Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 10 z 26 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 10 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger So 30 september 2017 - 5:41

Boze, pol siestej rano a este som ani oka nezazmurila. Aaaaaah! Zdriemla som si popoludni, lebo doobeda tu bol priatel a vystavil ma (nepytajte sa ako Very Happy ale bola som hotova), ale urcite to nebolo dost na to, aby som nespala celu noc! To su mi zas veci...
No, I cannot accept
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 10 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Pi 6 október 2017 - 6:28

Pol siedmej a nespala som ani chvíľu, navyše asi pred hodinkou som zišla dole do svojej "pracovne" a vytvorila som video na YT, lebo by ma asi roztrhlo, nezrealizovať náhly nápad Rolling Eyes Fakt neviem, ako budem popoludní bez spánku cestovať za priateľom, však prespím všetky zastávky, až na konečnej ma šofér vykopne Very Happy Nejak mi spánok blbne. Ale neužívam polovicu svojich liekov (Lamotrigin ani Trittico), možno je to tým. Whatever. Neviem
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 10 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Dušan Ne 8 október 2017 - 3:05

ahoj vaz.priatelia forumaci

pisem ze stav sa mi velmi pohorsil a celkovo mi je zle,
mam triasku,je mi na grc,mam vysoky tlak,
nedari sa mi zaspat,nuz ale ani teraz nepojdem nakolko sa mi nechce,zapal som si telku ze kuknem nejaky ten film,alebo si pojdem daco precitat

dakujem za precitanie a podporu
drzte sa
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 10 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Dušan Po 9 október 2017 - 1:39

ahojte opet,
ako pozeram dnes to nevypada ruzovo,a neviem kedy zaspim,lahol som si okolo este pred polnocou a furt ni a nie zaspat,

psychicky velmi dobre hodnotim na 1-,len som akosy nejako aktivny a iniciativny po mysly,

mam vas rad a drzte sa
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 10 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Ut 17 október 2017 - 3:21

Zas nic very sad3 Tak uvidime neskor, ci sa podari zaspat... Ale, koniec koncov... nie je to len strata drahocenneho casu? Twisted Evil
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 10 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 18 október 2017 - 2:16

Ten čas letííí... Ale rozhodne nie, keď chcete zaspať. Zasa rozmýšľam o užití ďalšej tbl., ale to by nebola správna cesta, hoci... Kašlem na to, ešte si niečo málo prečítam, dám cigu, prepláchnem ústa a smer spánok. Sleep


_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 10 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 18 október 2017 - 5:40

Bol by som rád. keby som bol poriadne unavený po takejto nespavej noci. Fakt ale je, že som si ani len nezdriemol. Takéto fungovanie by som radšej nemal mať. Po Zelle sa "naložím" do Gerodormu a nech trebárs spím aj do nasledujúceho večera. Nervózny som aj s prípadných stavov čerstvosti, aby to nenabehlo do hypománie. Nasledujúcu noc musím nutne spať.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 10 Url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiY5b2sn_nWAhXhNJoKHcMcCRAQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fweheartit

PS: Menu na raňajky: teplé čertvé rožky na ktoré za 15 minút vyrážam do supermarketu...

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 10 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Felix2000 Pi 20 október 2017 - 11:49

Ani ja som nevedel zaspat , ale o 3 rano som si dla cc. 2 dcl domacej barackovice a neurol a spal som do 10 rano. xixixi
Felix2000
Felix2000
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 49
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 20.09.2017
Bydlisko Bydlisko : Kosice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F22, F22.5 , socialna agarofobia, bipolarna porucha, schizofrenia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kvetiapin, Triticoo, Haloperidol ( podla potreby), neurol, Zyprexa, Risperdal

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 10 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 21 október 2017 - 2:22

Ha! Tak som zase vyhral "kúru" v kúpeloch nespania. Dúfam, že nebudem mať iný program ako rýchle zaspanie a to až do rána. Viem, že je asi skoro na takéto výlevy, ale drvivá väčšina v našich geografických dĺžkach zvykne v takúto dobu spať.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 10 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger So 28 október 2017 - 2:32

Včera som spala cca od ôsmej večer do druhej v noci, a potom ešte nadránom pár hodín, ale buntošila som. No a dnes som ani oka nezažmúrila, zvažujem, že pred šiestou sa oblečiem a pôjdem si nakúpiť Very Happy Nejak to blbne, ten spánok. Žeby kvôli neužívaniu niektorých liekov? scratch
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 10 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Ut 31 október 2017 - 1:50

tak vecer som zaspal ale je nieco pred 2 hodinov a ja som uz hore a spat sa mi ani trocha nechce tak idem si urobit kavu a mozno do rana este zaspim.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 492
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 10 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Št 2 november 2017 - 1:42

tak je nieco po pol druhej a ja som zase hore a to som si mislel ze ten spanok sa mi napravil natrvalo ked som dlhsiu dobu spaval dobre ale to je asi podla hesla ak sa ma nieco pokazit tak sa to pokazy.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 492
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 10 z 26 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore