Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Vyliečil som sa zo schizofrénie!!!

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Vyliečil som sa zo schizofrénie!!! - Stránka 3 Empty Re: Vyliečil som sa zo schizofrénie!!!

Odoslať  EnaXnaY Pi 17 august 2018 - 16:27

antifajny napísal:No ono kedysi som aj vedel čo za chémiu pijem,jediné čo mi ostalo v pamäti,tak vraj nedostatok alebo ako hovoríš nerovnováha dopaminu robí galibu,ja som sa po niekoľkých rokov pokúsil o zmenu,vydržal som cca dva mesiace,celý som bol naprd,jediné čo mi to dalo snáď po uváženia som sa zamyslel nad podnikaním ako Remeselnícka živnosť,

Dosť bolo totality,len ma !rzi že túto možnosť a vedomosti okolo tohoto prišli až po takmer 22.rokof,mám bratranca i sesternice,majú alebo ešte študujú na vysokej úrovni,a dve z nich sú tuším na živnosti,ako nabsolvent by som zvažoval túto možnosť,som to rátal a po ideálnom rozpočte mi za 22.rokof pretekalo cca 450 000 €

Tipujem ,že naši páni v čiernom uzavrú zvyšovanie veku do dôchodku na 50 rokov makania za celý život,mne sa ušlo 47 rokov.

Ono to s tým mozgo strojom bude trochu zložitejšie Wink

Dnes som sa o tom bavil s psychiatrom Wink

Oni to, čo sa mi deje považujú za chybu Wink

Teda, že ak som videl ako sa mi zmenšil panelák tak to bola halucinácia Wink

Ale ja presne viem, aký príbeh viedol k tomu, že sa zmenšil a to zmenšenie bolo cielené a vynútené okolnosťami Wink

Lenže to asi už nie je podstatné Wink

Som nezamestnaný kvôli tomu a jediné, čo potrebujem je nájsť si prácu Wink

Aby rozprávka mohla pokračovať Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Vyliečil som sa zo schizofrénie!!! - Stránka 3 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1065
Reputácia Reputácia : 163
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Vyliečil som sa zo schizofrénie!!! - Stránka 3 Empty Re: Vyliečil som sa zo schizofrénie!!!

Odoslať  Veroni Ne 19 august 2018 - 19:27

Práca je veľmi dobra terapia.

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Vyliečil som sa zo schizofrénie!!! - Stránka 3 Empty Re: Vyliečil som sa zo schizofrénie!!!

Odoslať  kimi2028 Ne 19 august 2018 - 19:56

Nepochybujem dnes som trochu pomáhal mame pracovať. Bolo to skutočne skvele. Potešilo ma, že som vydržal bez väčších ťažkostí 2,5 hodiny v kuse, čo je veľký pokrok. Inak odporúčam riešiť veľa hlavolamov rôzneho typu. To je pre schizofrenika tiež skvelé.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Vyliečil som sa zo schizofrénie!!! - Stránka 3 Empty Re: Vyliečil som sa zo schizofrénie!!!

Odoslať  Hulk DF 365 1 Po 20 august 2018 - 22:37

ahoj,

prave rozmyslam ci ste uz neuvazovali o tom ze ste uplne vylieceni,ze vam cele dni nic nieje,len sypete do seba jednu davku za druhou,s myslienkou neznizit davky,ci zbavit sa komplet psychiatrie,

pamatam sa ze cez zimu som mal spankove problemy a strach z nespavosti,ale nejako na jar a neviem ci to nebolo vysadenim - 300mg kventiaxu sa mi dako zazracne upravilo spankove zdravie,

tak napriklad nechodim pravidelne spavat pred dvanastou,su dni striedave a niekedy chodim o 2h.ci tretej drichmat,ba dokonca aj o sestej,
samozrejme mam aktivitu a ta ma drzi,bavim sa pri nej a aj ucim,
totiz mam tablet a tam su aj hry,som zavyslak jak hovado,i ked som dlhe roky si hovoril ,ze z her som vyrastol a som na ne pristary,ale dnes ked vidim tu grafiku,hltam vsetko co je kyber,virtual,dalej mam tam prepojenie s pocitacom a tam svoje know how ,

mam zriadeny kalendar,denne ulohy,cize dako popri domacemu vezeniu sa snazit byt jak psychicky tak aj fyzicky aktivny,

preco domace vezenie?
350€/mes je almuzna vhodna na toto vezenie,do idealne rozpoctu mi chyba cca 1200€,co je pri muklovine priam nerealne,

podla MBTI testov som introvert asi tak na 62%-73%,co ma tesí,
co sa tyka EQ testu a IQ testu hovorim je to test len internetovy,za ktori som si dokonca priplatil,

samozrejme real je real a tam hodnotenie nieje umele,automaticke,

co myslite da sa uzdravit z tohoto hnusu a spiny?
dakde som cital,opakujem sa ,jeden znamy postarsi panko prekonal schizu!!

Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Vyliečil som sa zo schizofrénie!!! - Stránka 3 Empty Re: Vyliečil som sa zo schizofrénie!!!

Odoslať  kimi2028 St 22 august 2018 - 15:12

Musím priznať, že nad vysadením liekov o samote som neuvažoval. Kedysi som fungoval na injekcii, ale isté vecí som musel akceptovať, že nebudú lepšie. Týkalo sa to najmä negatívnych príznakov, na ktoré psychiatrické lieky veľmi nezaberajú. Navyše mal som tras hlavy, tak som išiel do nemocnice druhýkrát, aby mi to nejako nastavili. Časom som sa dostal k alvente a vyzeralo to veľmi sľubne. Neskôr mi dal 150tku a bolo mi skutočne super, aj vďaka psychologičke. Cítil som sa fakt skvelo, tú alventu vysádzať nechcem. Dá sa povedať, že žijem si ako úplne zdravý človek. Teda až na prácu, ale tá bude možno časom.

Našťastie žijem v meste, v ktorom sú športy na veľmi dobrej úrovni a môžem chodiť tam si na ne relaxovať. Dá sa povedať, že to je pre mňa spása. Niekedy je škoda, že sa stretnú na 1 čas, lebo človek by si chcel pozrieť všetko. Napr. 1. septembra bude rozlúčka s kariérou Richarda Šechného, ženy v hádzanej hrajú super zápas so Šaľou a futbalisti budú hrať s Podbrezovou. Škoda, že kluby medzi sebou nespolupracujú, aby si športový fanúšik mohol pozrieť všetko a dosť často je nutné si vyberať.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Vyliečil som sa zo schizofrénie!!! - Stránka 3 Empty matematik a fyzik

Odoslať  ejirek Št 23 august 2018 - 18:22

antifajny napísal:veruze neviem,ale meno mi neco hovori
byl o něm (ale bez něj) natočený film Čistá mysl - Beautiful mind

_________________
eyrek
ejirek
ejirek
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 24
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 09.10.2014
Bydlisko Bydlisko : Choceň

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 200 (paranoidní schizofrenie)
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: bez předepsané psychiatrické medikace

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Vyliečil som sa zo schizofrénie!!! - Stránka 3 Empty Re: Vyliečil som sa zo schizofrénie!!!

Odoslať  Doomguy Pi 14 september 2018 - 12:30

Hmm, no sorry ale ked citam tvoje prispevky a ked sa pozrem na tvoju fotku, je to strasne komicke Very Happy Ono tie psychicke choroby neexistuju....je to vsetko len v tvojej hlave.... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Čím viac sebevrahov, tým menej sebevrahov.
Doomguy
Doomguy
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 4
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 11.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Hudba, alkohol, kanna a vodnár :D

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore