Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 14

Strana 42 z 83 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 62 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Pi 15 júl 2022 - 6:02

Ja žijem s rodičmi, tak zdraženie nepociťujem veľmi. My nakupujeme aj tak málo tak sa nás zdraženie nedotklo až tak. Zhruba o 50 eur na potraviny viac cca. 220-230 eur. S O2 som sa rozlúčil po 20. rokoch a išiel do 4ky na kredit. Som tam spokojný. Hovory robím väčšinou do 5 centov, internet tiež tak 10 centov, keď potrebujem. U O2 by som prerobil balík. Tam sa mi vidí, že internet stojí už 75 centov na jeden deň a to kvôli 5-10 megabytom je drahé. Napr. mal som počas minulého mesiaca zapnutý net asi 7x. Minul som 7 megabitov a zaplatil za to 7 centov. U O2 by bolo vyše 5 eur... Čo ešte také fitness centrum nešlo mi hore, ale nechodím tam aj tak.... Športové podujatia v meste nepôjdu pre ZŤP hore asi tiež... Hala na futbal s mojimi kamarátmi uvidím, že o koľko išla hore. Hrávam zatiaľ len s partiou, kde sa neplatí nič...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Tuto, Juraj, vrana, Sweetheart, Anonym woman and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Abditus Pi 15 júl 2022 - 12:18

Ahojte. Dnes je ďalší horúci deň a ja sa schovávam v chládku. Môžem povedať že sa mám dobre. Zdražovanie som pocítil hlavne pri tankovaní keďže veľa toho neprejem. Energie pocítim až po ročnom zúčtovaní, očakávam neplatný za plyn
Abditus
Abditus
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 42
Reputácia Reputácia : 24
Dátum registrácie : 22.06.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Tianeptin

Juraj and Anonym woman like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mischelll So 16 júl 2022 - 8:54

Ahojte Wink

tak mna sa inflácia dotkla dost rapidne...jednak pri nakupoch v obchode...ako je pravda kupovala som v jednom obchodnom retazci kde maju aj oblečenie a teda moj nakup bol aj cez 20 eur ...aj viac krat do týžna ....kupovala som aj pre našich domov nejake veci...ale chcem povedat nebol s tým problém....potom som to obmedzila na len potrebne veci čiže uz ziadna kozmetika a oblečenie...bez toho sa žiť dá....ano mala som nakup pod 10 eur....a len raz do týžna....a najnovšie uz ani nechodim do toho obchodného retazca....tých pár veci kupim v obchode pod bytovkou - kde konečne sa da aj odovzdat flase a spojim to do maximalne 2 nakupov cez tyžden....ciže suma sumarom uz len obyčajne nakupy a citim zvyšenie a to co sa ešte da kupit a čo uz nie...pri tom pracujem tak ako predtým na celý uvezok ....a mozem povedat ze mi nevychadzalo plus som zatial strasne rada, že mi nedvihol najom moj prenajimatel....a zase riešila som aj ten moj plat a zvyšil mi sef od tohto mesiaca...lebo ako všetko išlo hore...sice len minimalne mi zvyšil...ale snad nebudem uz brat zo zásob....tolko odo mna....dufam, že ta inflácia skonči čím skôr ....

Prajem pekný víkend community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Saladin So 16 júl 2022 - 20:09

Ahojte, dnes mi vyskratoval ponorný mixér, vyhodilo hlavné poistky. Bola to šleha. Mixér samozrejme nefunguje - pričom som si dával pozor, aby nezhorel. Použitý 3. krát, heh = ďalšia zbytočná starosť na TODO liste, ale nesťažujem sa.

Všetkým prajem príjemný večer a slnečnú nedeľu.

------
Vtip na dnes: Zubár [podstatné meno] niečo ako tvoji rodičia, akurát miesto tvojho života kritizujú tvoje zuby Very Happy
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 524
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto, Juraj, vrana, Anonym woman and Abditus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Tuto Po 18 júl 2022 - 2:29

Ahojte fórumáci, prípadne čitatelia.

Neviem si to dobre vysvetliť, ale v posledných dňoch býva dosť unavený a aj driemem. VzŤah k rodičov je poväčšine dobrý. Trápima aj reálne zohnatie práce. Samozrejmosťou je vodičák a psychotesty, ku ktorým mám ako psychotik uzavretú cestu. Dosť času trávim doma, pri akp. a knihách. Body ohľadom fyzičky sú v diári skoro vždy nehnuté. Zello dialógy teraz mierne živorí. Už keď sme 4-5 tak je to úspech.

Verím však, že vy sa máte lepšie a užívate leto v plnej miere, S pozdravon. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

kimi2028, vrana, Anonym woman and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Po 18 júl 2022 - 8:08

Ahojte kamaráti, je mi celkom dobre. To ma celkom teším. Mám menšie problémy aktivitami, čo sa podpisuje už na pevnej vôli. Tá pevná vôľa je veľmi slabá. Teší ma aj to, že som zaviedol 4 prechádzky denne po vonku, ktoré sa snažím dodržiavať. Šachu som sa nevenoval už asi mesiac, ale nevadí. Musím sa reštartovať a začať to odznova. Som rád, že budem mať, čo pozerať. Začala slovenská futbalová liga. Ja si chcem kúpiť VOYO a pozerať nejaké tie futbalové zápasy. Za tých 6 eur sa dá to. Na štadión len za bránu ma to veľmi neláka... Nie som ochotný dávať za slovenský futbal 10-12 eur, čižé nejakých 20-24 eur mesačne….
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Juraj, vrana and Anonym woman like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 42 Empty Nazdarte

Odoslať  Mous Po 18 júl 2022 - 13:52

Ahoj,celkombto ujde.čítam ako divý-po starom.

Chcem sa vas opytať,či viete poradiť-čo sa presne deje keď vezmú človeku svojprávnosť?

S u
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 862
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Saladin Ut 19 júl 2022 - 21:03

Zdravím, včera sa mi podarilo predať set-top box. Nejde (mi) ani tak o tých pár eur, ale o vyjednávanie, ohýbanie pravidiel, komunikačné techniky. Inak je všetko bez zmeny. A leto nič moc - pritom je už polovica júla..
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 524
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Juraj and Anonym woman like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Abditus St 20 júl 2022 - 12:14

Dnes sa mám naozaj dobre. Je dôležité,aby bol každý deň naplnený, a nie len tak premarneny. Mám pocit vyťazstva v najväčšej vojne nad sebou samým. Znovu som sa naštartoval s cvičením. Je to príjemný pocit, keď prídu nejaké výsledky.
Abditus
Abditus
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 42
Reputácia Reputácia : 24
Dátum registrácie : 22.06.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Tianeptin

Matej, Juraj, vrana, Anonym woman and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Juraj St 20 júl 2022 - 13:28

Dnes som si po viac ako troch rokoch zajazdil na horskom bicykli. Bál som sa že po takej dlhej prestávke nebudem stačiť s dychom, ale ukázalo sa že moje obavy boli neopodstatnené. Mal som počas výjazdu aj malú nepríjemnosť, keď som na duši na prednom kolese strhol ventil. Pre takéto prípady so sebou vozím náhradnú dušu. Takže keď sa mi to stalo, tak som zhodil koleso a dušu som vymenil.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 551
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Matej, relouth, vrana, Sweetheart, Anonym woman, Mous, Abditus and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Anonym woman St 20 júl 2022 - 15:03

Ahojte, dnes je opäť dosť teplo a poobedie a večer trávim pri ventilátore. Bola som na stacionári a celkom mi išlo kognitívne cvičenie na pozornosť, takže najhoršie zatiaľ na tom nie som. Som rada, že môžem občas stretnúť aj iných ľudí s podobným osudom. Spánok by mohol byť dlhší aj keď túto noc to nebolo tak zlé. Uvidím aká bude ďalšia, obzvlášť v tomto teple. Trochu ma pobolieva hlava, inak sa cítim celkom fajn
Anonym woman
Anonym woman
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 116
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 02.10.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto, rasto, kimi2028, Juraj, vrana, Sweetheart, Mous and like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Št 21 júl 2022 - 11:19

Ahojte kamaráti, mám sa celkom dobre. Bohužiaľ mám poruchu pevnej vôle, čo ma dosť brzdí. Hoci môže súvisieť to aj so zlou koncentráciou. Keď máte zlú koncentráciu, tak sa vyčerpáte veľmi rýchlo. Niektoré vecí začínajú mi pomaly aj chýbať napr. stacionár, ale nič sa nedá robiť. U nás skončil. Mohol by som chodiť do iného združenia, ale tam neláka ma to veľmi. Musel by som chodiť tam každý deň a môj zdravotný stav nie je až tak veľmi zlý. Budem sa snažiť doma robiť si pekný život. Hoci na plnom invalidnom dôchodku je to ťažké. Obmedzenia sú až príliš veľké a môžem byť len pri TV alebo notebooku. To ma vyčerpáva menej. Tak môžem si užívať, čo je dobre a netrápiť sa vecami, ktoré neovplyvním. Musím prehodnotiť trošku svoj program, ale zmeny budú asi minimálne len. Veľké zázraky sa čakať nedajú. Kde niet pevnej vôle, tak tam je to ťažké...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Juraj, vrana and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 42 z 83 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 62 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore