Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Organizér ™️

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

• Zaslať odpoveď

Organizér ™️ - Stránka 3 Empty Re: Organizér ™️

Odoslať  kimi2028 Po 4 apríl 2022 - 19:10

Ahojte kamaráti, prechádzam vyslovene na dôchodcovský režim, ktorý obnáša vysedávanie pri TV, či pri notebooku. Pre niekoho nie je to možno OK, ale pre mňa je to v pohode. Ide o to, aby som sa nejako bavil, keď mám tej radosti v poslednom čase menej. Čo zahŕňa takýto režim?

Aktivity dôchodcu:
a) Posilovňa
b) PC hry
c) Šachové videá
d) Seriál alebo film
e) Šport v TV
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1611
Reputácia Reputácia : 667
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Zobrazit informácie o autorovi

Matej and vrana like this post

hug0

Návrat hore Goto down

• Zaslať odpoveď

Odoslať  vrana Ut 7 jún 2022 - 12:44

Aktualizujem svoj organizér, denný program, time manažment, obdobia voľného času:

Organizér ™️ - Stránka 3 Xrecor16

Organizér ™️ - Stránka 3 Xrecor17

Organizér ™️ - Stránka 3 Xrecor15

Organizér ™️ - Stránka 3 Xrecor13
vrana
vrana
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 205
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Zobrazit informácie o autorovi https://fajnor-dusan.blogspot.com/
hug0

Návrat hore Goto down

• Zaslať odpoveď

Odoslať  vrana Ne 19 jún 2022 - 10:04

Ahoj

Píšem, bo Som zo svojho organizéra vyhodil raňajšie polhodinové a večernajšie polhodinové meditovanie a kontemplovanie. Už to (ne)potrebujem!

Čo mi to dalo? V prvom rade išlo o presmerovanie mysle, ako takých myšlienok smerom od chorých a (ne)čistých. 16 rokov Som sa vŕtal a šprtal v psychickom hovne, kde Som (ne)ustále bojoval o svoj názorový myšlienkový systém.

Tento boj dosť často (ne)poznal víťaza ani porazeného, preto potom tento boj sa javil ako (ne)zmyselný a (ne)konečný. A keď došlo k jeho naplneniu, zo desať krát Som navštevoval nemocnicu.

Čítaním knižôk a praktikovanie ezoteriky a duchovna sa mi podarilo transformovať a transcendovať myseľ na čistoty. To znamená, že moja myseľ sa zaoberá po zvačša dňa (filo)zofiou a duchovnom, či (psycho)lógiou a duševnom.

Sedavé polhodinové meditovanie a kontemplovanie sa tak stalo už nikoľko týždňou, mesiacov minulosťou. Už to (ne)potrebujem!. Keď tak, tak v stoji, v ľahu, alebo pri chôdzi, behu, jazde, plávaní, lietaní, teda pri bežných činnostiach a potrebách si podýcham prítomný oKamih.

Toto ukotvenie v prítomnom oKamihu mi postačuje úplne. Síce sa ukotvím na pár sekúnd, ale je to dostačujúce.

A tým to pádom Som uzavrel kapitolu študovania ezoteriky a duchovna. Momentálne pracujem na biznise a manažmente, ako penize a zisk, financie a investovanie.

Popri tom si čítam aj humanitné a spoločenské vedy, motivaciu a (seba)rozvoj, zdravie a životný štýl, história, životopisy a reportáže, hobby....
vrana
vrana
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 205
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Zobrazit informácie o autorovi https://fajnor-dusan.blogspot.com/

Matej, kimi2028, Iacobus and Anonym woman like this post

hug0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics
» Blog

Povolenie tohoto fóra: