Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 4 z 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 10 apríl 2017 - 1:57

Ach, čo dodať. Jednoducho pravidelne vstávať pred, alebo v 8-mej hodine. Sakra!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Music2theworld-peace-find-it-from-something-other-than-sleeping-6DoW5O-clipart

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 12 apríl 2017 - 0:33

Momentálne sa pripravujem na spanie. Užil som okolo deviatej 1XGerodorm a teraz sa chystám na druhý, ktorý by ma mal uspať. Inak mi je celkom dobre, venujem sa knižke (Bubelíny J,: Rozhovory s psychológom). Panelák je teraz tichý a podobne je to aj vonku. Dnes sa chystám poobede na prechádzku smerom k záhrade, na pláne je vysekanie koreňov mŕtvej marhule, takže si trošku precvičím svalstvo. Dúfam, že krívajúci kocúrik Pejrak von Sumbul ma príde pozrieť.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 31a2993fb44aa7ceac2e0d4b98e8bd9d_root20clipart-tree-clipart-with-roots_3300-4200
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 12 apríl 2017 - 23:56

Pomaly sa chystám na spanie, vlastne všetko čo treba je užité. Dnes to bol taký pasívnejší deň, čo ma mrzí. Bol som však rád Zellu, nejako sadli témy. Teraz sa už teším na ráno, že snáď budem trochu vyspaný a nebudem musieť dospávať. Jedna malá povinnosť mi leží v žalúdku už od minulého týždňa, tak snáď to bude OK.

Dobré spanie a čerstvosť v zobúdzaní praje Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 5Y3hhJKdSTPyoaSCK-tQHA~Zivanie-ospanlivost-graf
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Pi 14 apríl 2017 - 1:20

ja som sa vcera kratko po polnoci zobudil od vtedy nespim uz dlho som takto v kuse nebdel je to do porazenia spanok akosi neprichadza len dufam ze do rana zaspim lebo cez den sa mi akosi spat neda.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 483
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 14 apríl 2017 - 2:10

Žeby sa znova dostalo klasike, že tu zasa začnem vypisovať. Neviem. Fakt je, že som si ešte v doobedí dnes, vlastne včera, "schrupol". A ten krehký spánkový režim som tým úplne pošliapal. Verte mi keď je z ktorejkoľvek strany spánok zlý je to také malé nešťastie. Vyzerá to tak, že si dnes dám asi 3. Gerodorm, ale v tom prípade ráno vstať bude fakt fuška.

Ach jaj.

Dobré spanie želá váš nespavec Tutp

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 DafBmqmHlOzitQUXq51QEVMR1-jUbDlkCo-icb3qk8scTrdPi2lGV36LYG-syjhaej2o5EGvcbSN5F9QkTUesNWYAKpuUMK595p_COWBmA0RbBTf5nupEQ=s0-d
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 14 apríl 2017 - 7:12

No nič, pred chvíľou som sa vrátil s okruhu po meste. O spánku radšej len toľko, že som v noci jednoducho nespal. Je to nepríjemné, rád by som si ale na dve hodinky zdriemol. Dnes si dám oddychový deň. Samozrejme rátam s prácami v domácností. Vonku prepŕcha, ale zase je výborný vzduch. Za celý čas som stretol 6 ľudí, tak som v tom nebol sám...

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Thc314df9
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 16 apríl 2017 - 1:55

Hmm... Dnešným vyspávaním som si reálne naštrbil spánkový cyklus. Som už len zvedavý, ako sa mi ho podarí dať zase dohromady tak, že spánok bude spojený s nočným kľudom. Dva Gerodormy som už užil, rozhodne nechcem tretí. Za chvíľku zaľahnem a dúfam, že do hodiny to už bude hlboký spánok. Dnes máme tichú nedeľu. V paneláku je dosť kľud a pokoj. Počasie je celkom vhodné na zadriemanie, aspoň ja to tak vnímam Hmm...

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Mini-rabbit-4
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 20 apríl 2017 - 1:21

Už dlhšie som som nepísal. V zásade mám nateraz zlepšnie v spánkových záležitostiach. Dokonca dumám nad pomalým znižovaním Grodormu na doporučenú dávku od doktorky. Momentálne mám v sebe 2XGerodorm, ak sa vyspím, dám to na pár dní na 1,5Xliečivo.

Práve sa už poberám spať a snáď sa zadarí. Ťažko k tomuto ešte niečo dodať...

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Dr-cocoa-owl
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Št 20 apríl 2017 - 4:24

mne sa tejto noci niejak nedary zaspat tak si idem urobit kavu a budem sa pokusat zaspat aj cez den niekedy sa mi darí pospat aj cez den ak nie tak sa dako premotam a dalsiu noc uz by som mal bezproblemov zaspat aspon tak to u mna býva.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 483
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 23 apríl 2017 - 3:00

Nespím a kašlem to, idem na cigu.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Smoking18

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Ne 23 apríl 2017 - 19:32

Tuto napísal:Nespím a kašlem to, idem na cigu.


giving a hug

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 24 apríl 2017 - 2:30

Pre včerajšok a vlastne aj dnešok som mal celkom fajn nastavený spánkový režim. Aj napriek tomu tu teraz čučím do monitoru a v žalúdku sa mi rozpúšťa už tretí Gerodorm. No nenaštvalo by vás to?

Evil or Very Mad Twisted Evil devil

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Sleeping-pills-lunesta-online
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore