Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Vcelku ma to teší... :)

Strana 6 z 84 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 45 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  opadané lístie St 24 jún 2015 - 11:28

mna vcera velmi potesilo, ze som si dokazal pozriet film a este viac, ze to bolo "na jedenkrat". s pozeranim filmov mam totiz uz dlho velke problemy. jednoducho pri nich nevydrzim, rychlo ma prestanu bavit a casto, ked si chcem pozriet nejaky film, ktory mi vyhovuje a paci sa mi, musim ho pozerat aj na trikrat, lebo pri nom nevydrzim. takze aj takato zdanlivo malickost, ako je pozretie filmu, ma velmi potesilo. it is perfect
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  xkrchnav St 24 jún 2015 - 16:19

Mňa dnes potešilo, že táto téma na môj návrh zaujala miesto v hlavnom fóre. Potešil ma tiež obed s anglicky hovoriacim hosťom. Sľúbili sme si, že sa navzájom navštívime na virtuálnych stretnutiach. Niekto od nich by prišiel na zello, A my sme zvaný na ich - oni používajú Skype.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Matej St 24 jún 2015 - 20:36

Dnes ma potešila večerná sprcha a celková fyzická očista. Tiež ma potešilo, že môj zrak fungoval dnes dobre. Tiež ma teší, že mama má lepšiu náladu, lebo, zdá sa, mala akúsi pochmúrnu posledné dva dni. Potešilo ma aj dodržanie prijatej energie, čerstvá voda na pitie, skoré vstávanie bez nutnosti cez deň dodriemavať. Teší ma aj poriadok v izbe a dnešné zametanie, ktoré ma nasýtilo vášňou z minimalizmu. Very Happy Teší ma aj, že Lístie sa má lepšie a že X zvládol zahraničnú návštevu. Potešili ma poobede aj nejaké drobné myšlienky z motivačnej literatúry. A čo ma ešte potešilo? Celkovo ma teší, že sa cítim dobre a že sa nemám na čo sťažovať. Tieto myšlienky "tešenia sa" mi vytvárajú vnútri akýsi pocit vďačnosti. I love you

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Thankf10

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  xkrchnav St 24 jún 2015 - 20:41

Mňa teraz potešilo čítanie Matejovho príspevku Smile. Povedal by som, že toto potešenie môže byť nákazlivé podobne ako smiech. Teší ma, že mám dcérku, ktorá si teraz užíva Toma a Jerryho a je krásne počúvať jej smiech, prípadne ešte lepšie - smiať sa s ňou.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Tuto St 24 jún 2015 - 20:54

Dnes ma potešilo viacero vecí. Je Jána a máme jedného v rodine a pekne sme to oslávili. Teší ma, že som pred dvoma hodinami zaspal bez liekov a zobudil sa až vo večernej hodine. Tak si môžem pozrieť obľúbený dokument a následne pôjdem spať. Páčil sa mi aj kocúrik, ktorý sa mi motal okolo nôh. Potešilo ma, že som tete mohol pomôcť s mobilom. 

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Images?q=tbn:ANd9GcTLps8-SBCNAiR2EeJnV_BLKdDzIt0ztgCzuzuoUMMmRSlYkqGp
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  xkrchnav Št 25 jún 2015 - 19:53

Mňa dnes potešilo, skoro až dojalo k slzám, keď som videl v škôlke Timejky nachystanu záhradnú slávnosť s balonikmi. Rozlúčka s rokom. V pondelok ich budú pasovať za školákov, to už sa slzám asi nebránim Smile
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Empty Re: Vcelku ma to teší ... :)

Odoslať  regina Št 25 jún 2015 - 21:54

Mňa potešilo,že areál, ktorý sme upravovali vrámci projektu a zrekonštruovali sme tam ppreliezačky a hojdačky pre deti, umiestnili tam hraciu zostavu a pieskovisko - tak tento areál sa doteraz otváral len ked sme tam brigádovali, no napriek tomu tam rodicia s detickami zacali chodit a teraz ked je to uz otvorené (aj ked este nedokoncené) pravidelne to tam navštevuju a hraju sa tam. Teší ma aj, že sa tam začína schádzať mládež. Pristaví sa jeden, druhý a za chvílku je ich tam aj desať. Aktívne nám pomáhajú a sú zvedaví čo tam všetko bude a kedy sa nám to podarí otvoriť.
Včera sme v budúcej "posilňovni" nalepili koberec. Tento týždeň nám majú dodať prvé fitness zariadenia. Chodím síce domov navečer unavená, ale spokojná, že to naše úsilie má zmysel.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 658
Reputácia Reputácia : 294
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  xkrchnav Pi 26 jún 2015 - 7:30

Hneď ráno ma potešil šofér, že mi otvoril dvere aj keď som meškal A už sa trochu pohynal. Tiež ma potešilo včerajšie zello, mal som pocit veľkej vzájomnej spolupráce. Díky!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Tuto Pi 26 jún 2015 - 20:31

Mňa dnes potešilo, že po prebudení som sa pomerne rýchlo dal do formy a primerane som fungoval. Síce by som ako tak radšej samotil, išiel som s rodičmi na záhradu a čosi aj pomohol. Ešte ma rozradostnil aj kocúrik, ktorý dnes výnimočne poslúchal, keď som mu niečo nenáročné povedal...  

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Stock-photo-illustration-of-a-cartoon-landscaper-farmer-or-gardener-with-a-rake-137885825
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Tuto Ne 28 jún 2015 - 18:55

Dnes ma potešilo, že som sa doružova vyspal. Bol som tiež celkom rád, že napriek "lenivému dňu" som zvládol, čo som si predsavzal v oblasti cudzích jazykov, čítania a geografie. Vyzerá to možno noblesne, ale nie je toho priveľa, je to tak program na - do troch hodín. Bol som aj rád dobrému a chutnému obedu. Taktiež som bol potešený jednému telefonátu. To je asi všetko.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  xkrchnav Ne 28 jún 2015 - 19:03

Dnes má potešilo, že v jednom obchode už nemali tu skriňu čo sme chceli, pretože v inom ju mali o 300 kč lacnejšia. Ináč super stanovaci rodinný výlet Smile
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 6 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Tuto Ut 30 jún 2015 - 19:30

Celkom ma potešila návšteva bratranca, jeho ženy a ich dvoch dcér. Boli všetci veľmi ajn, hoci som ani nevedel, kedy bratranec s ženou prišiel, lebo som bol na slúchatkách v izbe. Až neskôr mi otec prišiel povedať, že sú tu. Vlastne sme mali od obeda na starosti dievčatá a oni si pre ne prišli.

Potešilo ma, že som okrem malej úzkosti zatiaľ nemal žiadne príznaky, teda ani hlasy na balkóne neboli, ani nič menej významné. Možno únava... ale aj to je nateraz v pohode.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 6 z 84 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 45 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore