Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 3 z 26 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Ne 26 marec 2017 - 0:15

Ide polnoc, ešte nespím. Popíjam energeťák, dnes som už vypil v priebehu dňa doteraz asi 1,5 litra (so zníženým obsahom cukru). Pomohlo mi to teraz ku večeru k nálade, poobede som ju mal zhoršenú, prišla na mňa frustrácia a negatívne reči i myšlienky. Prakticky od 19:00 do súčasnej hodiny som korzoval po izbe a rozmýšľal, veľa som si vecí premyslel. Tých 5 hodín kráčania ma veľmi unavilo, dosť ma bolia nohy, podľa tabuliek som si zadal rýchlosť kráčania 2km/h, takže som spálil za 5 hodín takejto sústavnej chôdze niečo vyše 1000 kJ. To je fajn, lebo som sa dnes relatívne prejedal (najviac spravila nešťastná bábovka a zbytočný puding).

Predmetom rozmýšľania mi bola všetka moja životná situácia - teda aj diplomovka, práca, bývanie, predpoklad na invalidný dôchodok, hobby, život po škole a súvisiace plány, vývoj v mojej viere, skúsenosti s hazardom, daňové priznanie, otázka živnosti a jej zrušenia, kávy verzus energeťáky, život s rodičmi, upratovanie a plány, čo treba čistiť, ďalšie plány na minimalizovanie v rámci mojej izby (najmä mikiny, rifle, tričká - súbežne s ich čiastočným nahradením novšími a vyhovujúcejšími kusmi), otázka rozširovania mojej praktickej inteligencie (učenie sa údržbárstvu, maľovaniu stien, drobným opravám na vodovodoch, oprava kvapkajúceho kohútika, výmeny batérií na umývadle, výmena lustrov, zásuviek, zastavenie vody, manipulácia s hadicou od pračky a jej inštalácia do steny, vŕtanie do stien, druhy vŕtačiek, lepidiel, skrutkovacích kľúčov, drobné bytové kutilstvo, vŕzgajúce dvere, výmena kľučky v dverách, odvzdušňovanie radiátorov,... a tak ďalej, a tak ďalej, proste množstvo toho, čo má chlap doma vedieť robiť a ja sa tomu ešte len priúčam postupne, lebo som v tom trošku zručnostne pozadu), ďalej otázka prechádzok, výletov, wikipédie, blogovania, skrátka predmetom môjho 5-hodinového dumania bolo asi všetko, čo tvorí môj súčasný život a čo na mňa nejak dolieha ako téma v nejakej podobe, či už ako niečo bezprostredné, alebo ako niečo potenciálne do budúcna.

Pôvodne som mal byť hore preto, aby som napísal do rána 10 strán diplomovky. Podľa mojej typickej rýchlosti som mal mať za tých 5 hodín chodenia napísaných už 3-4 strany - no nemám nič. Aj tak považujem dumanie, hoci ma vyčerpalo fyzicky, za úspešné a prínosné, som mu rád, posunulo ma to. Teď je polnoc, trochu mi je nevoľno z energeťáku a z únavy, cítim nízky tlak a trasú sa mi mierne ruky. Ešte stále dúfam, že do rána dám aspoň 6 strán. Alebo pôjdem spať, lebo nevydržím... V stredu si plánujem vziať 1 deň dovolenky na písanie. Uvidíme, či to bude na niečo dobré.

Noc pokračuje, pozdravujem srdečne Tuta, aj všetkých.  it is perfect
spolubuntošník Matej
Sleep

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 26 marec 2017 - 1:51

Čítam Matej, že aj Ty tak trochu buntošíš. Pripadá mi zaujímavé, že si takto riešiš problematickejšie záležitosti a vlastne si pri tom aj "naháňaš kondíciu". Držím Ti palce, aby si si po čase aj sadol a natvrdo sa pustil do zanedbaného písania. Dnes je nedeľný deň, teda vlastne disponuješ kvantum času, takže verím, že tú diplomovku postupne napíšeš.

..................................

Doteraz som už skúsil pár overených trikov na zaspanie, ktoré mi práve toto uľahčujú. Ako čítate, neúspešne. Zatiaľ naväzujem na klasiku, teda hranicu mojej snahy na štvrtú hodinu rannú a polhodinu po nej. Vtedy sa už varí káva a smer je preberanie sa... Ale ešte ni je zásadne všetko prehrané. Idem sa pokúšať spať.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 319851_404377839574359_305656109446533_1603422_1071606335_n
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 27 marec 2017 - 0:46

Opäť sa nám dni preklopili, takže vitajte v novom dni - pondelku. Práve teraz mám užité prášky na spanie a nasledujú pokusy o zaspanie a teda spánok. Celkovo je mesto stíchnuté, snáď len po hodine rušia pokoj zvony z kostola. Ostatné je klasika, službu teraz majú kamery, ktoré ticho dozerajú na poriadok v uliciach. Na zajtra sa mnohí potrebujú vyspať na ranné zobúdzanie do zamestnania. Cítim tak v sebe určitú vinu, ktorá rezonuje, že takú základnú vec ako je trvalý pracovný pomer jednoducho nezvládam. Možno ma (snáď) zavolajú na nejakú brigádu, aby som sa trochu oťukal a snáď aj vydržal hodnotne pracovať.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 635928875179945789-181943001_615%20women%20men%20work%20shutterstock%20nmedia%20

Veselé a optimistické kroky do ranného pondelka praje Tuto it is perfect

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Po 27 marec 2017 - 2:02

Ahoj Tuto.

Nie je prečo sa cítiť vinný, že nemáš teraz TPP alebo že sa naňho v momentálnej etape necítiš. Naozaj to vezmi v tomto prípade ako externú okolnosť, ktorá na Teba dolieha zvonka. Je to veľmi zaťažko v prípade psychiatrických obmedzení jasne rozlíšiť, čo môžeš ovplyvniť na svojom stave Ty sám, a čo naopak je dané chorobou. Keď máme fyzické ochorenia, tak je jasné, v čom nás to konkrétne obmedzuje, dá sa to dobre definovať a málokto by mohol pochybovať o objektívnosti prekážok s tým spojenými. Pri psychiatrickom onemocnení je to ale neurčité, zahmlené, takže nevieme vytýčiť tú hranicu, stále máme pod tlakom depresívnych rozlád a melancholických tendencií tendenciu veriť, že by sme aj hádam mohli čosi navyše robiť so sebou, no ale kvôli sebe to nevieme. A hneváme sa tak vlastne na seba samých. Keď už sa hnevať alebo cítiť smútok, tak by som Ti ich doporučoval, Tuto, obrátiť smerom skôr na ochorenie ako také, a nie na seba. S tým sa dá už potom aj pracovať a nejak tie negatívne pocity prekonávať. Ak však vidíme ťažisko problému v sebe samých ako osobe a stotožňujeme svoju psychiku so svojou osobou, tak je ťažšie smútok prekonávať, pretože so samými sebou žijeme každú minútu a sekundu svojho života.

Toľko rozprava - každopádne chcel by som Ťa povzbudiť, že nie Ty si počínaš zle, ale dolieha na Teba objektívna prekážka. Hľadáš si usilovne cestičky, ako s tým žiť a ako sa vyvíjať, posúvať. Nemyslím si, že stojíš alebo stagnuješ. Brigády sem-tam prichádzajú, vedomostné a iné zručnosti si rozvíjaš až na nadštandard, že ani neviem, kto by Ti v v tomto mohol zo zdravých ľudí konkurovať, sociálne si tiež dosť zdatný, resp. máš v tom zdravý štandard (telefonovanie, audio-zello, stretávky s rodinou, tetou, prechádzky medzi ľuďmi po uliciach), hoci sociálna fóbia občas Ťa ešte stretne. Vidím, že všeličo čítaš záujmové, čiže máš aj hobby, venuješ sa nejakej forme relaxu, zabavenia. Si vážený člen fóra, mnoho ľudí by to tu zabalilo, keby si zrazu odišiel - potvrdzujem, že aj ja by som mal problém s existenciou fóra, keby si tu neprispieval. Joj, a koľko vecí vlastne ani neviem o Tebe, čo všetko ešte robíš počas svojich dní, nehovoriac o tom, akú zaujímavú históriu, myslím zdravú, máš za sebou. Napr. to profesionálne cvičenie, šport, umenia, parádne celoživotné študijné výsledky, červený diplom Mgr., cenné skúsenosti s partnerkou, ktoré napriek negatívam nie sú bezcenné, takisto ten diplom nie je na nič, lebo jeho zmysel zďaleka nekotví len v dajakom potenciáli sa uplatniť na trhu práce, to by sme od toho papiera čakali príliš málo, on je svedectvom o Tvojej inteligencii, zručnostiach, prehľade, mravenčenej každodennej robote, keďže si jeden z mála ľudí, ktorí zväčša vôbec neprokrastinujú. A Tvoje schopnosti, som si všimol, ani nie sú vôbec len teoretické, ale aj praktické, pretože si pol roka dokázal pracovať výpomocne školníkovi, kde si asistoval okrem iného aj v udržbárstve, čiže asi vieš, ktorý kľúč je na čo... proste vieš aj dačo technického opraviť - koľkí dnes mladí muži ani nevedia odvzdušniť radiátor alebo opraviť kvapkajúci kohútik! Celkovo proste si človek s hodnotou, ktorá nie je daná len čisto bežnou ľudskou dôstojnosťou, ale predstavuješ aj hodnotu a zmysel navyše. Ani sa nedá vyratúvať, čo mám všetko konkrétne na mysli, generálne sa však dá zobecniť, že ide o to, aký si ako človek, že si dobrý, pozitívny (odmietam meranie hodnoty človeka jeho ekonomickými vzťahmi  I do not agree ). To je základ, aby si bol spoločnosťou akceptovaný a nepochybne zároveň aby si sa aj Ty mohol cítiš šťastne, čo je hádam aj dôležitejšie, lebo ako riekol Aristoteles vo svojej eudaimonickej etike - len dobrý a cnostný človek môže byť šťastný.  it is perfect

Viem, je Ti ľúto toho fajčiva a tej závislosti, nerád sa človek prizerá vlastnej bezradnosti, ja mám tiež niekoľko oblastí, ktoré ma ovládajú a neviem ich stopnúť, hoci ma psychicky vysávajú. Rozumiem tomu princípu, že Ťa mrzí tá nemohúcosť odolať a zbaviť sa tak tejto finančne náročnej položky. Zbaviť sa však fajčenia je náramne ťažké, ľudia to obvykle nedokážu. Je naozaj veľa ľudí, ktorí to dokázali, aj ja mám takých v okolí, ale ešte väčšiu skupinu tvoria ľudia, ktorí to jednoducho nevedia a žijú s týmto krížom stále. Možno by som Ti odporučil to aspoň regulovať, nedávať si psychicky náročný cieľ sa toho vzdať, ale skôr to naozaj len dostať pod reguláciu, napr. si občas nezapáliš, alebo občas si zapáliš o čosi neskôr, alebo si dáš množstevný limit, koľko za deň najviac dáš. Alebo budeš zapájať náplaste, elektronické cigarety, žuvačky, spreje - ani nie ako náhrada za reálne fajčivo, ale skôr len v snahe aspoň časť nikotínu prijať inak a zmenšiť tak podiel príjmu nikotínu z priameho fajčiva. Malo by to zmysel síce nie čo do peňazí, ale možno aspoň čo do zdravia... Chcel by som Ti vyjadriť, že nie je naozaj ľahké sa tohto návyku zbaviť a nie si sám, ktorý sa s tým borí - necíť sa sám, necíť sa vinný, že akurát Ty v tom nedosahuješ úspech. Je to taký skôr všeobecný, veľapočetný problém, precíť tú určitú spolupatričnosť celých zástupov bojovníkov, ktorí sú v tomto s Tebou a šľapajú v podobných topánkach. Možno Ti bude trochu ľahšie a Tvoj pocit viny nebude taký silný, lebo budeš vedieť, že je to široký problém. giving a hug

Juj, som sa v nočnej hodine rozpísal, ale Ty mi za to, Tuto, určite stojíš, koniec koncov každý na fóre. Hovorím o mojich dojmoch z Teba a túžim, aby si sa mal dobre. Neviem, prečo mi na tom tak okato záleží, ale aj tak vlastne môžem pomôcť len zopár riadkami v príspevku, čiže neviem, necítim sa psychicky schopný trebárs vymeniť si telefónne číslo, nebodaj stretnúť sa, kamarádiť sa aj vonku. Dúfam, že moje riadky stačia, hoci ich potenciál niečo zmeniť nie je veľký... Ale to možno vlastne ani nevadí, lebo Ty, Tuto, si netradičný človek, inteligentný a skúsený, ani neviem, či Ti viem niekedy napísať niečo, čo by si už nebol predtým vedel, alebo nebol niekedy čítal či študoval. Mám na mysli obsah mojich rád.

Čo povedať na záver? Asi vyjadriť tradičné, no ozajstné držanie palcov. Možno je to akési klišé, ale kvázi to vyjadruje našu snahu posunúť dobrú energiu tomu druhému, ktorá môže byť myslená úprimne a interesovane. Takže, Tuto: držím Ti palce. Super!

A určite aj dobrú noc prajem a vydarený pondelok. Už teraz sa teším, keď si prečítam Tvoj príspevok v téme o tešení, že čo Ťa v pondelok potešilo. Smile

S pozdravom
opäť raz spolubuntošník Matej
Moon

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 27 marec 2017 - 18:12

Ahoj Matej!
V prvom rade Ti chcem vrelo zaďakovať za nádherný príspevok, ktorý ma práve pre dnešok veľmi potešil, že aj niekomu aspoň trošku za niečo stojím a dokáže to takto pekne vyjadriť ako práve Ty. Dosť sa mi to všetko napísané rátalo, možno aj práve preto, že dnes bola taká jedna nepríjemnejšia udalosť doma, čo mi naštrbila tradičné prežívanie. V neskoršom čase som si prečítal Tvoj príspevok a padlo mi to lepšie, akoby to písal nejaký školený terapeut s neviem akou praxou. Jednoducho som si pri ňom dosť vydýchol a bol to pre mňa priam liek.

Ešte raz za každé slovo ďakujem a prajem Ti čo najviac dobrého v živote, momentálne teda najmä úspech v škole a zamestnaní.
Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Latest?cb=20140504224959
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 28 marec 2017 - 0:37

Žeby bola práve nejaká pokročilá hodina sa zrovna písať nedá. Spánkový režim som si veľmi (ne-) slušne naštrbil doobedným vyspávaním. Hoci som užil nadštandard pirúl, na spanie ma to neťahá. Momentálne mám takú prestávku medzi dvoma pokusmi o spanie, tak snáď za chvíľku budem pochrapkávať.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 18184-Donald-Duck-early-To-Bed-Cartoon-Stagevu-Your-View

Osviežujúci nočný odpočinok prajem a ráno hop do papúč... Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 1 apríl 2017 - 1:06

Mám to teraz povážlivé, spať s mi chce len trošičku, ale horšie je, že začínam byť hladný. Sakra. Asi pôjdem na výzvedy do chladničky a dokonca možno aj do špajze. Predpokladám, že njaký chleba sa nájde a možno aj syr. Potom už dúfam, že spánok bude prítomný.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Tumblr_ofnta8WYcC1s13tcmo1_500
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 2 apríl 2017 - 21:18

Celkovo pozorujem, že spánok sa mi mierne zlepšil, čo som rád. Nechcem to zarieknuť, ale už je pomerne dávno čo som prebdel celú noc a dokonca aj dlhšie ponocovanie vlastne ani nebolo. Momentálne beriem na spanie 2Xtbl Gerodormu okolo dvanástej a zvyknem znesiteľne zaspať. Párkrát som sem síce písal, ale ani sa to nepodobá pravidelnému vypisovaniu okolo štvrtej ráno alebo tak. Je to fajn.

Very Happy
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 2 apríl 2017 - 23:46

Tak a ešte dopíšem týchto pár riadkov a prajem čitateľom tohoto krátkeho príspevku, aby váš spánok bol čo najosviežujúcejší a pondelkové ráno vás nájde v čerstvosti a motivovaných do tohto dňa. Samozrejme, máme pred sebou päť dní u niektorých zameraný na prácu, takže aby vám to ubiehalo a dni preleteli do piatku podvečera rýchlosťou blesku. Držím vám palce a dobrú noc. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 ?u=http%3A%2F%2Fi142.photobucket.com%2Falbums%2Fr118%2Fmhay1212%2Fgood%2520morning%2F2dbfb823
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej St 5 apríl 2017 - 0:12

No je to na potvoru. Akurát túto noc som chcel urobiť všetko preto, aby som mal optimálnu spánkovú hygienu, a ja nemôžem zaspať. Embarassed

Zdriemol som si medzi 18:30 a 20:30. Potom som si dal lieky, umyl zuby a snažil sa v spánku pokračovať. Nešlo to, tak som skočil na fórum a čo to prispel. A potom zase pokus o spánok, no cítim čerstvú myseľ, určitý tlak k premýšľaniu, jemne ma pobolieva hlava a cítim sa nafúknutý, bolí ma brucho. O piatej vstávam očnej, tak sa mi priestor na zajtrajšiu sviežosť pomaly vytráca. Dúfam, že ďalší pokus o spánok bude už k všeradosti.

Pozdravujem Tuta a želám Vám všetkým dobrú noc. Smile

Matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 7 apríl 2017 - 0:18

Práve sa chystám na spanie. Všetko podstatné je OK, a teda môžem pomaly aj driemať. Dnes už máme piatok a viacerí sú radi tomuto dňu. Priznám sa, že by som si ešte niečo aj prečítal, ale pravdepodobne by to spánku neprialo. Mal by som sa už sústrediť na spánok. V paneláku je až prekvapivo ticho, tak snáď odpočinok bude bez rušenia. Bol by som rád.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 784647157ce3786bcce54023bdfc8874
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 9 apríl 2017 - 2:27

Joj! Nemal som po obede driemať. Čo som si dal 2XGerodorm okolo polnoci, úplne bez účinku. Teraz sa čas blíži pomaly k tretej a ja som priam čerstvý.Ani sa mi až tak nechce o tom písať, lebo som za seba znechutený. Dlho som sa držal a dodržoval zásady spánkovej hygieny, a dnes som to nerozumne porušil spánkom v poobedí na cirka 2 hodiny. Mal som viac myslieť na následky. Prebdievať noc nie je nič super, navyše okolo tej štvrtej začne muzikál vtáctva naokolo a to spanie je tým narušené. Vzdávať sa nevzdávam, môžem si zato sám.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 3 SleepyDuckling
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 26 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore