Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Vcelku ma to teší... :)

Strana 1 z 84 1, 2, 3 ... 42 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) Empty Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Tuto So 24 september 2011 - 5:13

Dnes bol zrovna taký deň, čo toho nebolo až tak veľa. Teší ma však, napriek pospávaniu, že som si splnil naplánované úlohy tak, ako bolo treba a bol som so sebou spokojný.

Potešil ma aj telefonát so človekom, s ktorým toho máme veľa čo si porozprávať.

Potešilo ma, že ma už skoro vôbec nebolí zub a možno nebudem vyhadzovať veľké peniaze na jeho rozvŕtanie, koreňovú výplň, čistenie... zubárovi.

Bol som rád aj chutnej večeri, kávičkám, cigarete sad and unhappy , peknému počasiu, prechádzke, dokonca aj tomu spaniu, ktoré mi narušilo rozpočet.

Taktiež ma tešilo, že som si dnes celkovo vycházal s rodičmi a bola kľudná a pohodová atmosféra v domácnosti.

Pekný bol aj film, teda sci-fi, ktorý som si večer pozrel.

Pousmial som sa nad jedniným "párom" v Let´s dance, čo som videl.

Vcelku ma zahriala aj moja "trochupomoc" v domácnosti.

................................................................................................................


Aj vy napíšte, čo Vás práve dnes potešilo.
Trošku to pozdvihne náladu.
jumping


Vcelku ma to teší... :) Happy-Pets
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Ivanko So 14 január 2012 - 11:37

vcelku ma teší, že som práve v piatok 13 spal tak málo až 4 a pol hodiny a aj napriek tomu som bol schopný celý deň zvládať lepšie ako keby som spal 10 hodín, no a nespomínam si,
že by sa mi takéto niečo už niekedy stalo, keďže po takom slabom spánku na hodiny sa väčšinou cítim hrozne.
Ivanko
Ivanko
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 64
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 17.12.2010
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Matej So 21 apríl 2012 - 11:30

Dneska ma potešilo, že mi váha ráno ukázala iba 96 kg. jumping2

Tiež ma potešilo, že som konečne po zdĺhavej prokrastinácii dokončil seminárku, ktorú prezentujem akurát v tento pondelok. alien

A potešilo ma aj to, že som bol schopný odpísať na niektoré príspevky tu na fóre, hoci aj s mesačným meškaním. Celkovo sa cítim dnes aktívnejší a čulejší, a to ma veľmi teší.

Čo teší alebo potešilo vo Vašom dnešnom dni Vás? Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Vcelku ma to teší... :) Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Matej Ne 4 november 2012 - 18:16

Dnes ma veľmi teší, že už uplynulo 10 ťažkých a zdĺhavých dní čakania a zajtra je konečne už ten vysnívaný dátum, kedy mi môžu reálne volať z istej firmy a pozvať ma na výberové konanie na istú pozíciu. Ide o pozíciu v podstate bežného pracovníka, nič na čo by bolo treba vysokú školu. Ale plat a pracovná doba sú maximálne vyhovujúce - 2 dni sa robí dvanástka a 2 dni je úplne voľno. A takto dokolečka. To by mi veľmi vyhovovalo psychicky. Teším sa teda, že už je večer a zajtra mi môžu volať. Kiežby zavolali a pozvali ma na konanie!

Veľmi dúfam a veľmi sa modlím. Uvidíme, ako to dopadne. Budem Vás informovať, lebo by to určite ako prvá reálna stabilná pracovná pozícia zmenilo môj život.

jumping2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Vcelku ma to teší... :) Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  historik Ut 14 máj 2013 - 22:34

Toto je vynikajúca téma, takže už dávno som sa rozhodol, že sem prispejem. Smile

Teší ma, že som pokročil vo varení. Arrow Dnes som sa naučil variť mliečnu krupicovú kašu. A včera som okrem prípravy ovsenej kaše prvýkrát dusil rybu s cibuľou a mrkvou. Naozaj ma to baví a, samozrejme, má to veľký význam. Veď musíme jesť každý deň pig

Som rád, že mám za sebou druhú injekciu do ľavého zápästia. Dnes som bol u ortopéda a on mi ju pichol do kĺbu. Riadne to bolelo. scared O mesiac ma čaká ďalšia a potom ešte jedna. Asi pred 16-timi rokmi, ešte na základnej škole na telesnej výchove, som si tú ruku udrel a doteraz s ňou sú problémy. Dúfam, že tá liečba pomôže. it is perfect

Teší ma aj to, že som dnes večer vyšiel von so psom. jumping Je to predsa zdravé, prejsť sa po ulici. flower

A tiež môžem mať radosť z toho, že som dnes v noci spal. Užil som Dormicum, aby som sa vyspal, ale nedarilo sa mi zaspať. Tak som mal veľký strach, že tentokrát na mňa tá tabletka na spanie nezaberie. Ale potom som zaspal. Užívam to veľmi zriedkavo a zatiaľ mi to vždy pomohlo. jumping

Tak asi toľko. Myslím, že som ešte nepoužil tieto zvieracie smajlíky (okrem toho prasiatka vyššie v tomto článku), tak ich len tak pre skrášlenie príspevku sem nasypem. rendeer rendeer : pig pig pig albino albino albino albino elephant elephant elephant cat cat cat cat
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  historik Ut 4 jún 2013 - 11:57

Teší ma, že v sobotu večer sa mi podarilo dokončiť tretí náramok. Very Happy Pletiem ich z lesklých gumičiek. Pred pár rokmi som experimentoval so šnúrkami a gumičkami a podarilo sa mi vymyslieť celkom zaujímavý spôsob pletenia. No zatiaľ mi to išlo dosť ťažko, lebo je to trochu komplikované. Najprv som vyrobil dva také náramky. A tretí sa mi nijako nedaril. Ale konečne to vyšlo! Idem si kúpiť ďalšie gumičky a budem pliesť. Očakávam, že čím ďalej, tým to pôjde ľahšie. jumping
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  historik So 8 jún 2013 - 17:58

Som rád, že aj dnes sa mi darí byť dostatočne aktívnym. it is perfect Robil som všelijaké domáce práce a venoval som sa aj iným činnostiam. Ešte mám umývať jahody, takže to bude tiež dlhotrvajúca práca. A teším sa, že som dnes pozeral televízor. Very Happy Zistil som, že keď si ľahnem na gauč, ide to lepšie. Poležiačky sa to dá. Ale sedieť v kresle a pozerať TV akosi nemám trpezlivosť. very sad3 Aj teraz mám pustenú tú hudobnú televíziu Šlágr TV. Nech spievajú. I love you flower
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  kwecko So 8 jún 2013 - 21:30

jeej, supr, že neleňošíš. To je človeku hneď veselšie, keď deň len tak neprtečie a nič z neho. Ale bacha na TV, keď už, tak niečo stiahni. Nepozeraj správy, ani krimi a aj Modré z neba tuším dosť zdepresívnelo... Všetky relácie o dnešnom svete sa točia na báze senzácie, a senzácia je vždy niečo zlé. Svet potom vyzerá milión krát horšie, ako v skutočnosti je. Mne vie pokaziť pol dňa aj upútavka na televízne noviny fuj!
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  historik Po 10 jún 2013 - 16:47

Máš svätú pravdu, kwecko! V televízii je veľa nepekných vecí. Ja krimi nepozerám a neznášam akčné filmy. Protiví sa mi to násilie. I disagree

Ale teší ma, že som si dnes ráno pozrel jednu hudobnú rozprávku na STV, a tiež, že som trochu čítal učebnicu biológie. Určité veci z tohto odboru ma zaujímali, napr. o kvetoch a o hmyze, tak som si to vyhľadal a prečítal. Very Happy
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Matej Ut 11 jún 2013 - 22:07

Dnes ma vcelku teší, že som sa trochu upokojil a že mám lepší pocit v jednotlivých oblastiach svojich problémov. Myslel som, že keď som mal taký nabitý deň, že som nemal čas zrelaxovať a jednoducho si sám v sebe vyriešiť isté veci, tak že budem dnes pred pracovnou trojdňovkou strašne napätý a nervózny. Avšak veľmi ma teší, že sa tak vôbec nestalo, ale som naopak pokojnejší. Dokonca som sa mame véééľmi nepriamo ospravedlnil za svoje nálady v poslednom čase. Teší ma, že pôjdem už čoskoro do postele a vykročím do práce s pocitom, že mi to vlastne až tak nevadí, a že som odhodlaný to zvládnuť. Aj svoje emócie, aj svoje postoje, aj samotné požiadavky, ktoré sa na mňa budú klásť.

Takže aby som to zhrnul: Vcelku ma dnes teší, že dnešok mi končí subjektívne i objektívne polepšeným stavom. Pretty good

Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Vcelku ma to teší... :) Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  kwecko St 12 jún 2013 - 21:00

Urobilo som Smile    Vcelku ma to teší... :) <a href=Vcelku ma to teší... :) Okne" />


 Našlo som Smile Vcelku ma to teší... :) Atelina
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  historik Št 20 jún 2013 - 15:47

Teší ma, že ma v ostatnom čase baví počúvať hudbu. Pozerám tú hudobnú televíziu Šlágr TV. A aj na youtube si niečo vyhľadávam. Aj teraz idem na ten youtube. Very Happy
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 1 z 84 1, 2, 3 ... 42 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore