Lístie: Veru, aj ja si myslím, že to nie je vždy zlé. Totiž dlhodobo si musím plánovať nejaké ciele a denný program. Pamätám si, ako ma v tejto veci inšpiroval svojho času Tuto, keď som obdivoval (a naďalej obdivujem) jeho denný stály plán. Mám pocit, že ma to niekam posúva, že mám z toho života väčší osoh. Aspoň v zmysle zažívania príjemnejších pocitov a umenšovania pocitu menejcennosti. Je to môj spôsob boja proti komplexom. Cítim sa vo všeobecnosti málo hodnotný, a preto si plnením cieľov navyšujem pocity sebaúcty. Asi je to prázdna slama a honba za vetrom. very sad3 Keď Ti to takto opisujem, tak mám trochu pocit, že som vlastne dosť úbohý, v zmysle naivný a smiešny. Ale tak každý má nejakú svoju cestu, akou kráča životom. Človek si ju formuje aj podľa vlastného rozhodovania a výberu spomedzi možností. Asi moje pohnútky vychádzajú aj z bývalých bludov o vlastnej vyvolenosti, lebo ešte mi zostali akési rezíduá v zmysle, že cítim potrebu byť všeobecne užitočný a produktívny, aby som bol dobrým členom spoločnosti a rodiny. Čiže neviem sa akosi odpútať od očákavaní spoločnosti na mňa, neviem byť človek, ktorý by rezignoval a nestaral sa resp. bol autonómny, odpútaný. Je to istým spôsobom zväzujúce, ale má to aj dobré stránky. Dobre to vie vplývať na subjektívny pocit šťastia. Smile Najmä ak sa dačo podarí a nejaká spoločenská požiadavka sa darí naplniť (trebárs úspešne zložená skúška, alebo úspešne uzavretý kurz, schopnosť navariť nový typ jedla na obed, schudnutie kilogramu, milá nálada a robenie dobrého dňa pre rodičov, schopnosť vybehnúť na nákup pre domácnosť, umytie záchodovej misy, pozametanie bytu a rôzne ďalšie podobné méty a ciele a napredovania). Skrátka byť každým dňom čoraz lepšou verziou seba. To sa mi často nedarí, ale je to taký spoločný cieľ všetkého tohto úsilia a v konečnom dôsledku prináša pocit šťastia. Wink Na druhej strane, Tvoj nápad s jedným, úmyselne pasívnym dňom, je asi dobrý a na mieste. Je mi to však trochu ťažké, lebo večer, keď si líham, tak rozmýšľam, aký som mal deň a čo som všetko porobil. Rekapitulujem. A keď bol pasívny, tak akoby mi nejaké svedomie alebo superego nadávalo a vyčítalo, že mi život pretiekol pomedzi prsty. Veľmi ma umára totiž pocit nudy a márnosti. very sad2 Musím na tom zapracovať. Tvoj nápad sa mi totiž zdá naozaj dobrý a vhodný. Yes it is perfect

Shadow, bratu, ahoj! Teším sa aj ja na Teba a srdečne Ťa tam pozdravujem. Drž sa! it is perfect jumping

Tuto, normálne máš silné pracovné dni teraz. Je to super. Asi budeš dobre opálený. Very Happy Snáď sa Ti po tej únave vyplavili dobré endorfíny a cítiš sa dobre. Maj sa pekne a držím prsty! it is perfect cat

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Pi 5 jún 2015 - 19:26

Pravdepodobne na istý čas obmedzím svoje pôsobenie na fóre. Už mi je zo seba fakt zle, nedá sa na to moje prispievanie pozerať. Pustil som do veľkej morálnej prestavby svojich duševných a osobnostných vlastností a fórum práveže vytvára priestor pre moju pýchu a snobstvo, ako i pre sebestrednosť. Verím, že to tu zvládnete v pohode a budete si dobrými kamarátmi tak ako doteraz. Nech sa Vám darí. Držte sa.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Pi 5 jún 2015 - 20:48

Ahoj Matej,
napísal si: "Pravdepodobne na istý čas obmedzím svoje pôsobenie na fóre. Už mi je zo seba fakt zle, nedá sa na to moje prispievanie pozerať. "
Samozrejme je to Tvoja voľba, hoci si myslím, že je nesprávna. Na fóre si najvýraznejšou osobnosťou, už by sa dalo povedať, že Tvoj nick je ako značka. Ak by som mohol napísať aj za ostatných, až príliš by si tu chýbal.
Taktiež Ti nemá byť čo zle s Tvojich príspevkov. Majú tu svoju váhu aj hodnotu. Sme radi, že Ťa tu máme. 
Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Encore-clipart-ClipArt-Computer-BoyTyping-3Frames-107x98
Tak nám zase napíš... Smile

.......................................................

Ahojte,
dnes bol celkom fajn. Nič sa mi nechcelo, na záhradu som tentoraz skôr nadýchať čerstvého vzduchu, ako pracovať. Nerátam polievanie, ale do sena sa mi fakt nechcelo. Tak som si urobil taký oddychovejší deň. Starší kocúr sa zase neukázal, tak asi zas behá po frajerkách kade-tade.

Zdravotne to je celkom fajn. Včera sa mi zdá, že bolo lepšie, hlavne po stránke pasivity vyvolané únavou. Teda v zásade nič nové. Celkovo sa cítim nadpriemerne oproti diagnostikovanej F25.  sunny


Majte sa pekne a napíšte. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Pi 5 jún 2015 - 21:17

Ahoj Tuto. Ďakujem, že si myslíš, že by som nemal z fóra odchádzať. Vieš, ja sa cítim priamo zodpovedný za úpadok počtu prispievajúcich za posledné roky. Totiž prevažná väčšina forumákov, ktorí sem v r. 2009 až 2012 prispievali, boli nešťastní a trpiaci ľudia, alebo ľudia, ktorých psychické poruchy dosť trápili a problematizovali im prežívanie. No a vrana k vrane sadá, poznáš to. Takže takýto smutný depresívny človek určite sa nebude cítiť príjemne medzi "šťastnými a veselými príspevkami". Odkedy mi začalo byť v prevažnej miere dobre a šťastne, odkedy som si našiel prácu a celkovo sa polepšila moja choroba, tak to tu denne zahlcujem šťastnými príspevkami, ktoré pre smutného človeka vyznievajú chválenkarsky, sebestredne a vyciciavajúco energiu. Myslím, že ľudia sem už preto neprispievajú. Necítia sa, že je to tu pre nich, že sú tu doma medzi svojimi. Necítia, že aj ja som "ich", z ich skupiny, z ich lode. Preto mám veľké výčitky, že som sebestredný a veľa tu riešim seba a svoje "šťastie" a aktivity i plány. A to všetko dosť silno sabotuje úsilie združovať ľudí, ktorí majú reálne psychické problémy. Nechcel by som odísť, lenže sa bojím, že som tu prekážka. Veľmi sa úprimne teším, že pre Teba, Tuto, prekážkou nie som, a že ma tu vidíš na fóre rád. Myslím si však, že nie každý má takéto pocity.

Budem sa istotne snažiť menej pertraktovať na fóre svoj život a svoje záujmy a "šťastie". Mrzí ma, že som bol tak bezohľadne exhibicionistický. Skúsim mať úsečnejšie príspevky. Alebo sa viacej zamerať na reagovanie na príspevky iných forumákov, než na rozprávania o sebe... Ale asi až odchodom by som mohol spôsobiť nárast prispievajúcich. very sad5

Sad

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 84 Previous  1, 2, 3, 4 ... 43 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore