Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 12 z 26 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 26  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 12 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej So 18 november 2017 - 21:49

Ahoj Rasťo. Ďakujem za povzbudenie. Smile Potom niekedy okolo štvrtej som vskutku zaspal a vstal som okolo ôsmej. Naspal som teda dosť málo, verím preto, že túto noc zaspím už ako zvyčajne. Myslím si, že som mal výkyv spánku jednak kvôli poobedného šlofíku, a jednak kvôli vynechanej Invege, čo mi spustilo trošku nervozitu a nepokoj.

Prajem Tebe, aj Tutovi, aj všetkým forumákom pokojnú dobrú noc plnú kvalitného spánku. Smile

Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 12 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 12 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 23 november 2017 - 3:39

Joj to zobudenie! Spal som hodinu od druhej, alebo tak akosi. Zobudil som sa na "zvuky" v "izbe", skôr sa mi tak zasnívalo čosi. Prudko som vyštartoval s postele a zažal. Samozrejme v izbe všetko OK. Začul som slabý šramot v kuchyni, a o chvíľu som našiel mamu, ako si prihrieva čaj. Tak som si hovoril, že som zažil malé dobrodružstvo. Teraz je však horšie, že sa mi nechce spať, hoci by sa mi to zišlo. Prípadné dospávanie cez deň je nič moc.

Prajem pekné ráno!

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 12 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger So 25 november 2017 - 2:11

Nespím, nechce sa mi (alebo možno len teraz začína chcieť), to sú zas pomery... Štvrť na tri v noci...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 12 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Ne 26 november 2017 - 3:28

Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 12 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 12 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 26 november 2017 - 3:34

No a... Ešte aj na balkóne mi píli uši to ticho. Hold, medzi treťou a štvrtou to tak býva. Inak: Zdravím Matej.

Asi hodinu som zadriemal, a ako alibi to stačí. Peknú nedeľu prajem.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 12 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Ut 28 november 2017 - 2:52

tak zase som sa zobudil uprostred noci ale ten spanok uz bol poslednov dobou dobry tak neviem co sa zase pokazilo ale aspon mam co pozerat na telke lebo som si predplatil balik kanalov inac sa mam tak stabilizovane co ma najviac mrzi zacal som do seba pchat sladke cokoladky dobosky a podobne svynstva tak neviem co to somnov spravy.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 492
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 12 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 3 december 2017 - 3:16

Máme pekných 3:10 a nadšený nie som. Včera som sa do vôle vyspal a tým pádom mi bolo zdravotne omnoho lepšie. No túto noc... ...ach! Mám rešpekt pred práškami na spanie, tak mám v sebe len lekárom doporučenú dávku. Sakra!!! Chcem spať!!!

very unhappy very unhappy very unhappy

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 12 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Po 4 december 2017 - 0:42

ako to uz býva zasa som sa zobudil o pol noci asi stim nic nenarobim len to dako do rana unudene prebdiet slahnem si 1 2 kavy a tim ten spanok odpisem nacisto ale aj keby som nevypil ziadnu kavu tak by som pravdepodobne nespal lebo som sa vlastne zobudil vyspatý s pocitom ze je okolo 5 hodin rano.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 492
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 12 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 5 december 2017 - 3:13

Vychádza mi to dnes na inverzné spanie, teda som si po nutnostiach, pri pečení a spratávaní, ľahol a spal som až do pol piatej. Teraz sa už nedivím, že spanie nie je u mňa prítomné, Som zo seba sklamaný, ale snáď čosi ešte pospím. Asi ráno budú na raňajky teplé rožky.

Nezabudnite na svojich blízkych, a teda im navečer šupnite niečo malé v rámci ich celkového správania do topánok. Hmm... U nás je to vcelku ako taká minitradícia, či zmena. Taký je zvyk tu navôkol.

angel santa devil


_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 12 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 7 december 2017 - 3:29

Sakra aj so spaním!!!! Ešte som ani ľahko nezdriemol. Čo ráno?

No No No No No

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 12 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 11 december 2017 - 3:39

Momentálne nadšený nie som. Ticho som ležal a v krvi mi okrem iného kolovali hneď dve tbl. hypnotika. Teraz si dávam takú prestávku, ale v prípade, že to túto noc "prestrelím", a teda prebdiem, tak samozrejme bude na raňajky čerstvé pečivo a možno aj nejaká dobrota v závislosti od ponuky supermarketu.

Cítim sa nervózne, a to asi nielen preto, že nespím, ale kolujú mi myšlienky ohľadne mojej neschopnosti nielen v prítomnosti, ale aj budúcnosti. Rozpisovať sa tu o tom nebude, ale asi si domyslíte... Ach, tie naše eFká.

Inak: Dobré ráno nielen ranostajom! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 12 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 11 december 2017 - 14:36

Ahojte!
Pre dnešok spanie dopadlo biedne, vlastne som doteraz ani "nezaťal" smerom k spánku. Pocitove je to fajn. Pravdepodobne to okolo siedmej-ôsmej večer zabalím a okrem iného užijem o čosi vyššiu dávku hypnotika. Na žiadne špeciálne procedúry sa nechystám, len úplne nebudem od tej tretej-štvrtej piť kávu ani žiadne koly. Momentálne by som bol najradšej, keby som sa už teraz cítil ospalo, lenže to tak nie je. Dúfam, že lieky na spanie miernu hypomániu nastavia správne smerom k nočnému oddychu. Ono, vyzerá to ako "hovadina", že som iba jednu noc bez spánku a vypisujem tu, ale riziko poznám. Lieky beriem ako treba.

Znamená to toľko, že ráno bolo na stole priam teplé pečivo, ktoré som bol o siedmej nakupovať v supermarkete. V pohode som poriešil aj "akožepovinnosti" (akp.) a ešte som sa s mierou odreagoval prechádzkou.

Pohodu nielen do blízkej budúcnosti praje píšucim aj čitateľom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 12 z 26 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 26  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore