Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Vcelku ma to teší... :)

Strana 5 z 84 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Mischelll Ut 16 september 2014 - 9:30

Vcelku ma teší to, že včerajší deň bol taký pekný ....a vydarený....najviac ma teší, že svietilo slniečko Sun 2 cely deň a my sme posedávali vonku nie kvôli sviatku, ale len tak....rozprávali sme sa...proste tak oddychový bol cely deň....dokonca som stihla spraviť aj fotku môjho kocúra Mura ako veľkého mafiána....tak vám ju prikladám na pobavenie - tie oči ma také mafiánske, sekne mu to.... lol!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 2hnbcw0

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Matej St 17 december 2014 - 12:26

Dnes ma teší, že tu nad mestom je krásne slnečné počasie. jumping2 sunny

A tiež ma teší, že som dnes úspešne spravil poslednú tohtosemestrovú skúšku a že už nemám žiadne skúšky a písomky. Už len v jednom predmete mi treba dokončiť zápočty. jumping

Jupí. lol!

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Matej Št 1 január 2015 - 15:09

Dnes ma vcelku teší, že nám zase v meste trochu nasnežilo (nejak sa mi ten sneh začal ľúbiť... hoci celý vchod je od špiny, čo robia mokré boty prichádzajúcich obyvateľov činžiaku). Páči sa mi, že decká majú vianočné prázdniny a môžu sa sánkovať. Strašne sú vtedy šťastné, máme tu pár malých kopcov na sídlisku, iba nejakých 20 metrov prevýšenie, no stačí to na vyšantenie mestských deciek. Im to prajem, lebo ja keď som bol malý, tak sme mávali kopec snehu vždy a šantili sme osto-tristo. it is perfect

Tiež ma dnes vcelku teší, že mi postupne prechádza tá depresívna krátka fáza a moje myslenie a nálady sa prejasňujú.

A teší ma aj to, že delobuchy už utíchavajú a ľudkovia sa zbavujú svojich posledných zásob, takže ešte pár dní a bude zas na pár mesiacov od toho buchotu pokoj. winking

Tiež ma teší, že som nepil alkohol na Silvestra, takže zatiaľ čo dnes kopec ľudí trpí opicou, tak mne je dobre. Ono by na tom nepití nebolo nič zvláštne, keďže my doma aj tak nepijeme (tatino je abstinent), ale včera počas depresívnej fázy som mal obrovskú chuť sa napiť a opojiť sa. Teším sa, že ma tá chuť prešla... drunken

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Matej Pi 30 január 2015 - 16:10

Dnes ma teší, že nadobúdam určitý duševný pokoj a mier. Nie je to ešte dokonalé, ale postupuje to a napreduje.

Tiež ma vcelku teší, že významne nasnežilo a že je po štvrtej a je dokonalé svetlo. Totiž ma to povzbudzuje veriť, že už sa blížia posledné vlny zimy, a potom hurá na jar. cheers

Tiež ma vcelku teší, že som napísal hneď niekoľko príspevkov na fórum a že ma táto činnosť bavila.

jumping

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Matej St 11 február 2015 - 13:03

Dnes ma teší, že som vstal už o pol piatej, a nebol som unavený, ani doteraz som nespal. Tiež ma teší, že som skočil do lekárne, kde som mal objednaný jeden liek, a že som bol aj na zhruba 40-minútovej prechádzke po meste. A tiež ma teší ranný nákup medzi siedmou a ôsmou - to bola akurát hodina, kedy sa všetci ľudia a decká a autá každý niekam ponáhľali a každý niekam išiel a boli ulice i autobusy prepchaté ľuďmi. Obvykle vtedy ešte len vstávam, tak už som aj zabudol, že to je akurát hodina, kedy všetci idú do robôt a do škôl, alebo k doktorom či k iným vybavovačkám. Bolo to úchvatné pozorovať. Very Happy

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Mischelll St 18 február 2015 - 13:10

Tak rozmýšľala som do ktorej témy by sa hodil môj príspevok a našla som túto....a zdá sa mi najlepšia Wink

Dnes ma vcelku teší, že konečne sa trošku pohlo moje hľadanie práce....ozvali sa mi....aj keď len na predbežný pohovor...ale je to fajn, že som postúpila....hrozne ma to teší sunny  ....konečne môžem povedať, že sa s mojou pracou niečo deje...ako už aj načase...tak držte prsty, aby to vyšlo...aj sa toho bojím....čo je zle, ja to viem.....no mám strach a nervozitu v sebe....ktorú zatiaľ nevidno vôbec navonok....zisťujem si všetko čo sa da o spoločnosti....a dávam nejak dokopy anglinu....aj keď už teraz mam strach....bojím sa, že to zase nedopadne dobre....že ma vyradia z výberu, alebo proste ta moja anglina nebude dobrá - na čo som ich aj upozornila....ako neviem sa pretvarovať, že viem anglicky keď neviem.....ale celkový moj pocit je dobrý z toho....som šťastná ....a dúfam, že ma výberu a práca mi bude ísť od ruky a bude ma baviť...

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Mischelll So 28 február 2015 - 10:36

Tak veľmi ma teší, že som včera zvládla MEGA-STRES....ako posledné dni boli veľmi nudne....ale včera mi o 12:30 zavolali, že či neprídem na pohovor o 16:00 ako keby, že bývam v meste tak neni problém.....ale mne trvala len cesta samotná hodinu a pol...plus čakanie na jednotlive prípoje...ako tak počitajme aj dve hodky cestovania....a musela som za pol hodinu sa vychystať aj sprchu som stihla...aj takmer sa naobedovať it is perfect ...ako bol to pre mňa taký veľký stres, že nie len vnutri sa mi triasla ruka, ale aj navonok...potom som musela v okresnom meste ešte čakať pripoj...ale to som už bola relatívne vo vedšom kľude....no ale skúste sa nalíčiť keď sa vám trasie ruka....ako dosť tažke...tak som sa dolíčila na stanici na WC...a to nevravím, že som nemala čas ani poriadne pozrieť kde sa ta firma nachádza....takže len som si opísala adresu a približne som vedela že to je na severe...a tak rýchlo som si sadla na autobus na sever a tam som potom prešla dosť veľký kus cesty...lebo presne na sever to ani nešlo...a hľadala ulicu...pýtala sa atď...našťastie rýchlo som to nasla...ľudia sú veľmi ochotní za čo som vdačna....tak no keď mate 15 minút na nájdenie ulice tak tiež by ste boli v strese.. Wink ako potom som sa trošku ukľudnila a išla na pohovor....bola som tam skôr...a hneď ma aj vybavili....ako pohovor asi nič z toho....nemala som čas si nič zopakovať a bol tam test, ktorý som nezvládla....ale aspoň viem, že zvládnem Mega-stres...aj bez tabletky...kedže som ju zabudla zbaliť do tašky lol! ...keby, že ju mam tak neváham a použijem Smile ...vlastne som na seba aj hrdá...že tak dobre to dopadlo...aj keď ma určite nevyberú .....ale už mám aj takú skúsenosť... it is perfect

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Matej So 28 február 2015 - 17:18

Srdečne gratulujem k takému výkonu, Mischelll! Je to paráda. it is perfect

Great party

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Mischelll Pi 6 marec 2015 - 18:06

Ďakujem Matej Wink

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Matej Ut 10 marec 2015 - 17:20

Dnes ma teší, že som sa konečne zbavil elipťáku, ktorý som zlikvidoval už pred Vianocmi v rámci redukcie môjho imania v zmysle minimalizmu. Už mi tu ležal rozobratý dlho a dnes si ho brat vzal k sebe. Tým som dostal chuť na novú vlnu zbavovania sa majetku, a teda chuť na nový záchvat minimalizmu. Very Happy Vyzametal som celý byt a už aj pokukávam, čo takého by som mohol vyhodiť...  laughing

Tiež ma teší dnes, že mi školiteľ schválil tému diplomovky, takže už len vypracovať, obhájiť a bude fajn. Smile

Naopak, neteší ma, že som si zamastil od oleja svoje obľúbené jarné gate, keď som vynášal z bytu elipťák. Sad

matej
What a Face

A čo Vás dnes alebo v týchto dňoch teší či neteší? Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Tuto Ne 14 jún 2015 - 21:41

Teší ma, že dnes deň prebehol bez problémov, alebo zbytočného náhlenia. Dá sa povedať, že som si ho určitým spôsobom užil. Horúci deň mi napomohol vyriešiť vetrák a pri ňom som trávil chvíle.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 5 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  xkrchnav Ne 21 jún 2015 - 10:13

Ahoj,
myslím, že táto téma by si zaslúžila byť v hlavnom fóre. Ide o transformáciu negatívneho myslenia a vnímania na pozitívne. Každý deň by sme mali nájsť niečo čo sa nám podarilo, čo nás potešilo. Čo myslíte?

Za mňa - dnes ma potešilo, že som dostal mail od Pavla z Narativu, že sa im pozdáva nápad usporiadať workshop pri návšteve Willa Halla (autor sprievodcu vysadzovania liekov) - http://www.vidacr.cz/wp-content/uploads/2013/12/Pr%C5%AFvodce-vysazov%C3%A1n%C3%ADm-l%C3%A9k%C5%AF-web.pdf

Bude to ešte hodne práce, ale teší ma a verím, že sa to podarí usporiadať. Bude to hádam v Brne, a cca niekedy v Novembri, tak ste vítaní.

Majte sa a píšte čo sa podarílo vám, čo vás potešilo Smile.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 5 z 84 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore