Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 4 z 83 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 43 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Michal St 15 júl 2015 - 18:50

Ja som tuto noc nebdel,ale ani nespal...
Davnejsie som tak rozmyslal,ze sen so zombikmi a o zombikoch by mohol byt celkom zabavny.Tentokrat to bola velmi ziva nocna mora.Zase bolo aj skripanie a zatinanie zubov,strasne sucho v ustach.
"Zobudil" som sa o tretej rano.Celkom vydeseny som si siel zapalit.Ako-tak som sa ukludnil.Bal som sa znova "zaspat",ale bol som vycerpany,a tak som striedavo podriemkaval a bol hore.O 4:30 som naozaj zaspal- do 5:30.Chvala Panu Bohu som uz nebol tak rozbity,ale spominany Tisercin uz viac nevezmem... very unhappy
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 16 júl 2015 - 3:57

Ahojte kamarádi a kamarátky.
tak dnes v noci je to také akési. Spať sa mi doteraz nepodarilo a to sa blíži štvrtá hodina ranná. Teraz si dávam oddych od prehadzovania sa na posteli. Užil som aj prášky na spanie, ale bez úspechu. krem iného som si dal aj teplé mlieko a po hodine ležania vstanem , alebo čosi málo prečítam. Minule mi pomohlo takéto vyžalovanie a išiel som spať a podarilo sa. Už som si na takéto podobné zvykol, ale nepríjemné je to vždy. Dúfam len, že sa mi podarí dnes dopratať na Zello a nebudem moc "rozbitý".

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Reader_sleeping

Dobré ráno a pekný deň praje Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 17 júl 2015 - 2:16

Ahojte priatelia,
pred chvíľou odbili na veži dve hodiny a práve som sedel na balkóne s cigaretou. Ulica bola vtedy prázdna, už je asi na každého prineskoro. Sem tam sa však mihne auto, alebo taxík. Teraz tu ešte čosi klepkám, ale už mám aj užitý Gerodorm, takže sa pomaly odoberám do postele pokúšať sa zaspať.

V zásade aj činžiak je tichý, len sused zaspal pri TV, a tak sem tam cez stenu počuť akýsi slabý hluk. Teraz tak trochu dúfam, že zaspím. Ak sa to podarí budem asi poverčivý, lebo už pár krát sa mi stalo, že som po napísaní sem o chvíľu zaspal. Myslel som aj na Zellákov, že každý máme svoj údel v živote. Veru, niekto tak a druhý opačne.

Dúfam, že sa ozvem až dnes večer na fórum, že čo pekného sa mi stalo, alebo podobne. Teraz sa pokúsim nájsť nejaký pekný obrázok pre vás všetkých...

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Orig-21015136

Tak dobrú noc a dobré ráno. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  xkrchnav Pi 17 júl 2015 - 3:22

My už teda tiež nespime. Držím ti palce, tuto aby to nespave obdobie si už mal za sebou.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Mischelll Pi 17 júl 2015 - 7:34

Xkrchnav - tak v tvojom prípade to je prijemne bdenie aj keď viem pochopiť, že stresujúce - cestovná horúčka.....a dúfam, že len jednorazové teda neopakujúce sa ...Very Happy  pre tento rok Very Happy

Tuto - no neviem, neviem....ako aj chápem, že nemôžeš zaspať a že tie psychologické triky typu kniha pri posteli si už asi vyskúšal....ale tak možno by to chcelo nejaký novy trik alebo trik zameraný presne na teba....inak fakt neviem

No ja ako po tom čo mi doktorka povedala ohľadne skorého vstávania už o 4 hodine - že je to iba stres - a dala mi o dosť nižšie lieky aj keď som jej hovorila, že som brala 1 mg a ona mi dala len 0,25 mg frontinu...čo je ako keby nič, čo mi teraz dala....tak vstávam ešte skôr....proste aj ta kvalita spánku je nadránom dosť na nič....ako fakt neviem aj moja doktorka ma dovolenku...a ani do ke už viac ani nemám kedy isť...proste cele zle...asi tak....moja ďalšia stratégia je kúpiť si niečo na spanie....teda skúsim najprv magnézium...zmiešaný z niečim....atď.....

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 18 júl 2015 - 1:21

Ahoj Mischelll,
ďakujem za povzbudenie. S tým spánkom je to u mňa celkovo také všeliaké. Niekedy ani neviem čo si mám vlastne o tom myslieť. Niekedy to už vzdávam, teda obvykle okolo 4-tej 5-tej, a že budem už celú noc hore a hotovo. Navarím si silnú kávu, niečo symbolicky zajem a ešte si na chvíľku ľahnem. Zrovna vtedy sa mi podarí zaspať, tak nechápem... Ty to máš tak trochu opačne ako u mňa. Tiež to nie je jednoduché a asi často až nepríjemné. Budem Ti aj naďalej držať palce, aby sa to dalo doporiadku.

.......................

Ahojte,
vlastne ešte na mňa je skorá hodina, ale práve som si dal Gerodorm, takže využívam čas na zaúčinkovanie, a že tu napíšem pár slov. Začínam byť akýsi poverčivý, čo sa týka fóra. Teda, keď napíšem sem o nespaní pomerne rýchlo zaspím. Už sa mi to stalo 3X, že to tak bolo. Tak jednoducho si nedám pokoja a pár slov tu hodím. Xkrchnavovi len toľko, že si uži dovolenku a drž sa.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Sleeping-Sheep

Pekné ráno na víkend praje Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 18 júl 2015 - 2:37

Ešte nespím, hodinka pokusov prešla. Zostáva asi to, že povyvetrávam vankúš a zapadnem do postele.

Trošičku sa môj mozog tvári, že je čas (spania)...  a ja len dúfam. Dnes by sme/som mal ísť na záhradu, tak dúfam, že to zvládnem a budem aspoň  akou takou posilou pre náš tím zahradkárov (mama-otec-ja). Určite sa bude polievať a polivať, možno butinu trhať, možno aj čosi zo sadom riešiť. Asi aj so susedou, mojo tetou prehodoiť slovo. Dať nažrať kocúrovi a podobne.
Pre istotu si vyberiem nejakú knihu, keby som mal chvíľ aj fajrond.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Gardener-clip-art-3214
Majte sa čo najlepšie a krásne ráno praje Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 18 júl 2015 - 3:53

Tak sa zase čas pohol smerom k východu Slnka. Ešte však nič nešteboce a nevíta nový deň. myslím. že onedlho tu tento ruch nastane. Spať sa mi stále nechce hoci...Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Good-Morning-Images-Cartoon-2Gerodorm v sebe cítim. Ani sa nenazdá a budú 4-ri hodiny a ak nezaspím, vyzerá to na silnú kávu. Mrzí ma však to, že po takejto noci odíde pár pamäťových buniek, ako to tvrdia odborníci. Stále mám však šancu zaspať, ale neviem, či sa mi to podarí nejako využiť. Práve myslím na Mischelll, ktorá si asi prvá prečíta moje riadky. Ahoj.

Vyzerá to na peknú, až moc teplú sobotu, takže ju plne využime. Myslím všetkých vrátane tých čo majú problém aj so spánkom Smile
DOBRÉ RÁNO VíKEND
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 18 júl 2015 - 5:06

Ahojte,
tak práve som sa tak máličko vzdal myšlienke, že som prebdel noc. V izbe mi rozvoniava čerstvá káva a cítim sa v pohode. Pred "sekundou" som užil ranné lieky, aby tie večerné vyšli na piatu a umožnilo by mi to ísť skoro spať. Otázkou je, či náhodou nezaspím aj počas dňa. Myslím, že hodinové zdriemnutie by mi aj prospelo. Ako som spomínal, mám tu vtáčí koncert. Všetko tu trilkuje a spieva. Smile

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 K12347776
Ešte raz dobré ráno všetkým T.


.................................................................

V rámci dňa som pomerne dobre spal, či skôr driemal. Táto sobota bola pre mňa celá akási oddychová. Len z toho tepla nie som príliš nadšený. Som už zvedavý na nasledujúcu noc...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 22 júl 2015 - 3:40

Ahojte,
tak dnes mi to zase nevyšlo so zaspávaním. Bolo pol štvrtej a od druhej mám v sebe prášky na spanie. Nepomohlo. Horšie na tom je, že dnes idem aj doktorke, že aby na mne nepozorovala zase niečo zvláštne - psychopatologické. Ešte sa budem pokúšať o zaspatie, alebo aspoň zdriemnutie, ale vzhľadom na to, aký som čulý, no neviem, neviem. Ešteže dnes nieje aj Zello. Dúfam, že deň zvládnem. Dnes sa má ísť aj na záhradu, takže predpokladám, že sa tam na vzduchu trochu preberiem. Pre dnešok to pravdepodobne bude ráno a v doobedí najmä o káve.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Latte-Art-Training-Product-Image__18860__17179_zoom

Dobré ráno ranostajom a aj tým čo si radi pospia. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 23 júl 2015 - 2:10

Ahojte,
pre dnešok ani neviem, čím som si vykoledoval, že som hore. V podstate všetko prebiehalo v rámci bežného dňa. Teraz na večer pociťujem úzkosť a to nie je dobrá kombinácia s teplom. very sad3 Už som užil prášky na spanie, ale zatiaľ bez záberu. Jedno z druhým... Dal som si aj homeopatikum na spanie, ale akosi to tiež zostalo bez účinku. Stále my myšlienky lietajú ku kontrole u doktorky. Neviem, niečo akoby nebolo v poriadku. Asi je to len moja fikcia, lebo aj MUDr. aj sestrička boli fajn a cítil som sa u nich v celku okay. it is perfect

Len dúfam, že spomínané prekonám a budem spať ako v bavlnke. Question
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 4 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 23 júl 2015 - 4:35

SAKRA!!!  very unhappy Túto noc som zase prebdel. Kašlem na to, idem dať zohriať vodu na kávu. Pomaly sa rozvidňuje. A teraz klasická otázka:"Prečo ja?". V podstate ide len o rečnícky obrat. Jednoducho počas dňa si musím trochu zdriemnuť, a to aj preto, že je Zello a nerád by som ho zmeškal.

very sad3 community together  Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 83 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 43 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore