Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 14

Strana 80 z 83 Previous  1 ... 41 ... 79, 80, 81, 82, 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Katuska St 26 október 2022 - 12:50

Ahojte. Tak ja som uz dovysivala pripajam aj obrazok ale nazivo je to omnoho krajsie. Mam z toho radost a teraz uvazujem kde to predam a za kolko tak uvidim. Inac som mala tazsie dni v praci nejake zeny mi zle robili tazko sa mi to nesie. Ale trochu som sa obrnila a sla som do prace zo vztycenou hlavou takze zatial ok. Vonku je teraz krasne takze ked neisom v praci som casto na cerstvom vzduchu. Naberam inspiraciu na tvorbu noveho diela. Tak sa drzte .
Attachments
Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 81 Attachment
dokoncena vysivka.jpg You don't have permission to download attachments.(634 Kb) Downloaded 11 times
Katuska
Katuska
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 141
Reputácia Reputácia : 131
Dátum registrácie : 28.09.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, dzuli08, kimi2028, Juraj, vrana, Mous and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 St 26 október 2022 - 13:10

Klobúk dole @Katuska pred tvojím umením. Si fakt super.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Katuska likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 St 26 október 2022 - 13:42

Katuska to je krasne, kiez by som tiez vedela take veci
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 451
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Katuska likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mischelll St 26 október 2022 - 18:56

Ahojte Wink

tak ani neviem co pisat...tak sa mi dnes nechcelo ....ani moc nechce pozeram este relaciu v telke...po praci sa mi vobec nic uz nechce len prist na byt a pozerat telku a lezat....fakt nic viac...max zohriat jedlo....inak v izbe mi vyhorela žiarovka...tak som potme...ešte ze mam lampu...uz po tyžni som kupila aj žiarovku ale neviem ju sama vymenit....no ta tak...co este dodat....no a pocitač sa mi uz davnejšie aktualizoval aj 5x a teraz konecne že si upracem plochu a dokelu ani som nevedela tie veci vymazat....ci toho ako to všetko pomenili a tak no moj postreh....pred nedavnom som sa stažovala, že neviem ako ide mesiac...proste všetko strasne rýchlo....a už tu je konec roka....a ani nehovorim o darčekoch v taký čas som uz mala premyslene všetky darčeky a zmapovane ceny....toho roka nic....viem, je ešte skoro....ale, poznam ludi co v auguste uz planuju....ciže teraz planovat je dost neskoro....aspon u mna....dokonca aj moja segra co planuje dobre ze nie na vianoce ...tak som ju naucila planovat skor...dokonca ona to ma uz premyslene.....no ta vidite je to u mna na nic....celkovo je take pocasie alebo atmosfera ze no neviem....

PS: mozno ta moj nalada je ovplyvnena udalostou na ktorej som bola a to pohrebom(znamy).....no mam taku malilinku depku....

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

kimi2028 and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 81 Empty Ahoj

Odoslať  Mous Št 27 október 2022 - 11:50

Ahojte guyz and grlz welcome or bye,
mám sa celkom obstojne. Ani som sa nepochválil,že mám nový mobil. Teší ma, že nám navýšia dôchodky od nového roka. Celkom sa mi zatiaľ aj darí šetriť dáke pengy. Dnes je opäť pekný slnečný deň. Čítal som, písal, bol na prechádzke, robil praženicu. Hlavná postava románu by sa mala volať Bart Shtep- čo poviete  cheers. Dej sa bude odohrávať asi na tomto svete, i keď tam budú vymyslené miesta,ako mesto Malý Svet. Ideálne dnes na výlet. Možno pôjdem nabrať minerálku do vedľ.okresu, budišku. Občas chodím a máme čo doma popíjať. Inak po starom- ženská sa nerysuje a vyhliadky do staroby sú dáky domov dôchodcov, ak nie psych.liečebňa. Úplne naprd Shocked.

Dnes už len čítanie, prechádzka a večerný seriál.
Pekný deň
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 862
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

regina, kimi2028, Juraj and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 Št 27 október 2022 - 12:02

Ahojte, ja sa mam obstojne, depky v poslednych dnoch neboli. Zajtra cestujem na tyzden na Slovensko, sa aj tesim, vypadnut trocha z rutiny. Zoznamila som sa cez zoznamku s jednym Slovakom, prvy krat sa stretneme tak uvidime. Ja som sa chcela vratit na Sk, on vyjadril zaujem zit v Nemecku. Ak by som tu mala dalej zit, tak v Mnichove alebo niekde blizko k Alpam. Tu s tym psychopatickym susedom zit nechcem. On vzdy ked stretne niekoho z domu len ma ohovara, aj s fasistickou babkou, to je jeho zena. Snazi sa vsetkych postvat proti mne. Pebiaze zo zdravotnej mi stale nedosli a som uplne svorc.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 451
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

regina and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Št 27 október 2022 - 14:02

Ahojte kamaráti, mám sa veľmi dobre dnes. Program nedodržiavam síce, ale venujem sa koníčkom svojím. Tieto dní sú hlavne o šachoch, ale mohol by som robiť aj niečo iné. Len by som mohol ich viacej hrať aj na internete. V súčasnosti nedarí sa mi vlastná hra.

Tiež sa teším na zvýšenie dôchodku. Pôjde tam o veľmi veľa peňazí. Nikdy by som nepovedal, že budem mať taký dôchodok, aký mám dnes. Vraj vysoké dôchodky nie sú na Slovensku. laughing Tak neviem no, niekto má aj toľko, že je s tým spokojný.

Staroba je ďaleko, aby som sa tým trápil. Veď to je pomaly 30 rokov, ale verím tomu, že ani tam sa nestratím. Mám vás rád a opatrujte sa ľudkovia ako Tuto, Matej, Duško, Vladimir, Julka, Mischell, Catherin4, Katuska ako aj iný, na ktorých som zabudol. Cmuk vám letí. Teraz už vážne čau, čau.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

regina, dzuli08, Katuska, Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  regina Št 27 október 2022 - 16:20

Čo napísať?
Mala som tu dva a pol dňa dcéru s rodinou. Užili sme si vnúčat, viac som varila, bolo viac riadu na umývanie. Dobre som to však zvládla. Zajtra alebo pozajtra príde domov syn. Dcera by zostala aj dlhšie, vydržali by tu aj víkend aj cez sviatky, no na mňa by to bolo moc. Aj psychiatrička mi vravela, aby som si stanovovala hranice, lebo môžem vyhorieť. Nezvladam toľko, čo zdravé babky. Mrzí ma to, ale musím myslieť aj na seba.
A čo staroba? Tiež to vidím na nejaký domov dôchodcov v tom lepšom pripade (v horšom nejaký ústav). Hoci dcéra teraz stavia dom hneď vedľa nás, nerobím si ilúzie, ze by som po pripadnej manželovej smrti zvládala bývať v dome vedla nich sama. Bývať s dcérou alebo synom by som nechcela, to by nerobilo dobrotu. Ešte je tu tá možnosť, že ako väčšina užívateľov psychiatrickych liekov sa vysokého veku nedožijem a teda zomriem skôr než manžel a že ma teda on doopatruje.
Škoda však nad tým vopred rozmýšľať, treba žiť tu a teraz a preto sa teším radšej z prítomnosti - ta je momentálne celkom fajn. Deti, či už tie moje staršie alebo vnúčatá mi robia radosť, s mužom si celkom rozumiem ( aj keď tie jeho politické úvahy púšťam radsej jedným uchom dnu, druhým von) a aj ten moj zdravotný stav je prijateľný - mám byť za čo vďačná.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 646
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, kimi2028, Juraj, vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  dzuli08 Št 27 október 2022 - 18:52

Ahojte,
tak konečne som sa dočkala a zajtra aj pondelok mám dovolenku. Zajtra mám aj kontrolu u Dr. a potom smer severne SVK. Ako som spomínala ideme na taký predĺžený víkend aj s mamčou, trocha zrelaxovať a užiť si ešte farby jesene v prírode. Teším sa, že si zajtra dlhšie pospím, schválne som si dala kontrolu až na 9,00. Čítam vás každý deň, aj keď neprispievam. Niekedy nestíham ani všetko čítať, ale je super že fórum "žije". Naozaj som aj ja veľmi vďačná, že sem môžem niekedy prispieť a podeliť sa s vami o svoje myšlienky, strasti a tak. Potom zas niekedy sa ozvem, možno pridám aj nejaké foto zábery jesene.Smile Mám vás rada, držte sa community together

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, regina, kimi2028, Katuska, Juraj, Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Št 27 október 2022 - 19:34

Ahoj Julka, prajem ti z celého heart, aby si to užila. Nabila správne tie svoje baterky predsa.Viem si ťa živo predstaviť ako brázdiš svahy. Peknú dovolenku prajem pani učiteľka s veľkým P. giving a hug welcome or bye
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Sweetheart and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Saladin Št 27 október 2022 - 23:54

Ahojte. Minule som spomínal, že si musím vymeniť OP. Nedalo mi to, oslovil som Richarda Sulíka a napísal som mu email. Neviem, či si ho aj prečítal a či som inicioval zmenu, ale cez víkend som sa dozvedel, že zákon bol novelizovaný a ja nebudem musieť platiť za niečo, čo som nezapríčinil ja. Veľmi ma to teší..

Postupne sa snažím zbavovať niektorých návykov, ktoré mi IMHO neprinášajú úžitok. Jedná sa o chodenie na facebook, na ktorom nie je nič zaujímavé. Buď očkovaní nadávajú na nás neočkovaných alebo neočkovaní nadávajú na očkovanie. A potom ešte konflikt na Ukrajine. Nič pre mňa..

Takže som tomu dal zbohom a dúfam, že odolám pokušeniu. Držte sa..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 525
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, kimi2028 and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 81 Empty Ahoj

Odoslať  Mous Pi 28 október 2022 - 10:20

Ahoj,
celkom sa mám dobre. Bol som u doktorky a už mám liečbu na aripiprazol zmenenú. Keby sa podarí schudnúť, bolo by to skvelé. Trochu ma trápia tie vaše kecy o suicídiu, treba čosi so sebou robiť a nie sa zaoberať takým nezmyslom To the wall . Otázka by znela:"Čo vám hrabe?" Každý si to miesto v živote musí nájsť, no buďte radi ako je a nezaoberajte sa somarinami. A čo písala Regina, že je pri psych.liekoch kratší život- dúfam, že nie. Pridružené choroby síce sú no treba sa nastaviť a veriť v dlhovekosť farao. Idem čosi písať,čítať, kúpil som router, lebo išiel zle net. Zdá sa drží už dobre. Juraj by si mal myslím písať knihu. Rád by som si ju prečítal. Potom dám echo, ako je to s tou vôľou vydavateľov. Inak som rád, že okolie zdá sa prijalo tú moju chorobu a je chápavé. Zdá sa, dúfam, budeme tu doma bez konfliktov.
Nech sa darí
V.
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 862
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

kimi2028, Saladin and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 80 z 83 Previous  1 ... 41 ... 79, 80, 81, 82, 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore