Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 12

Strana 6 z 86 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 46 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Meretseger Pi 9 august 2019 - 20:45

Hlavne, ze anonym, vravela som. Hej, a vies, kolko platia moji rodicia, surodenci na daniach? Ako ich tento zasr... "socialny stat" ozobracuje? Iste sa v tom extremne vyznas, ze jo. Pchaju tam nehorazne prachy, treba aspon daco dostat spat. A kolko sa dava na lenive a zdrave skupiny, hmm...
Houby vies a vyryvas, anonym. To "brvno", ake vtipne si.. strc. Uz ma extremne unavuju tieto ficovolicske skupiny, co si nevidia dalej od nosa, ale buzerovat budu ako nepricetni. Ah well...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Meretseger Pi 9 august 2019 - 20:47

Listie, to je filipka?? Ako fakt? Nuz, pokladala som ju za bystru, dokazala sa tak prezentovat. Ak ma vysoku, tak zbohom teda... Sklamalo ma to.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  hosť idúci náhodou okolo Pi 9 august 2019 - 20:55

V živote som nedal hlas Ficovi, ani nikomu podobnému. Ale prečo sa odvolávaš na rodinu? Otázka stojí-koľko si týmto ľuďom odviedla ty osobne? Čo si so svojím životom urobila pre niekoho iného ako pre seba? Si ako vysávač, čierna diera, ktorá občas vyprodukuje nejaké fotky v oblečkoch. Aj to si necháva zaplatiť iným ľuďom.
Si mimoriadne egoiostická, Meretseger. Keď sa ti tu nepáči, choď žiť inam. Jaj, ale to vlastne nejde, lebo by si sa musela postarať sama o seba. A to ty odmietaš, ty len naťahuješ dlaň...ako niektorí spoluobčania. Ľudia s DM1 normálne pracujú. Psychiatrické lieky neberieš, takže ti nebránia ich nežiaduce účinky pracovať. Nemáš schizofréniu, ktorá by ťa limitovala v myslení. Tak kde asi bude chyba??
Anonymous
hosť idúci náhodou okolo
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Meretseger Pi 9 august 2019 - 21:12

Ehm, co to? Co ty sakra vies o HPO? Tych stavoch? Depresiach, hoci i obcasnych? A co sa odvolavam na rodinu? Asi preto, ze je to rodina a vysavac plny zlodejov je tento blby stat. Ak nevolis Fica, urcite Kotlebu ci Danka... vyber je tu pestry, ozaj. Postarat sa o seba ocividne viem, ak ty, anonym, vies o to ale viac nez ja... okej.
Vies o socialnom state, o takom pravom, a o demokracii extremne nic, tak sakra mlc. Keby ludia vedeli, ze o niecom vedia houby, drzali by huby a suchali nohami. Len tu je koolko na slovovzatych odbornikov, co zozrali vsetku mudrost sveta .
Fakt, neblamuj sa tu radsej a pre vlastne dobro tiahni do... no. Vyzeras ako debil, lebo nim si.
A zas klesam do pekla pod uroven, ale kto smarja som, aby si na mna anonymne individua otvarali papule? Je to absurne. Zmizni... a vyvetraj po sebe. Tu su argumenty na.. nic.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  kimi2028 Pi 9 august 2019 - 21:16

Hosť nič v zlom, ale smejem sa z teba. Píšeš tak ako by platiť invalidom nejaké veľké peniaze, pričom väčšinou to, koľko dostávajú ľudia je smutné. Veď to sú väčšinou žobračenky, a také tu dávaš. U nás sú invalidné dôchodky väčšinou ku plaču. Ja som odviedol slušnú sumu peňazí, ktorá sa mi už dávno vrátila.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2230
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Meretseger Pi 9 august 2019 - 21:18

Jo a Filipka, snad si to nepisala ty, ak nie, ospravedlnujem sa. Bohvie, kde na to Listie dosiel, hoci kvoli niecomu podozrenie mal. Ak by si to bola ty, bolo by to len proste nesmierne sklamanie... a skoda.

Inak Kimi a "host".. ano. ID mi najprv neuznali a brat mi doplatil slusnu sumu, ale naco by to mal akysi anonym vediet. Vratila som mu to do posledneho centu... Tak bez uz.. niekam.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  hosť idúci náhodou okolo Pi 9 august 2019 - 21:32

Hádať sa nejdem. O žobračenke ide písať človek, ktorý má dôchodok vyšší ako je priemerná mzda. Iste, mnohí ľudia dostávajú žobračenky, ale ty to zrovna nie si, kimi2028. A nie, nezávidím ti tie peniaze, aj tak z nich vôbec nič nemáš, nevieš si ich užiť. Nepíšem, že s nízkou výškou dôchodkov súhlasím. A nie, nevolil som Danka, ani Kotlebu a homosexuáli mi vôbec nevadia, lebo i z toho budem obvinený. Len preto, lebo si myslím, že niekto ako Meretseger by mohol i pracovať a niečo pre zlepšenie stavu spoločnosti i urobiť, nielen mlieť pántami a nadávať na všetko od psychologičky po politiku. Len toľko.
Anonymous
hosť idúci náhodou okolo
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Meretseger Pi 9 august 2019 - 21:50

@Matej Nechces toho debila bloknut? Vyber si pokojne jednoho z nas, ak jeho, uvitam, ak mna.. mozno tiez. Toto forum byvalo suppa, tolerantne, v medziach vselicoho.. ale doslo zopar potratov a je to len horsie. Alebo spravit to tu privatnejsim, pretoze nepisem o veciach ako ini pravi Slovaci "vyzabijat imigrantov, tie stovky v nasich uliciach, gejov, zeny, zvierata..." A nikto ich nepostihuje. Slovenska policia? Ah, jo... Len aby na moje prispevky potom od vevi reagovali tieto.. ani to neviem nazvat, no, je to neprijemne. Trochu.

A kimi, dakujem inak! Smile
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Dušan Pi 9 august 2019 - 22:02

@hosť idúci náhodou okolo

Neviem o čo ti ide,nechceš si vymeniť tvoju pozíciu za moju? A potom sa ukáže ako sa vieš o seba postarať, hladať prácu, kde po zvačša je takých, že by ani žobrák o ňu nezakopol, ale zase takých dobrých, čo ID nemôže. Tento dôchodok slovenský je najvačšia hamba štátu. To len doma sedíš a si tak povediac uveznený v mama hotely. Sociálne to má dobre prešpekulované. ID sa nemôže osamostatniť, musí byť závislí na rodičoch a aj na almužne z ktorej nemá pre seba nanič. Hamba celemu systému.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Oriax Pi 9 august 2019 - 22:33

Meretseger napísal: doslo zopar potratov
Lepsie slovne spojenie si nenasla? Stale chces napisat knihu?
Ak myslis mna, ja sledujem forum od zaciatku ako ho Matej zalozil.

@Host co sleduje forum kazdy den, iduci nahodou okolo
Co od nas chces? Vystudovat vysoku skolu to boli nejake financne naklady, vieme?
Ides mi teraz zavidiet, ze mam 260 Eur na mesiac?
Pozri sa na ine skupiny.


Naposledy upravil Oriax dňa Pi 9 august 2019 - 22:49, celkom upravené 1 krát.
Oriax
Oriax
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 57
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 23.01.2019

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Iacobus Pi 9 august 2019 - 22:43

@Hulk,
Ďakujem pekne za reakciu a cenné rady.
Z roboty som prišiel o 19.00, ale až teraz som sa k tomuto dostal.

Ja som chorý, hmm, no už to budú dva roky. Rok a pol od mojej hospitalizácie, ale počítam, ze choroba začala asi trocha skôr.

Momentálne pracujem 11 hodín denne a neostáva čas na žiadne denné plány. Jednoducho prídem z práce, prečítam noviny, popisem s kamarátmi, ktorým ešte ako-tak dôverujem, a idem spať. Zobral som si niekoľko kníh, ale už necitam, prestalo ma to baviť. A už viem, ze keď ma knihy prestanú baviť, stav je zlý. Neviem sa na ne ani sústrediť. Stále musím mysliet na toho Toma, na zradu.

Ono by to chcelo naozaj viac sa starať o svoju myseľ a pouptatovat tam. Je potrebne vyhadzat zle myšlienky ako je Tom. Jednoducho na to nemyslieť. Snažím sa, ale akosi to nejde.

Keď už budem doma, popracujem na sebe. Zaradím do programu nejake to vzdelavanie, citanie kníh, návštevu znamych a tak. Nebudem sa uz zaoberať Tomom. Skúsim prečítať niečo o psychohygiene. Snáď získam ten nadhlad nad chorobou a bude lepšie. Ale, ako som písal, niekedy si to uvedomujem viac, inokedy menej. Rovnako aj moje stavy sú raz lepšie a raz horšie.

Keď už sa tu hovorí o ID. Začal som o nom uvažovať. Zistil som po troch rokoch letných brigád, že vždy po mesiaci som na tom psychicky veľmi zle, takze asi praca je to, co mi nerobi dobre. Ale pracovať budem musiet tak ci onak. Inak z ID by som neprežil.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Tuto So 10 august 2019 - 0:12

Ahoj Oriax, tak ja mám ešte menej od Tvojho spomenutého. Občas si hovorím, že na dobrý povraz mi to stačí. Momentálne parazitujem na mojich rodičoch. Platím väčšie nákupy a aj ranné vybehnutie na kusanec raňajok je na mne. Na starosti mám bežné domáce práce a nutnosti na záhrade. Mimo ID mám ešte pár drobných z nešpecifikovaných legálnych zdrojov. Dohromady to môže dať 300€. Som tuhý fajčia 1krab,/deň bola by to jedna nádherná dovolenka. Nebyť rodičov, som na ulici.

Zamysleli ste sa nad tým, že čo bude s vami. Snáď predtým až ucítite, že život je smrteľná choroba? Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 6 z 86 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 46 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore