Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chudnutie pri antipsychotikach

Strana 83 z 83 Previous  1 ... 43 ... 81, 82, 83

Goto down

• Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 83 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Iuppiter za Št 14 január 2021 - 17:49

Rozhodol som sa, že sem budem prispievať aj ja, nech mám motiváciu. Vnímam to ako verejný záväzok bojovníka, ktorý keď nesplním, tak sa musím potrestať. Je to totiž so mnou ťažké, čo sa týka mojich zlo zvykov. Dnes som porušil znova svoju prísahu, že nebudem konzumovať keksíky a sladké pečivo aspoň niekoľko mesiacov. Preto ma od zajtra čaká 3 dňový pôst. Moja typická váha je 84 kg pri 181 cm. Momentálne mám 75 kg a obvod pása až Exclamation 87 cm. Katastrofa. Mám rád filmy o legionároch, či už starovekých Rímskych ale aj novodobých Francúzkych, napr. tento film https://www.imdb.com/title/tt8318284/ . BEZ STRACHU SME SLOBODNÍ. Fascinujúce...
Iuppiter
Iuppiter
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 25
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 13.01.2021

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

• Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 83 Empty chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Katuska za Št 14 január 2021 - 18:14

Ahojte po dlhsej dobe sa hlasim ze mam 69,2 kg lenze moj stav sa zhorsuje a bojim sa ze mi hrozi druha hospitalizacia a este viac sa bojim ze ma tam nadopuju liekmi zase a ja zase priberiem to mi este stav zhorsuje. no nemam sa dobre bojujem s ty,m uz skoro mesiac aj lieky mi navysila psychiatricka ale stale nijake zlepsenie neviem co sa deje. lieky mi este pred mesiacom ucinkovali a zrazu uz nie . som z toho zmetena aj sa bojim . zase som mala pocit ze ma nieco strasne zle prenaskeduje a totalne ma to vydesilo . takze prezivam zle obdobie
Katuska
Katuska
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 32
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 28.09.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Návrat hore Goto down

• Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 83 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  kimi2028 za Pi 15 január 2021 - 15:36

Ahoj Katuška, neboj nič dobre bude aj keď máš to ťažké. Bude lepšie a verím, že nepriberieš a dáš si na to pozor. Lieky potrebujú čas, kým začnú zaberať. Mne prvýkrát trvalo 5 týždňov, kým to sadlo. Aj keď bola to asi náhoda a nie lieky. V nemocnici som bol 5 týždňov a nič. Dostal som priepustku a hneď sa mi polepšilo.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1249
Reputácia Reputácia : 427
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Návrat hore Goto down