Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Kauza Igg Perish

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kauza Igg Perish Empty Kauza Igg Perish

Odoslať  Igg Perish Po 2 august 2021 - 18:11

Igg Perish - hledám kamarády na psaní on line
Chcete napsat můj příběh?
Narodil se se svým bratrem Petrem. Porod obou chlapců byl velice komplikovaný. Můj bratr se narodil s vrozenou srdeční vadou a na špatnou krevní plazmu týden po porodu umírá. Otec chtěl mít chlapce s jeho jménem, tak došlo ke změně jména ještě před zapsání do rodného listu dítěte.
Pavel má vlivem těžkého porodu doživotní zdravotní problémy. Má takzvanou kvadruparézu - částečné ochrnutí celého těla a postižení zraku - trpí šeroslepostí.
Dětství
Jeho dětství bylo poznamenáno dlouho léčbou. Velice času v této době strávil v různých lázních či ozdravovnách pro děti se zdravotním postižením. Jako dítě byl léčen například i ve Fakultní nemocnici v Praze - Motole, kde prodělal řadu lékařských procedur, mimo jiné i operaci Achilovy šlachy, aby vůbec mohl chodit, respektive měl dobrou techniku chůze.
Jeho rodina kladla vysoký důraz na školní docházku. Navštěvoval běžnou základní školu na sídlišti, kde bydlí. Domácí příprava a lékařská péče zabírají hlavní část Pavlova dětství. Kromě toho své volné chvíle tráví v přírodě se svou babičkou, která ho naučila základy bylinkářství.
V roce 1996 zakládá jeho matka spolu dalšími matkami dětí se zdravotním postižením v Táboře Klub Naděje Tábor. Tento spolek dodnes organizuje různé psycho rehabilitační či kulturní akce pro rodiny a jejich děti.
Dospívání
Pavel má vystudovanou Střední školu obchodu služeb a řemesel a Jazykovou školu s právem státní jazykové zkoušky. Studoval zde obor Veřejnosprávní činnost. V roce 2009 maturuje s vyznamenáním.
Zdravotně sociální fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích
V roce 2009 se Pavel hlásí na vysokou školu. Volba oboru je díky styku s dětmi se zdravotním postižením jasná. Jeho zájem vzbudí speciální pedagogika. Jelikož je krajské město vzdáleno pouze hodinu cesty a nemusí tak jeho rodina zbytečně vydávat peníze za kolej, kterou by asi stejně díky krátké vzdálenosti nedostal, vybírá si Jihočeskou univerzitu.
Zdravotně sociální fakulta v rámci jednoho studijního programu B7506 Speciální pedagogika otevírá dva studijní obory: Speciální pedagogika a Speciální pedagogika - vychovatelství.
Podává si v polovině února přihlášku na obor Speciální pedagogika. Dva dny před uzávěrkou přihlášek si ještě podává přihlášku na obor Speciální pedagogika - vychovatelství.
Po zkouškách na studium je přesvědčen, že ho mezi 200 uchazeči nevyberou. Týden po konání zkoušek se dopisem dozvídá, že byl přijat na studium oboru Speciální pedagogika - vychovatelství.
Zde se sektává s panem docentem Jiřím Jankovským, ředitelem centra Arpida v Českých Budějovicích.
Pan Jankovský je dodnes v somatopedii ( vzdělávání a výchova dětí s tělesným postižení) Pavlův velkých vzor. Používá jeho osobní přístup, postupy a osvojil si i jeho filozofii k přístupu k lidem s tělesným postižením.
V rámci bakalářského studia se Pavel Slouka zapojuje do mnoha fakultních vzdělávacích programů. Spoluorganizuje pro mladé lidi se zdravotním postižením kurzy Večerní školy, kde se návštěvníci kurzu učí základní sebeobslužné úkony a navazují i další sociální kontakty se svými vrstevníky.
Pavel se se svou dobrosrdečností a milým přístupem stává jednou z hlavních postav tří semestrů večerní školy.
18. září 2012 úspěšně skládá státní závěrečnou zkoušku z předmětů psychopedie (vzdělávání a výchova dětí s mentálním postižením) - somatopedie - dramatická výchova.
22. října 2012 promuje a získává titul Bakalář.
Pedagogická fakulty Univerzity Karlovy v Praze
V roce 2012 začíná studovat magisterský obor Speciální pedagogika. Titul ale nezískal, jelikož nesložil státní závěrečnou zkoušku.
Zaměstnání
Pavel po Univerzitě Karlově nastupuje v roce 2016 jako asistent pedagoga na Základní školu v Plané nad Lužnicí, kde vzdělává zcela slepo osmiletou holčičku.
Jelikož žákyně přechází a jinou školu, tak Pavel v roce 2018 přichází do Střediska Rolnička Diakonie ČCE jako pracovník Odlehčovací služby.
Současnost
Od 1. 8. 2019 do 31:. 12. 2019 zaměstnán jako Odborný poradce Infocentra v rámci projektu EFES na Oddělení zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti na Úřadu práce v Táboře.
Zde zažil fyzické napadení od cikánů, kdy ho zmlátili.Jeden klient úřadu mu vyhrožoval nožem, že mu podřízne krk. Současně mne v rámci reorganizace propustili. To vše vyústilo v různé nespavosti a smutky. Nyní v lednu 2020 mne byla diagnostikována Smíšená úzkostně depresivní porucha, se kterou se učím žít.
Sedím doma na gauči, loukám v tichu na bílou stěnu. Nemám na nic energii. Obávám se budoucnosti. Cítím ze všeho smutek. Celou hodinu se odhodlávám si dojít nakoupit, jelikož mám strach, že mne zase někdo napadne. Jsem totálně nevyspalý.Spím přes den. Ale když zavřu oči zdají se mi sny o napadení. Nemůžu spát.Nemůžu se radovat. Mám strach, z lidí. Zkouším obnovit normální fungování, ale věci mi trvají hodně dlouho.
V roce 2021 podezření F 20.0
---------------------------------------
Zájmy - pokud na ně mám teď energii.
Kromě toho maluje energetické obrazy zejména dětem do nemocnic. Věnuje se soukromě vzdělávání lidí se zdravotním postižením. Je jedním z neJvyhledávanějších speciálních pedagogů v rámci Jihočeského kraje.
Také pořádá různé semináře pro rodiče dětí se zdravotním postižením.
Charita
Pavel spolupracuje na mnoho charitativních projektech v rámci organizace Unicef, Diakonie Rolnička, Centrum paraple či Nadační fond plného vědomí
Český rybářský svaz
Ve volném čase je Pavel velmi aktivním rybářem. Věnuje se zejména kaprařině, lovu na přívlač či feeder. 22. února 2019 skládá oficiální rybářské zkoušky a získává svůj rybářský lístek.
Navazuje tak na rybářské umění svého otce, který byl také rybář.

V současnosti se léčí s úzkostmi, depresemi a snaží se zvládat hlasy.

V případě zajmu mi napiš. Můžeš využít i FB profil

ttps://www.facebook.com/perishcz/?show_switched_toast=0&show_switched_tooltip=0&show_podcast_settings=0

Srdečně zdravím a hezké dny
Pavel Slouka aka Igg Perish
Igg Perish
Igg Perish
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 1
Reputácia Reputácia : 2
Dátum registrácie : 25.04.2021
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : Tábor, Jihočeský kraj, CZ

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0, F 41. 2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi

Matej, dzuli08, Iacobus and vrana like this post

hug0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kauza Igg Perish Empty Re: Kauza Igg Perish

Odoslať  dzuli08 Ut 3 august 2021 - 10:09

Ahoj Pavel,
silný príbeh.....ale držím palce, nech znova nadobudneš stratenú energiu a chuť a všetko sa na dobré obráti. Držím palce Smile

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 421
Reputácia Reputácia : 371
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 35

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi

Iacobus and vrana like this post

hug0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kauza Igg Perish Empty Re: Kauza Igg Perish

Odoslať  Iacobus Ut 3 august 2021 - 14:44

@Igg Perish,

Je to naozaj smutný príbeh.

Verím, že sa z toho dostanete a bude dobre.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 443
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 24

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Zobrazit informácie o autorovi

vrana likes this post

hug0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore