Závislosť na sociálnych sieťach a internete

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Závislosť na sociálnych sieťach a internete - Stránka 3 Empty Re: Závislosť na sociálnych sieťach a internete

Odoslať  anjelik za Ne 23 jún 2019 - 13:13

Veľmi krásne napísané Neti! 
Ámen study
anjelik
anjelik
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 262
Reputácia Reputácia : 89
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

Návrat hore Goto down

Závislosť na sociálnych sieťach a internete - Stránka 3 Empty Re: Závislosť na sociálnych sieťach a internete

Odoslať  kimi2028 za Ne 23 jún 2019 - 17:37

Máš samozrejme pravdu. Nechcem byť aktívny byť celý čas.Uvedomujem si, že to sa ani nedá. Chcem sa však priblížiť svojím aktívnym štýlom ku hodinám strávených v práci. Teda 6-8 hodín aktívnejšie a zvyšok trochu pasívnejšie. S týmto by som bol spokojný. Realita je taká, že zhruba 120 minút zaberajú prechádzky, šachy cca. 120-150 minút, posilovňa 60-90 minút, z anglického jazyka by som chcel urobiť každodennú časom 90 minútovú aktivitu. Zvyšok už oddychové vecí ako návšteva športových podujatí, futbal/volejbal s kamarátmi, pozeranie TV, počúvanie hudby. To je moja celá predstava.

kimi2028
kimi2028
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 926
Reputácia Reputácia : 265
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Xeplion (depot), Akineton

Návrat hore Goto down

Odoslať  kimi2028 za St 26 jún 2019 - 15:35

No čo kamaráti, ako sa darí v boji so závislosťou na sociálnych sietiach a internete? V posledných dňoch mi to celkom ide, ale som len na začiatku. Uvedomujem si, že boj s tými neduhmi nie je jednoduchý, ale dobrý program dokáže divy. V posledných dňoch som aktívny tak 7-8 hodín. Čas si vyplňujem prechádzkami, šachmi, maľovanými krížovkami, posilovňou, či štúdiom anglického jazyka.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 926
Reputácia Reputácia : 265
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Xeplion (depot), Akineton

Návrat hore Goto down

Odoslať  Neti za St 26 jún 2019 - 19:11

.

Naposledy upravil Neti dňa Pi 2 august 2019 - 22:39, celkom upravené 1 krát.

Cesta bez pravdy je blúdenie v tme a pravda bez cesty je lacné teoretizovanie. Kvalitný život má obsahovať obidve zložky - pravdu, ktorú vyznávam, na ceste realizujem, aby som ju mohol spoznať. Caelum certe patet, ibimus illi.
Závislosť na sociálnych sieťach a internete - Stránka 3 Mimons13
Neti
Neti
Mimon
Mimon

Počet príspevkov : 369
Reputácia Reputácia : 69
Dátum registrácie : 09.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Kuiperov pás

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2, F60.31, Aspergerov syndróm
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Escitalopram, Akineton

Návrat hore Goto down

Odoslať  Neti za Št 27 jún 2019 - 23:54

.

Naposledy upravil Neti dňa Pi 2 august 2019 - 22:39, celkom upravené 1 krát.

Cesta bez pravdy je blúdenie v tme a pravda bez cesty je lacné teoretizovanie. Kvalitný život má obsahovať obidve zložky - pravdu, ktorú vyznávam, na ceste realizujem, aby som ju mohol spoznať. Caelum certe patet, ibimus illi.
Závislosť na sociálnych sieťach a internete - Stránka 3 Mimons13
Neti
Neti
Mimon
Mimon

Počet príspevkov : 369
Reputácia Reputácia : 69
Dátum registrácie : 09.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Kuiperov pás

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2, F60.31, Aspergerov syndróm
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Escitalopram, Akineton

Návrat hore Goto down

Odoslať  Janka tretia za Ne 30 jún 2019 - 22:51

Ďakujem Neti za túto tému ...dolezitú..neprebádanú..som z toho smutná, ked si uvedomím..kolko casu som zbytocne stratila na internete.!!!! A tolké roký..je to na zaplakanie...to je nenormálne predsa...asi si tym musíme prejst..je to predsa nieco,.. fenomen ktory nemaju prebadaný ani odbornici a ani nevedia este dopady odhadnut na cloveka. ...som unavená z internetu uz od roku 2008...je mi z toho smutno..dakujem ze si to napisal tuto temu...uz je nacase u mna s tym spravit poriadok.
Janka tretia
Janka tretia
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 11
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 29.06.2019

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.