Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Vcelku ma to teší... :)

Strana 2 z 84 Previous  1, 2, 3 ... 43 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  historik Pi 21 jún 2013 - 21:41

Teší ma, že aj dnes som si poriadne zabehal. it is perfect Po ceste smerom k susednej obci. Bežal som takým nenáhlivým tempom. Veľa som prebehol a zvládol by som ešte aj dvakrát toľko. Mám neobmedzený zdroj energie! Exclamation To svedčí o tom, že prežívam veľa stresu. Ten stres človek pociťuje na to, aby v prípade nebezpečenstva života vládal buď bojovať, alebo utekať. Stres mobilizuje fyzické sily človeka. V minulosti ho naši predkovia veľmi potrebovali. Napríklad sa asi stávalo, že na poľovačke k nim pribehol vlk. A čo teraz? Buď zobrať nohy na plecia a utekať preč dog

, alebo pevne zovrieť v pästi kyjak a odušu s tým vlkom bojovať.shooting3

My sa v súčasnosti do nejakého vážneho nebezpečenstva, ktoré by ohrozovalo náš život, často nedostávame, ale ten stres pociťujeme aj v iných situáciach. Stačí, že nám napríklad niekto vynadá. A v organizme sa dejú všetky potrebné prípravy na boj alebo na útek. Toto sa píše v knihe o strese. Takže ho musím vybehať. Už sa teším na zajtrajší večer. Zase sa rozbehnem.I love you
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  historik Po 24 jún 2013 - 22:16

Ja rád prispievam do tejto témy. it is perfect Tak teraz napíšem, že sa teším, že sa mi vrátilo pozitívne zmýšľanie. Zase verím, že všeličo sa u mňa ešte zlepší. 

A chcel by som povzbudiť všetkých vás, drahí priatelia, aby ste sem tiež prispievali, lebo toto je taká pekná, príjemná téma. Podeľte sa svojimi radosťami so všetkými ostatnými. I love you heart flower

PS: Aj ten obrázok v Tutovom príspevku s mačičkou a psíkom, ktorí sa doširoka usmievajú, je pekný. cat
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  historik St 3 júl 2013 - 15:37

Teší ma, že sa mi darí pozerať televízor. Nejaké tie dokumentárne filmy ma vedia celkom zaujať. flower 
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Matej Ut 6 august 2013 - 19:03

Dnes ma teší, že dopadlo vyšetrenie zraku veľmi dobre a že som si dokázal horko-ťažko nasadiť tie šošovky do očí. Pravú mi vložil na ukážku doktor sám, lebo sa mi to nedarilo, ľavú som si však nasadil už sám a aj som dostal pochvalu, že som si ju dal na začiatočníka veľmi dobre. Obe oči mám teraz mínus 2,75. Vidím dobre a bez okuliarkov. Je to zvláštny pocit. Trochu som zmenil kukuč tváre, takže som zvedavý, aké budú zajtra reakcie v práci na môj nový imidž. Aj tatino mi povedal, že vyzerám inak a že si treba zvyknúť, keď som zhruba 8 rokov vkuse nosil okuliare a boli tak zarytou súčasťou mojej tváre.

Okrem toho ma teší, že som vybavil banku, solárko (tento raz iba 4 minúty, aby som nebol červený), a takisto som bol na zmrzline a kúpil som si aj džús, čo je môj obľúbený nápoj. Dobre to dopadlo.

Neteší ma príliš naopak, že som prespal tri hodiny od obeda do pol štvrtej. Ale ukľudňujem sa tým, že v takom horku keď sa mi nechcelo vôbec nič robiť, že to je reku normálne. Ešte ma čaká sprcha, vlasy, hygiena, vybratie čočiek. Ďalej poliatie rastlín, zľahka upratovaie, nejaké to čítanie, spočítavanie peňazí, vymýšľanie zajtrajšieho plánu stravovania a toho, čo si oblečiem. A to je asi všetko. Snáď to bude dobré.

Prajem Vám všetkým, aby ste si našli každý kúsok potešenia aj na tomto svete. community together 

matej
jocolor

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Empty únava

Odoslať  kwecko Št 8 august 2013 - 21:50

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Tdt4

avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Matej Ne 11 august 2013 - 11:16

Dnes ma vcelku teší, že som si už tretí deň po sebe dal čočky do piatich minút. alien A tiež ma teší, že som schudol nové kilo váhy po 2 mesiacoch stagnácie, a to na úroveň 81,9 kg. lol  Teší ma aj chladnejšie počasie. winter Neteší ma to naopak, že sa mi nedarí rýchločítať, takže môj plán prečítať všetky najpredávanejšie novinky v kníhkupectve je vážne ohrozený. scared2 

jumping2 

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  kwecko Po 12 august 2013 - 21:03

Mám výročie -

Rok bez Zyprexy!

kto sa teší so mnou?


winner  

cool jumping2
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  historik Pi 16 august 2013 - 21:33

Blahoželám, milá kwecko! sunny Ja sa teším s Tebou a želám Ti, aby si sa držala v pohode a dobrej duševnej kondícii. flower jumping I love you
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  Matej Po 19 august 2013 - 10:02

Gratulujem aj ja, kwecko! cheers 

Dnes sa teším aj ja, a síce tomu, že včera som v práci, keď som bol na obede a "kúpiť do prevádzky pitný režim", tak som stretol bývalého spolužiaka zo základnej. Už som ho aj v minulosti stretol, ale nejako sme sa pohľadom vzájomne vždy vyhli. Teraz som sa s ním priamo konfrontoval a pozdravili sme sa i vymenili úsmevy. Som nadšený. Je to dôležitý predpoklad pre ďalší vývoj, že reku sa už nebudem schovávať a vyhýbať známym, ako voľakedy, ale pekne pozdravím všetkých, pokiaľ možno bez hanby.

Teším sa. jumping 

matej
jumping2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  historik Po 19 august 2013 - 19:28

Dnes som dostal 1 mail a 2 správy na FB. Z tohto mám radosť. Asi sú to obyčajné, bežné záležitosti, ale ja sa vždy teším, keď mi príde nejaký mail či správa. Som rád, že si na mňa niekto spomenul. jumping Ten dnešný mail je takou spätnou väzbou. V piatok som poslal príspevky do dvoch literárnych súťaží a dnes mi organizátor jednej z nich odpísal. Poďakoval sa za tie príspevky. Niektorí organizátori tak zvyknú robiť. 

A tiež ma teší, že som dnes prečítal nemalo príspevkov na tom nemeckom fóre. Voľačomu rozumiem, voľačomu celkom nie, ale hádam by to nejako šlo. Arrow Pôvodne som sa chcel zaregistrovať na anglickom a na nemeckom fórach pre schizoafektívnych pacientov. Ale tak by som nemohol povedať nikomu zo známych a príbuzných o tom, že píšem po nemecky a po anglicky. Musel by som to tajiť, nesmel by som sa tým pochváliť, lebo my nikomu nehovoríme, že ja mám F 25. Preto ma napadlo, že by bolo lepšie pohľadať si také všeobecné fóra, zamerané na rôzne témy. Takže mám takéto plány učiť sa AJ a NJ. study
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  historik So 7 september 2013 - 21:50

Toto som uplietol z muliniek. Smile 

 indifferent 


Naposledy upravil historik dňa Ut 11 február 2014 - 17:16, celkom upravené 1 krát.
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Vcelku ma to teší... :) - Stránka 2 Empty Re: Vcelku ma to teší... :)

Odoslať  historik Po 9 september 2013 - 18:11

Moje ďalšie výrobky. Very Happy 

 Neutral 


Naposledy upravil historik dňa Ut 11 február 2014 - 17:16, celkom upravené 1 krát.
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 84 Previous  1, 2, 3 ... 43 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore