Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 6 z 84 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 45 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Ne 7 január 2018 - 21:18

Všetko najlepšie dodatočne k Tvojim narodeninkám z piatka, Tuto!

Všetko najlepšie! 3 Všetko najlepšie! Cvik 1

Prajem Ti, kamoš Tuto, hlavne to zdravie, ktoré nás niekedy vie dosť potrápiť - nech v Tvojom novom roku života, ktorý Ti v piatok začal, Ti zdravíčko silnie a upevňuje sa, aby Ti prinášalo čoraz viac spokojnosti, pokoja a nádeje aj do ostatných oblastí Tvojho žitia. Želám Ti len samé dobré veci, pamätaj, si dobrý človek s dobrým srdcom a si k tomu statočný bojovník, ktorý brázdi dňami bez úhony. Skrátka, zaslúžiš si šťastie a spokojnosť, pričom Ty k týmto výšinám kráčaš okrem iného každodenným programom a sebarozvojom, nesúc v mysli aj ďalšie túžby a sny, takže naozaj len smelo pokračovať. Želám Ti teda, aby Ti nový rok žitia vyšiel a priniesol so sebou splnené aspoň niektoré sny a túžby i ciele a v Tvojej mysli vládli prevažne kladné pocity a pozitívne myšlienky. Smile heart

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Birthd10

S pozdravom
Tvoj navždy kamoš
Matej
Vitaj Super! giving a hug

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger Po 8 január 2018 - 16:43

Ahojte,
dnešok som celý preflákala (no, kým nie preplakala Very Happy ). Objednala som si ešte čosi, čakám teraz 6 vecí, čižmy nad kolená na cosplay zo Syberie už došli. Zobudil ma kuriér, tak som sa tam dovliekla v pyžame, rozospatá, že "áno? ono už je ráno?" Very Happy
Po somatickej stránke v pohode, ako jediná z rodiny som nebola chorá, což je dosť zaujímavé, ale teší ma to. Po stránke psychickej sa aspoň zatiaľ dá. Zajtra mám terapiu a mala som na ňu čosi doniesť, no ešte som ani nezačala, nechce sa mi scared2 Aspoň som si konečne umyla vlasy, no bolo na čase. Som akosi príšerne lenivá v poslednom čase Neviem

A Tuto, pripájam sa k srdečnej gratulácii, však sa mi zdalo, že tá FB informácia nebude správna Smile Drž sa, veeeeľa zdravia želám a nech sa Ti vždy darí! giving a hug
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  sarah222 Po 8 január 2018 - 16:59

Ahojte Smile dakujem Vám za priania oddnes som oficiálne práceschopná !!!! Dostala som aj zdravotný preukaz že som zdravá a v stredu mám skúšku v novej práci držte silno palce ! A dnes bolo fitko schudla som cez sviatky 2,5 kg dostala som obrovskú pochvalu Smile plánujem v tom pokračovať.... vo štvrtok mám kontrolu u lekára a dnes psychologicku Smile ach po tom roku a pol trápenia si myslím že veci idú k lepšiemu.... tak to má byť ! Prajem Vám všetkým všetko dobré a stredu na mňa myslite !!!! Ďakujem Vaša Sarah
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Po 8 január 2018 - 17:14

Ahojte,
dnes sa mám celkom dobre, aj keď spal som len 7 hodín. Trochu pociťujem z tohto dôvodu miernu únavu, ale nič strašné to nie je. Negatívne príznaky sa vyskytujú v podobe pasivity, tá ma vždy vie nejako nahnevať. Som však spokojný s tým, ako sa mi posledné týždne darí. Cítim, že je to napriek ťažkému ochoreniu na správnej ceste, aj keď pri tejto chorobe nevie nikto, čo kedy sa môže udiať. Touto cestou prajem každému zlepšenie jeho stavu, aby si mohol plniť svoje sny.

Aktivity? Na úvod začneme pomerne so smutnou vetou, že dnešný plán sa mi splniť nepodarilo. K dokumentárnemu filmu a matematika sa nedokopem zrejme. Hoci ten dokumentárny film je otázny, večer si možno ho pozriem ešte.
Prechádzka bola spojená s posilovňou. V pomerne chladnejšom rannom počasí som si dal hodinu. Rýchlo to zbehlo a to je dobre.
Dnes bolo v posilovni veľmi dobre, ľudí bolo pomenej. Dalo sa celkom dobre zacvičiť, celkom dobre sa mi podarilo splniť plán. S čím som pochopiteľne spokojný, ale strašne som sa potil. Na samotné cvičenie nemalo to žiaden vplyv. Nedarí sa mi však dlhodobo robiť žiaden progres, už dlhší čas som na rovnakých váhach, ale nevadí mi to. Verím, že časom si budem môcť obtiažnosť zvýšiť, ale neprišiel ešte na to čas. Priznám sa, že počúvanie hudby sa mi zapáčilo a považujem to za dobrú uvoľňujúcu aktivitu. Počúval som približne 30 minút mix rôznych pesničiek a žánrov. Najviac ma baví Abba a vybrané pesničky od iných autorov, čo je dobre, že nemám vyhranený v kus. Rád popočúvam všetko zaujímavé. Šachový tréning hodnotím ako priemerne úspešný, keďže z 10 diagramov som vyriešil správne 5.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2230
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Dušan Po 8 január 2018 - 18:36

ahoj,
dlho som sem neprispel tak v kratkosti,
dnes je pondelok a tim aj najcastejsie predvzazatie na novy start do tyzdna ,som denne ulohy naplnil na 90%,na druhej strane vecsinu ako sa tyzden vlece i ja nevladzem a vynehavam niektore ulohy,

mal by som nabehnut na matejove kaloricke tabulky a zmerat sa,rozdiel bude dost velky za posledne obdobie,
dnes si este zahram hru a kuknem film,

po psychickej stranke snad len frustracie z nenaplnovani rezimu a vylihovanie,neexistujuca kondicka i napriek tomu, ze ju mam naordinovanu kazdy den rano po kave ,cigarety a precitani sprav,uplna polhodka je posacujuca a mam nanu vyhradenu dokonca celu hodku,jediny pohyb a pobyt medzi ludmi, ktori vykonavam je obchod,sipkova liga v nedelu a teraz konecne aj sachova liga bud v sobotu alebo v nedelu,vo stvrtok tkvz.treningy,
inac cely den vysedavam alebo lehnim,prakticky o domacnost a zahradu som nejako polavil,jednak ze je zima a jednak je tu mama,

chystam sa konecne opravit teplu vodu v kuchyni a daco spravit s vchodovíma dverami, vraj fuci cezen,

nenaplnene ciele o ktore som sa v minulosti zaujimal a aj dnes, bych chcel ,su zatial tabu,vecsinou ide o aktivity na ukor pohybu a spolocnosti.

tak sa majte a nezabudajte kto ste!
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Po 8 január 2018 - 20:36

Ahojte kamoši. Smile

Počas dnešného dňa som sa mal prevažne dobre. Pretty good Zrána som bol trochu "vážny", akoby sa mi nechcelo pracovať. Postupne to však nabralo správny šmrnc a úlohy odsýpali plynulo. Nebolo ich veľa, dalo sa to zvládnuť. Nálady sa mi držali skôr v lepšom pásme - užíval som aj kofeínové tabletky, ktoré mi obvykle do 20-30 minút navodili príjemné pocity a chuť do činnosti. Vzťahy boli ok. Jedlo z donášky na obed mi nepadlo dobre, bol som nafúknutý a bolelo ma brucho. Maškrty dňa som obmedzil na tri-štyri pralinky a zopár čipsov. Po práci som ešte bol na návšteve u rodičov, dal som si u nich kávu a gulášovú polievku. Hodili sme spolu reč o všeličom, pričom som sa prevažne cítil príjemne. Teď som doma a uvidím, čo s načatým večerom. Dal som prať rifle a rôzne gate. Za chvíľu začne žmýkacia fáza. Postrhal som staré prádlo z včerajška, ktoré sa mi tu cez deň uschlo, totiž som ho nedal na balkón, ale nechal v teple v byte. Vypol som radiátor, aby sa nerobilo z prádla vlhko. Ráno som sa zobudil mimovoľne už o 6:20, hoci budík mal zvoniť až o 6:30. Už druhý deň som jedol na raňajky opäť mušličky s mliekom, namiesto snahy o ovsenú kašu.

A to bol môj pondelok zhruba. Dávam mu známku asi 2+ na pocit. Dal by som aj 1-, ale už sa ma niekoľko hodín drží akási nevoľnosť a plávanie žalúdka, asi z toho nepodareného obeda.

Ďakujem za prečítanie. Smile Prajem Vám dobrú noc, príjemné sny a vydarený, pokojný utorok. Super!

S pozdravom
Matej
Cvik 1
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Ut 9 január 2018 - 0:30

Ahojte Meretseger a Matej!
Teší ma, že ste si na mňa zmysleli a vaše priania k sviatku sa mi veľmi rátajú. Ste úplne super a obom vám fandím a to nielen v zmysle vašej dobrovoľnej práce s cospleyom (Meretseger) a aktivite na fóre (Matej) v prospech aj nás aj všetkých, čo sú zainteresovaní v našom ochorení.

......................

Ahoj Sarah!
Perfektné, že tá práca takto vychádza a aj to chudnutie. Len tak ďalej!

......................

Ahoj kimi!
Je len dobre, že si vieš tak zachovávať denný režim a bojuješ aj v posilovni. To posledné tak v dobrom závidím.

.....................

Ahoj fajny!
Veru, už dávno som šach nehral a myslím si, že je to ako hobby výborné. Prajem, aby si sa stále posúval vpred.

....................

Ahojte!
Dnešok bol celkovo dobrý. Trochu ma trápi úzkosť spolu so zvieraním žalúdka, na sucho v ústach som zvyknutejší. Mierne ma ťahá do depky, čo ma mrzí pomerne dosť, lebo to nie je spravidla len o smutnejšej nálada. Potešila ma však malá prechádzka, aj v súvise pozorovania sýkoriek pri pár krmidlách. Bol som veľmi rád jednému príjemnému telefonátu, ktorý som mal k večeru a bol som za neho vďačný, že som mohol prehodiť pár slov s človekom, ktorý mi je vzácny. Aj pre tento pondelok platila rutina v podobe akp., drobnej starostlivosti o domácnosť a spomínanej prechádzky. Klasikou je aj čo najvýhodnejší nákup v supermarkete a tam aj kúpa špeciálne mesačníka "Zem a vek". Neresť v podobe cigariet som sa ani zďaleka nevyhol a kúpil som si aj pár krabičiek do zásoby. Povážlivo vždy pozerám na peniaze, ktoré podávam trafikantke, za tú trochu smradu v pľúcach...

Pomaly sa poberám k spánku, prajem vám všetkým dobrý spánok a čerstvosť vo vstávaní. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Ut 9 január 2018 - 14:40

Dnes sa mám celkom dobre, aj keď deň nezačal ideálne. Pohádal som sa hneď z rána s mamou. Tie moje myšlienky boli veľmi zle, ale na šťastie som to ustal nejako. Negatívne príznaky pociťujem v nechuti do činností. Síce robím skoro všetko, ale nie je to s patričnou vervou a hlavne si to až príliš zľahčujem. dalo by sa to robiť aj oveľa lepšie.

Deň som začal tradične prechádzkou, po ktorej prišiel na rad šachový tréning. Musím napísať opäť, že nestaval som si to na šachovnicu, čo je zle. Zvládol som 7 diagramov z 10, čo nie je najhoršie. Podal som už aj oveľa horšie výkony. Potom prišla na rad muzikoterapia, priznám sa, že sa mi začína páčiť. Predtým som nejako často hudbu nepočúval, ale chytilo ma to. Neskôr som si prečítal z knižky niečo o úverových obchodoch, išlo len o zoznamovaciu časť kapitoly, z ktorej sa zobrať nejaké poznatky nedali. Dal som si aj test z dejín 16 správnych otázok zo 40. Večer dúfam, že zahrám konečne si s kamarátmi futbal (neviem, či bude) a bude všetko splnené.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2230
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Ut 9 január 2018 - 21:25

Ahoj kimi!
Tá nechuť do činností resp. podobne tendencia k pasivite, je žiaľ aj u mňa patrná, a to častejšie akoby som si prial. Ono, zo strany blízkeho okolia to nie je vnímané ako niečo zásadné, skôr je to terčom kritiky v chápaní lenivosti a asi aj pohodlnosti. Môžem napísať, že s tým bojujem. Inak však, chýba mi záhrada, kde si pripadám užitočný. Najradšej by som bol nie príliš náročnej práci tak na štyri hodiny, ktorú by som zvládal, hoci by aj bola pomenej odmeňovaná. Viem, že to znie tak cudzo pre zdravého človeka, ale skutočne chronický pacient ťažšie zvláda dlhodobú záťaž v podobe 8 hodín práce. U mňa do toho ešte zasahuje aj problémy so spánkom a aj vyspaním sa, nočným odpočinkom.

Kimi, myslím, že je dobre, že si cibríš rozum v podobe šachov a nepoddávaš sa. Podobne aj ja mám systém "akp." - "akožepovinností". Tu mi však slabšie vychádza režim spánku a malá katastrofa je cvičenie a chudnutie. Tak trochu sa aj hanbím pred Matejom, keď on sa už aj osamostatnil, má prácu, a stále bojuje ako sa mu len dá.

Kimi, držím Ti palce, aby si zvládal symptómy choroby s ľahkosťou a posúval sa postupne vpred. A ešte asi aj toľko, že keď sa trebárs o rok pozrieš za seba, uvidíš koľko si toho zvládol.
Toto prajem aj nám ostatným, ktorí sme tu na fóre.

...................

Ahojte!
Ohľadom dnešku asi najmä to, že som okrem menších povinností dospával a potom som mal za to výčitky. Viem, že to boli len tri hodiny zdriemnutia v poobedí. "Akp." som primerane zvládal a venoval som sa aj knihe. Mierne si tam vytýkam slabú fyzickú aktivitu. Nie som zo sebou spokojný, ale aj zajtra bude šanca a snáď aj ďalej sa bude dať so všetkým pohnúť...

Veľa zdaru praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger Ut 9 január 2018 - 21:50

Ahojte,
bola som dnes na terapii, ale nemala som sa tam dobre. Teraz večer je to zas katastrofálne, napísala som aj psychologičke e-mail, kde som jej vysvetlila, že neviem, či k nej ešte budem chodiť, nemá to cenu. Zvažovala som milión spôsobov samovraždy, z ktorých by mi ale iste nevyšiel ani jeden a zas by som skončila v hlúpom Pezinku, čo je to posledné, čo chcem.
Inak som nerobila nič zaujímavé, uvidíme, čo prinesie zajtrajšok. Zabudla som, zdá sa, zatarasiť schody do horných izieb, tak mi sem vyšiel pes a teraz mi spí na nohe, ale musím ho vyhodiť, lebo nejak smrdí Smile Keby tu bola starká, tak zinfarktuje, že ho mám v posteli, ale čo, nebyť toho odoru, tak mi to nevadí.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 St 10 január 2018 - 12:33

Ahojte,
no dnes musím napísať, že sa mám dobre, ale tá pasivita je strašná. Doteraz som nič z náplanovaného neurobil a myslím si, že ani neurobím dnes, ale možno večer bude vykonaných aktivít ubúdať teda ak to prekonám. Dnešok je strašne slabý. Nebol som ani v posilke, lebo vlasy neviem prečo mám v katastrofálnom stave. Ani po umytí nie sú také, aké by mali byť. Jediná vec, čo sa počíta tak, že mamke som pomáhal trochu v práci za 2 hodiny som urobil tabuľku, akú chcela. Bolo to celkom makačka na pozornosť, ale som rád, že som to zvládol.

Tuto veru ta nechuť do činností je neskutočne strašná a tiež by som si prial nejakú robotu na 4 hodinu, ale tam kde žijem tak nepripadá to v úvahu. Takéto roboty nie sú na východe SR veľmi rozšírené, o čom som sa presvedčil aj ako študent VŠ, keď som si chcel niečo nájsť. Obišiel som toho fakt veľa, ale nepodarilo sa. Nechceli ma zobrať ani do obchoďáka na takú. Snáď sa ti ten spánok zlepší. V to dúfam, že bude vidno aj nejaký ten pokrok po určitom čase. Minulý rok som urobil celkom dobre pokroky, čo registrovali aj zamestnanci na stacionári, že vo všetkom som sa o dosť zlepšil.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2230
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej St 10 január 2018 - 19:41

@Meretseger

Šťastné narodeniny, Meret!

Dnešný deň sa Ti už chýli aj ku koncu, no nový rok Tvojho života ešte len začína! Želám Ti, aby bol naozaj krásny, aby si si v ňom splnila nové nádeje a držala sa svojho statočného a dobrého kurzu. Nedaj váhu rozhodne na zlé emócie ohľadom suicidálnych myšlienok alebo zavrhnutia terapie, sú to zlé pocity prameniace z daných situácií. Ale situácie sú pestré a bohaté, prichádzajú ďalšie, obmieňajú sa, tie zlé vedia hocikedy vystriedať, takže Ti horlivo prajem v tomto smere, aby si nachádzala množstvo podnetov najmä pre tie lepšie a dobré emócie i myšlienky a aby sa Ťa držali ako kliešť pravidelne a čo najčastejšie. Smile Zo všetkého najviac Ti prajem do nového roka okrem zdravia - nech si šťastná. Aj Ty máš právo byť šťastná, Meret. S vervou si šťastie uchop a nasleduj. Nedaj si ho nikým vyšklbnúť z hrude, áno, z hrude, lebo šťastie sídli v Tvojom srdiečku a od neho máš kľúč len Ty. Smile Všetko dobré, Meret, drž sa!  Super!  Super!  Super!

Posielam kamarátske objatie.  giving a hug

A už som Ti dlho neposlal faraónika, tak kedy, keď nie dnes:  farao

Very Happy

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Happy10

Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 6 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 6 z 84 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 45 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore