Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Cieľ na zajtra

Strana 12 z 17 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cieľ na zajtra - Stránka 12 Empty Re: Cieľ na zajtra

Odoslať  CHINAMAN Po 7 marec 2016 - 22:39

Zajtra chcem ist do mesta predat hry na ps4 potom UPSaR a mesto zakoncim postou. Poobede ist na dlhu prechajdu so psom a doma sa ucit na skusky.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cieľ na zajtra - Stránka 12 Empty Re: Cieľ na zajtra

Odoslať  Tuto Ut 8 marec 2016 - 19:39

Taký som trochu smutný z toho, že už nepracujem. Projekt by mohol pokračovať až o štyri mesiace. Nerád by som bol ten voľný čas len doma na zadku. Pravdepodobne by som sa zase mal ísť popozerať po nejakej brigáde, alebo VPP. Možno, keby bola záhrada, tak by mi to tak asi neprišlo, ale dosť času trávim nie práve zárobkovou činnosťou. Ten polrok sa mi dosť rátal a pomaly cítim, že mi práca chýba.

Cielom na zajtra bude hľadanie a zatiaľ hlavne prehľad prac. možností v okolí.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cieľ na zajtra - Stránka 12 Empty Re: Cieľ na zajtra

Odoslať  ester Ut 8 marec 2016 - 20:02

Moje ciele na zajtra:
- vstať v normálnu hodinu
- upratovať
- navariť chutný obed
- príjemnú prechádzku
- pohoda v práci
- večer spokojná s dobre využitým dňom zaspať Very Happy
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cieľ na zajtra - Stránka 12 Empty Re: Cieľ na zajtra

Odoslať  Tuto St 9 marec 2016 - 19:15

Dúfam, že zajtra brigáda dopadne dobre a v rámci perspektívy bude šéfstvo spokojné. Cieľom teda bude pracovať tak, aby ma šéfovia hodnotili kladne. Hmm, akosi mi to pripomína moje ciele v nedávnej minulosti. Smile

Cieľ na zajtra - Stránka 12 Worker
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cieľ na zajtra - Stránka 12 Empty Re: Cieľ na zajtra

Odoslať  Tuto Št 10 marec 2016 - 23:17

Zajtra mám zase voľný deň a dúfam, že ho neprespím. Tento piatok nemám nič extra určené, snáď len to moje "akp." a možno by bolo fajn zájsť do knižnice. Verím, že zdravotne budem na tom dobre, psychopatológia aj kríže budú už do pohody. Dnes som sa na brigáde cítil dobre, možnože aj preto, že týždeň dozadu som začal užívať Mg + B6. (ráno a večer).
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cieľ na zajtra - Stránka 12 Empty Re: Cieľ na zajtra

Odoslať  Tuto Pi 11 marec 2016 - 21:08

Ide víkend, pravdepodobne to u mňa len "akp.",kniha/y, časopisy, Net, TV, relax. Bol by som rád, keby som sa dostal na záhradu na prípravu na jar, ale to dosť záleží od počasia. Inak žiadne špeciálne ciele na zajtra a pozajtra nemám, a vlastne to vyplýva z predchádzajúcich dvoch viet. Dúfam, že sa dobre vyspím, čas zaspania odhadujem na jednu, až druhú hodinu nočnú, takým malým cieľom by mohlo byť aj vstávanie do deviatej. Z knižnice nemám dočítanú jednu jednoduchšiu knihu (Cerula, M.: Karpatský lovec), tak by som celkovo bol spokojný, keby som ju dorazil a mohol budúci týždeň odovzdať aj s ostatnými. Taktiež tu mám nejaké časopisy, ktoré by bolo vhodné aspoň zbežne prejsť. Bolo by super, keby som si aspoň máličko zacvičil atď. ...

Aké máte plán/y na víkend? Napíšte. Majte sa fajn. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cieľ na zajtra - Stránka 12 Empty Re: Cieľ na zajtra

Odoslať  Mischelll So 12 marec 2016 - 17:10

Ciel na vikend?...

tak dnes sobotu som splnila vsetko co som chcela uz do tretej....povodne som si myslela ze mi to potrva do piatej ....tak no super....potom som len tak chodila hore dole do kuchne k telke a k notbooku...a cakam na zello....potom dam rychlu sprchu a vecer jasne ze pozeram OTO 2016 na STV1....uz sa tesim...

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cieľ na zajtra - Stránka 12 Empty Re: Cieľ na zajtra

Odoslať  Tuto Ne 13 marec 2016 - 2:10

Plán na nedeľu je taký podobný ako na sobotu resp. na víkend ako taký: "Akp.", knihy, časopisy, Net a nielen TV v ňom. Možno by bolo vhodné vyhnúť sa prílišnej spotreby cigariet, čo som včera nejako nebral na zreteľ. Hmm... Ranná, to musí byť, ale tie ostatné by sa dali aspoň do polohy "nie zbesilé fajčenie", poprípade "cigareta len občas"...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cieľ na zajtra - Stránka 12 Empty Re: Cieľ na zajtra

Odoslať  Tuto Ne 13 marec 2016 - 20:25

Zajtra máme pracovný deň, tak želám našim píšucim aj len čítajúcim pracantom, aby tento pondelok nebol len drinou, ale aj príjemnou záležitosťou...

Plán na pondelok je u mňa vlastne závislý od toho, či ničo pracovné mám, alebo nie. podstate je to ako sobota, alebo nedeľa. Vlastne by som možno mal zabehnúť obvodnému po lieky na tlak. Mám ešte zopár, nutné to nie je.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cieľ na zajtra - Stránka 12 Empty Re: Cieľ na zajtra

Odoslať  Tuto Po 14 marec 2016 - 20:23

Fúha! Neviem či sa mi teraz podarí tu vykúzliť čosi originálne, čo by sa mohlo rátať ako cieľ, či plán. Okrem ostatného napísaného v predchádzajúcom príspevku by mohlo byť zaujímavé ísť zajtra do miestnej knižnice, a nielen vrátiť požičané, ale aj niečo znesiteľné si požičať. V zásade však nemám nič závažné, alebo dôležité. Snáď by som mal porobiť trochu poriadok...
scratch
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cieľ na zajtra - Stránka 12 Empty Re: Cieľ na zajtra

Odoslať  CHINAMAN Po 14 marec 2016 - 23:13

Zajtra sa chcem posnazit aby sa moj den niesol v pohede a preto sa zameriam na trosku prechadzky, pojdem do mesta na postu vybrat balik pre psa. Chcem sa aj co to poucit a nerobit si zo skusok velku hlavu. Dufam ze vynde pocasie nech sa mozem ucit aj vonku napr. niekde v lese.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Cieľ na zajtra - Stránka 12 Empty Re: Cieľ na zajtra

Odoslať  Tuto Ut 15 marec 2016 - 20:53

Cieľ na zajtra by som asi zhrnul veľmi rýchlo. Úprava spánkového režimu. Trochu (viac) sa mi to dnes rozhodilo, hoci spať som spal, ale celé je to akési "pochaosené".

Plán by tak bol vstávanie do tej deviatej. Po bežných ranných rituáloch by som aspoň načal "akp.". Po obede by som vybehol asi do mesta popozerať sa po niečom vhodnom na minioslavu ako darček. Plánujem asi nejakú lepšiu bonbonieru, alebo niečo podobné.

Inak to bude pravdepodobne kniha, Net-TV, domácnosť...

Majte sa fajn. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 12 z 17 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore