Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 4 z 84 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 44 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Pi 5 jún 2015 - 21:19

Ahojte!
Pridávam sa K tutovi - príliš by si tu chýbal. Ale ak je to na nejakú dobu tvoja voľba, budem ju rešpektovať.

Túto - ešte raz díky za to, že si sa ujal zella. Dnes som si to dopočúval a zdá sa, že si to zvládol výborné. Som rád, že to nemusí byť vždy len závislé na mne. Ak by si to niekto chcel vyskúšať dobrovoľne, je vítaný, veľmi! Tuta som trošku bez prípravy do toho "hodil" Smile

Liečim sa zatiaľ nič extra hádam cajiky pomôžu.

J.

_________________
Pridajte sa na Zello dialógy, aplikácia pre počitač aj mobil na http://zello.com/
Moje návody na použitie http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy
Stredy a soboty 20:00

Video projekt S duševní ne-Mocí v partnerství môžete sledovať na:
YouTube
Facebook
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  regina Pi 5 jún 2015 - 21:49

Ahojte!

Matej, súhlasím s Tutom a s xkrchnavom, že by si tu chýbal. Si nielen autorom, ale i súčasťou tohto fóra.
Keby to bolo tak, že popis pozitívnych stavov odrádza prispievateľov s ťažkosťami tak by som ani ja nemala prispievať, pretože už dlhšiu dobu sa cítim dobre a v tom duchu su aj moje príspevky.
Podobne ako ty, rozmýslam o tom, či sa z choroby nedostávam. Fungujem na nízkych dávkach (antidepresívum a antipsychotikum) a aj tie zvažujem postupne vysadiť. Zdôverila som sa s tým aj psychiatricke. Oficiálne ma nepodporila, vraj schizoafektívna porucha je doživotná diagnoza, že este nemá pacienta co by sa z nej vyliecil. Na druhej strane mi dala za pravdu ze ak nevyskusam, neoverím si to ci dokázem fungovat aj bez liekov a vraj nemoze pri mne stát a dohliadat aby som lieky brala.Vravela som jej, ze som sa aj vnútorne zmenila, ze uz tolko veci v mysli nerozoberám a aj dcerinu svadbu som zvladla len s jedným Hypnogenom. Dávno som ani nefázovala do mánie či depresie. No ktovie ako to je.
Momentálne vstávam denne o pol šiestej ráno a väčšinou aktívne fungujem do vecera, len niekedy si poobede hodinku zdriemnem.
Myslíš, že takéto príspevky škodia? Že sem nepatria? Podľa mňa sem patria, dávaju nádej, že táto choroba má aj lepšie obdobia. Vyvíja sa a každá zdielaná skúsenosť s touto chorobou sem podľa mňa patrí.

regina
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 643
Reputácia Reputácia : 291
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Pi 5 jún 2015 - 22:01

Ahoj Matej,
tak Ty si nešťastný z toho, že si šťastný (?). Tak na to kašli a buď šťastný. Podel sa s nami o tú radosť, možno, že jej kúsok sa nalepí na každého aspoň trošku.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Header

......................

Ahoj xkrchnav,
priznám sa, že som toto Zello ledva stihol. Bol som na záhrade a celý som bol polepený od sena, bol som šťastný keď už pôjdem pod sprchu. Zello samotné bolo fajn. To číslo, čo si mi naňho volal mám len na doma a ten O2 je len na poličke, priam ako pevná linka. 

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Dial-Back-Mobile-Phone-Scam

............................

Ahoj Regina,
osobne by som sa na znižovanie psych. liekov neodvážil, ale dúfam, že sa Ti bude v tomto dariť.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 907793
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll So 6 jún 2015 - 9:38

Ahojte Wink

Matej - viem, že teraz to tak cítiš, že by si sem nemal prispievať, ale aj podla mňa ty sem patríš ako sa vraví " v dobrom aj zlom" tak jednoducho nie len zle príspevky nás zaujímajú, ale aj tie dobre....ved to je motivácia....že si úspešný, šťastný a sa ti darí....teda, že to ide....že sa to dá....a mi sa môžme len motivovať....čo je si myslím super it is perfect

Tuto - nápad prispievať obrázky sa mi veľmi paci tak to tu ožilo... cheers

Xkrchnav - držím palce pri liečení teda s tými čajíkmi ... flower

Opadané lístie - dúfam, že sa z tej povedzme horšej nálady skoro dostaneš....inak vieš ako čítam tvoje príspevky tak aj závidím, že máš tu voľnosť si ľahnúť hocikedy a že proste robíš čo ta baví....donedávna som to aj ja tak mala...a chyba mi to po pravde... Very Happy

No tak dnes som sa rozmýšľala, teda už včera, že napíšem ale nemala som prečítané všetky príspevky....a tak som to odložila....no ako sa ja mám? Question ....tak ako čo sa choroby tyká stabilne dobre....už mi aj menej spánku treba o piatej som hore....to viete keď nemáte dorobené úlohy tak ani spánok moc sa nedá....asi tak to nejako vidím...proste dnes už deväť hodín a ešte som nezačala a to som si naivne myslela, že víkendy budem mať voľné lol! .....inak dnes som spala až do ôsmej taký malý luxus...inak dnes ma čaká len dorábanie veci a inak nič...teda keď sa mi bude dariť tak možno za odmenu budem môcť poupratovať doma....super, no nie ....už aj na to upratovanie sa teším keď to vyjde....neviem ako taký tlak pociťujem....a že to nezvládnem a podobne.....ale proste chcem tomu venovať všetok voľný čas, aby som tomu dala šancu....asi tak...

P.S: pre Mateja, keby že si ráno nečítam fórum zabudnem dnes zobrať aj tabletky.... Smile

Prajem krásny slnečný víkend community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  filipka So 6 jún 2015 - 10:49

Matej, čo blbneš... skalných tu predsa máš. Napríklad ja som kedysi prispievala oveľa viac, to je pravda a som si toho vedomá, ale to, že napríklad ja píšem menej, nie je o Tebe, ale o mne. Mne sa páči, že máš nejaké životné plány a ciele, že si nerezignoval a makáš na sebe aj vďaka istým obmedzeniam. Mať nejaký cieľ v živote je dôležité, inak dni prechádzajú do pasivity a človek sa len tak necháva unášať životom. Na krátku dobu to nie je zlý pocit, ale celoživotne to oberá o motiváciu a príjemné pocity. Napríklad aj ja som mala sen-vlastný byt, no a dosiahla som ho, aj keď som v práci koľkokrát mlela z posledného. Celá tá realizácia kúpy a zariaďovania ma tak vyčerpávala a vyvádzala z miery, že som vlastne skoro rok visela v psychóze, ktorú navonok bolo vidno len máličko, ale vnútri som bola úplne na kašu. Je s tým veľa roboty, keď kúpiš de facto holobyt a navyše si už úplne bez peňazí a bez ľudí, čo by ti s tým všetkým pomohli Very Happy No ale dala som to a dnes som tomu strašne rada. Aj zmena práce bola obrovský stres, ale to bolo nutné, z vnútorných dôvodov som nevládala ostať. Bolo to veľmi náročné, ale dnes som tomu taktiež veľmi rada, pretože mi to prinieslo viac vnútornej rovnováhy. Iste, všade sa nájdu muchy, ale musela som to urobiť a mohla som to urobiť už skôr. Ja mám totiž jednu veľkú chybu, a to odpor k zmenám. A choroba mi túto vlastnosť veľmi zvýraznila, čo sa mi vôbec nepáči a musím s tým veľmi bojovať a zvládnuť úzkosť a pocity, ktoré to sprevádzajú. Táto moja rigidita ma asi pripravila o mnoho životných skúseností, ale čo narobím, môžem s ňou len naďalej bojovať so striedavými úspechmi To the wall
Matej, držím palčiská lol!
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej So 6 jún 2015 - 13:33

Filipka, veľmi si ma potešila svojím príspevkom. Som Ti nesmierne vďačný za Tvoje slová. giving a hug Ďakujem! Zároveň vedz, že Ťa veľmi obdivujem pre Tvoju húževnatosť, pre Tvoju zrelosť a Tvoju cieľavedomosť. A tiež aj pre ten úspech, že si svoje sny plníš. Je to geniálne. A pritom aké problémy zdravotné máš! Je to vskutku obdivuhodné a zaslúži si to uznanie. Si bojovníčka par excellence. Mám Ťa rád a držím Ti aj naďalej silno palce. it is perfect it is perfect it is perfect  Smile

Mischelll, ďakujem aj Tebe za podporu. Veru tie víkendy, svojho času som cez voľné nepracovné dni nevládal pomaly nič robiť. Je to skvelé, že ešte zvládaš upratovať a ďalšie veci v dome. Uvidím, ako ja budem zvládať osmičky (resp. devinky) od augusta a ako to ovplyvní môj režim cez voľné dni. Ale už teraz viem, že sa budeme dobre navzájom chápať. it is perfect Všetko dobré! Very Happy

Vďaka aj Tebe, Tuto, za podporu. Smile No je to trošku tak. Musím brať väčší ohľad na tých menej šťastných, aby som im nebral energiu. Shocked

Regina, teším sa z celého srdca, že sa Ti tak dobre darí. Tvoja premena je parádna a povzbudzujúca aj mňa. Ja by som chcel tiež v blízkej dobe redukovať aspoň Orfiril Long (1500 mg sa mi zdá veľa). Tiež sa cítim teda na znižovanie aspoň dačoho. Napr. anxiolytiká už takmer vôbec neberiem. No môže v tom byť aj to, že som teraz často doma a doma úzkosť nemávam. Ďakujem Ti za povzbudenia a vyjadrenie podpory. Želám Ti, regi, aby sa Ti naďalej darilo a bola si jedno krásne usmiate slniečko pre seba, pre Tvoju rodinku ako aj pre svoje ďalšie okolie. Sun 1 Drž sa! Smile

X, vďaka i Tebe. Prajem skoré uzdravenie. Ja mám teraz tiež trochu hlieny v krku, používam na to Bromhexin, či tak nejak sa to volá, neviem presne. Ale ešte nekašlem, iba mi to tam zavadzá. A občas soplím. Smile Porazíme tie bacily spolu! Drž sa! Pretty good Applause

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ne 7 jún 2015 - 18:15

Ahojte, práve sme na ceste domov z Hyundaisrazu. Bolo super, ako už tradične. Dokonca sme aj vyhrali V 3 kategóriách 3. 2. Aj prvé miesto Smile. Sme ale unavený takže vykúpiť sa A konečne naša posteľ pohodlná.

S bacilmi bojujeme celá rodina A je to už o poznanie lepšie.
Majte sa
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 7 jún 2015 - 22:07

Ahojte,
ani neviem ako to nazvať. Únava? Pasivita? Nechuť do činnosti? Strach z aktivity? Už ma to "omína" dlhšie. Snažím sa prekonávať, ale stále to nie je ono. Dnes to bolo síce dosť znesiteľné, ale aj tak som sa musel až príliš prekonávať. Robili sme totiž to seno od minula, a nejaké úžasné výkony nepodávam. Aspoň ma potešil náš mladší kocúrik, ktorý mal zasa energie na rozdávanie a šantil snáď so všetkým čo sa hýbalo a bolo menšie ako on. Nakoniec nám zaliezol do stohu a bolo ho odtiaľ dostať. Inak hlavne tá únava.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Dog_tired_cartoon_postcards_package_of_8
S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Po 8 jún 2015 - 17:07

X, gratulujem k výhram. Páradný výlet ste to mali. Smile Čo sa týka mojich bacilov, tak trochu šarapatia, pokašlievam a posoplievam. Very Happy Twisted Evil

Ahoj Tuto. Ide nám od juhu saharský vzduch, ktorý sa zráža s vlhkým frontom od Atlantiku. Všetko sa to pekne premiešava tuná v Karpatskej kotline, pričom výsledkom je jedna hustá teplá a stojatá masa ťažkopádneho vzduchu. Myslím, že tieto meteo-faktory zohrávajú rolu aj pri našich únavách. Počasie, hoci pekné, je trochu vzduchovo ťažké. Aspoň si tak vysvetľujem správy z družíc a reči odborníkov. Takže nech Ťa trošička povzbudí, že sme v tom všetci tuná v "dunajskej doline" spolu a navyše keď máme problémy (ako Ty s tlakom, alebo iné), tak je to neľahká, zapeklitá situácia. Yes Ambulance Budeme s tým bojovať súdržne a spolu. Budeme žiť, ako sa nám dá. Applause Želám Ti, drahý kamoš Tuto, aby sa Tvoj organizmus umúdril a poskytol Ti priestor aj pre sviežejší a čulejší pocit. it is perfect giving a hug
---

Ahoj všetci.
Mám sa dnes dobre. Ale učím sa menej než včera. Včera som zhltol veľa učiva, dnes to ide ťažšie. Podarilo sa mi vstať napriek ponocovaniu už o 7:20, vybavil som kompletnú hygienu, ranné rituály, malý nákup v obchode, pozametanie bytu a nejaké diskusie zo školy. Potom som pozoroval myseľ, ako rieši milióny bleskurýchlych myšlienok. Skrátka, mal som zase poobede zrýchlenú a nepokojnú myseľ zahustenú premýšľaním. Dokonca sa mi vytvárajú v mysli už druhý deň pocity zverejnenia môjho života a mojej mysle. Akoby som bol v nejakom verejne premietanom filme a všetci ma pozorujú, ako budem stvárňovať osud. Tieto pocity zverejnenia mysle a života, pocity sledovania nejakou vyššou mocou, akousi "nešpecifikovanou verejnosťou", ma mierne znervózňujú. V minulosti boli dosť extrémne a za mladých rokov sa stali podkladom pre moje paranoidné bludy. Uvidím, ako sa to bude vyvíjať. Zostávam optimista, že je to len prechodný stav. flower Nálady mám teraz dobré. Fyzično fajn, chudnutie 79 kg, 98 cm.

Želám všetkým všetko dobré! Držte sa, priatelia!
Váš navždy kamoš Matej
jocolor

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  regina Po 8 jún 2015 - 19:43

Ahojte,

nieže by som sa dnes mala zle, ale som stále ospalá. Uz som dvakrát bola v posteli a po hodinke si pospala, ale drží ma to stále. Dnes som bola bicyklom u mamy, kde som si dala kávu a keď som v tom teple šla domov, bolo mi akosi ťažko. Veľmi nepríjemne, bála som sa, že mi príde riadne zle. Domov som však došla a potom ma to vo vnútri prešlo. Neviem či to bol vysoký tlak alebo čo. Všetko to pripisujem tomuto veľkému teplu.
S tým však nič nenarobím, akurát tak môžem menej chodiť von.

regina
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 643
Reputácia Reputácia : 291
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 8 jún 2015 - 21:30

Ahoj regina,
aj u mňa je to taký "polihujúci deň". Dúfajme, že len dnes a nasledujúce budú už v pohode.

.............................

Ahoj Matej,
potešil ma Tvoj príspevok ohľadne mojej osoby. Možno aj to počasie na nás tak divne vplýva. Myslievam na Teba, aby si tie školské záležitosti úspešne dokončil a to Ti aj vrele prajem. Teraz sa sústreď na štúdium, aby si si po tom všetkom mohol zaslúžene oddýchnuť a porelaxovať. 

............................

Ahojte všetci
dnes to bol akýsi lenivý deň. Doobeda som si bol predpísať lieky u obvodného, neskôr som si dal polievku. Ľahol som si do postele a zadriemal. Ani som nevedel ako, ale prebral som sa až niečo pred 18-tou. Hmm. Tak sa mi dobre pospávalo. Dosť ma to občerstvilo. Len dúfam, že to takto nebude každý deň, ale len veľmi občas. Inak sa nič výnimočné u mňa neudialo. 

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 8c6o84yEi
Majte sa pekne... Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej St 10 jún 2015 - 18:27

Ahoj priatelia.  winking

Mám sa dnes dobre. Ale bolí ma trochu hlava, lebo od jednej do piatej som bol poobede na skúške a bolo dusno-horko, zatiaľ čo ja som takmer nič nepil. Tak som asi trochu dehydratovaný. Embarassed Skúška sa podarila spraviť. jumping Takže oficiálne mám už za sebou nielen skúškové obdobie, ale aj celý tento 4. ročník. Som veľmi rád, že sa podaril aj bez závažnejších psychických problémov. V porovnaní s bývalými študijnými rokmi to je významný pokrok, za čo som veľmi vďačný. I love you Ďakujem v tejto súvislosti aj Tutovi a všetkým ďalším, ktorí mi držali so školou palce.  giving a hug Nálady mám teraz dobré. Trochu som unavený, rozptýlený, šarapatí aj hrdlo, aj hlava. Zajtra idem na injekciu a kontrolu k psychiatričke. Dozviem sa hladinu valproátu a uvidím, ako porieši ten Orfiril, že či ho budem upravovať alebo nie. Osobne budem za to, aby ho znížila. Najbližšie dni plánujem najmä nákupy v potravinách, objednanie sa u chirurga na vybranie dvoch znamienok, ktoré mi zadala vybrať kožná. A tiež objednanie sa u očnej k laserovému zákroku a objednanie sa k zubárke k preventívnej prehliadke. To sú také ciele tohto štvrtka a piatka. Suspect

Dneska je dosť teplo a cez víkend to bude ešte väčšia sila. Sun 1 Od pondelka hlásia oneskoreného Medarda. Rain 5

Želám Vám pohodové dni a veľa poslúchajúceho zdravia. Ahoj kamaráti. Držte sa! community together
welcome or bye

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 84 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 44 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore