Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 83 z 84 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Pi 27 november 2015 - 22:53

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 83 Depressed-862
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 28 november 2015 - 9:33

Ahojte,
tak dnes gazdujem zas sám doma (teda s Timejkou). Ale to by nebolo ešte nič. Ja mám dnes aj variť! A hneď králika! Tak to som teda zvedavý ako dopadne. Tuším ho už idem pripravovať nech to do toho obeda stihnem. Som zvedavý, ako pochodíte v lige. Ináč napísal som na to ubytovanie pod sitnom či náhodou nie je voľno - lebo tam to vyzeralo tak nejak najviac "detsky" tak by sa hádam aj deti zabavili, aj keď sú iných vekových kategórií. Až odpovedia, dám vedieť. Ináč budem asi k zrazu písať do tej témy o zraze, nech to tu nemiešam. Ináč spal som výborne. Ráno ma ani nezobudil manželkin ranný skorý odchod. Takže moje dnešné bojové úlohy - udržať poriadok a uvariť. Prípadne poriadok ešte trošku rozšíriť pokiaľ bude možno Smile. A možno skočím na víkendové zello, keď bude králik už v bruchách Smile.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto So 28 november 2015 - 14:58

Ahoj,
dnes som pocítil takú pozitívnejšiu zmenu, asi hlavne preto, že som viac spal. Už sa aj slušalo. Vlastne som včera nešetril liekmi na spanie a tak aj zaspávanie bolo primeranejšie. Som tomu nesmierne rád, lebo už to všetko začínalo naberať zlý spád. Netvrdím však, že je to úplne OK, ale to hlavné sa ukľudnilo. Poriadne som nespal asi 5 dní po sebe, už sa takéto voľno pýtalo samo.

Inak pre dnešok sa mám skôr dobre, dosť vecí sa točilo okolo spánku. Včera večer to bolo už na zúfanie. Dúfam, že nasledujúci týždeň už takýto rozhodne nebude. 

Inak vás srdečne pozdravujem, zdá sa mi, že Matej dávnejšie nepísal, tak dúfam, že OK. Snáď aj xkrchnav zvládol toho králika.

Majte sa pekne. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 28 november 2015 - 15:23

Ahojte, králik sa podaril Smile. I keď Timejka trochu ohňovala nos. Ale tak, najedený sme a to je hlavné. Teraz sa chystáme na záhradu trošku brigádničiť a bude. Majte sa.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 So 28 november 2015 - 15:29

Ahojte,

Xkrchnav- to si si teda nalozil, varit kralika.Dufam, ze vysiel a chutil tak ako mal:)Zasmiala som sa ako si napisal, ze mas bojovu ulohu udrzat poriadok,ak sa ti to pri malom dietati podari,mas moj velky respekt:)minule som si kocky z lega nasla v topánkach:)

Tuto, tesim sa tomu, ze sa citis lepsie.Veru, spanok je TOP.Tak nech ta to dlho takto pozitivne drzi:)

Tak ja dnes celkom fajn.Znova som neskoro vstala, aj ked ma manzel zobudil ked siel do prace,ale potom som zas zadriemala a znova ma zobudili az deti.Dufam, ze toto moje spachtosenie rychjlo skonci.Noo..chrbat ma stale boli,ale zvladam.Podvecer sa chystame do elektra pozriet nejaku mraznicku, kedze nasa je pokazena, tak nieco taketo chceme dnes poriesit, len aby nam to vyslo na splátky,nie kazdy obchod tuto moznost ponuka.Neviem , ci si to mozem dovolit tvrdit,ale citim sa psychicky lepsie.Uzivam leponex len 4ty den a skutocne mam pocit, ze sa nieco malom zlepsilo.Dufam ze to nie je len ,,placebo efekt,,. Takze tak.Jáááj, dnes je zello, že že? No tak ak stihnem tak sa aspon nachvilku zastavim.Drzte sa
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger So 28 november 2015 - 16:14

Ahojte,

pytala som sa na tu brozurku a moznosti jej vydania, ale bud som znela prilis znechutene (neverim, ze by ta osoba vydala cokolvek, co navrhnem ja), alebo ju to proste nenadchlo... Takze asi tak...

* * *

Inak sa dnes da, trochu melancholia, ale depresie a uzkosti sa nekonaju, takze OK. Vcera som dostala zachvat v obchode, vraj tam nado mnou vsetci stali a meditovali, ci mam epilepsiu, tetaniu alebo tetanus Very Happy Mama len mavla rukou, ze mi vobec nic nie je, "ona len tak bezne odpadla" Very Happy Ked som sa prebrala, zachranka uz bola zavolana a veduci ma na rukach odniesol do kancelarie Very Happy Pre zachranarov som bola stara znama, akurat lekar ma este nepoznal Shocked A ze: "Pan doktor, vy ste este nemali tu cest?" Very Happy Takze zase raz... Uz ma to stve... Asi by sme to mali prebrat na terapii, kedze je to vlastne F-ko... Aaa, terapia v pondelok, tesiiiim...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto So 28 november 2015 - 19:39

Dnes lepšie ako včera a som tomu rád. Pred nami celá lá nedeľa. Akosi sa mi dostala pod kožu otázka fajčenia, resp. odnaúčania. 

Majte sa všetci pekne
S pozdravom Tuto

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 83 1100830-Cartoon-Surly-Man-Kicking-A-Can-Poster-Art-Print
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ne 29 november 2015 - 10:15

Ahojte.

Tuto, veľmi ma mrzí, že sa cítiš zhoršene. Ani neviem, čo by som Ti konštruktívneho poradil, keď tie lieky berieš, ako máš, a pritom nie sú aj tak stopercentné. Sad Tak len, že vedz, že máš aj moju podporu, myslím na Teba a úprimne Ti fakt držím palce, nech sa Ti stav polepší a si opäť späť v pohode. Posielam kamošské objatie. giving a hug

---

Ja som sa v týchto dňoch necítil priveľmi dobre. very sad3 Mával som depresívne výkyvy, emočné vyčerpania, miestami skôr apatické stavy a pocity prázdnoty. V práci som veľa nadčasoval, lebo je strašne veľa roboty a nestíham svoje povinnosti vtlačiť do riadnej pracovnej osmičky. Šéfka to nepodporuje, rada ma posiela domov, aby som si odpočinul, takže ona je v tom nevinne. To len ja, aby sa mi nenabaľoval sklz každým dňom novými a novými povinnosťami, tak skúšam veci riešiť neplatenými nadčasmi. Asi som v tom divný, ale považujem to za menšie zlo, než zistiť jedného dňa, že niektoré krabice tovaru už ležia v sklade týždeň a ešte neboli ani nahraté, ani oštítkované. Lebo to reálne hrozí, že čakacia doba na niektoré krabice je už aj týždeň. A ja sa strašne bojím, že si pokazím reputáciu a získam povesť pomalého zamestnanca, ktorý večne nestíha. very sad2 Práve toto riziko považujem za najväčšie zlo, pričom nadčasy sú teda oveľa menším zlom. Sad Doma som následne veľmi unavený, nálada mi viackrát krachuje do apatickosti alebo depresívneho výkyvu. Do toho sa mi pridáva pseudofilozofovanie, tematizovanie hlúpych zamyslení, verejná myseľ, náboženské neurotické myslenie, asociačné bubliny a skoky, tiež zárazy v myslení, zlé sústredenie, pocity zahltenia množstvom podnetov, ktoré vnímam subjektívne ako chaos. Tiež som začal mať trochu bludné témy, najmä o smrti. Dosť som myslel v týchto časoch na smrť vôbec. Celkovo cítim subjektívne, že sa mi pohoršilo aj čo do afektu, aj čo do psychózy. Občas som vystrelil naopak do hypománie a veľa som začal tárať v práci o hlúpostiach. Veľmi ma to potom večer mrzelo, ale v danej utáranej nálade som si pripadal vtipný a zhovorčivý, pričom reálne som bol pravdepodobne trápny a otravný. sad and unhappy

Keďže som bol celý zničený psychicky, tak som nemal vôbec vôľu a chuť sa drviť do školy a riešiť seminárne práce po nociach. Takže som včera ani nebol v škole prezentovať práce. Ospravedlnil som sa mailom učiteľke za neúčasť vopred.

Našťastie sobota tým pádom tou neprítomnosťou v škole bola už oveľa príjemnejšia čo do psychiky. Doobeda som upratoval - vyzametal celý byt, utieral podlahy, prach, vyminimalizoval mamin stôl so stolným PC, takže tam má teraz krásne čisto a hlavne účelne, minimalisticky. To isté som urobil konečne aj s kúpeľňou, donútil som otca, aby mi riadne povedal, čo smiem vyhodiť. Vyhodil som asi 30 kusov rôznej drogérie, utrel poličky, vyčistil umývadlo, utrel prach. Konečne je v duchu minimalizmu aj kúpeľňa, aj keď nie je to úplne dokonalé. Smile Poobede som hral hru na PC - Civilization2. Potom som bol na fóre, rozprával sa s rodičmi, čítal si rôzne záujmové články na nete, vrátane toho, ako tráviť menej času na PC (zistil som, že moja generácia, 25-35-roční, trávi na PC priemerne 6 hodín denne). Chcel by som to minimalizovať a radšej sa venovať knihám, napr. aj beletristickým, ktoré dosiaľ úplne akoby ignorujem. Shocked

Ďakujem Vám, priatelia, za vypočutie. Uvidím, či sa mi polepší. Vám prajem, aby sa Vám určite zlepšili stavy a nech sa máte dobre a fajn. Ste super ľudia, zaslúžite si, aby ste sa mali príjemne. Smile Všetko dobré, kamaráti. winking

matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 83 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Ne 29 november 2015 - 12:45

ahojte,

Matej, myslim na teba a drzim palce aby si sa citil lepsie.Nooo, je divne, ze tahas neplatene nadcasy ale na druhej strane obdivuhodne.Super, ze si sa pustil do knih, je to vazne prijemny relax:)

Tuto, drzim palce s odvykanim od fajcenia.Ak prides na to ako s tym skoncovat,daj mi vediet, nech to vyskusam aj na mnazelovi.Je ale skvele ako si tento ,,zlozvyk,,uvedomujes, resp.jeho vsetky negativa, a preto verim tomu, ze to urcite zvladnes it is perfect

Meretseger, to si neviem predstavot :ona len tak odpadla.To vazne? Teda ,páni. Užas, s akym nadhladom a dôvtipom to beries.Drzim palce,aby zajtrajsia terapia dopadla podla tvojich predstav, myslim na teba it is perfect

No..ja dnes psychicky a emocne uplne,ale že uplne super:)Myslim,že leponex zabral ako mal, i ked som ako tresnutá panvicou.Ale dnešok bol pre mna v jdnej veci iný.Totiž, ozval sa mi môj bilogický otec very sad3 .Pre ujasnenie: Moja matka mala vztah a kratko na to otehotnela.Ale vraj s nim nechcela zit, tak ho nechala a ani mu nepovedala že je tehotna.Potom spoznala môjho nevlastného otca, ked som mala 1 rok.On ma vychoval a jeho stale beriem ako vlastného.No a dnes sa mi bio ,,tatko,,ozval.Vraj pred 2 rokmi sa neviem presne ako dozvedel, ze moja matka mu zatajila tehotenstvo a zaca ma hladat, vraj mu v tom pomohli sloveske urady a matrika. Problem, ze to nie je slovak.Je to Bielorus a zije v Minsku, zalozil si rodinu a zivi sa ako sefkuchar pre nejaku VIP klientelu. Neviem ,co mam vlastne citit very sad3 Dnes som ho prvy krat v zivote videla na fotke, prvy krat s nim hovorila (skype).Najskôr som si ale overila, ci je to skutocne moj otec, tak som mrkla do rodneho listu a dala mu otázky, ktore tam su uvedene,ako miesto jeho narodenia, rok,mena rodicov, a sedelo vsetko.No ale naozaj, neviem co mam robit.Na jednej strane nechcem ublizit svojmu otcovi, ktory ma vychoval a dal mi vsetko, ale na strane druhej, bio tatko nevedel, ze ma dieta, kedze mu to matka zatajila.A matka mi to pred malou chvilou potvrdila, lebo som jej nastvane telefonovala.Nemala najmensi problem s tym, ze to je pravda. Keby nadomnou nestoja bozie a ludske zakony, tak tu zenu ******************************** . Chce sa so mnou stretnut,vraj nema problem priletiet kedykolvek.Ale ja neviem co robit.25 rokov som o nom nepocula, nic mi matka o nom nikdy nevravela...je to dost dost tazke a trosku i zranujuce.Ako by ste na to napr.reagovali vy??Asi si to este chvilu musim nechat ulozit v dusi a v hlave.Zvlastny pocit...a tak so mnou na dnesok.Pomaly varim, poupratovane uz je davno a mienim si pozriet nejaky fajn film.Tak sa drzte, prijemnu a krasnu nedelu.
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  filipka Ne 29 november 2015 - 14:32

helena, pokojne sa s ním stretni, keď to on chce, môžeš mať otcov dvoch, nik ťa predsa nenúti vyberať si medzi nimi, každý bude mať inú úlohu.. Nevlastného otca ubezpeč, že na vašom vzťahu sa nič podstatné nemení a svojho biologického otca pokojne môžeš spoznať. Nikde nie je napísané, že sa s ním musíš kontaktovať, aj keby sa ti nepáčil.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 29 november 2015 - 20:34

Ahoj Matej,
mrzia ma tie Tvoje psychické turbulencie, ktoré Ťa teraz chytili. Určite toho máš aj priveľa v práci. Som sa Ťa chcel opýtať, či to ty sám robíš celý príjem kníh? Podľa mňa by Ti mali vypomôcť aj kolegyňe, teda aspoň sčasti. Tak neviem. Každopádne Ti držím palce, aby sa Ti polepšilo zdravotne aj v práci (hlavne teda v tom predvianočnom období).

..............

Ahojte helen25 aj filipka,
s filipkou vlastne plne súhlasím, dal som aj reputačný bod. Helen drž sa, aby prípadné stretnutie dopadlo čo najlepšie.

.............

Ahojte,
nedeľu som predepkoval, ale bol som aj trošku vypomôcť kamarátovi na chalupu, síce len s drobnosťami, mierne som sa tým rozptýlil. Uvidím ako zajtra, chcem všetko zvládnuť tak, akoby som bol v pohode. Dohovie ako bude so spánkom, keď som dnes tak veľa naspal.

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Robo Ne 29 november 2015 - 22:46

Ahojte kamaráti. KONEČNE už aj niečo napíšem... Mám sa celkom dobre, lucídny, lieky nezmenené... Minule mi telefonovala sestrička, ale od psychologičky, že sa mám prísť "porozprávať" ku nej až v polke januára 2015 a mal som tam objednávku akosi ešte pred 20.12.2015... Zrejme tam psychologičke prišlo niečo dôležitejšie... Minule mi povedala, že ide so sestrou do Budapešti na Vianočné trhy. Ja som tam už raz bol, Budapešť je nádherná, čo sa týka vianočného trhu... Mám už 2 brigády. Roznášam reklamné noviny KAUFLAND a už nejaký čas aj Planeo Elektro, NAY Elektrodom, ASKO, 101 Drogerie, a raz mesačne aj MERKURY Market... Mám tú istú lokalitu ako keď roznášam noviny Kaufland, takže som spokojný, že si aspoň trochu pri vyrobím... Noviny Kaufland mi šofér vždy dovezie okolo 8:00 hod ráno vždy v utorok. A tie druhé reklamy mi druhý šofér privezie tak, deň, dva neskoršie a roznášam okolo 280 kusov... Nemám činžiaky, len rodinné domy, "moju" lokalitu, kde bývam, takže som spokojný... Dňa 5.decembra 2015 budeme mať SZZP Klub Deti na fare Mikuláša, zrejme nám aj čosi prinesie-hi hi. Na Vianočné trhy sa do zahraničia nechystám, lebo máme taký výdavok, že meníme-rekonštruujeme úplne celú kúpeĺňu. Kachličky sme kúpili v Merkury Market, ostatné veci, napr. vaňu, sprchovací kút v inom obchode... V "mojom" meste, teda v meste Spišská Nová Ves bude aj tohto roku už 25. Vianočný trh a to 11. 12. a 13.decembra 2015- bude to piatok, sobota a nedeľa, na ktorý sa veľmi teším. Budem trhovať, kúpim si trdelník,medovinu, kúpim niečo pod stromček a budem nad mieru spokojný... Chcem sa ísť s mamkou pozrieť aj do Košíc na vianočné trhy, tam sú asi mesiac, veď máme vlaky "zadarmo"... S Miškou som stále v kontakte, pôjdem ku nej vlakom na západné Slovensko na Silvestra. Čítal som, že v Hlohovci-tam býva Miška budú mať prvý krát v meste Vianočný trh, vraj až 10 dní... No, zaujímavé... A 11.decembra pôjdem s mamkou a babkou do kina Mier na vystúpenie Kandráčovci- Vianočný koncert Určite si od nich kúpim nové CD-čka... Tiež sa už na koncert tešíme a aby toho nebolo málo, tak presne o týždeň pôjdeme do kina Mier na vystúpenie Vianoce s folklórom, na ktoré sa tiež teším... Kamarát Martin-vozičkár sa chce opýtať cievneho doktora, či by mohol ísť v lete so mnou do kúpeľov. Som zvedavý, že čo mu na to doktor povie, či mu tie Ružbachy odporúča, alebo nie... Ak nie, nevadí,išiel by tam kamarát Igor. 31.januára budem mať narodeniny a práve vtedy budú u nás vystupovať Kollárovci- a tiež chcem ísť na ich vystúpenie. celkom dobrý darček na narodky nie? Mám 3 synovcov a 2 som už kúpil-teda objednal cez kamaráta Maťa cyklistické rukavice Saxo , také, aké mal Peter Sagan... Radi bicyklujú, takže si myslím, že tie rukavice ich potešia... Sestre kúpim pod stromček asi nejaké čajíky, ostatným členom rodiny nejakú tú kozmetiku, prípadne knihu... Ešte najmladší synovec Slavko bude mať v decembri narodeniny, tak mu kúpim knihu... Moja mamka má na Vianoce meniny, tak aj jej by som niečo možno na Vianočných trhoch kúpil... Cestovky už ponúkajú leto 2016. Chcel by som ísť do Chorvátska, ale neviem, ako to bude s utečencami... Radšej by som išiel aj s rodičmi ku moru na Last minit,viete pre istotu... .Aj babka už je staršia a tak... Mamka bola ekonómka a PAM v škole... Ináč aké máte názory na utečencov-imigrantov? Mamka je už na dôchodku, robí ale ešte v škole na 2 hodiny poobede od 13:00 hod. do 15:00 hod. Tak si privyrába... Bola ekonómka a PAM. Prajem Vám milí moji kamaráti, aby aj Vás potešilo nejaké Mikulášske posedenie... Budem sa snažiť už častejšie písať a preto SORRY, že som dlho nič nenapísal... Už mi chýbajú vaše reakcie a odpovede na moje otázky. Som rád, že mi odpíšete a že teraz už pomaly v tom vianočnom období myslím na Vás všetkých. Na budúce Vám už poprajem aj šťastné a veselé Vianoce ale do vtedy tu ešte určite napíšem, že ako sa mám a čo mám nového... Takže asi tak... Majte sa krásne, dajte si na Mikuláša nejakú sladkosť-hi hi a píšte aj básne. S pozdravom Robo. flower flower flower flower flower flower study study study study study study king king king king king king elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant santa santa santa santa santa santa
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 83 z 84 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore