Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 14

Strana 25 z 83 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 54 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Iacobus So 15 január 2022 - 16:09

@Matej

Ďakujem pekne za prianie. V novom roku želám napodobne veľa úspechov, spokojnosti a zdravia.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 So 15 január 2022 - 16:50

Ahojte, mám sa fajn. Chcel by som, aby boli isté vecí fajn, ale zhoršuje sa to. Naživo neviem už vydať žiadne súvislé slovo, ale trochu sa zakoktávam. Neviem, že čo mám s tým robiť. Zrejme ďalšie mínus a okolie mi naznačilo, že nebude sa už so mnou rozprávať, kým sa nevzchopím. Very Happy Netuším, že ako sa mám vzchopiť. Snáď pomôže čítanie knižiek poriadne nahlas.... To musím dať...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Sweetheart likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Sweetheart Ne 16 január 2022 - 15:45

ahoj, aj to pomaha? to citanie?
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 552
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  vrana Ne 16 január 2022 - 21:04

Ak máš nečisté myšlienky, teda že tie s (ne)správnym duchovným postojom, ako zaoberanie sa psychickým hovnom, hlasmi a slovami ..., že si robíš starosti, trápiš sa nad každou (ne)čistou myšlienkou a špinavým emočným telom bolesti, ktoré ti spôsobujú starosti, (u)trpenia, trápenia, problémy a bolesti, tak áno.

Čítanim presmeruješ (trancenduješ, transformuješ) myseľ svoju na čistú a telo svoje na čisté, teda dušu tvoju na čistú a telo tvoje na čisté. To znamená, že sa budeš zaoberať (filo)zofiou a (psycho)lógiou, meditovaním a kontemplovaním, múdrosťou, ktorú si čítaním knižôk vypestuješ. Duša tvoja a telo tvoje sa už (ne)budú zaoberať (ne)čistotami, ale čistotami, to sú tie so správym duchovným postojom.

Mudrosť, nie vedomosť. Múdrosť založená na (ne)prejavenom bytostnom "nie ja" vs (pre)javenom bytostnom "ja". Mudrosť založená na (psycho)lógii a duševne vs (filo)zofii a duchovne. Mudrosť ako, zmysel života, poznanie, pravda.
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Sweetheart likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Po 17 január 2022 - 8:08

Neviem a nebudem to ešte zisťovať, pretože okolie by ma vysmialo. Bolo by divné, keby pomáhalo to už. Čítal som málo len nejakých 6 strán. lol!
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Sweetheart likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  dzuli08 So 22 január 2022 - 15:32

Ahojte fórumáci,
dnes sa nemám najlepšie, ale dúfam že to prejde. Cítim sa tak viac menej depkovo, je mi nejak ťažko na duši. Sama neviem prečo, čo je za tým....možno to, že hlavou mi prúdia rôzne myšlienky, napr. typu že som v podstate sama. Nemám okrem rodičov nikoho "bližšieho" s kým by som mohla tráviť viac času a porozprávať sa. Ani s rodičmi sa nedá o všetkom hovoriť. A takisto, nebudú tu večne. Skrátka asi sa cítim osamotene v tomto svete. Iste mám možno jednu kamošku, s ktorou sa sem tam vidíme (veľmi málo), ale ona má už aj rodinku a svoje starosti. Mám momentálne pocit, že to so mnou ide mierne dole vodou, a to pomerne dlhú dobu bolo fajn a nič som si skoro nepripúšťala.
Ďalšia vec čo mi prúdi hlavou je bývanie. Už chcem niekde zakotviť aj pozerám byty a tak (ceny otrasné), no predstava že budem mať na krku hypo ma dosť desí.
Ešte stojí za spomenutie možno to, že som nejak stratila taký "drive", takmer nič ma nebaví.
No nič, ďakujem za vypočutie, dúfam že sa to zlepší a objavím svetlo na konci tunela, ako sa vraví.
Prajem pekný víkend. Držte sa Smile

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Sweetheart likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 So 22 január 2022 - 18:13

Ahojte kamaráti, Kimi je v pohode, ale zlenivel a to kvalitne. Nechápem, že ako tak rýchlo môže človek zlenivieť. Tiež mám v súčasnosti skôr asi depresiu a nedokážem sa ku ničomu prinútiť. ale nejaký ten smútok necítim, ktorý je pre depresiu príznačný. Chcelo by to nájsť už konečne nejaké riešenie. Len neviem aké? Nechcel by som to riešiť nejako drasticky. Musím si pomôcť aj bez psychiatra. Nechce sa mi ku nemu v dnešnej pandemickej situácií ísť. Bohužiaľ nejde to, tak robím resp. nerobím nič. V súčasnosti začína mi to mierne vadiť, tak nájdem si snáď už niečo. Momentálne robím len oddychové aktivity a chodievam na prechádzky... Tak verím kamaráti, že aspoň vy sa máte výborne a už čoskoro sa ozvete, že ako sa máte? Budem sa na vaše správy tešiť....
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Sweetheart likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  vrana Po 24 január 2022 - 15:10

Ako sa mám a čo ma teší 50

Ahoj

V poslednej dobe zaznamenávam nachádzanie sa v mysli, v duši, v tele. Ide o čistú myseľ, čistú dušu moju a čisté telo moje, ktorých schvaľujem, pretože Som ich tréningami (o)čistil a (o)čistujem. Robím to kvôli tomu a aj dovtedy, kým sa (ne)transcendujte, či (ne)transformuje (ne)čistá myseľ... Ale napriek tomu si viem vždy zachovať svoje (seba)uvedomenie.

(Ne)čistá myseľ... je najčastejšie vo forme čiernych hlasov a slov (ne)vedomých trápiacich sa bytostí. (Ne)ustále sa chcú napojiť, (nad)viazať kontakt s (ne)čistou dušou mojou... ,ktorá má tendenciu podávať echo, lepšie povedané, parafrázovať všetky hlasy a slová.

Tieto bytosti, ako keby mali z tohto napojenia prospech, (ne)ustále by chceli do (ne)konečna (roz)mýšlať, myslieť... tak s (ne)čistou dušou mojou.

Chceli by riešiť svoje starosti ((u)trpenia, trápenia, bolesti a problémy). V súčasnosti momentálne nieje v mojich silách, priestor si ich starosti vypočuť, kdežto aj dajako poriešiť.

Som (ne)osvietenec, čo znamená, že mám dosť , čo robiť sám so sebou, natožto pomáhať, (o)zdravovať... druhé bytosti. Budú si musieť počkať až ma zaleje svetlo. Potom ako učiteľ a majster tu môžem byť pre všetky bytosti.

Ja nie Som myseľ a nie Som ani duša moja, či telo moje. Myseľ, duša, telo je môj nástroj, ktorý používam iba ja, podľa vôle a potreby, kedy a akokoľvek chcem. Keď ho (ne)potrebujem, tak ho (ne)potrebujem.

vrana
pondelok 24. 01. 2022 14:07
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej, Iacobus, Katuska and Sweetheart like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Sweetheart Pi 28 január 2022 - 17:23

Ahojte, napisem sem, ze som zhorseny a chcel by som ist inemu doktorovi. Len neviem zas co mam robit poriadne, alebo ci sa na tych doktorov a lieky nevykaslem celkom... Som bral lieky poctivo najprv a potom som mal problem s jednym liekom, vedlajsi ucinok, ktory by mi vymena lieku zmenila. Len mi to nechce doktor zmenit. Tak som tie lieky vysadzal a nasadzal a vysadzal a nasadzal. Naposledy co som u neho bol, tak ze mi skusi odobrat na noc tu pirulu. To som zas prestal spavat, tak som si to sam prehodil na noc. Lenze mna to asi rozhadzalo, vystrajam zas. Placem, skuvinam na posteli. O dva dni prebehnem styri kaviarne a chcem sa objimat s kazdym. Mna z tych nalad slahne, neda sa mi to ovladnut aj ked chcem. Nemozem sa sustredit na robotu, este ked mam dobru naladu si spravim, ale v tych depresiach. Neviem dodrzat terminy proste. A asi pojdem buduci tyzden na psychologiu, kde som bol na testy, ze ci mi niekoho odporuci. Lebo som rozmyslal, aj zubarku som nasiel na treti pokus. A ona je super 😀 este aj dobre vyzera, taka MILFka 😀 len zas odznova behat po testoch a ci aj beru niekde novych zas. Najlepsia by bola nejaka sukromna klinika, kde urobia testy a podla testov nasadia lieky. Kamaratka tak bola, ale v Prahe. Lenze ja mam na slovensku poistovnu. Ona si to chvalila, ale mala problem len vo vztahoch, ze sa jej vzorce spravania opakuju vo vztahoch ci co 😀 len tu nic take neni, keby niekto vedel, nech prosim napise. Nejaky dorovnavak by som chcel, aby som bol v pohode. A este mi vadi, ze ked som aj nieco povedal, co sa mi stalo doktorovi, hned na mna vybafol, ze tak ma posle na psychiatriu. Ja sa ho uz bojim normalne. Nepojdem na ziadnu psychiatriu, som neni az tak na tom a nemozem ani, lebo ja mam zivnost. Tak mu radsej ani nic nehovorim uz. Potrebujem takeho doktora, co mi len nasadi volake lieky a keby mi nesadnu, ze mi to vymeni. Sak ja neviem co take cirkuse s tym robi. Ale ja som tak aj zubarov menil. Na treti raz som nasiel zubarku a je super, taka dominatna je, ale zase aj zasranduje 😀 a aj kocka je 😀 mne tie prirodne nezaberaju ukludnovaky. Som poskusal aj to a nic, ani na spanok mi to nepomohlo. Ale na psychiatriu nepojdem, ja som mal problem vydrzat na chirurgii tyzden, co som z tade utekal a sestricky nadavali, ze kde beham, ze som mal mat infuziu 😀 neznesem to proste, aby ma tam zavreli. Tak bud najdem ambulatne, alebo sa na to vykaslem. Ale keby niekto vedel nieco, nech napise. Cauko
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 552
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Matej, Mischelll, Iacobus and Katuska like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Sweetheart So 29 január 2022 - 9:38

Ja to sem napisem. Mna ta pirula sexualne tlmila, ale az moc. A len fyzicky a nie psychicky. Tak som mu povedal, ze som nadrzany a ma to tlmi, ze nech mi vymeni lieky, ze aj keby ich nemali v lekarni, tak pojdem do inej alebo si to dam objednat. A mi povedal, ze ci bude kvoli mojmu sexu skakat cele mesto. A zase mi povedal, ze to som z drog ostal takyto. Ale ja nic uz si nedavam, ja som ani nebol zavisly. Som si par razy dal piko a posledny raz mi preplo z toho tak, ze som dostal psychozu a som sa dorezal. Lebo on sa specializuje na zavislosti inak. Tak aj preto som rozmyslal, ze pojdem niekde inde, lebo ja nemam zavislost a k nemu chodia so zavislostami. A vcera ked som zavrel oci, som si videl v hlave parazity. Len neviem ci su fyzickej alebo duchovnej podstaty. Pojdem si dat predpisat ivermektin na parazity. Uz som si tak raz kupil na odcervenie v lekarni. Som vypytal lieky na odcervenie pre velkeho psa a som si to dal, to mali v normalnej lekarni aj pre psov na odcervenie, podla kilov psa mi dala vtedy. Ale ja som si ich dal. A ak su duchovnej podstaty tie biele parazity, tak pojdem na faru, nech sa pomodlia za mna, aby odisli do duchovneho priestoru naspat. A idem uz. Ahoj
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 552
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Katuska likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Juraj So 29 január 2022 - 10:39

Sweetheart, to čo ti ten lekár povedal bolo hnusné. Také veci by lekári pacientom nemali hovoriť.

Piko si nedávaj, je to svinstvo. Tu si môžeš prečítať čo robí s ľuďmi: https://www.modrykonik.sk/forum/rozpad-vztahu/moj-muz-je-uz-treti-rok-zavisly-na-pervitine/
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 542
Reputácia Reputácia : 169
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mischelll So 29 január 2022 - 19:27

Ahojte Wink,

tak zdravím Vás po dlhšej dobe.... život plynie rýchlo...v podstate stále riešim rovnaké veci respektíve uz v niektorých mojich problémoch som našla riešenie, už ho len nestíham zrealizovať....to je čo sa vzťahov týka...nevzdávam sa, len moj partner zo mnou do buducná nepočíta a ja mam s ním počítať do septembra - no iste.....je koniec...skor či neskôr na to príde aj on...viac neriešim...aj ja ako par ludí tu na fore uvažujem o hypotéke atď....je to v tejto dobe dosť náročné si zobrať ešte hypotéku...po pravde ja pri pomyslení na výšku splátky neviem či to dám dlhodobo, ale musím veriť v lepšie zajtrajšky....to je k tomu asi všetko....a čo som dnes robila:?: ... stále mám pocit, že velmi málo, že sa malo viac urobiť, viac proste....uz len ked si porovnám sobotu s pred 10 rokov tak som stihala ovela viac v sobotu....ano teraz viac oddychujem urobí sa niečo, ale ako nic preborné....a oproti minulosti uz len v sprche stravim viac času kedže dokym si dam šampon, kondicionér, masku na vlasy a za všetkým čakať aby to posobilo tak som rada ked sa po hodine dostanem zo sprchy plus potom mam vysušenú pleť niečo na to treba dať...suším vlasy a teda ďalšie séra na vlasy a nechty odlakovat, dať ošetrujúcu kuru a nalakovať - ale to až nedelu....no proste 5 riadkov ceremonii a to je len obyčajná sprcha....ako neberte ma nejak važne, no ja sa v poslednom čase zamyšlam aj nad takými vecami....ako je nerovnosť vo svete, a mier pre všetkých atď....


PS.: na zello dnes neprídem, nestíham to...

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 630
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

Matej, vrana and Sweetheart like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 25 z 83 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 54 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore