Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 4 z 88 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 46 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Pi 6 máj 2016 - 20:59

Ahoj Meretseger,
je len dobre, že si si "vyšla" s kamarátkou. Minimálne je to zmena od rutiny, čo sa často dosť ráta. Podobne aj ja mám kamaráta, čo chodí na chalupu na hodinku, dve, pokŕmiť králikov. Je to fajn.

.......................

Ahoj Lucka,
je super, že bratovi je už lepšie. Iste ho tu uvítame, hlavne, aby to chcel sám. Celkom je zaujímavé, že sa už opaľuješ, osobne to nechám asi až na neskôr.

......................

Ahoj xkrchnav,
veľmi som Ti držal palce, aby si to čo najlepšie zvládol a bol čo najskôr fit. Snažil som sa Ti dovolať, ale ten O2 si mal asi vypnutý. Už sa teším na Tvoje riadky tu, a keď sa budeš cítiť, aj na Zelle.

.....................

Ahoj Matej,
určite si aj odpočiň, je piatok, máš na to jednoducho právo. Iste počúvaj najmä sám seba, telo pozná, kedy je reálne unavené. Isteže, je vždy najprednejšie zdravie a až potom trebárs škola, alebo podobne...

.....................

Ahojte všetci,
u mňa celkom OK. Momentálne sa teším na záhradu, teda na dve mačence, o ktoré sa momentálne stará teta, lebo mama mačka sa už dlhodobo neukázala. Malé o dušu mravčia mimo kŕmenia plnotučným mliekom. Vlastne ani momentálne nemám nejaké novinky. Nechce sa mi dokola "točiť" o tom istom. Zhrnuto: dvojka plus.

Čo najlepší víkend praje všetkým Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Pi 6 máj 2016 - 21:26

Macickyyy... Tuto, nebude fotka? Milujem macky I love you

Nuz... Inac, Matej, dakujem za pekne slova. Vsetko momentalne potesi, bo mi nie je dobre. Ako sme vcera s Janou riesili to, co som tu kdesi spominala, nacisto ma to dnes psychicky rozbilo a schytala som peknu seriu zachvatov, vraj az 7. Odviezli ma do nemocnice, kde mi spravili CT-cko, uz 3. tento rok (! Cernobyl sa moze ist zahrabat!), ale nic sa nepreukazalo. Neurologicka uz bola fakt cela happy, ze ma zas vidi, ale vlastne nie je neprijemna, tak som bola rada. Nemocnicou ma sprevadzali dve z Cerveneho kriza, obe velmi prijemne a potesilo ma to, na druhu stranu ma hrozne stve a mrzi - az boli, ze takto ludom tymi zachvatmi otravujem a strpcujem zivot. Nenavidim sa za to. Z duse. Prave som chudatu Janke vynadala v denniku, ze so zatrhnutim sebaposkodzovania mi faaakt pomohla. Tolkokrat som sa od tej dohody pokusila zabit... prisli zachvaty... a o to viac sa nenavidim. Nu coz... Pokial je to podla nej lepsie nez par reznych ran, okej... Akceptujem.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Pi 6 máj 2016 - 23:05

Ahoje všetci,
napíšem len stručne sem pre menej známych, mám sa dobre ale s pocitmi viny. Stále ma prenasleduje minulosť, nedá sa to len tak hodiť za hlavu, keď som v kontakte s ľuďmi ktorých sa to týka. V práci fajn-je nás o jednoho menej tento mesiac a máme viacej šichiet ako zvyčajne, budem sa opakovať s nedostatkom voľného času affraid
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto So 7 máj 2016 - 0:21

Ahoj Meretseger,
ak zajtra bude pekne, tak pôjdem na záhradu a spravím fotky. Inak mačence sú roztomilé, ale predsa len ešte malinké. Jedno je mačička (viacfarebná) a druhé je kocúrik (bielo žltý). Musia byť ešte kŕmené striekačkou. Ich mama sa stratila, veľmi pravdepodobné, že niekde uhynula. cat cat

................

Ahoj APBTCANDY,
drž sa v tých šichtách. Ono to rozhodne nie je lízať med, takáto práca. Krátko som SBS robil, teda mám aj odbornú spôsobilosť, ale je to fakt sila. Robil som v TN TESCU pri východoch a vrátnici. Prvý raz som z práce odišiel z mojej iniciatívy pre niečo iné ako ps. ochorenie, ale šialene ma pobolievali nohy. Bolo mi, akoby som chodil po skle.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 30005
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN So 7 máj 2016 - 8:38

Ahojte, mam sa pracovne fajn. Tesim sa na zajtrajsok a planovanu turu. Momentalne nam vypli prud kvoli pracam s el. Pridem domov a pojdem konecne na prechajdu s cubinou.


Tuto a plati ti este preukaz os? Obchodne retazce su na figu namja pasaze obchodnych domov kde sa pohybuju bezdomovci a rozne individua. Recepcia/vratnica kde sa strazi firma - objekt je lepsia robota. Ale clovek si moc nenavybera.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  helena25 So 7 máj 2016 - 10:49

)Ahojte priatelia...

Ospravedlnujem sa, ze som sa dlhsie neozyvala, ale nevychadzalo zial. Myslim na Vas a verím, že sa držíte a žijete si aj v rámci každodenných bojov dobre:) Ja riešim teraz hlavne zdravie, čaká ma operácia, riešim každodenné odbery, infúzie...ale vcelku sa dá. Toto teplé počasie ma dosť unavuje a ťahá ma to k leňošeniu, čo ma neteší. Deti nám robili display počítača, tak na pc iešim zatiaľ veci tak, že ho máme napojený na telku cez kábel a mám krásny čistý obraz na telke, ale na pc nič nevidím,y tak sa ospravedlnujem za gramatické chyby, ale nedá sa mi sustreit na pisanie aj na pozeranie tv obrazovky:) Psychicky žiadne výkyvy. Spánkové paralýzy konečne prešli a iné ma netrápi. Zajtra sa chystáme do zoo, tak snád sa nevykiepim ku medvedovi do ohrady Smile Teším sa aj zo stacíka, raz týždenne budeme chodiť na športové kurty, ihriská, tak tam budem brávať aj decká, aspon sa vycvičia Smile Smile Dôchodok sa darí vybavovať, aj ked tetušky ma ešte štvú rozličnými názormi a doterz som nepočula nič velmi konkrétneho, len možno, asi a pod.ale tak hádam niečo z toho bude. A tak. Držte sa. na zelo dnes neprídem. inak jožinova manželka písala, že ak sa jožinovi nepohorší tak budúci týžden ho možno prepustia:) Všetko dobre priatelia!!!
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej So 7 máj 2016 - 16:01

Ahojte, priatelia. Je mi ľúto, že mnohí z Vás máte toľké starosti. Trebárs Meret so záchvatmi, Candy s veľa šichtami a pocitmi viny a Helenku zas neposlúcha fyzické zdravie. Veľmi Vám držím všetkým palce, nielen vymenovaným, ste tu všetko statoční ľudia,... ako hovorí Candy - bojovníci. Zaslúžite si len to najlepšie. Posielam Vám objatie a slniečko do Vašich duší: giving a hug Sun 1

Tuto, teším sa z Tvojich dní a že Ti je relatívne fajn. Užívaj si víkend, pozdravujem mačence. Pretty good

***

Ja len krátko. Bol som v škole, prvé dve hodiny mi bolo nevoľno, studený pot, na odpadnutie, dávenie. Skočil som uprostred prednášky na wecko a prehnalo ma. Potom už bolo náhle lepšie a zvyšok prednášky až do 14:20 bolo fajn... aj ma preberané témy bavili. Smile Včera som veru nevydržal nespať, takže som iba doštudoval tú štúdiu a teď dnes poobede idem spísať prácu. Trochu ma ubíja stereotyp môjho života (z práce do práce, zo školy do školy, občas jedlo, spať, wecko, kostol) - aspoň že toto fórum mi je príjemným rozptýlením a formou určitej zábavy a zároveň príjemných priateľstiev. Nejak sa v mojom živote toho moc nedeje zásadného, som v podstate dosť nudný človek a žijem si akoby neužitočne a prázdne. Ale väčšina ľudí vraj žije stereotypné životy a nie je našou úlohou si z toho robiť starosti. Skôr sa mi javí ako normálne byť s tým zmierený a neproblematizovať to. Snáď sa vydám na takúto cestu a nebudem to už v psychike vnímať ako ťažkosť...

Krásny víkend všetkým.
matej
dancing

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  dzuli08 So 7 máj 2016 - 19:07

Ahojte ľudkovia,
aj mňa mrzí, že niektorí sa máte horšie, netreba to ale vzdávať ale bojovať. Ja sa mám v globále fajn, ale tiež ma sem tam prenasleduje minulosť a veci okolo toho, niekedy si to tak v mysli rozoberám atď. Dnes sa ale pridali výčitky ohľadne práce, typu, že som sa na to "vyprdla" mohla som to vydržať aspoň do toho júna. Niekedy má z toho taký pocit, že to bola moja pohodlnosť a lenivosť. Pravdou je ale, že motivácia bola veľmi nízka a aj nasadenie pracovné. No čo už, zabalila som to,tak už nejdem nad tým špekulovať. Mrzí, ma to ale.
Takže, vraví sa, že žiť treba v prítomnosti (live for the moment) no niekedy je to ťažšie ako sa zdá. V každom prípade, dnes je fajn deň, nakoľko upratovania nebolo až tak veľa bo som to stihla včera. Ráno trocha nezhody s mamou (ako vždy kvôli maličkostiam). Chcela by som sa dostatočne namotivovať do samoštúdia, aby som mohla dosiahnuť svoj cieľ.
Držim Vám všetkým palce a pekný víkend Smile community together welcome or bye

dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 558
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto So 7 máj 2016 - 20:13

Ahoj CANDY,
je výborné, že si takto "poturistikuješ". Máš prácu ako sa patrí. Tá OS mi tento rok končí, takže pravdepodobne pôjdem na kurz.

....................

Ahoj Helenka,
vrele Ti prajem, aby sa Ti spomínané ťažkosti prešli, k Tvojmu dobru, čo najrýchlejšie. Dúfam, že v ZOO ste sa fajn bavili a je super, že sa dávaš na šport.

...................

Ahoj Matej,
potešilo ma, že si ťažkosti v škole so zdravím zvládol a následne to bolo OK. Myslím, že by si si ani nejako nemusel robiť starosti so stereotypom ľudského života. Nič Ti však nebráni robiť niečo iné, nové, špeciálne...

...................

Ahoj Dzuli,
podobne ako Ty sa s našimi "nezhodnem", ale potom to svojím spôsobom bolí. Je výborné, že sa motivuješ do samoštúdia. Je to investícia, ktorá sa vždy oplatí.

..................

Ahojte nielen Meretseger, ale aj všetci,
predstavujem malého Murka pri sobotnom poobednom kŕmení:

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 3013ot4

Dnes sa to dá. Zdravotne drobnosti, len trochu hlasy na balkóne "poskočili", ale väčšinu času som bol na záhrade, takže... Cítim sa pomerne vyrovnane. Dnes sa mi je "o ničom" príliš sťažovať, momentálne je mi fajn.  Wink

So želaním príjemného zbytku víkendu, Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Ne 8 máj 2016 - 20:04

Ňuňuňu Very Happy Zlaté! Chvíľu mi trvalo, kým som identifikovala tvar toho mačaťa, že kde má vlastne oko a tak, ale už som na to došla a úplne si tu oslintávam notebook Very Happy Meow!

Zdravím inak,
no ja som happy! Práve som na základe jedinej vetičky od mladej lukostrelkyne nasadila na luk správne tetivu (teda aspoň dúfam, ešte mi to neschválila) a normálne ma to nadchlo Very Happy Ani večerné depresie dnes nebudú Very Happy Alebo to je tak: ako jednoducho odkloniť hraničiarke náladu. Tá je inak dnes vcelku normálna, rozrušenie opadlo. A tak sa pri prvej dobrej príležitosti chystám na cosplay shooting
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 8 máj 2016 - 20:14

Ahojte všetci,
dúfam, že ste všetci minimálne na tom dobre a v rámci možností ste si užili krásnu nedeľu.
Môžem sa pochváliť, že sa mi dnešný deň rátal, a to najmä pobytom na záhrade, čo súvisí aj s mačiatkami, aj s pekným počasím, aj čítaním. Doobeda som rutinne dokončil "akp.". Potešil ma jeden telefonát.

Zdravotne sa pomerne dalo, trochu "vyskočila" tendencia k pasivite, ale aj to bolo na nedeľu OK. Drobnosti zostávajú. Teda vlastne dobrý deň.

Želám vám úspešný pracovný týždeň a aj príjemný zbytok nedele. S pozdravom Tuto

...................



Čerstvé foto mačeniec:
Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 Nbrn8i

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4789
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Ne 8 máj 2016 - 23:45

Ahojte bojovníci,
ja dnes sa na seba trošku hnevám a to pretože som nebol na túre...Ráno som vstal o 6tej najedol som sa a všetko ma bolelo, cítil som nedostatok spánku a únavu. Dosť sa podpísalo aj všerajšie kosenie záhrady cca 1hodinu krovinorezom a tak som zaľahol do postele a spal do 15tej affraid Bol som s čubou na prechajde a leňošil som, podvečer som zbehol do mesta, kúpil som si osobnú digi váhu a slúchadlá čiernej farby do uší. Toľko môj deň v skratke. Držte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 88 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 46 ... 88  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore