Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 4

Strana 13 z 84 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 48 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  venusa Ut 11 december 2012 - 2:57

Ahoj Matej,

viem, ze sa to hovori lahko ale nelam si nad tou pracou hlavu, skusil si to a uz to je velke plus. Je vidiet, ze chces so sebou nieco robit a nie len tak nehybne cakat na to, co pride. Moja mamka robi vo vyrobnej fabrike a tak viem, ze to nie je sranda pracovat takto manualne, najma ked nie si uplne fit. Mas mnoho inych moznosti ako sa presadit na trhu prace, skus ten urad prace, mozno ti v niecom pomozu a poradia. Ja osobne ti fandim uz len preto, zze si sa na nieco take dal.

_________________________________________________________________________________

Za chvilu budu tri hodiny rano a ja este nespim, do teraz som lezala v posteli a musela som vylieezt, pretoze moje myslienkove pochody sa neuberali dobrym smerom. Tak som si zasadla k notebooku, ze si co to malo pozriem na nete atrosku sa unavym, aj tak rano osiestej vstavam chystat sestry do skoly. ako sa poznam zaspim kratko pred siestou a pri vstavani budem preklinat cely svet. very unhappy

Tolko na teraz odo mna, prajem vam pekny den
avatar
venusa
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 165
Reputácia Reputácia : 36
Dátum registrácie : 20.03.2011
Vek : 34

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Letra Ut 11 december 2012 - 11:20

Ahoj Matej,
viem presne ako sa cítiš...ja som vo fabrike pracovala 7 mesiacov v sklade a tam som sa aj zrútila...robila som cez agentúru...ale bola to veľmi ťažká práca tak ako fyzicky, tak aj psychicky....v tom čase som vážila sotva 50 kg...čo som sa tak nadrela a po siedmych mesiacov som ochorela a veľmi silno...skončila som v nemocnici kam som sa v slabej chvíľke pýtala....

Ahojte,
dnes som bola u svojej lekárky, tak nakoľko môj stav nie je stabilizovaný a upadávam znova a znova do silných depresií...mi zvýšila dávky liekov...tak snáď do Vianoc budem fit...už druhý deň mám ťažkosti so sebou, som v hroznej depke, nič ma nebaví, do ničoho sa neviem prinútiť...a musím..najradšej by som zaliezla do postele a nevychádzala....viem, že týmto vás veľmi nepodporím, ale ja verím, že lieky pomôžu a okolie tak isto,...mám veľkú oporu v rodine aj keď ma niekedy nadmieru zaťažujú.

Neviem ako vy, ale ja ešte nemám darčeky na Vianoce, je mi z toho smutno, ale ja sama nakupovať nepôjdem, takže musím čakať na manžela, kedy bude mať voľno a hor sa do tlačenice, z ktorej mi obvykle príde nevoľno..tak držte prsty nech to postihame...

Zatiaľ toľko...Letra
Letra
Letra
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 56
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 01.12.2012
Vek : 40
Bydlisko Bydlisko : Košice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Tuto Ut 11 december 2012 - 18:06

Ahoj venusa,
spánkové problémy sú nepríjemná vec. Vstávanie môže byť komplikované a aj u mňa to niekedy nebýva zrovna najlepšie. Keď však budeš užívať lieky malo by sa to dať do poriadku, možno by bolo vhodné aj ísť na konzultáciu k odborníkovi. Na druhej strane, ty si sama rozumieš najlepšie, a tak každý je najlepší lekár sám sebe.

............................................

Ahoj Letra,
s darčekmi sa netráp. V obchodoch zabezpečia v predvianočnom čase všetko. U mňa vianočné nakupovanie začalo dnes prvým, lacnejším darčekom pre otca. Skôr na to idem intuitívne, čo mi padne do oka a hlavne aby sa mi to nepredražilo, lebo zasa moja peňaženka nie je úplne plná, navyše rodičia nevidia radi, že nakupujem vo veľkom. Majú radi len drobnosti, ktoré nestoja veľa a sú skôr len symbolické, prípadne užitočné.

...............................................................

Ahojte,
dnes by to bol veľmi pekný deň, len naši mi huhňali, že som kúpil zbytočnosť, ale ja si myslím, že je to dobrá vec a o tom brblaní si myslím svoje. Mne sa páčia pekné veci, a tak mi robí radosť niečo pekné a nie drahé si kúpiť na potešenie.

Majte sa krásne. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej St 12 december 2012 - 10:07

Ďakujem Vám, Tuto, venusa a Letra, za povzbudenie, pochopenie mojich dôvodov a spolucítenie. Vaše slová mi pomohli. giving a hug

Teraz sa mám psychicky oveľa lepšie. Som občas nervózny, lebo som nedočkavý a neviem len tak sedieť a čakať na to, čo osud prinesie. Chcel by som sa sám uchopiť osudu a nejak iniciatívne niečo robiť. Som však nestály a máločo dotiahnem do konca. Teraz skúšam niečo písať, ako mi Tuto poradil, avšak bez zárobku, skôr vo forme blogových článkov. Včera som aj hľadal informácie na zahraničných medicínskych agentúrach, že či reku nie je niečo nové v našich ochoreniach, nejaká nová štúdia, liek alebo tak. Ak nájdem, tak to spracujem do článku a zverejním na našej webovej prezentácii ako také malé spravodajstvo zo sveta vedeckej psychiatrie. Patrím totiž tiež k takým ľuďom, ako je Tuto, že si pestujem nádej, že s napredovaním času sa budú terapeutická starostlivosť a lieky pre psychiatrických pacientov čoraz zlepšovať. Yes

Zaspávanie mám teraz zlepšené. Stále som však doma a ešte som sa od soboty neoholil, takže lenivosť prerastá cez všetky moje kosti. Asi už dneska s tým niečo spravím, lebo začínam zahnievať. Fyzicky sa mám stabilne. Chudnutie stojí, lebo sa mi nechce cvičiť. A aj jedlo navštevuje môj žalúdok dosť často. pale silent

Inak, mám aj dobrú správu. Včera sa mi narodila neter. Môj brat má dcérku, pekné veľké bábo. Ale vzťahy s jeho priateľkou sú komplikované, preto neviem ešte, ako sa veci vyvinú. Ale jej fotku som už videl a je krásna. Volá sa Laura. Applause

Čo sa týka práce, zháňam si prácu už aj v Bratislave. Nechápem, ako môže taká 70tisícová Trnava mať voľných 20 pracovných pozícií, a to rátam aj profesiu.sk s UPSVaR dohromady. Tak aj za cenu toho, že by som cestoval, tak skúšam tam, lebo zdá sa, že si človek nemôže vyberať. Coines_Euro

Inak sa cítim pomerne stabilne, resp. dobre. Žiadna nejaká otravná psychopatológia ma nestraší, čomu sa veľmi teším a pripisujem to hlavne Risperdal Consta. Včera som čítal článok z r. 2005, kde písali, ako sa väčšine dlhodobo zastavila tendencia k relapsom, keď začali užívať injekciu Risperdal Consta. Teraz v januári to budú už celé 3 roky, čo ju beriem a naozaj si môžem len pochvaľovať. it is perfect

Želám krásny čas a užite si snehu, lebo vraj na Vianoce má byť až 10 stupňov. santa

S pozdravom
Matej
heart

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 13 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Letra St 12 december 2012 - 17:36

Ahojte,

dnes sa mám nijako, bola som u kamošky, u našich...ale nič viac som neurobila, akurát nakúpila a bola vyzdvihnúť deti zo školy...necítim sa príliš dobre...hlavou sa mi melú rôzne myšlienky a nie som schopná fungovať...ani som nenavarila....takže bol deň na "praženici"....včera mi lekárka zvýšila dávky antidep. na večer, tak dúfam, že ma do tých vianoc nakopnú....

Letra
Letra
Letra
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 56
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 01.12.2012
Vek : 40
Bydlisko Bydlisko : Košice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Robo St 12 december 2012 - 18:53

Ahojte kamaráti. Minulý piatok a cez víkend bol v mojom meste vianočný trh. Pricestovala ku mne aj moja priateľka, v piatok sme spolu trhovali a v sobotu tiež ale aj s mojou mamkou. Bolo nám dobre. V sobotu bolo veľmi zima a preto sme na tom Vianočnom trhu boli vonku kratšie ako v piatok. Zo slovenského zväzu zdravotne postihnutých sme mali na fare Mikuláša. Na moje prekvapenie sme nedostali balíček, ale kolekciu Deva-Vianočná pohoda a Kinder vajíčko. Na Mikuláša som pozval aj priateľku aj synovcov a potešilo ich to, boli spokojní. V piatok-7.decembra robila kamarátova mama zo slovenského zväzu zdravotne postihnutých-klub detí výlet do Viedne na Vianočné trhy. Ja som nešiel, lebo som mal návštevu a bolo mi z toho smutno aj som si trochu poplakal a závidel som im ten výlet do Viedne. Som ešte stále nezamestnaný, minule som bol na úrade práce a tam mi sprostredkovateľka povedala, aby som prišiel na výberové konanie dnes. Prišiel som tam dnes, bolo nás asi 12, najprv sme sedeli všetci v zasadačke a potom si nás po jednom volali. Ja som tam prišiel takmer posledný, proto som sa na chodbe načakal takmer hodinu, potom som na zavolanie prišiel dnu, pýtali sa ma, že do akej školy som chodil, prečo som chodil práve na takú školu, prečo by si mali vybrať práve mňa, koľko percent mám zníženú pracovnú schopnosť a podobne. A ešte sa ma pýtali, že či rád chodím na počítač a tak... Povedal som im, čo som im povedal... a riaditeľ firmy mi povedal že: pán.... budem úprimný, máme ľudí, ktorí sú od Vás, ako odo mňa lepší, čo sa týka mojich počítačových znalostí IT. Išlo o pracovné pozície administrátor webových stránok, operátor webových stránok a asistent osoby so zdravotným postihnutím. Na pozíciu administrátora a operátora web stránok som teda neuspel. potom som sa pýtal, či môžem robiť toho asistenta ZP, povedali mi, že sa ešte rozhodnú a o 10 dní mi vraj zatelefonujú, či ma za toho asistenta ZP zoberú, alebo nie. Ja ale tomu neverím... Dnes som si hľadal zamestnanie tak ako vždy cez internet, poslal som e-mailom 2 žiadosti a uvidím, či sa mi niekto ozve a zavolá, síce do druhého susedného okresného mesta, ale to mi vôbec nevadí, lebo nie je to až tak hrozne ďaleko a vlaky tam idú vždy... Ináč veľmi sa už teším v tomto adventnom období na Vianoce. Sú to podľa mňa najkrajšie sviatky v roku. Som stále na ID, čítal som, že od januára nám zvýšia ID asi o 10-11€. Síce nemáme dôchodky až tak veľmi vysoké, veď viete "na Slovensku je to tak"... ale tak ako minulý rok, tak aj tento rok som pokúpil darčeky pod stromček takmer celej rodine. Mám darček pre babky, mamku, sestru, synovcov a pre seba. Sebe som si objednal CD-Helena Vondráčková on BROADWAY, knihu Petr Macek-Helena Vondráčková-Každá trampota má svou mez. Je to novinka, vyšlo v roku 2012-tá spomínaná kniha a CD od Helenky V. Potom som si ešte kúpil najnovšie CD Peru-Indiáni a krásny sveter . Od tety dostanem ešte darček ku hygiene na holenie-zrejme nejakú kozmetiku a tak. Priateľka robí AVON LADY a svojím blízkym pod stromček som objednal kozmetiku z Vianočného katalógu AVON. Jednému synovcovi som kúpil 2 knihy a najmladšiemu synovcovi som kúpil farbičky a plastelínu. No a priateľke som kúpil krásny modro-tyrkisový náhrdelník na krk s kameňmi v znamení ryby. Darček som jej dal predčasne a veľmi ju potešil. Som pozvaný na Silvestra ku priateľke, takže si pár hodín pocestujem rýchlikom a budeme znova spolu. Už sa na to veľmi teším. Aj priateľka má pre mňa vianočný darček, dá mi ho, keď prídem ku nej na toho spomínaného Silvestra. Už sa na to teším, vraj budem veľmi prekvapený, tak som zvedavý, že ako to dopadne. Takže asi tak. Prajem Vám všetkým milí kamaráti požehnané Vianočné sviatky, alebo šťastné a veselé Vianoce. Užite si naplno posledné decembrové dni v tomto roku a depresiu nejako prekonajte. Majte sa krásne, Robo. pig pig pig pig pig pig flower flower flower flower flower flower elephant elephant elephant elephant elephant elephant
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Tuto St 12 december 2012 - 20:52

Ahoj Matej,
veď Ty si šikulka a myslím, že pre Teba sa miesto určite niekde nájde, hlavne aby si robil čo Ťa baví a bol bez tej patológie, ktorú píšeš, že nemáš. Gratulujem k ďalšiemu členovi rodiny.

.............................................

Ahoj Letra,
každý deň nemusí byť úplne super a úžasný, sú dni, keď to nie je "ono", ale to určite neznamená, že to tak bude na stálo. Myšlienky víria, od toho sú myšlienkami. Nenapíšeš o sebe viac? Trebárs v kauzách, alebo tu...

.............................................

Ahoj Robo,
ty tak pekne píšeš. Neboj veď ani tá Viedeň neutečie a zamestnanie sa hádam tiež nájde. Veď Vianoce (predvianočný čas) sú nie o zamestnaní, ale o darčekoch, pohode, rodine, príjemnom prostredí...

......................................................

Ahojte,
dnes bol pekný deň. Bol som vonku aj dnu, v meste aj doma, ležal som aj som sa pohyboval, pozeral TV aj sa rozprával, emailoval... Dnes sa fakt dalo.

Príjemné dni želá všetkým Tuto.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  venusa Št 13 december 2012 - 13:31

Ahojte,

tak musim sa pochvalit, dnes som sa konecne celkom schopne vyspala, tak sa z toho velmi tesim. Vstala som rano o primeranej hodine a zacala som s klasickymi dennymi ukonmi, upratat, navarit a tak podobne. Nieco som si precitala na nete a pomaly sa chystam na vianocne vystupenie mojej najmladsej sestry. Celkom sa tesim pretoze na vystupenie tvrdo pracovala a tesi sa kedy sa nam ukaze. Na buduci tyzden budu u nas v meste vianocne trhy tak si pozriem nejake veci a mozno aj kupim nejake darceky pod stromcek. S financiami doma vobec nevychadzame, bohuzial su nase vydavky vysie ako nase prijmi, je marne, ze cely svoj dochodok davam do domacnosti aj tak nevychadzame. Z toho vyplyva, ze aj vianoce budu skromnejsie ako po minule roky. Tazko sa mi mysli na sviatky, totizto budu prve vianoce bez ocka a tak budu urcite smutne. Nuz co, treba sa tesit aj z toho mala co bude a z toho, ze budeme pokope.

Dufam, ze vy budete mat vianoce pekne. Zo srdca vam to prajem. Venusa

avatar
venusa
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 165
Reputácia Reputácia : 36
Dátum registrácie : 20.03.2011
Vek : 34

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Letra Št 13 december 2012 - 20:23

Ahojte,

tak dnes som mala perný deň, od rána som pratala, varila, nakupovala a vybavovala veci....ani neviem ako zbehol deň a teraz som tak príjemne unavená, že zrejme zaspím skôr, než si ľahnem....konečne som sa ničím nezaoberala, čo sa týka mojej choroby a svavov okolo toho....:-) ...dúfam, že aj vy ste mali príjemný deň aj keď je 13 teho....


Letra
Letra
Letra
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 56
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 01.12.2012
Vek : 40
Bydlisko Bydlisko : Košice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Tuto Št 13 december 2012 - 20:31

Ahoj venusa,
som rád, že Ti je o čosi lepšie. Sestrička je iste šikulka, keď vie tak pozabávať na vystúpení. Inak s tými financiami je to ošemetné aj u mňa. Peniaze sa rozkotúľajú za nevyhnutné veci, a potom nie je ani na júštik pre niečo na potešenie. Financie jednoducho treba, aby sa dalo vôbec fungovať a mať nielen na to nutné, ale aj aspoň trošku pre potešenie srdiečka.

Vianoce Ti prajem, aby si ich najmä zdravotne zvládla čo najlepšie a samozrejme aby boli šťastné a plné spokojnosti.

.....................................................................

Ahoj Letra,
ty si mala celkom aktívny deň. Super, že aj tá choroba je ako píšeš.

Želám príjemné nasledujúce dni.

.....................................................................

Ahojte,
dnešok je taký priemer. Zdravotné problémy OK, len si pripadám máličko zmetený s časom, teda spaním. Nejako ani toho nemám na písanie, akosi som sa z tohto dňa "vymotal", ale hlavne, že je všetko v poriadku. Podobne ako venusa aj ja myslím na financie, že čo a ako bude až nebude úplne, ale ja som optimista a verím, že vždy bude z čoho aspoň ako tak žiť, možno aj slušne.

S pozdravom pre všetkých Tuto.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  xkrchnav Št 13 december 2012 - 22:03

Ahojte,
tak dnes som zostal trochu dlhšie hore. Spím v obývačke... pretože mojich milovaných budím chrápaním, tak aby sa vyspali aj oni, som sa vyhostil takto. Ženuška je opäť chorá a na antibiotikách. Dcérka sa drží a ja snáď tiež. V pondelok nastupujem do nemocnice a v utorok ma čaká operácia. Včera som riešil s anesteziológom čo by bolo pre mňa vzhľadom na diagnózu najlepšie. Tak nakoniec sme sa zhodli na perifernej nervovej blokáde. Deň pred operáciou mi nahodia Diazepam 5mg a ráno v deň operácie ešte 10mg... vraj to je štandardný postup, tak dúfam, že bude všetko v pohode. Som rád, že sa vám všetkým viacmenej darí, tak prajem pekný vianočný čas. Hlavne jak to teraz dokresľuje ten sneh. Dúfam, že vydrží ešte nejakú dobu.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Tuto Št 13 december 2012 - 22:26

Ahoj x,
len som googlil, tak že možno Ťa zaujme http://www.solen.sk/index.php?page=pdf_view&pdf_id=2668&magazine_id=1. Je to veľmi mrzuté ak je niekto z rodiny chorí. Myslím, že ten link Ti nenapovie nič nové, len ma napadlo, že sa pozriem, a keď som našiel, tak posuniem ďalej... sám som to, priznám sa, čítal len kúsok.

Prajem Tebe aj rodinke hlavne veľa zdravia... Tuto
Dobrú noc
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 13 z 84 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 48 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore