Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zombie

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zombie Empty Zombie

Odoslať  Dušan Po 16 október 2017 - 10:53

ahoj,

uz po niekolki krát som tvrdil ze si pripadam ako zombie zo zahrobia teda lahnuta ozivlá mrtvola s ovladacom v ruke,
co je teda zombie?kazdy si ich vieme predstavit,su to super filmy,hry aj s peknym pribehom a v dnesnej dobe aj vymakanou grafikou,

tvrdil som ze ze nim nechcem byt a robil som kvoli tomuto dost vela,teraz som sa v poslednych dnoch zamyslel a vlastne uvedomil som si ze mi to aj niekedy chyba,televizia a lenivost,

v dnesnej dobe mam uz aj toto zahrnute do mojich poznamok (co na dochodku robit?)
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zombie Empty Re: Zombie

Odoslať  sarah222 Ut 12 december 2017 - 19:42

A prečo si si prišiel ako zombie ? To by ma zaujímalo ja si tak pridem lebo nemam pocity a tym padom som zombicka p.čka Very Happy ziadna cinnost ma nebaví len sa na silu snazim o nieco Smile napriklad to fitko je čisté snaženie aj domáce povinnosti Smile byt zombie je des
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zombie Empty Re: Zombie

Odoslať  Dušan Ut 12 december 2017 - 20:25

zombie chapem ako cloveka umierajuceho za ziva,cize cele mesiace nic nerobenia,len lenosenia atd..doplnok ovladac od televizotra,

+ kazdodenne chutne jedlo hotove na tanieri,+ maminkine ci sestrine utieranie hmly kde je zapadnuty timto prachom,psychohygiena a samotna hygiena na bode lenivosti,zivotny styl hlboko na prahu kritickeho riziku zdravia,len lezis a nehybes sa,

ty si este na tom dobre,mas kadejake tie cinnosti,ja som nemal,len som tak pozeral do blba,televizor,stena,okno...

skoda,utieklo mi takto 9 rokof +skola,kde rozum nebol top one.

teraz mi niekedy to zombie aj chyba ale neni nan cas,diki bohu za to,staci mi po obede na polhodku a vecer od piatej kde hram hry,pozeram film,
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zombie Empty Re: Zombie

Odoslať  kimi2028 Št 14 december 2017 - 16:05

Aj ja si pripadám, ako zombie hlavne poobede. Bohužiaľ nemôžem nič robiť dlhšie ako polhodiny a tak 5-6 aktivít urobím za nejaké 3 hodiny a potom jednoducho už nemám, čo robiť. Keby som sa mohol všetkému venovať po 60-90 minút tak by bolo to iné. Jednoducho poobede sa len zašívam v posteli, prípadne čumím na TV. Nejaké inšpirácie na nové činnosti už nemám. Pozitívne je aspoň to, že mám skoro každý deň program min. na 2 hodiny mimo svojho paneláku...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zombie Empty Re: Zombie

Odoslať  Tuto Pi 15 december 2017 - 3:58

Sakra! Sakra!!! very unhappy

Noc pomaly smeruje k východu Slnka a u mňa žiaden spánok, ani malé zdriemnutie nenastalo. Vidím to na rannú prechádzku do prebúdzajúceho supermarketu za účelom nákupu ešte teplého pečiva. Najradšej by som bol počas dňa v jemnej ospalosti a nie žiadnej aktívnosti resp. hypománii. Už sa teším ako sa naládujem liekami a dúfam, že do polhodiny navečer zaspím.

Štve ma to z dôvodu, že takéto excesy sú u mňa nateraz častejšie a nemám z toho dobrý pocit. Verím, že sa takéto spanie-nespanie neodrazí v mojich symptómoch. Teraz bude hlavné, aby tá nasledujúca noc bola kvalitne odspaná. ...a samozrejme v zdraví nasledujúce dni.

Ďakuje za prečítanie. Tuto

Sleep shooting2

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore