Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 8 z 26 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 26  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 8 júl 2017 - 3:11

A: Už si vyspaný?
B: Nie, ešte som nezaspal Sad

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Depression-Treatment-

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 12 júl 2017 - 5:10

Ani to dlho nepotrvá a otvárajú supermarket. Čerstvé pečivo bude u nás ráno na stole, ale spánok bude chýbať...

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Disneys_mickey_mouse_sad_coloring_page

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  CHINAMAN Pi 21 júl 2017 - 0:45

Nemal som pit ten pol litrovy energetak o 17 tej vcera. Inak som mal vcera aj dost uponahlany den kedy som vela premyslal nad kadecim.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto St 26 júl 2017 - 1:26

ahojte.try dni uz som sa poriadne nevyspal totizto trapi ma sylna nadcha odvtedy nemozem spat pospim tak od stvrtej do siestej pol siedmej a to mi uz neda spat tak chodim ako take motovidlo dutiny spuchnute a ktomu este aj nevyspaty tak len cakam kedy to ustupi minul som uz kopu papierovych vreckoviek a stale mi neprestava tiect z nosa ono mal by som si dat kvapky do nosa ale ked ja ich neznasam.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 492
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Ne 30 júl 2017 - 3:42

moje problemi zo spankom dalej pretrvavaju nadcha uz presla aj tak je to na figu pospim 2,3 hodiny a som hore citim sa ako nevyspata mentolka syce sviezi ale ten spanok mi chyba.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 492
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Pi 4 august 2017 - 2:47

ahijte.tak u mna zo spankom stale bieda sem tam sa mi podary niejaka noc prespat ale inac cele noci nespim zviknem cosi pospat nad ranom ale neni to ziadna slava len dufam ze sa ten spanok do buducna niejako upravy inac sa mam celkom dobre zdravotne problemi nepocitujem ziadne len ta nechut k cinostiam a pohybu ma trocha mrzí.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 492
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Po 7 august 2017 - 0:14

Je kusok po polnoci a ja zase raz nespim! affraid V poslednom case mam spanok biedny, aj som to vravela psychiatricke, tak mi navysila Trittico z 1 na 2 tretiny, ale nejak sa mi nechce davat si ho viac, popravde, aj som si vyhodila Lamotrigin, ona o tom ale stale nevie Embarassed Ten uz nejaky ten piatok neberiem a nic, zachvaty nie su, nalada je OK... tak hm... Naco mi to je... Zacala som totiz s antikoncepciou (kruzok, tabletky ze mi lekarka ani neda, lebo som nezodpovedna Very Happy ), tak sa mi toho zdalo nejak moc, ale teraz mi je nanic aj ta. Napokon si vyrazim vsetko na cele s inzulinom a ako mi bude fajn! Shocked
No nic, idem nieco robit. Spat sa mi nechce.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 7 august 2017 - 0:36

Ahoj Meretseger, aj mne sa extra spánok nepribližoje. Niekedy je to "do jedu". Asi zasa zaleziem.... Brú!

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 10 august 2017 - 1:55

Som jednoducho fajn nervózny, v izbe je teplo, prášky dávno užité. Zostáva kľudne ležať a asi ešte zobnúť pol pirule na spanie. Zajtra (dnes) som si naordinoval kľudový režim s pozorovaním samého seba bez depotu. Fuj Haloperidol, fuj! Cítim sa fajn. Dobrú noc a príjemné ranné zobúdzanie praje Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Dafc5927d5ad3a409c7ec9c8d4ec72b6--rheumatoid-arthritis-fibromyalgia

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 10 august 2017 - 4:55

Shocked

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Sleeping-on-books-small

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 12 august 2017 - 3:19

Aha! Zas sa ten spánok pos**l !!!

Veselo si bdiem s dávkou Gerodormu v krvi. Práve je tu búrka, či snáď dve búrky a máme to tu ako počas vojny. Ešte zaleziem a dám si pol tablety a snáď už zdriemnem.

Dozadu môže zhodnotiť, že deň bol fajn. Trochu sa obávam, že ráno budem až moc čulý, čo nie je dobrá cesta.

Prajem peknú sobotu!!! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 8 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  marion25 So 12 august 2017 - 17:20

Ahojte ak by som vám mohla poradiť k tej nespavosti ktorou som trpela pár rokov ešte občas teraz, tak ak máte možnosť par hodín stačí 2 pred spánkom ísť vybehnúť stačí aj 30 min stačí aj miernym poklusom, moc pred spankom nejesť, a čaj z týchto bylín (daju sa kupiť v lekárni sypané a namiešať si : medovka 40%, trochu levandule 20%(nie moc lebo moc uspava), materina dúška30%,mäta 10% plus občas mi pomohol aj mak vo vyššej dávke .. no ak môžem povedať vždy mi pomohla hlavne tá fyzická aktivita ak netrpíte soc. fobiou tak ísť si aj zaplávať na hodinu, je to tiež fajn relax na telo pred spánkom telo sa unaví, moja nespavosť však vznikala aj nedostatočnou fyzickou aktivitou, že som sa cez deň moc nepohybovala a tak sa telo neunavilo,a ešte som odpozorovala že keď som išla spať vtedy keď som nebola uplne vyčerpana tak som nezaspala a zaspávala aj 4 hodiny čo bol celkom masaker kedže ma potom začla ničiť moja hlava takže som zvolila techniku že pokial som nebola uplne vyčerpana a neklipkali mi oči tak som nešla spať a radšej som si pozrela film alebo čítala knihu a šla až vtedy keď som naozaj cítila únavu aj keď bola 1 hodina ráno a zaspala som skôr (do 30 minut) ako keby som šla o 10 a prehadzovala sa potom rozmýšlajuc do 3 rána, ešte mi pomohlo neviem či ste tu veriaci ale modlenie sa ruženca dookola modlitba aby som si vymazala mysel, a ono mi to naozaj pomohlo
marion25
marion25
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 3
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 10.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 8 z 26 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 26  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore