Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 5 z 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Po 24 apríl 2017 - 2:47

tak zase sa mi nedary zaspat a to som cez den ani do postele nelahol s tim spankom je to u mna poslednou dobou strtach a hroza neviem co mi tak narusa spanok v podstate nervozita to neni lebo som uplne kludni ani nad sprostostami nerozmislam tak neviem ci mi ten spanok choroba narusa mislim tim ze mi v mozgu porusilo tu oblast ktora je zodpovedna za spanok alebo mozno sa to casom niejako upravi tak mi neostava len dufat ale ma to takto bdiet nebavý cez noc sa dost nudim este ze ten internet existuje to je dobri vynalez na zabyjanie casu.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 483
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 25 apríl 2017 - 0:48

Áno, nespavosť je des. Momentálne sa chystám na spánok. Teraz som užil spánkové lieky. Napísať pár viet snáď nebude vadiť. Teším sa, čo zaujímavého donesie dnešok po zobudení. Je utorok a prajem vám kvalitné spanie. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 C66fb9b47da113bbd79e5aeed115e981
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 27 apríl 2017 - 1:07

Viem, že až tak pokročilá hodina. Ešte sa motám na Webe, za chvíľku zaberú lieky a snáď potom aj čosi pospím. Inak som do pohody

Sviežosť pri zobudení praje Tuto Rolling Eyes
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 28 apríl 2017 - 0:44

A ide sa na ďalšie pokusy zaspať! Mám v sebe 2XGerodorm a verím, že to bude dostačujúce. Som tak trochu bez energie v v chápaní príznakov F25. Hlasy v pohode, ale vzťahovačnosť... jednoducho aj na ulici otočím hlavu, či sa mi niekto nesmeje, či zbor tetiek alebo mladých nedebatí niečo v súvislosťou so mnou v negatívnom zmysle. Na druhej strane to nie je vo veľkom, dá sa to úspešne ignorovať a snáď na výnimočné otočenie hlavou to nemá vplyv na správanie.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Old-ladies
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 29 apríl 2017 - 1:13

Práve sa chystám na spánok. Užil som nerozumne už tretí Gerodorm práve teraz. Podmienky na zaspanie mám ideálne, ešte aj sused má TV vypnutú. Samozrejme cítim vplyv rozvráteného spánku, čo ma zase zarmucuje a nie som z toho ani prinajmenšom nadšený. Budem sa tak spoliehať na silu predpísanej chémie a kľud na lôžku. Vstávať by som chcel okolo ôsmej, ale neviem či to nie je len taká fantazmagória. Dobrú noc! Tuto

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 29 apríl 2017 - 3:09

No a noc nám pokračuje. Som pomerne svieži, pred malou chvíľkou som porobil poriadok s všedne noseným šatstvom. Vlastne to bolo dosť rýchle. Takto byť dlho hore celkovo deptá psychiku. Ono by sa to možno aj zdal príjemný čas na čítanie, sebavzdelávanie, zábavu... , ale v noci sa má spať a naberať sily na druhý deň. Netuším či zaspím, ale cítim že som vnútorne tak trochu rozhodený a nervózny. Vôbec však nejde o to, že by mozog riešil nejaké dilemy a problémy. Zdá sa byť v kľude, ale tvári sa, že spať priam nepotrebuje. Prirodzene, viem, že spánok je nutný. Na druhej strane je to však tak, že vyplakávať nad jednou prebdetou nocou je predčasné. Večer sa nadopujem práškami na spanie, zaľahnem a snáď mi nebude ani za zlé ak vynechám Zello o 20:00. Uvidí sa...

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Dog-o
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 30 apríl 2017 - 0:54

Tak som akosi dúfal, že keďže som včera spal 3-4 hodiny, snáď dnes to bude v pohode zo zaspávaním vrátane skorším užitím hypnotík. Nestalo sa, už som mal aspoň hodinu spať. Budem tak dúfať, že zaspanie sa u mňa zrealizuje čo najskôr. Dobrú noc. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Tumblr_mdpdr6eR3X1r3gb3zo2_250
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 1 máj 2017 - 2:20

Vlastne ani neviem, či to môj spánkový guláš ešte niekto číta. Tak snáď.

...............

Teším sa na spanie, už aby to bolo. Napísať nemám až tak v zásade nič originálne. Hlavne vám len poprajem, aby ste si sviatok užili a bolo vám dobre.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Animated-good-night-image-0065
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 1 máj 2017 - 3:08

Hmm.... vyzerá to na doobedné pospávanie, alebo vydržať až do večera?

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Boy-waking-up-2661175
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Št 4 máj 2017 - 0:47

Tuto, určite si buď istý, že čítame Tvoje riadky aj v tejto téme. Teda ja na 100%. flower Sú vždy zaujímavé a skutočnosť, že sa týkajú toho istého problému, vôbec nespôsobuje žiadnu jednoliatosť alebo zlievanie, práveže každý miestny príspevok v tejto téme je nejak osobitý, trebárs obrázkom, ale určite aj Tvojim špecifickým slovným stvárnením, pretože máš vo všeobecnosti dar písania, takže vieš veci podať aj v písomnom styku inteligentne, zrozumiteľne a pútavo. Za mňa určite palec hore. A hoci Ti prajem, aby si sem nemal príležitosť písať, nakoľko by si spal, ak predsa len budeš hore, určite na tému nezanevri. alien

***

Je 0:40, som ešte hore. Je to zvláštne, dnes som užil 400 mg kofeínu, čo nie je až tak veľa. Naposledy som si dal Cofi-Tabs asi o 13tej hodine. Odvtedy už prešlo fúru času, a ja aj tak neviem zaspať. Zajtra to skúsim znížiť na 300 mg, resp. 150mg po raňajkách a 150mg po zjedení obeda. confused Idem teda pokračovať vo vylihovaní. Celkom pomáhajú dychové cvičenia, najmä silné nadychovanie smerom do brucha, aby sa brucho silno pri vdychu nafúklo. To pomerne dobre následne uvoľňuje bránicu, tlak na pľúca, masíruje to trup zvnútra, fyzicky relaxuje srdce, znižuje sa tlak. V istých chvíľach to vie vyvolať zívanie, ktoré zase uvoľní napätie, hovoridlá a krčné svalstvo spolu s ponaťahovaním krčnej tepny (+zníženie tlaku). Idem to teda skúšať. Mám však rýchly tok myšlienok, resp. núti ma hlava myslieť. pale Asi to poznáte...

Držme sa. Dobrú noc. Moon

Rain 5

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Št 4 máj 2017 - 2:36

ahojte.mne sa zase nedarý zaspat vzdy ked si mislim ze sa ten spanok niejako upravyl tak pridu taketo noci bez spanku najhorsie je natom ze cez noc sa nudim ten den predsa len niejako ujde ale noc sa vlecie ako slimak tak si idem urobit kavu a budem cakat kím sa rozvydni a pojdem podediet do zahradky poobzerat ako vsetko puci.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 483
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 6 máj 2017 - 3:14

Tri hodiny ráno sú už fuč a ja tu straším. Chcem spaaať!!!


Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Cat8

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 5 z 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore