Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 59 z 84 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 71 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Saladin Pi 5 máj 2023 - 14:09

Ahojte. Mám sa skvele. Od včera non-stop programujem, takže taký maratón. Včera som dokončil pár vecí, ktoré som nahodil na github server (tam nerdi zdielajú source kód). Doobeda som bol pozrieť nášho jorkšíra - je už staručký, prespí väčšinu času.. ale mám ho rád. Zatiaľ necítim únavu, testovanie reality je intaktné, pozornosť a koncentrácia je akceptovatelná. Včera som nešiel spať, pretože sa mi začalo dariť - programoval som štýlom rapid-development (zmena, zmena, šup, šup, bum, bum, po hodine testovanie a na pár zmien všetko fungovalo). Júj, ak by boli takéto všetky dni, tak by som bol spokojný.. snáď. No nič, idem dokončiť widget na hodinky. O pár hodím spadnem do postele k.o.. Majte sa.

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 558
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Catherin4 and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Pi 5 máj 2023 - 16:12

@janka,janka Nepocestuju sama, budu mít s sebou psychicky zdravou tchýni.

Jedna paní na Nyxu mi psala, že jedna její známá (Češka) cestovala na SK a byla tam hospitalizovaná na psychiatrii a proplatila jí to zdravotní pojišťovna.
Pro jistotu si od mojí psychiatričky před cestou nechám napsat papír, že je můj stav víc jak 12 měsíců stabilizovaný, že mi cestu do zahraničí doporučuje, a moji medikaci.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 751
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Catherin4 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Pi 5 máj 2023 - 16:25

@motylek no keď si stabilizovaná, ako píšeš viac ako 12 mesiacov, tak nie je o čom, ja sa liečim 4.tý rok a 5.tý krát som hospitalizovaná, inak aj mne Dr. odporúčala cestovať s malým k nám domov, ale to nikto netušil, že dostanem atak, verím, že ty to zvládneš bez ataku
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 363
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Pi 5 máj 2023 - 16:36

@Patty_Pillow Popravdě jsem bez ataků už 9 let. 12 měsíců je minimum, co požadují některé pojišťovny pro cestovní pojištění. Asi ten papír nebudu potřebovat, ale pro jistotu… a myslím, že je dobré mít s sebou napsanou aktuální medikaci pro případ, kdybych ji z nějakých důvodů nebyla schopná sdělit doktorům sama.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 751
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Patty_Pillow, Catherin4 and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Pi 5 máj 2023 - 16:46

@motylek aj ja chcem byť tak dlho bez ataku
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 363
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

Catherin4 and Blacksheep19 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Pi 5 máj 2023 - 20:02

@Patty_Pillow Moc bych ti to přála, protože po tolika letech bez atak se cítím každý den dobře. (Možná je to taky tím, že nepracuju.) A je to za cenu toho, že poctivě zobu antipsychotika.
Doufám/věřím, že teď budeš moct brát léky nepřerušovaně delší dobu a že se tím tvůj stav stabilizuje a budeš taky delší dobu bez atak.
Víš, připadá mi, že když na chvíli vysadíš léky, tak jsi pak zvýšeně citlivá a jakýkoliv stres ti pak spustí další ataku. (A tím stresem byla i cesta za rodinou nebo možná spíš toxický vztah tvé matky k tobě.)
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 751
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Catherin4 and Blacksheep19 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow So 6 máj 2023 - 18:41

@motykek je dosť možné, že jedno s druhým zaúčinkovalo... Tak ja dúfam, že to bude tento krát na dlhšie, lebo v auguste som odchádzala z nemocnice a koncom marca nastupovala
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 363
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

janka,janka likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  animusmeus So 6 máj 2023 - 19:48

Ahojte, je mi uz lepsie, vyslo slniecko v mojom zivote. Dakujem Vam vsetkym za podporu, velmi si to cenim. Dufam ze sa tiez mate fajn.
animusmeus
animusmeus
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 74
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 31.03.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila, Lithium, Rispen, Trittico, Akineton, Frontin, Atarax

dzuli08, kimi2028, Patty_Pillow, Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka So 6 máj 2023 - 21:38

ahojte, skusam hedonin dvestovku, ale ked si ho dam vecer nic moc, ved len skusam, kventiax som odsunula vymenila za predchadzajuci liek hedonin, aj medotrygin som si dala len polku, Idem volat pondelok dalsej psychologicke bola aj klinická, neocakavam nic pozitivne, uz som zvyknuta, ale skusam. Potom mám v zalohe este jednu klinickú, od tej uz vobec nic neocakavam. A v kutiku duse dufam v nejaky posun k lepsiemu od nich, z ich práce pre klilenta, na to sú. Vo vnutri sa citim affraid Musim si strazit velmi myslenie..inak v pohode. Very Happy oproti  ludom bez koncatiny, s nejakou tazkou chorobou na vyvodoch,  neboli ma nic, uz ani hlava ako z kventiaxu, mozno ho bolo malo.  Z niektorych liekov cloveku vznikne aj hrb na chrbte..kortikoidov tusim, neviem, vravel mi to kamos co umrel, mal tazku chorobu. Tak maju to tazke vsetci chori, a hlavne tie vysetrenia, ja na MRI som nemohla ani ist, co je velka skoda. Tie  fyzicke vysetrenia u lekarov to je riadne utrpenie.  Chyta ma hysteria z toho, takze ja ich ani nemozem absolvovat. Uz tu mazem vety a pisem hocico, tak dobru  a peknu nedelu a majte sa pekne.   Celu stonku pupavy som zjedla uz dvakrat, dufam ze nezabudnem aj zajtra, je to na pecen a este aj na cievy.
Saladin a co je to source ci ako si to pisal? Veru Patty za chvilku si doma, bude radosti takej dlhodobej..ze kazdy den a kludnej, tak sa len stráž, aby si ostavala v klude, co sa asi neda velmi stale. Mam strach Ti aj pisat ci Ta to nerozhodi. pocuvala som piesen, co si sem dala, ze Tvoja oblubena, skoro ma vystrelo, to som hned vypla,zrusila.
Ahojte VŠETCI
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Patty_Pillow, Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ne 7 máj 2023 - 8:12

@janka,janka ja som metalistka 🤣🤣🤣🤣🤣, plne rozumuem
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 363
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

janka,janka likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka Ne 7 máj 2023 - 20:12

Len vas vsetkych chcem pozdravit a zazelat pekny pondelok zajtra. Patty myslim na Teba. Vydoluj z toho pobytu co sa dá. heart
Nemozem sa vyjadrit k tomu metalu ako by som chcela,tie tóny, to celé...tak silné.....take to je strasidelné, tak Tublatanka je tiez metal, ale neni to take silné.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Saladin likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Po 8 máj 2023 - 8:17

@janka,janka už sa mi blíži koniec, vo štvrtok ma púšťajú... No a to si predstav, že je ešte tvrdší metál, ktorý ani ja nemôžem počúvať
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 363
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 59 z 84 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 71 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore